رفتن به مطلب

کیس ایکس 7 و راضی نکردن من

Recommended Posts

آقا من اون کیسهای گرین رو که از نزدیک دیدما، این کیس دیپ کوله برام یه چیزی تو مایه های کیس 500 تومنیه به خدا :laughing:

کیس کیس گرین اگه قیمتش تو همه مدلها بین 50 ت 100 تومن ارزونتر از اینی که هست باشه، اونوقت بلـــــه! ارزش خرید داره... قیمت بالاش معقول و منطقی نیست اصلاً...

کیس گرین الان یه کم بیشتر پرس و جو کردم، قبل تحریما اون تیکه های پلاستیکم وارد می کرده، بعده تحریم شروع کرده به تولید بعضی قطعات در داخل که نتیجه اش شده اون کیفیت پایینی که الان تو کیسهاش میشه دید...

دوست عزیز بنده هم رو X7 ورژن 2 هم رو Pangu سیستم اسمبل کردم x7 کیفیت بالاتری داشت زیباتر هم بود

فقط تنها مشکلی که دوستم با x7 داشت usb 3 های پنل جلوش بود که موقع قطع و وصل کردن بلو اسکرین میداد !

به نظرم تنها موردی که گرین باید روش بیشتر کار کنه کیفیت پنل های کیسش هست

در ضمن قطعات الکترونیکی داخل کیس های گرین گارانتی دارند ( طبق گفته سایت گرین )

لینک به دیدگاه

• ارسال 95
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوستان به نظر من (البته مهم هم نیست :D ) کیس از هر محصول دیگه ای بیشتر سلیقه توش نقش داره مثلا من کیس هایی با پنل جلویی ساده مثل کولر مستر cm690 یا انرمکس fulmo gt رو ترجیح میدم و به عنوان مثلا گرین چلنجر (اگه درست گفته باشم )اصلا قیافش واسم قابل تحمل نیست این دلیلی واسه بد بودنش نیست و البته باید قبول کرد که محصولات حتی تو این رده هم مشکلات دارن از اینتل که دیگه بزرگتر نداریم وقتی اون خمیر افتضاح رو واسه هاسول استفاده میکنه بقیه مشخص هست کارشون

لینک به دیدگاه

کیس ایکس 7 خریدم متاسفانه تایپک دیر دیدم
 فن هاش پر صدا هستن و بی کیفیت ماله شرکت گوگار نیستن
 برای گرین متاسفم با این کیسش
 حداقل تو سایت ذکر کنه فن های گوگار غلابی تا من نرم 380 پول این کیس بدم
دلیل خرید این کیس از طرف من فقط 6 فن گوگار بود
 که متاسفانه اندازه یک فن 10 تومنی مکش نداشت!

ویرایش شده توسط alireza_galaxy
لینک به دیدگاه

دو روز پیش برای یکی از دوستان گرین مدل x7 بستم یاد همین تاپیک افتاده گوشم نزدیک کیس می کردم صدای خیلی کمی به گوش می رسید در بیشترین سرعت !

کسی از گرین ایراد می تونه بگیره با بهترین های دنیا کار کرده باشه

لینک به دیدگاه

دو روز پیش برای یکی از دوستان گرین مدل x7 بستم یاد همین تاپیک افتاده گوشم نزدیک کیس می کردم صدای خیلی کمی به گوش می رسید در بیشترین سرعت !

کسی از گرین ایراد می تونه بگیره با بهترین های دنیا کار کرده باشه

شاید گوشای ما از گوشای شما بزرگ تر هستن صدا بهتر میشنویم یا برعکس ! 

