رفتن به مطلب

به نظرتون این کار دزدی نیست ؟ ( اینترنت مخابرات )

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

به نام خدای متعال و افریننده همه زیباییها 

دوستان عزیز این بنده حقیر از مخابرات اینترنت  2048  که ظاهرا میشه گفت  2m  هست ولی در اصل  256  میباشد اشتراک ماهیانه محدود خریداری کردم 

خب این شرح سرویسی بود که من از این isp گرفتم ( مخابرات )  

خب مشکل بنده کم شدن مشکوک ظرفیت هست که تو ماه سه بار ظرفیت حجمیم تموم شده و بنده هم کلافه شدم که مجبور شدم این تایپیک رو بزنم تا ببینم ایا 

بقیه دوستان هم این مشکل رو دارن یا نه ؟ اگر یه شرح مختصری هم داده باشم بنده سبح خروس خون از منزل خارج شده و به محل کار میرم این در حالی

هست که مودمم هم خاموشه تا شب ساعت حدودای 10 که میرسم منزل و بعداز صرف شام و تماشای فیلم یا سریال که میشه حدود 12 میرم سر وقت وب

سایتها و اخبار تو اینترنت که تو این سه روزی که دارم تست میگیرم برای کشف حقیقت اصلا چیزی دانلود نمیکنم و اگر هم دانلودی داشته باشم از ساعت 

1:30 به بعد دانلود خواهم کرد تا ساعت 3 صبح که بعداز اون تمام سیستم و حتی مودم خاموش میشه تا فردا شب و به هیچ وجه دانلود اتوماتیک هم ندارم 

پس من حتی برای شروع که از ساعت 1 بامداد شروع میشه و رایگانه حتی 30 دقیقه هم دیرتر شرع میکنم به دانلود و اینا و در محدوده ساعت مصرف

ترافیک به هیچ وجه دانلود ندارم و هیچ وب سایت خارجی هم نمیرم که مثلا پولی باشه و حتی وب سایتهایی که بنرهای تبلیغاتی برای کسب درامد از طریق

کلیلک دارن هم نمیرم تا مطمئن بشم / ولی با این همه دقت بازم فردا میبینم از 250 تا 300 مگ از ظرفیتم به فنا رفته و 2020 هم تعریفی براش نداره

و یا اصلا نمیخوان تعریف کنن که این یکی رو خدا میدونه که چه جوری از ملت دزدی میکنن حالا با هر روشی که باشه / کل وب سایتهایی که سر میزنم 

همه ایرانی و اخباری هستند مثل ( لیون کامپیوتر/ وب سایت سخت افزار/ شهر سخت افزار/ زومیت و نارنجی و چند تا از همین سایتها و همین و بس ! 

اپدیت ویندوز هم تو never هست و هیچی دانلود نمیشه و همه چی رو رصد میکنم و مطمئن هستم که چیزی اتوماتیک دانلود نمیشه .... 

