رفتن به مطلب

فروش ps3 fat+500 gb internal hdd

Recommended Posts

اینم از شرح دستگاه به صورت کاملا راست و حسینی:فروش ps3 فت 500 گیگ با دسته معمولی همراه دستگاه و یک دسته شوک دار.دسته ها هردو سالم ولی همونطور که تو عکس ها معلومه پلاستیک روی جوی استیکاش رفته.خود دستگاه سالمه فقط بعد از یک مدت بازی سرعت فن بالا میره که اونم پرس و جو کردم هزینه تعمیرش 40 تومنه که اونم به عهده خودمه.هارد بازی دارای حدود 20 عنوان بازی یک دیسک اورجینال god of war 3 روشه که با قابش تقدیم میشه.دستگاه به هیچ عنوان بن تشده و با cfw جدید قابلیت آنلاین بازی کردنم داره.دستگاه از مرداد 87 داره کارمیکنه و ریجن 3 هست.

فروش در تهران و به صورت حضوری انجام میشه

قیمت پایه:430

به بالاترین قیمت فروخته میشه

post-15706-0-90581500-1398981215_thumb.jpg

post-15706-0-58518400-1398981269_thumb.jpg

ویرایش شده توسط empyreal
لینک به دیدگاه

دوست عزیز تا حالا رنگ تعمیر کار دیده؟ یا نه؟

خیر ولی همونطور که توضیح دادم مشکل دور فن بالا داره که باید رنگ تعمیر کار ببینه

لینک به دیدگاه

دوستان ی توضیح دیگه ام بدم اونم اینکه چون شنیده بودم مشکل دور فن بالا بعضی وقتا از خمیر سیلیکون دستگاهه یکبار توسط خودم باز شده وخمیرش عوض شده 

لینک به دیدگاه

درود

طبق قانون 20 خرید و فروش فروم لیون تصویر کالای فروشیتون باید همراه با نام کاربری و تاریخ باشه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...