یادمون باشه ایراد نگیریم چون با بهترین ها کار نکردیم  :laughing:

حرف شما مثل این میمونه که بگیم کسی میتونه از پراید ایراد بگیره که با تویوتا کار کرده باشه  :)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

x9 کیس خوبی هست مشکلاتی داره ولی خوبه می تونه با کیس های روز دنیا رقابت کنه توجه کنید همیشه با نیاز خودتون خرید کنید

کیس های مثل x9 فول تاور هستن در اینها به جا داری فکر شده تا زیبایی برا گروه خاصی هم تولید دلیل نمی شه چون بزرگ هست همه برن بخرن

شما یک چرخ در فروم های خارجی بزنید خیلی ها می بنید از کیس های کولر مستر و... ناراضی هستن هر قطعه یک عده ناراضی می کنه یک عده راضی مارک زده نباشید همیشه به کیفیت دقت کنید و نیاز خودتون

سلام دوست عزیز

کیس ایکس 9  موضوع تایپک نبود منم این کیس قبول دارم از بقیه کیس های گرین سرتر هست البت گرون تر ولی بین ایکس 7 و 9 پیشنهاد میکنم حتما ایکس 9 بخرن دوستان

هدف از ایجاد تایپک این بود که ببینم من فقط با این کیس مشکل دارم یا نه که دیدم اکثرا ناچار به خرید این کیس هستن و انتخاب بهتری در این

بازده قیمت پیش رو ندارند پنل جلو کیس با نمونه داخل سایت گرین فرق داره بهتر هست عوض کنن عکسشو که کسی مثل من و امسال من از

سوراخ های بزرگ جلو کیس خوشش نیاد و دچار ضرر نشه 

در مورد فن ها باید بگم سری CFD هستن و کلا RPM 1200 دارند و 1500 نیستن 

برای همین باد کمتریی مکش میکنن نمیشه ایرادی گرفت این فن ها قیمت 

18 دلاریی دارند و فن های ارزونی نیستن نمیشه گفت بی کیفیت هستن

صدای فن برای هرکس یک جور هست ادما احساس و اعصابشون فرق داره و هرکس نویز

براش یک جور هست یکی نویز خیلی بالا براش اهمیت نداره یکی برعکس حساس هست

در مورد فن ها من 3 فن بزودی از 3 برند معتبر خریداریی میکنم تا مقایسه با این فن ها داشته باشم و در تاپیک نتیجه اعلام میکنم 

یاحق  

موفق باشید

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

شاید گوشای ما از گوشای شما بزرگ تر هستن صدا بهتر میشنویم یا برعکس ! 

یادمون باشه ایراد نگیریم چون با بهترین ها کار نکردیم  :laughing:

حرف شما مثل این میمونه که بگیم کسی میتونه از پراید ایراد بگیره که با تویوتا کار کرده باشه  :)

نه برادر منظورم اینجا هست که X7 ها فکر کنم چند کیفیت تولید شده دارای یک کیفیت نیستن یکی می گه صدا داره یکی نه من خودم تست کردم نداره

البته چپوندن این همه فن در کیس با این سایز مشکل اساسی داره X7 نهایت باید 4 فن داشت نه 6 فن که این بر می گرده به مشکل طراحی گرین گفته فن زیاد بزنم مشتری جذب می کنه :D

یک مشکلی هم هست بعضی فن ها سایلنت هستن بعضی ها اولترا سایلنت که سری سایلنت اکثرا در کیس ها استفاده می شه یک صدای خفیفی در حداکثر کارکرد دارن حالا شما حساب کنید 6 فن با هم کار کنه در بالاترین سرعت کمی صدا تولید می کنه ولی در پایین ترین سرعت مشکلی نخواهید داشت

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

کیس ایکس 9  موضوع تایپک نبود منم این کیس قبول دارم از بقیه کیس های گرین سرتر هست البت گرون تر ولی بین ایکس 7 و 9 پیشنهاد میکنم حتما ایکس 9 بخرن دوستان

هدف از ایجاد تایپک این بود که ببینم من فقط با این کیس مشکل دارم یا نه که دیدم اکثرا ناچار به خرید این کیس هستن و انتخاب بهتری در این

