رفتن به مطلب

فروش Bundle بسیار تمیز 775 به همراه چند قطعه دیگه

Recommended Posts

دوستان سلام ! @};-

به دلیل ارتقاء سیستم و عدم نیاز به قطعات سیستم قبلی تصمیم به فروش قطعات بلا استفاده به شرح زیر رو گرفتم:

1- مادربرد  Gigabyte-Ep45UD3R    فروخته شد به کاربر Lorn

2- پردازنده Intel Q9400  فروخته شد (خارج از فروم)

3- رم Ocz DDR II 2X2 GB 1066MHZ Hpc Reaper  فروخته شد به کاربر mehdidolaty

4- هارد دیسک 1 ترا بایت WD Caviar Black  فروخته شد به کابر Majid_rezaie

5- هارد دیسک 1 ترابایت Seagate Barracuda  فروخته شد به کابر Majid_rezaie

6- کولر CPU مدل Zalman 9900 LED فروخته شد به کاربر mehdidolaty

7- کیس

:excl: نکاتی در باره قطعات:

1 - مادربرد کاملا سالم - کارتن سالم و کلیه متعلقات اعم از کابل ها - سی دی و براکت easy sata موجوده- گارانتی تمام شده - مهلت تست 24 ساعت پس از رسیدن به دست خریدار

2- پردازنده کاملا سالم - باکس و فن ارجینال موجوده -24 ساعت مهلت تست

3- رم ها کاملا سالم و دارای گارانتی مادام العمر که البته نمی دونم هنوز پیشتیبانی می شه یا خیر فرض رو بر این می گذاریم که نداره- پاکت موجوده - 24  ساعت مهلت تست

4- سالم - جای یکی از پیچ ها به دلیل شکسته شدن پیچ به دلیل استفاده بی احتیاط از پیچ گوشتی برقی در تصاویر هم مشخص شده - تست به زودی قرار داده می شه - 24 ساعت مهلت تست

5- 4 تا از 6 تا جای پیچ های به دلیل شکستن پیچ مسدود شده (بزن دست قشنگه رو!)- بد سکتور داره طبق گزارش HD Tune- ولی سالمه و کار می کنه - 24 ساعت مهلت تست

6- فوق العاده تمیز و سالم و واقعا قدرت خنک کنندگی بالا- 750 گرم مس خالص- سوکت های 775-1366-1156 از اینتل و کلیه سوکت های AMD رو پشتیبانی می کنه - 24 ساعت مهلت تست

7- پورت های یو اس بی و صدای جلوی کیس غیر فعال هستند- پاور از بالا نصب می شه - قابلیت نصب دو عدد فن 8-10 سانتی متری در قسمت پشت- خط و خشی به اون صورت نداره و بدنه سالم هست- کیس خوبیه و ورق محکم و با کیفیتی داره- قابلیت نصب کولر تا ارتفاع 16 سانتی متر رو هم داره - همین کولر 9900 توش نصب بوده.

عکس ها به همراه نام کاربری:

Pictures.rar

قیمت ها:

مادربرد:

فروخته شد

پردازنده:

فروخته شد

رم: 

فروخته شد 

هارد وسترن بلک:

فروخته شد

هارد سیگیت:

فروخته شد

کولر:

فروخته شد

کیس:

پایه 60 - فوری 80

نکاتی درباره قوانین و شرایط فروش:

1- اولویت فروش در فروش کلیه قطعات به صورت یک جا هست.

2- در صورت خرید همه قطعات به طور یکجا به قیمت فوری هزینه پست رایگان و قیمت 1میلیون تومان محاسبه خواهد شد.

3- پست کارشناسی ممنوع و  به مدیریت گزارش خواهد شد.

4 - به پیشنهادات از طریق پیغام خصوصی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

5- پیشنهادات زیر قیمت پایه لطف بفرمائید ندید چون قیمت ها الکی تعیین نشده. 

