رفتن به مطلب

بررسی Watch Dogs

mehran-gtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و به همه ی دوستان گل @};-

مقاله ای برای دوستان آماده کردم که با هم مرور میکنیم

در ابتدا سیستم رسمی مورد نیاز برای Watch Dogs

به جرات می توان این بازی را مورد انتظارترین بازی ها در بین چندبازی معروف 2014 نامید که خیلی از گیمرها منتظر انتشار این بازی هستند – در ماه های گذشته این بازی و سیستم مورد نیازش بارها بر روی سایت ها امد که هر بار به دلایلی رد شد – اما این بازی این سیستم مورد نیاز توسط یوبی سافت تایید گردیده است و می توان روی ان حساب باز کرد.

سیستم مورد نیار :

• OS: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) or Windows 8 (Please note that we only support 64 bit OSs.)
  •  
  • Processor: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz or AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
  •  
  • Memory: 6 GB RAM
  •  
  • Graphics: DirectX 11 graphics card with 1 GB Video RAM – Nvidia Geforce GTX 460 or AMD Radeon HD 5770
  •  
  • DirectX: Version 11
  •  
  • Hard Drive: 25 GB available space
  •  
  • Sound Card: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers
  •  
  • Additional Notes: Broadband connection and service required for multiplayer mode. Supported Video Cards at Time of Release: nVidia GeForce GTX460 or better, GT500, GT600, GT700 series; AMD Radeon HD5850 or better, HD6000, HD7000, R7 and R9 series Intel® Iris™ Pro HD 5200
  •  

سیستم پیشنهادی:

• OS: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) or Windows 8 (Please note that we only support 64 bit OSs.)
  •  
  • Processor: Eight core – Intel Core i7-3770 @3.5 GHz or AMD FX-8350 X8 @ 4 GHz
  •  
  • Memory: 8 GB RAM
  •  
  • Graphics: DirectX 11 graphics card with 2 GB Video RAM – Nvidia Geforce GTX 560 ti or AMD Radeon HD 7850
  •  
  • DirectX: Version 11
  •  
  • Hard Drive: 25 GB available space
  •  
  • Sound Card: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers
  •  
  • Additional Notes: Broadband connection and service required for multiplayer mode. Supported Video Cards at Time of Release: nVidia GeForce GTX460 or better, GT500, GT600, GT700 series; AMD Radeon HD5850 or better, HD6000, HD7000, R7 and R9 series Intel® Iris™ Pro HD 5200
  •  

حال می پردازیم به تصاویر شیکاگو در بازی Watch Dogs با شیکاگوی واقعی

داستان Watch Dogs در شیکاگو اتفاق خواهد.یوبیسافت برای نشان دادن میزان تلاش طراحان بازی Watch Dogs تصویر از محیط شیکاگو رااز ای بازی منتشر کرده است این تصاویر با شیکاگوی دنیای واقعی میفهمیم که چقدر روی این بازی و جزییات کار شده است.

تصاویر اول مربوط به شیکاگو ی داخل بازی است و تصاویر دوم مربوط به شیکاگوی واقعی

داخل بازی

88362005924690978660.jpg

واقعی

93872098637359565197.jpg

واقعی

42987851079467037651.jpg

داخل بازی

54768440519026740871.jpg

واقعی

56032025045504021194.jpg

داخل بازی

16317908054747990133.jpg

واقعی

78190069473874495267.jpg

ویرایش شده توسط mehran_nVIDIA
لینک به دیدگاه

همین طور که از مشخصات سیستم مورد نیاز معلومه این بازی گرافیکش در حد کالاف گاسته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همین طور که از مشخصات سیستم مورد نیاز معلومه این بازی گرافیکش در حد کالاف گاسته

دوست خوب call of ghost چیه؟این بازی موتورش نسل بعدی پردازنده 6 هسته ایی میخواد روی 780 ti هم الترا  مشکل پیدا میکنه کال اف موتورش سبکه قدیمیه چندین ساله دارن باهاش بازی میسازن این موتور هنوز بیرون نیومده روی سیستم ها بهینه نشده -خیلی مقایسه درستی نیست گرافیکش در حد کال اف گاسته؟؟لا اقل با یک بازی GTA یا sleeping dogs یا open world ها مقایسه بشه نه با شوتر اول شخص -چه ربطی بهم دارند این دو تا من موندم.