بازده قیمت پیش رو ندارند پنل جلو کیس با نمونه داخل سایت گرین فرق داره بهتر هست عوض کنن عکسشو که کسی مثل من و امسال من از

سوراخ های بزرگ جلو کیس خوشش نیاد و دچار ضرر نشه 

در مورد فن ها باید بگم سری CFD هستن و کلا RPM 1200 دارند و 1500 نیستن 

برای همین باد کمتریی مکش میکنن نمیشه ایرادی گرفت این فن ها قیمت 

18 دلاریی دارند و فن های ارزونی نیستن نمیشه گفت بی کیفیت هستن

صدای فن برای هرکس یک جور هست ادما احساس و اعصابشون فرق داره و هرکس نویز

براش یک جور هست یکی نویز خیلی بالا براش اهمیت نداره یکی برعکس حساس هست

در مورد فن ها من 3 فن بزودی از 3 برند معتبر خریداریی میکنم تا مقایسه با این فن ها داشته باشم و در تاپیک نتیجه اعلام میکنم 

یاحق  

موفق باشید

X9 هم اون سوراخ های گنده رو داره بعد یکی ماه کمی جلوش سفید می شه که خرجش برای من 30 ثانیه بود زمانی که داشتم یک باد می گرفتم سریع اوکی می شد

X9 طراحی داره زیاد بررسی کنی ورژن 2 بهتر شده ولی باز مشکل داره مثلا همون قسمتی که سفید می شه در برند هایی مثل کولر مستر با یک ضربه کوچیک می شه فیلتر برداشت و تمیز کرد ولی در گرین هر چی زور زدیم نشد

ولی X9 با قیمت 500 انتخاب مناسب برای حرفه ای ها هست که بودجه محدود تری دارن چون برای برندی های معتبر حداقل باید یک میلیونی در نظر داشت

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

با سلام

من یه مشکل بزرگی دارم.یعنی بین کیس X6 و X7 v2.0 موندم.می خوام کیسی که از این دو میگین کیفیت و کارایی و صد البته خنک کنندگی بالایی داشته باشه .

حداکثر پولی که میتونم بدم 380 تومن هست.

کارت گرافیک Gigabyte GTX 780 Ti Windforce 3x oc

Intel core i7 4790 3.6 ghz 4 cores سی پی یو

سی پی یو کولر ThermalRight True Spirit 120m (BW)s

Gigabyte Z97X-Gaming 5 LGA1150 مادربرد

و سوال دوم اینکه این کولر واسه این سی پی یو مناسبه؟فقط فقط واسه گیمینگ می خوام.

لینک به دیدگاه

با سلام

من یه مشکل بزرگی دارم.یعنی بین کیس X6 و X7 v2.0 موندم.می خوام کیسی که از این دو میگین کیفیت و کارایی و صد البته خنک کنندگی بالایی داشته باشه .

حداکثر پولی که میتونم بدم 380 تومن هست.

کارت گرافیک Gigabyte GTX 780 Ti Windforce 3x oc

Intel core i7 4790 3.6 ghz 4 cores سی پی یو

سی پی یو کولر ThermalRight True Spirit 120m (BW)s

Gigabyte Z97X-Gaming 5 LGA1150 مادربرد

و سوال دوم اینکه این کولر واسه این سی پی یو مناسبه؟فقط فقط واسه گیمینگ می خوام.

کولر مناسب هست دوست گرامی

در مورد کیس ایکس 7 خوبه این کیس  اگه مقدور هست ایکس 9 خریداریی کنید که کاملا با این سیستم قدرتمند 

بهترین کارایی داشته باشید فضا بازتر کیس ایکس 9 فول تاور بودنش مزیتشه اگه نه که ایکس 7 انتخاب کنید

لینک به دیدگاه

کیس کولر مستر Case Cooler Master CM 690-2 چه طور کیسی هستش؟این خوبه یا X7 ؟

می خوام این کیسی که می خرم تا شش هفت سال به من جواب بده . در ضمن این کارت گرافیک تو هردو کیسی که میگم به راحتی جا میشه؟

و این که این سی پی یو بهتره یا deepcool ice blade pro یعنی میخوام این سی پی یویی رو که گفتم  خنک نگه داره و عمر زیادی داشته باشد.

