رفتن به مطلب

فروش Bundle بسیار تمیز 775 به همراه چند قطعه دیگه

Recommended Posts

عزیز هارد ها هر دو برای من(به قیمت پایه)،فقط نمیدونم چطوری میشه هارد رو ارسال کرد که تو راه به فنا نره!

من تبریز هستم

در ضمن تست سلامت از هارد ها قرار ندادین+اون جای پیچی که فرمودین!

ویرایش شده توسط amin69r
لینک به دیدگاه

• ارسال 102
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

تائید می شه 

مادربورد به کاربر lorn فروخته شد 

با تشکر 

مبارکتون باشه 

سلام و درود .

استارتر عزیز واقعا جای تقدیر رو تشکر داره.  با توجه به اینکه کاربری برای مین مبلغ بالاتری پیشنهاد دادند ولی طبق قوانین مادربرد رو به امیر حسین عزیز واگذار کردید .

به امید اینکه همه مانند ایشون باشیم .

لینک به دیدگاه

عزیز هارد ها هر دو برای من(به قیمت پایه)،فقط نمیدونم چطوری میشه هارد رو ارسال کرد که تو راه به فنا نره!

من تبریز هستم

سلام اگه تا 24 ساعت آینده ساعت 10:55 دقیقه پیشنهاد بالاتری نبود تقدیم شما می شه . 

عکس از تست هارد سیگیت :

post-7706-0-25167600-1399282553_thumb.pngpost-7706-0-12956600-1399282566_thumb.png

عکس از پیچ ها گذاشتم که 

اگه فایل الصاق شده مربوط به تصاویر رو دانلود کنی عکس های شماره 14 و 15 مربوط به پیچ های هارد سیگیت هست . 

تست هارد وسترن رو هنوز فرصت نکردم بگیرم اونم به چشم در اولین فرصت قرار می دم 

لینک به دیدگاه

دوست گرامی هارد WD

تست از هارد ؛ صداش طبیعی است ؟ چه مدت کارکرده ؟

اگر دوستان قبلی انصراف دادند که قیمت پیشنهادی بدیم .

ممنون

لینک به دیدگاه

دوست گرامی هارد WD

تست از هارد ؛ صداش طبیعی است ؟ چه مدت کارکرده ؟

اگر دوستان قبلی انصراف دادند که قیمت پیشنهادی بدیم .

ممنون

هارد حدود 5 سالی هست که روی سیستم بوده 

صداش مثل تمام هارد های خاویار سیاه هست و قطعا از هارد های معمولی پر سرو صدا تره 

دوست قبلی به قیمت پایه پیشنهاد دادند اگه شما پیشنهاد فروش فوری رو تا قبل از گذشتن 24 ساعت از پیشنهاد پایه ایشون بدید تقدیم شما می شه. 

این فعلا تست مربوط به health tab هست 

post-7706-0-92445400-1399285804_thumb.png

تست Error scan هم در حال انجام شدنه 

و فعلا 20 دقیقه ازش گذشته 

کامل که شد تصویرش رو قرار می دم 

تست سلامت هارد وسترن به همراه تست سرعت 

post-7706-0-68589400-1399307823_thumb.pngpost-7706-0-31376100-1399307856_thumb.png

ویرایش شده توسط ace
لینک به دیدگاه

من تبریز هستم

سلام دوست عزیز 24 ساعت از پیشنهاد قیمت پایه شما گذشت و به دلیل عدم پیشنهاد بالاتر از طرف سایر اعضا تقدیم شما می شه . 

در صورتی که تا ساعت 24 امشب واریزی صورت نگیره امکان پیشنهاد مجدد برای سایر دوستان برقرار می شه. 

اطلاعات مربوط به شماره حساب و سایر اطلاعات لازم از طریق پیغام خصوصی برای شما ارسال می شه . 

در مورد بسته بندی هم تا اونجایی که مقدوره توی نایلون حباب دار و فوم می پیچم که مشکلی پیش نیاد. 

لینک به دیدگاه

سلام و درود .

استارتر عزیز واقعا جای تقدیر رو تشکر داره.  با توجه به اینکه کاربری برای مین مبلغ بالاتری پیشنهاد دادند ولی طبق قوانین مادربرد رو به امیر حسین عزیز واگذار کردید .

به امید اینکه همه مانند ایشون باشیم .

بله امید جان ایشون در کمال انصاف جنس رو برای من ارسال کردم امیدوارم سالم و سلامت هم برسه که دیگه دعا کنیم به جونه ایشون 

لینک به دیدگاه

فروش هارد و سایر قطعات کماکان ادامه داره- 

از دوستان استدعا دارم قبل از پیشنهاد دادن خوب فکراشون رو بکنند (بند 8) بعد پیشنهاد بدن که نه من و نه سایر دوستانی که شاید بخوان پیشنهاد بدن معطل نشن. 

با تشکر 

لینک به دیدگاه

سلام

هارد سیگیت بدسکتور نداره اما ارورها به چه معنای هستنند

دلیل ویرایش

کامل توضیح دادن دراین فرم اشتباست

ویرایش شده توسط mohamad_PC
لینک به دیدگاه

سلام داداش هارد سیگیت را من میخوام اما قبل از هرچیزی اجازه بدید این سوال راکنم بعد پیشنهاده را تایید کنم که بعد دوچاره پشیمونی نشم وهمینطور کیس هم خریدارم اما دارم یکم تحقیق میکنم بعد پیشنهادم را بدم

از اونجایی که بنده در مورد هارد زیاده تجروبه ندارم گفتم این سوال راکنم

هارد بدسکتور نداره اما اون اروها به چه معنای هستنند یعنی چه قسمتی از هارد دچاره مشکل شده که اون ارور را داده و روی چه کاری از هارد تعصیرگذار هست

ویرایش به دلیل غلط املای

سلام

دوست عزیز

اولش که خدا رحم کرده غلط های املایی رو ویرایش کردید تازه این ازش در اومده !!!(شوخی!!...)

دوم اینکه پوزش به دلیل دیر شدن پاسخ از صبح تا حالا لیون واسه من قطع بود.

اون خطاها آخریش مربوط به کابل ساتا هست و 2 تای دیگه همونطور هم که عرض کردم مربوط به بد سکتور (البته احتمالا نرم افزاری هست تا سخت افزاری)

و

لطفا پیشنهاد خرید اعم از خرید به قیمت پایه یا فروش فوری ثبت کنید تا سایر دوستانی هم که خریدار هستند تکلیفشون رو بدونند.

با تشکر

up!

لینک به دیدگاه

سلام عزیز CPU زیر قیمت پایه راه نداره؟

خیر دوست عزیز

210 تومان واقعا پولی واسه این  پردازنده نیست که بخوام روش تخفیف هم بدم.

تو خود لیون سلرون 430 رو 100 هزار تومان قیمت زده.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...