لینک به دیدگاه

دوست خوب call of ghost چیه؟این بازی موتورش نسل بعدی پردازنده 6 هسته ایی میخواد روی 780 ti هم الترا  مشکل پیدا میکنه کال اف موتورش سبکه قدیمیه چندین ساله دارن باهاش بازی میسازن این موتور هنوز بیرون نیومده روی سیستم ها بهینه نشده -خیلی مقایسه درستی نیست گرافیکش در حد کال اف گاسته؟؟لا اقل با یک بازی GTA یا sleeping dogs یا open world ها مقایسه بشه نه با شوتر اول شخص -چه ربطی بهم دارند این دو تا من موندم.

:(  نمیدونستم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود اشکالی نداره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

عكس دوم وچهارم وهفتم داخل بازي هست ^_^

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

64698132847451844510.jpg

درود
چند روز پیش سونی اعلام کرده بود که بازی واچ داگز قراره روی کنسول PS4 بصورت 1080 60 FPS فریم اجرا بشه و طرفداران این کنسول حسابی هایپ شده بودن

اما ما پیشبینی کرده بودیم اگر این اتفاق هم بیوفته مسلما بازی با تنظیمات ULTRA نخواهد بود

تا اینکه
Watch_Dogs on PS4: Sony Quietly Removes 1080p 60 FPS Mention from Official Pre-Order Website | DualShockers

دقایقی پیش خبرش اومد سونی بی سرو صدا موضوع رو ماس مالی کرده خبرو پاک کرده 4.gif و 60 فریم بودن واچ داگز بروی PS4 دروغی بیش نبوده

بنابراین برای تجربه واچ داگز بصورت 60 فریم با تنظیمات الترا در رزولوشن 1080 پلتفروم PC توصیه میشه 53.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصولا تجربه این بازی ها روی pc خیلی بهتره-چون دیگه زمان پردازنده های انحصاری خیلی ساله به پایان رسیده(زنوس-زئوس-سل-)و جهش پردازشی pc فراتر  از نمام زمانها  جلو رفته و شاید تا زمان عرضه نسل بعد کنسول ها اینقدر pc  ها قوی شده باشن که اصلا احتیاجی به حضور کنسول نباشه و از لجاظ توسعه و تولید بازی و سخت افزار همون Pc ها کفایت کنن-کی چی میدونه شاید فقط یک روزی استیم باکس ها باقی بمونن!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام مهران جان خسته نباشی

اقا مطمئنی عکسها از داخل بازی هست . اونجوری که من فهمیدم عکسها از گوگل هست تنها عکسی که به داخل بازی شبیه هست عکس 4 هستش

زمان انتشار مشخص نیست؟

من این بازی رو بازی نکردم 

شباهتی با gta داره؟

لینک به دیدگاه

سلام مهران جان خسته نباشی

اقا مطمئنی عکسها از داخل بازی هست . اونجوری که من فهمیدم عکسها از گوگل هست تنها عکسی که به داخل بازی شبیه هست عکس 4 هستش

زمان انتشار مشخص نیست؟

من این بازی رو بازی نکردم 

شباهتی با gta داره؟

سلام مهدی جان والا منم از سایت های ایرانی این عکس ها رو دیدم

زمان انتشارش در تاریخ 27 May مصادف با 7 خرداد ماه 93 برای  PS4، PS3، Xbox 360، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