(ممنون که زود جواب می دین به شدت نیاز دارم و ببخشید اگه کلافتون می کنم.)

لینک به دیدگاه

اقا تو رو خدا کمک

X6 challenger به صرفه است یا X7 cougar v2.0 یعنی می خوام تا چند سال جواب بده قیمت مهم نیست.فقط عالی باشه و کارت هایی که جدیدا میاد توش جا بشه و البته خنک کنندگی بالایی داشته باشه.(رنج قیمت بین 300 تا 380 تومن فقط و فقط ازاین دو کیس یکی رو انتخاب کنید)ممنون

.

.

.

اگه دیدین این دو کیس برام با سیستمی که گفتم خوب نیست لطفا یک کیس تو رنج قیمتی که گفتم بگید.(ولی اول ازاین دو کیس یکی رو بگید)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا تو رو خدا کمک

X6 challenger به صرفه است یا X7 cougar v2.0 یعنی می خوام تا چند سال جواب بده قیمت مهم نیست.فقط عالی باشه و کارت هایی که جدیدا میاد توش جا بشه و البته خنک کنندگی بالایی داشته باشه.(رنج قیمت بین 300 تا 380 تومن فقط و فقط ازاین دو کیس یکی رو انتخاب کنید)ممنون

.

.

.

اگه دیدین این دو کیس برام با سیستمی که گفتم خوب نیست لطفا یک کیس تو رنج قیمتی که گفتم بگید.(ولی اول ازاین دو کیس یکی رو بگید)

سلام دوست عزیز

شما با این بودجه یه کیس x9 کارکرده بگیر که خیلی از کیس های مد نظرتون بهتر هست

مطمئنا دوستانی که این کیس رو دارن با دقت خوبی نگهداری کردن و شما با خریدتون انگار کیس نو خرید میکنید مطمئن باشید همینجور هست

الان کارکرده ایکس 9 تا 410 میتونید پیدا کنید

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

اقا تو رو خدا کمک

.

.

.

بدون شک x7 رو تهیه کنید

کیفیت بدنه و ساختش از نظر من به مراتب بالا تر از x6  هست. قیمتش هم تو همون رنجی هست که شما می خواید.

x9 رو هم اگه با همون قیمت که آقا مهدی گفتند پیدا کنید بد نیست ولی من به شخصه اگه قیمتش هم با x7 یکی باشه باز x7  رو انتخاب می کنم چون به نظرم x9 کیس یوقوری هست و طراحی زیاد جالبی نداره.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون واقعا مشورت کردن با شما دوستان لذت بخشه

خیلی ممنون

من با استفاده از کمک شما دوستان خواستم X7 رو بگیرم ولی دیدم بعضی از دوستان ناراضی هستند و فضای کمتری برای کارت های گرافیکی حرفه ای مثل کارت خودم که Gigabyte GTX 780 Ti WD 3X oc هستش داره و کیس های coolermaster رو پیشنهاد می کنند واقعا گیج شدم .این کیس ها رو مد نظر قرار دادم:

cooler master cm sniper storm

cooler master cm 690 II Black

cooler master usp 100 black mid tower

Green X7 cougar v2.0

حالا می خواستم ببینم که ایا X7 از اینا سرتر و بهتر هست تا بخرم؟

(اصلا فکر نمی کردم انتخاب کیس اینقدر سخت باشه!!!!)