6- ارسال قطعات از طریق تیپاکس و پس از واریز وجه صورت خواهد گرفت. 

7- از فروش به کاربران با امتیاز منفی بازارچه معذورم.

8- لطفا اول خوب فکراتون رو بکنید و بعد پیشنهادتون رو مطرح کنید.

9- لطفا برای خودتون خرید کنید - واسه دوستم می خوام یا واسه یه بنده خدایی و از این حرفها هم واسه شما درد سر ساز می شه هم واسه من

10- در صورت پیشنهاد به قیمت پایه و نبود پیشنهاد بالاتر ظرف 24 ساعت تقدیم خریدار می شه- فوری هم که وضعیتش مشخصه پیشنهاد بالاتری هم اگه داده بشه ولی کسی قبلش پیشنهاد فوری داده باشه تقدیم ایشون می شه مگه اینکه دوستی همه قطعات رو با هم خواسته باشه که در اون صورت اولویت با ایشون خواهد بود.

گرچه همه چیز کاملا واضح ، و کاملا توضیح داده شده ولی در صورتی که سوالی هم بود مطرح بفرمائید ، پاسخ می دم.

با تشکر از بازدید شما از تایپک فروش اینجانب

post-7706-0-05579700-1398972278_thumb.jpg

post-7706-0-35892900-1399270866_thumb.png

post-7706-0-77246100-1399270873_thumb.png

ویرایش شده توسط ace
لینک به دیدگاه

• ارسال 102
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

هارد 

دوستان سلام ! @};-

به دلیل ارتقاء سیستم و عدم نیاز به قطعات سیستم قبلی تصمیم به فروش قطعات بلا استفاده به شرح زیر رو گرفتم:

1- مادربرد Gigabyte-Ep45UD3R

2- پردازنده Intel Q9400

3- رم Ocz DDR II 2X2 GB 1066MHZ Hpc Reaper

4- هارد دیسک 1 ترا بایت WD Caviar Black

5- هارد دیسک 1 ترابایت Seagate Barracuda

6- کولر CPU مدل Zalman 9900 LED

:excl: نکاتی در باره قطعات:

1 - مادربرد کاملا سالم - کارتن سالم و کلیه متعلقات اعم از کابل ها - سی دی و براکت easy sata موجوده- گارانتی تمام شده - مهلت تست 24 ساعت پس از رسیدن به دست خریدار

2- پردازنده کاملا سالم - باکس و فن ارجینال موجوده -24 ساعت مهلت تست

3- رم ها کاملا سالم و دارای گارانتی مادام العمر که البته نمی دونم هنوز پیشتیبانی می شه یا خیر فرض رو بر این می گذاریم که نداره- پاکت موجوده - 24  ساعت مهلت تست

4- سالم - جای یکی از پیچ ها به دلیل شکسته شدن پیچ به دلیل استفاده بی احتیاط از پیچ گوشتی برقی در تصاویر هم مشخص شده - تست به زودی قرار داده می شه - 24 ساعت مهلت تست

5- 4 تا از 6 تا جای پیچ های به دلیل شکستن پیچ مسدود شده (بزن دست قشنگه رو!)- بد سکتور داره طبق گزارش HD Tune- ولی سالمه و کار می کنه - 24 ساعت مهلت تست

6- فوق العاده تمیز و سالم و واقعا قدرت خنک کنندگی بالا- 750 گرم مس خالص- سوکت های 775-1366-1156 از اینتل و کلیه سوکت های AMD رو پشتیبانی می کنه - 24 ساعت مهلت تست

عکس ها به همراه نام کاربری:

attachicon.gifPictures.rar

قیمت ها:

مادربرد:

پایه 140- فوری 160

پردازنده:

پایه 210 - فوری 230

رم: 

پایه 140- فوری 160

هارد وسترن بلک:

پایه 140 - فوری 170

هارد سیگیت:

پایه 80 - فوری 100

کولر:

پایه: 110- فوری 130

جمع پایه: 820

جمع فوری:950

نکاتی درباره قوانین و شرایط فروش:

1- اولویت فروش در فروش کلیه قطعات به صورت یک جا هست.