حالا به نظر شما تو این 3 ساعت این 300 مگ کجا تشریف میبره ؟؟!؟!؟ 

دیشب که زنگیدم به 2020 بعداز 19 نفر نوبت من شد !
من : سلام
2020 :  ؟!
من : سلام علیکم !
2020 : - - - -
من : الو ؟ سلام ؟
2020 : بله دارم میشونم بفرمایین !
( اوه چه خوب داره میشنوه )
من : و ماجرا رو بهشون قشنگ توضیح دادم که اگر به یه استاد داشنگاه میدادم تحسینم میکرد به خاطر شکافتن دقیق موضوع
2020 : یه لحظه ...
( اینجا فک کنم طرف هنگید از حرفام )
2020 : خب شما مودمو ریستارت کنید / انتی ویروسو اپدیت و به روز کنید / از طریق مرورگر اکسپلور ریست کنید / اپدیت ویندوزتونو غیر فعال کنید /
رمز ورودتونو عوض کنید و و و هزار تا دست به سر کردن دیگه
من : ویندوزم اوریجینال و اپدیت و همین الان تموم شده نصبش و نه تنها انتی ویروس ندارم بلکه اصلا نرم افزاری هم نصب نکردم و رمز ورود رو سه بار عوض کردم و از سه مدل مودم از سیسکو گرفته تا
ایسوس هم رو سیستم تست گرفتم تو سه روز و حالا میخوای بازم ریست کنم هر جایی رو که میخواین و شیشه شکن هم اصلا ندارم و جواب چند سوالی که هنوز پرسیده نشده !
2020 : خب مشکل شما میتونه ازززززززززززززززززز !؟
بازم هنگیدن ایشون و دنبال یه سوال میگشتن تا ازم بپرسن ولی من حتی اونارو هم جواب داده بودم
2020 : خب دانلود کردین دیگه اینجا چیزی نمیبینم !
چقدر جالب خودش میگه اونجا چیزی نمیبینم و بعدا میگه دانلود کردین !!
2020 : شما ..... شما .... ببینید اقای محمودی تو سیستم ما چیزی ثبت نشده و اگر زحمتی نیست تشریف ببرین مرکز مخابرات
مرکزی و از اونجا که سیستم ثبتشون کامله پیگیری کنید !!
خب دوستان به نظرتون من باید کاری کنم یا چیزی بگم ؟؟
من : منم که عصبانی بودم جلوی خودمو گرفتم و گفتم داداش برو اول دیپلمتو بگیر بعد بیا بشین اینجا و از روی کاعذ سوال بپرس
بدو بخواب دیر وقته برو ...
2020 :
خدایی خیلی اروم قطع کرد و هیچی نگفت

اینم از شرح یک مکالمه خیلی کوچک و مختصر و مفید بین من و (( کارشناس )) فروش و پشتیبانی

خدایی کارشناس دیدم ولی این یکی پروفسور بود در حد جهانی !

دوستان اگر راه حلی برای رهایی از این ارگان دزد میدونن دریغ نکنن
________

تمام شرکتهای isp تو این شهر فعالیت داشته و نمایندگی دارن از شاتل گرفته تا اسیاتک و پارس انلاین و غیره ....
خط بنده رو هم مخابرات به زور و به دروغ گذاشته روی فیبر نوری در حالی که اصلا فیبر که سهله حتی فاظلاب کشی هم نشده منطقه ما
به دلیل وجود ابهای زیر زمینی و پناه گاههای زمان جنگ ! پس فیبر نوری و اینا همش کشکه و هیچ فیبری کانال کشی نشده تو این منطقه
و خط ما همچنان روی سیسمهای مسی استوار هست . و جالبش اینجاست که اصلا تو این شهر برای خطهای فیبرنوری adsl واگذار نمیشود و امکاناتش موجود نیست برای همه !
( پس به من چرا دادن چون اصلا فیبر نوری در کار نیست )

دوستان طی یک هفته ازمایش اخرش بنده از تمام دزدیهای شرکت مخابرات عکس گرفتم به عنوان مدرک که خواستم شمام ببینید :

این عکس مربوط به تاریخ شارژ یک گیگی من هست که قشنگ توش نوشته و حتی تاریخ گرفتن عکس که همین امروزه !!

70894976495129395714.png

اینم عکس همون لحظه که باقی مونده ظرفیت یک گیگیه منو نشون میده که حدود 30 مگ مونده و داره خورده میشه !!

82329561005967561150.png

اینم عکس اصلی از دزدیه که خودتون نگاه کنید من از همون تاریخ و حتی ساعتی که شارژ کردم تا ساعت و تاریخی که شارژ بنده 30 مگ مونده
در حالی که باید حدود 300 مگ باید میموند !! این سایت رو خود 2020 بهم معرفی کرده که مال خود مخابراته !! چیزی که عیان است چه حاجت به بیان هست !!!