-آره شباهت به GTA  داره

اینم تریلر بازی

ویرایش شده توسط mehran_nVIDIA
لینک به دیدگاه

داش مهران دستت درد نکنه 

من که خیلی منتظر این بازیم بیشتر از گیم پلی مشتاق دیدار گرافیک بی نظیرشم ! بازی ای که حداقل رمش 6 گیگ باشه خدا می دونه چه شاهکاری می تونه باشه می خوام برا اولین بار سیستممو به طور کامل تحت چالش دربیارم ببینم چند مرده حلاجه  :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی های مولتی پلتفرم رو فقط روی pc باید بازی کرد! مگر اینکه سیستم قوی نداشته باشیم یا کلا اهل pc gaming نباشیم

من با اینکه ps4 دارم و ظاهرا ps4 حدود 2 ساعت گیمپلی انحصاری داره ولی از همین الان بازی رو روی استیم پیش خرید کردم برای pc

بازی های open world فقط روی pc لذتبخشن (*) 

( کلیه نظریه های فوق الذکر شخصی می باشند  :D  )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی های مولتی پلتفرم رو فقط روی pc باید بازی کرد! مگر اینکه سیستم قوی نداشته باشیم یا کلا اهل pc gaming نباشیم

من با اینکه ps4 دارم و ظاهرا ps4 حدود 2 ساعت گیمپلی انحصاری داره ولی از همین الان بازی رو روی استیم پیش خرید کردم برای pc

بازی های open world فقط روی pc لذتبخشن (*)

( کلیه نظریه های فوق الذکر شخصی می باشند  :D  )

چطوری ؟؟؟ چند ؟؟ مطمئن هست ؟؟؟

سلام

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چطوری ؟؟؟ چند ؟؟ مطمئن هست ؟؟؟

سلام

سلام آقا عطا گل

steam شدیدا مطمئن هست خیلی وقته که دنیای pc gaming رو رونق داده ( سرورهاش هم خیلی خوبن برای آنلاین زدن)

از طریق لینک زیر می تونی پیشخرید کنی، معمولا هم از چند روز قبل از از انتشار رسمی می تونی بازی رو pre load کنی ( دانلودش کنی) تا همون روز اول که بازی منتشر شد بتونی بازی کنی

http://store.steampowered.com/app/243470

قیمت همه بازی های جدید 60$ دلار هست فرقی نمی کنه کنسول ها و Pc همه بازی ها همین قیمت هستن

از طریق حساب paypal یا مستر کارت میشه خرید کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام آقا عطا گل

steam شدیدا مطمئن هست خیلی وقته که دنیای pc gaming رو رونق داده ( سرورهاش هم خیلی خوبن برای آنلاین زدن)

از طریق لینک زیر می تونی پیشخرید کنی، معمولا هم از چند روز قبل از از انتشار رسمی می تونی بازی رو pre load کنی ( دانلودش کنی) تا همون روز اول که بازی منتشر شد بتونی بازی کنی

http://store.steampowered.com/app/243470

قیمت همه بازی های جدید 60$ دلار هست فرقی نمی کنه کنسول ها و Pc همه بازی ها همین قیمت هستن

از طریق حساب paypal یا مستر کارت میشه خرید کرد

ممنون یونس جان

یکی باید مستر کارت داشته باشه که بهش بگیم یا نه خودمم میتونم تهیه کنم ( یعنی بلاک شدن کارت کنسل شده !!!)

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

درود
دوستان پیشبینی مون غلط از اب در اومد 4.gif

دقایقی پیش یوبی سافت تو سایت خودش اعلام کرد عنوان واچ داگز بروی PS4 رزولوشن 900p و XBOX ONE در رزولوشن 792 و هردو 30 فریم اجرا میشن یحتمل تصویر باید روی کنسول upscale بشه 21.gif

What Makes Watch Dogs a True Next-Gen Game - UbiBlog - Ubisoft®

من که اینقدر بد بین بودم دیگه فکر نمیکردم عمق فاجعه کنسولها تا این حد باشه فکر میکردم حداقل PS4 بتونه روی 1080 30FPS اجرا کنه