2- در صورت خرید همه قطعات به طور یکجا به قیمت فوری هزینه پست رایگان و قیمت 900 هزار تومان محاسبه خواهد شد.

3- پست کارشناسی ممنوع و  به مدیریت گزارش خواهد شد.

4 - به پیشنهادات از طریق پیغام خصوصی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

5- پیشنهادات زیر قیمت پایه لطف بفرمائید ندید چون قیمت ها الکی تعیین نشده. 

6- ارسال قطعات از طریق تیپاکس و پس از واریز وجه صورت خواهد گرفت. 

7- از فروش به کاربران با امتیاز منفی بازارچه معذورم.

8- لطفا اول خوب فکراتون رو بکنید و بعد پیشنهادتون رو مطرح کنید.

9- لطفا برای خودتون خرید کنید - واسه دوستم می خوام یا واسه یه بنده خدایی و از این حرفها هم واسه شما درد سر ساز می شه هم واسه من

گرچه همه چیز کاملا واضح ، و کاملا توضیح داده شده ولی در صورتی که سوالی هم بود مطرح بفرمائید ، پاسخ می دم.

با تشکر از بازدید شما از تایپک فروش اینجانب

attachicon.gif27.jpg

هارد سیگیت:

پایه 80 - فوری 100

فوری مال من

لینک به دیدگاه

مادربرد و رم پایه ماله من

امیدوارم با هم به توافق برسیم ومعامله کنیم

ویرایش شده توسط mehdidolaty
لینک به دیدگاه

آپ

ویرایش :

قیمت کیس رو فراموش کرده بودم بزارم

بند 10 به قوانین فروش اضافه شد

قیمت کلی اصلاح شد

----------------------------------------

هارد به قیمت فروش فوری مال شما امید جان

لطفا جهت شماره حساب و آدرس از طریق پیغام خصوصی اطلاع بدید.

----------------------------------------

آقا مهدی به دلیل اینکه کاربرد lorn مادربرد رو به قیمت فوری خواستند در صورتی که شما رم و مادربرد رو به قیمت فوری بخواید تقدیم شما می شه چون اولویت با فروش قطعات با همدیگه هست.

-----------------------------------------

مادر برد تقدیم شما می شه لطفا جهت دریافت شماره حساب و آدرس از طریق پیغام خصوصی اطلاع بدید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

نظرم عوض شد

ویرایش شده توسط smiley60
لینک به دیدگاه

ببخشید یه سوال داشتم مگه میشه تو زمان مزایده قیمتها رو تغییر داد

قیمت رو تغییر ندادم دوست عزیز

قیمت کیس جا افتاده بود که به قیمت کلی اضافه کردم

لینک به دیدگاه

مادربرد که قسمت ما نشد

رم و کولر cpu پایه هستم

اگه تا 24 ساعت آینده (ساعت 1:45) پیشنهاد بالاتری نبود تقدیم شما می شه.

لینک به دیدگاه

اگه تا 24 ساعت آینده (ساعت 1:45) پیشنهاد بالاتری نبود تقدیم شما می شه.

اگه بشه که عالی  هستش چون خیلی وقت هست تو فکره ارتقای رم هستم ولی رم مناسب گیر نمیاوردم

لینک به دیدگاه

سلام، بنده هارد سیگیت رو خریدارم، لطف کنید بفرمائید که شماره سریال و فیرمور هارد با 

ST31000528AS

Firmware: CC37

مطابقت داره یا نه؟، چون یه هارد دارم با همین مشخصات که بردش سوخته، اگر دقیقاً همین سریال و فیرمور باشه، بنده فوری + 10 خریدارم. بسیار متشکرم.
ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

سلام، بنده هارد سیگیت رو خریدارم، لطف کنید بفرمائید که شماره سریال و فیرمور هارد با 

ST31000528AS

Firmware: CC37

مطابقت داره یا نه؟، چون یه هارد دارم با همین مشخصات که بردش سوخته، اگر دقیقاً همین سریال و فیرمور باشه، بنده فوری + 10 خریدارم. بسیار متشکرم.