16400441630329499642.png

و جالب ترش اینجاست که دیروز که رفتم برای تغییر سرویس از محدود به نا محدود فرمودند
سرویس ناممحدود نمیدهیم تا اطلاع ثانوی !!! یعنی پول دوستی و دزدی تا این حد
واقعا دیگه دارن شورشو درمیارن و هر کار دلشون میخواد میکنن
گاهی وقتا پشیمون میشم برای بعضی چیزا

21609231331073085660.gif

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

• ارسال 157
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

اگر اپدیت ویندوز یا هرچیز دیگه باشه بلاخره یک روزیی تموم میشه این اپدیت 

این مشکل در همه انجمن ها مطرح میشه و همه شاکی هستن

این 300 مگ جهت زیر ساخت های قدرتمند اینترنت استفاده میشه الان این قدرت و سرعت

ماورای تصور که در مغز منه قلیل نمی گنجه مدیون همین 300 مگ شما هستیم 

در اصل این نشتی اینترنت باعث رشد و پایداری بیشتر فیبرنوری کشور شده

در کدام برش زمانی ما اینقدر پایداری به وفور داشتیم ؟ باید خدا را هزاران بار سجد شکر بر جا بیاوریم 

که مثل کشورهای جهان سومی در این زمان که از گشنگی در حال مرگ هستن ما با قدرتی مثال زدنی

دشمنان را یکی پس از دیگر از بین می بریم و قله ها را فتح میکنیم 

این زکات اجباری را بپذیر زیرا کسانی که زکات نمی دهند از ما نیستن از آن ها هستن  :D

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

همه سرویس دهنده های اینترنت دزدی رو دارند تو مملکت ما یه چیز طبیعی هست نگران نباش عطاجان

من از پارس انلاین 256 نامحدود گرفتم طرف میگه تا 25 گیگ میتونی با سرعت230 تا 250دانلود کنی

ولی من تا 7 یا 9 گیگ دانلود میکنم سرعتم میاد رویه 15 تا 20 وقتی هم زنگ میزنم طرف میگه مشکل از سروریه که دانلود میکنی

در صورتی که یکی از دوستانم از صبا نت داره از همون سایتی که من دانلود انجام میدم داره با سرعت خوب دانلود میکنه

طرف به زور میگه برو از سایت فلان سرورهاش قویه دانلود کن

لینک به دیدگاه

مبین نت==> آشغال ، مزخرف ، گرون ، گرون ، گرون ، کم سرعت ، مودم افتضاح ، گرون

مخابرات ==> سرعت افتضاح ، سرعت افتضاح ، سرعت افتضاح ! که با ماهی ده تومن 128 میدن که تو کل ماه نمیتونی ازش 1 گیگ دانلود کنی

ایرانسل ==> دزد دزد دزد!

شاتل ==> من باهاش مشکلی نداشتم ، سرعت شبانم خوبه (120-150)،سرعت روزنم خوبه(250-340)، ماهی 20-30 گیگ دانلود شبانه میکنم ، ترافیک دزدی تا به حال حس نکردم ، پشتیبانیش خوبه ، شبانه روزیه! و واقعا خوبه!

بقیه رو نمیدونم اینا تجربیات من هست

لینک به دیدگاه

کریس آنجل باید بیاد درس پس بده پیش اینا هر نوع چشم بندی تردستی جادو سحر و ... که بگین اینا یاد دارن دزدی هم بخشی از کاره ایناست.خدایا من نمیدونم این چه کیسه ای هست که هر چی میریزن پر نمیشه 

من هم همین مشکل کم شدن حجم رو داشتم وقتی  به 2020 تماس میکرفتم یا به مراجعه به نمایندگیهای مخابرات  جوابشون این بود که شما در ساعت غیر رایگان استفاده کردید.تو کشور ما همه جوابهاشون بر پایه دروغ و بی منطقی قرار داره

آیا به نظر شما 12 گیگ حجم رایگان که من در ساعات رایگان حتی ازش استفاده کردم خود بخود تموم بشه جای تعجب نیست؟

وقتی این مسائل رو جایی میبینم یا میشنوم حالم ا ز همه چیز به هم میخوره و میگم چی بودیمو چی شدیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از مخابرات ۲۵۶ نامحدود دارم استفاده میکنم.