خیلی ممنون

ویرایش شده توسط EhsanWalker
لینک به دیدگاه

خیلی ممنون واقعا مشورت کردن با شما دوستان لذت بخشه

خیلی ممنون

من با استفاده از کمک شما دوستان خواستم X7 رو بگیرم ولی دیدم بعضی از دوستان ناراضی هستند و فضای کمتری برای کارت های گرافیکی حرفه ای مثل کارت خودم که Gigabyte GTX 780 Ti WD 3X oc هستش داره و کیس های coolermaster رو پیشنهاد می کنند واقعا گیج شدم .این کیس ها رو مد نظر قرار دادم:

cooler master cm sniper storm

cooler master cm 690 II Black

cooler master usp 100 black mid tower

Green X7 cougar v2.0

حالا می خواستم ببینم که ایا X7 از اینا سرتر و بهتر هست تا بخرم؟

خیلی ممنون

سلام

کیسهای x6 و x7 ver2 white میتوانند انتظارات شما را برآورده سازند،شما بسته به نیاز و بودجه وسلیقتون کیس رو انتخاب کنید.x6 کیس خوبیه فضای کابل کشی مناسبی داره کارت گرافیک هم تا 410mm ساپورت میکنه و یه عیبی داره که فن کنترلر نداره که اونم میشه اضافه کرد،اگه سقف بودجه شما 400ت میتونید به ترتیب از بین این سه تا یکی رو انتخاب کنید : 

کارکرده x9 ver2

x7 ver2  

x6

ویرایش شده توسط ***sniper***
لینک به دیدگاه

سلام

کیسهای x6 و x7 ver2 white میتوانند انتظارات شما را برآورده سازند،شما بسته به نیاز و بودجه وسلیقتون کیس رو انتخاب کنید.x6 کیس خوبیه فضای کابل کشی مناسبی داره کارت گرافیک هم تا 410mm ساپورت میکنه و یه عیبی داره که فن کنترلر نداره که اونم میشه اضافه کرد،اگه سقف بودجه شما 400ت میتونید به ترتیب از بین این سه تا یکی رو انتخاب کنید : 

کارکرده x9 ver2

x7 ver2  

x6

شما کدوم یکی رو توصیه می کنید به من گیمر؟

لینک به دیدگاه

شما کدوم یکی رو توصیه می کنید به من گیمر؟

کیس x6

لینک به دیدگاه

سیستم کولینگ X6 مناسبه؟

یعنی می خوام سیستمم یخ بزنه !!! اینم سیستممه:

RAM:Kingston Hyper X Fury 8 GB DDR3 1866 mhz

CPU:Intel Core i7 4790 3.6 ghz haswell

GPU:Gigabyte GTX780 Ti Windforce 3X oc

Main:Gigabyte Z97X-Gaming 5 LGA1150

Power:Corsair CS 750M 80 plus gold 750 watt

CPU Fan:ThermalRight True Spirit 120m (BW)s/Deepcool Ice Blade Pro

Hard:Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff HDD

DVD Writer:ASUS 24X DVD Writer

لینک به دیدگاه

سیستم کولینگ X6 مناسبه؟

یعنی می خوام سیستمم یخ بزنه !!! اینم سیستممه:

RAM:Kingston Hyper X Fury 8 GB DDR3 1866 mhz

CPU:Intel Core i7 4790 3.6 ghz haswell

GPU:Gigabyte GTX780 Ti Windforce 3X oc

Main:Gigabyte Z97X-Gaming 5 LGA1150

Power:Corsair CS 750M 80 plus gold 750 watt

CPU Fan:ThermalRight True Spirit 120m (BW)s/Deepcool Ice Blade Pro

Hard:Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff HDD

DVD Writer:ASUS 24X DVD Writer

خوبه ولی بازم خودت انتخاب کن تا فردا نگی من گفتم.(اگه تهران هستی برو تو بازار از نزدیک ببین اگه خوشت اومد بخر)

ویرایش شده توسط ***sniper***
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...