مادربورد 165 خریدارم

دوستان گویا منظور از قیمت فوری رو نمیدونند !!!!

وقتی استارتر قیمت فوری مشخص کرده قیمت خرید نهایی هست .

فوری + 10 و فوری +5 دیگه چه سیستمیه ؟؟!!!

خواهشا به قوانین فروم احترام بزارید .

لینک به دیدگاه

دوستان گویا منظور از قیمت فوری رو نمیدونند !!!!

وقتی استارتر قیمت فوری مشخص کرده قیمت خرید نهایی هست .

فوری + 10 و فوری +5 دیگه چه سیستمیه ؟؟!!!

خواهشا به قوانین فروم احترام بزارید .

قوانین خرید فروش اینجا هست چیزی که می گید اینجا من مشاهده نکردم اگر اشتباه می کنم شما بند مورد نظر رو بگید

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=12415

لینک به دیدگاه

قوانین خرید فروش اینجا هست چیزی که می گید اینجا من مشاهده نکردم اگر اشتباه می کنم شما بند مورد نظر رو بگید

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=12415

قانون 7 و 10 بگونه ای اشاره به این موضوع دارند .

هر چند استارتر وقتی قیمت پایه و فوری مشخص میکنه یعنی کسی به قیمت فوری بخواد بدون قید وشرط به ایشون واگذار میشه .

هر چند این قانون بگونه ای نا نوشته هست و بعد از مدتی با این قانون اشنا میشید .

در غیر این صورت قیمت فوری بی معنی میشه !!! و کلا تاپیک از حالت مزایده خارج نمیشه . 

ضمنا قاون 10 استار تر میگه :

10- در صورت پیشنهاد به قیمت پایه و نبود پیشنهاد بالاتر ظرف 24 ساعت تقدیم خریدار می شه- فوری هم که وضعیتش مشخصه پیشنهاد بالاتری هم اگه داده بشه ولی کسی قبلش پیشنهاد فوری داده باشه تقدیم ایشون می شه

لینک به دیدگاه

"

mr saeed

"

عزیز این کار شما بسیار حرکته زشتی هست که متاسفانه اولین بار نیست در سطح خرید و فروش در دنیای مجازی  دیده می شه وقتی جنسی قیمت فوری گذاشته می شه  وکسی هم پیشنهاد داده  دیگه کماله  بی انصافی هست که حالا با سنار یشاهی بیشتر  بخوایم جنس فروخته شده رو از دسته خریدار اصلی دربیاریم هر چند که این موضوع هم به کار درست بودن  فروشنده  بر می گرده که با پیشنهاد های اینچنینی لغزشی  در نیتش پیدا نشه 

در هر صورت  امیدوارم  رعایت قوانین صورت بگیره و خرید و فروش جوانمردانه  صورت بگیره 

لینک به دیدگاه

قانون 7 و 10 بگونه ای اشاره به این موضوع دارند .

هر چند استارتر وقتی قیمت پایه و فوری مشخص میکنه یعنی کسی به قیمت فوری بخواد بدون قید وشرط به ایشون واگذار میشه .

در غیر این صورت قیمت فوری بی معنی میشه !!! و کلا تاپیک از حالت مزایده خارج نمیشه . 

ضمنا قاون 10 استار تر میگه :

10- در صورت پیشنهاد به قیمت پایه و نبود پیشنهاد بالاتر ظرف 24 ساعت تقدیم خریدار می شه- فوری هم که وضعیتش مشخصه پیشنهاد بالاتری هم اگه داده بشه ولی کسی قبلش پیشنهاد فوری داده باشه تقدیم ایشون می شه

بله دوست عزیز، حق با شماست.