سرعتش میانگین روی ۳۵ تا ۴۵ مزنه

پینگش در ساعات خوب ۱۵۰ میده

ماهانه هم حدود ۵۰ تا ۶۰ گیگ دان میکنم.

جدیدا هم دارم با کنسول لایو بازی میکنم.

لینک به دیدگاه

منم همین مشکل رو دارم  تو چهار ماه 15 گیگم گم شد از خودم نمیگم رفتم مخابرات از روز اول که خریدم تا روزی که رفتم حساب کتاب کردم هر هجمی که خریده بودم و ماهیانه برام شارج شده بود رو جمع زدم و حجمی که به صورت غیر رایگان استفاده کردم ازش کم کردم  تقریبا شد همون 15 گیگ  ولی هر چی صحبت کردم برام شارژش نکردن گفتن استفاده کردی نمدونم چیزی که حتی تو سایت خودشون هم ثبت شده قبول ندارن  .

لینک به دیدگاه

بنده هم قبلا شاتل داشتم خیلی خوب بود ترافیک دزدی نداشت اما این پارس انلاین یکم مشکوکه

لینک به دیدگاه

عطا جان داداش رو توی این آدرس

http://80.191.224.244/IBSng/user/

این سرویس اینترنت مخابرات و میزان ترافیکی که در آخرین کانکشن مصرف میکنی رو نشون میده البته من بچه خوزستانم نمیدون ماین آدرس واسه شما کار میکنه یا نه ولی ریز مصرفتو بت نشون میده

بیشترین دزدی و بدترین پشتیبانی رو مخابرات داره هروقت هم بهشن زنگ بزنی که اقا این مشکلو دارم سرعتتو کم میکنن!!!!!!! =))

نمیدونم اینا آدم حساب میشن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟ :D  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

چندی پیش نیز حجت الاسلام شهاب مرادی تاکید داشتند حتی اون اپراتوری(پشتیبانی)که نشسته اونجا که شما رو پشت تلفن بپیچونه حقوق دریافتیش حرام هست !

لینک به دیدگاه

سلام و درود عطا جان و دوستان لیونی عزیز بنده هم 128 شاتل دارم.سرعت خوبه پشتیبانی هم عالیه ولی زمان رایگان چند شب که دانلود میکنم سرعتم عجیب میاد پایین به طوری که 1 شب به بعد به زور سایت باز میشه اگه رایگان رو سرویس هست پس چرا باید اینجوری باشه،

هنوزفکر نکنم 1 ماه شده باشه 5 گیگ حجم خریداری کردم داره تموم میشه،

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. خوبی عطا؟؟

پسر 2 مگ مخابرات گرفتم بیشتر از 230 کیلو دانلود نمیده در بهترین شرایط . دیشب زنگیدم میگم دانلود من حداقل باید 250 رو بده چون وقتی سرویس 1 مگ بودش 120 تا 125 داشتم با این حساب سرویس شما 2 مگ نیست چیزی معادل 1.800 مگ هستش. میفرمایند هیستوری سیستم رو خالی کنین . آنتی ویروس بروز داشته باشین . ویندوز مشکلی نداشته باشه. گفتم همه اینا درست ولی دانلود چه ربطی به هیستوری داره !،،،....باز اگه میگفتم سرعت باز کردن صفحه حرف شما متین بودش ولی من اینو قبول ندارم . خلاصه دعوا پشت تلفن راه افتاد .