پس یادداشت میکنیم فعلا تنها پلتفرومی که میتونه بازی60FPS 1080P اجرا کنه همون PC خودمونه 4.gif

خدا به داد اخر نسل اینا برسه
53.gif

این عکسم خیلی باحاله 21.gif

50785739541715819289.jpg

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

درود

دقایقی پیش یوبی سافت تو سایت خودش اعلام کرد عنوان واچ داگز بروی PS4 رزولوشن 900p و XBOX ONE در رزولوشن 792 و هردو 30 فریم اجرا میشن یحتمل تصویر باید روی کنسول upscale بشه 21.gif

من که اینقدر بد بین بودم دیگه فکر نمیکردم عمق فاجعه کنسولها تا این حد باشه فکر میکردم حداقل PS4 بتونه روی 1080 30FPS اجرا کنه

پس یادداشت میکنیم فعلا تنها پلتفرومی که میتونه بازی60FPS 1080P اجرا کنه همون PC خودمونه 4.gif

53.gif

50785739541715819289.jpg

من میدونم اخرش واسه کنسول ها زودتر میاد همیشه بعد از دو سه هفته که بازی واسه کنسول ها میاد واسه PC میاد .ته دیگش میرسه به ماPC بازها   :(

ولی ته دیگش خوب پخته شده 60FPS 1080P هستش ولی واسه کنسول هنوز درست پخته نشده  :laughing:

ویرایش شده توسط MESSI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با توجه به اتفاقات اخیر من فکر میکنم انویدیا کلاً Titan Z رو برای این بازی زده ومعرفی کرده

(البته تا بازی نیاد نمیشه  زیاد راجع به گرافیکش صحبت کرد خیلی از بازی هایی که الان داریم به صورت خیلی روان روی PC و در رزولیشن 1080 بازی میکنیم کلی سر و صدا کردن چه از لحاظ گیم پلی و چه از لحاظ گرافیک ولی بعد از اومدن زیاد PC رو به چالش نکشیدن )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان PC GAMER های عزیز حسابی سیستم هاتونو اماده کنید 8.gif

همین الان یوبی سافت اعلام کرد Watch Dogs گلد شد 

Watch Dogs Has Gone Gold - UbiBlog - Ubisoft®

...........................

نمایی از واچ داگز اجرا شده رو PC و GTAV اجرا شده رو کنسول 4.gif

05664059391139902342.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

05664059391139902342.jpg

البته عکس WD از کنسول ps4 هست نباید با gta v اونم روی ps3 مقایسه کرد :D

توی عکس gta v هم مشخص هست که تکسچر لود نشده نه اینکه کلا اینجوری باشه

بازی با گرافیک و عظمت gta v روی کنسول ps3 چیزی در حد معجزه بود که راک استار انجام داد

لینک به دیدگاه

درود

53.gif

50785739541715819289.jpg

=))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

05664059391139902342.jpg

حرف از جی تی ای نزن که دلمون خونه داش :(

my 780 locked and loaded & ready for a huge fight :cool:

لینک به دیدگاه

فک کنم امسالو آقا باس سال واچ داگز اعظم نامگذاری می کرد بس که همه جا خبر از این بازی بود  :laughing:

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

من موفق شدم با گرافیک واقعیش بازی رو بالا بیارم. کیبورد برای وصف گرافیکش ناتوان هستش،

لینک به دیدگاه

درود

این بازی تو فیزیک باید بره از GTA IV یاد بگیره همه چیز که گرافیک و تکچر نیست

تو واچ داگز با ماشین بکوب تو دیوار نه ماشین نه دیوار هیچی نمیشه به پمپ آب آتشنشانی بکوب وایسا روش  آب از وسط ماشین فواره میزنه بالا

اما تو GTA IV دقیقا برعکسه و همه افکت ها کاملا اجرا میشه و حتی با ماشین رو پمپ آب بری آب از زیر ماشین پخش میشه

در ضمن سایه افراد که با نور ماشین ها ایجاد میشه تو واچ داگز به طرز مسخره ای وجود نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...