بنده به جهت اینکه بدجور لنگ یه هارد با همون مشخصات هستم که بردش رو با هارد خودم عوض کنم گفتم، وگر نه که شما پیشنهاد فوری دادید و متعلق به شماست.  @};-

هارد رو برای این تاپیک می خواستم: برای تهیه ی بک آپ از اطلاعات ارزشمندتان، هنوز دیر نشده، هم اکنون اقدام کنید

لینک به دیدگاه

"

mr saeed

"

عزیز این کار شما بسیار حرکته زشتی هست که متاسفانه اولین بار نیست در سطح خرید و فروش در دنیای مجازی  دیده می شه وقتی جنسی قیمت فوری گذاشته می شه  وکسی هم پیشنهاد داده  دیگه کماله  بی انصافی هست که حالا با سنار یشاهی بیشتر  بخوایم جنس فروخته شده رو از دسته خریدار اصلی دربیاریم هر چند که این موضوع هم به کار درست بودن  فروشنده  بر می گرده که با پیشنهاد های اینچنینی لغزشی  در نیتش پیدا نشه 

در هر صورت  امیدوارم  رعایت قوانین صورت بگیره و خرید و فروش جوانمردانه  صورت بگیره 

برای این که تاپیک این بنده خدا خراب نشه آخرین پاسخی هست که من میدم

طرف یک جنسی می زاره برای فروش می گه فروش فوری 160 یکی هم پیشنهاد میده 160 بنده می دونم ارزش جنس 170 هست وقتی پیشنهاد میدم 165 کمک کردم به فروشنده بهتر شدن فروش تا برسه به ارزش واقعی هیچ کجای دنیا هیچ مزایده ای دیده نشده سقف بزارن بلکه کف می زارن ولی سقف نمی زارن کف رو فروشنده مشخص می کنه سقف رو خریدار

پس پیشنهاد بنده هیچ منع قانونی انجمن یا پیشنهادی نبود که عرف رو زیر پا بزاره بنده همین الان اعلام می کنم مادربورد 170 خریدارم انتخاب هم با فروشنده هست

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزيز اگه تايمينگ رم‌تون 15-5-5-5 باشه فوري خريدارم.

چون تو لينكي كه گذاشتيد رقم اخرش 18 ذكر شده. اگه 18 باشه نمي خوام.

لطفاً بهم PM كنيد.

ویرایش شده توسط mslion
لینک به دیدگاه

آقای فلانی که اسمتون رو نمیخام بگم تو این تاپیک / کاربر محترم omid_boy وقتی داره براتون قانون رو شفاف سازی میکنه دیگه حرفی نیست مگه کسی بخاد اون رو نقض کنه

وقتی قیمت پایه و فوری تعیین میشه توسط فروشنده  اولویت با فوری هست و اگر بعد از پیشنهاد نفر قبل که درخواست قیمت فوری داده دوباره پیشنهاد بشه خداییش بی انصافیه و اونوقته که وژدان دیگه معنی نداره برای طرف

و در آخر هم تصمیم نهایی با فروشنده هست هر چی صلاح بدونه

لینک به دیدگاه

آقای فلانی که اسمتون رو نمیخام بگم تو این تاپیک / کاربر محترم omid_boy وقتی داره براتون قانون رو شفاف سازی میکنه دیگه حرفی نیست مگه کسی بخاد اون رو نقض کنه

وقتی قیمت پایه و فوری تعیین میشه توسط فروشنده  اولویت با فوری هست و اگر بعد از پیشنهاد نفر قبل که درخواست قیمت فوری داده دوباره پیشنهاد بشه خداییش بی انصافیه و اونوقته که وژدان دیگه معنی نداره برای طرف

و در آخر هم تصمیم نهایی با فروشنده هست هر چی صلاح بدونه

مادربورد 175 خریدارم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...