آخر س فرمودن که آقای محترم بعضی حرفهارو نمیشه گفت بیخیال بشین. اینم که دارین خیلی بهتر از ماله اونیکی هاست و فرمودن که تهران . اصفهان و حتی تبریز بهتر از اینجاست.

منم بین اون دعوا اسم کارشناس رو پرسیدم و ایشون هم گفتن .

واقعا موندم چقدر باید دروغ تحویل ما مردم بدن و بعدشم اسم ک... ا..... رومون باشه. شرم آوره بخدا.

تو امضا هم که میبینین بیشترین اعدادی بودش که تونستم از تست سرعت اینترنت بگیرم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میفرمایند هیستوری سیستم رو خالی کنین . آنتی ویروس بروز داشته باشین . ویندوز مشکلی نداشته باشه. گفتم همه اینا درست ولی دانلود چه ربطی به هیستوری داره !،،،....باز اگه میگفتم سرعت باز کردن صفحه حرف شما متین بودش ولی من اینو قبول ندارم . خلاصه دعوا پشت تلفن راه افتاد .

آخر س فرمودن که آقای محترم بعضی حرفهارو نمیشه گفت بیخیال بشین. اینم که دارین خیلی بهتر از ماله اونیکی هاست و فرمودن که تهران . اصفهان و حتی تبریز بهتر از اینجاست.

واقعا موندم چقدر باید دروغ تحویل ما مردم بدن و بعدشم اسم ک... ا..... رومون باشه. شرم آوره بخدا.

دقیقا کسب درآمد ایشون کاملا حرام هست طبق فرمایشات اوشون که در چند پست قبل تر گفتم !

لینک به دیدگاه

دقیقا کسب درآمد ایشون کاملا حرام هست طبق فرمایشات اوشون که در چند پست قبل تر گفتم !

بابا والا اینترنت هم حرام شده به این مردم بدبخت

بنزین با شیب ملایم رفت بالا اینترنت با شیب ملایم سرعتش کم شد

میری ژاپن سرویسی دارن که سرعت دانلود 1 گیگ داره ماهی 50 دلار میدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعد اینجا میای پارس آنلاین 2 مگ بخری پولش میشه 400 تومن که بعد 10 گیگ دانلود سرعتت میرسه به 10- !!!!!! =))  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه این دزدی توی تمام ISP ها هست

من شاتل دارم بعضی وقتا ها که حجم اینترنتم تمام میشه وقتی می رم بخش کاربری که حجم بخرم جلوی باقی مانده حجم زده 1.2- گیگ !!! اگه من 2 گیگ شارژ کنم موجودی اکانتم میشه 800mb !!!

چندبار هم باهاشون تماس گرفتم همش می گن پیگیری می کنیم!

آخه چجوری ممکنه من 1.2 گیگ بیشتر از حجمی که توی حسابم هست استفاده کنم!؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

مودمت سوارخه عطا جان !

همین مخابرات به شرکت های دیگه شرف داره . دیدم که میگم .

ویرایش شده توسط ـ۞ Devileytion ۞ـ
لینک به دیدگاه

به نام خدای متعال و افریننده همه زیباییها 

دوستان عزیز این بنده حقیر از مخابرات اینترنت  2048  که ظاهرا میشه گفت  2m  هست ولی در اصل  256  میباشد اشتراک ماهیانه محدود خریداری کردم 

خب این شرح سرویسی بود که من از این isp گرفتم ( مخابرات )  

خب مشکل بنده کم شدن مشکوک ظرفیت هست که تو ماه سه بار ظرفیت حجمیم تموم شده و بنده هم کلافه شدم که مجبور شدم این تایپیک رو بزنم تا ببینم ایا 

بقیه دوستان هم این مشکل رو دارن یا نه ؟ اگر یه شرح مختصری هم داده باشم بنده سبح خروس خون از منزل خارج شده و به محل کار میرم این در حالی

هست که مودمم هم خاموشه تا شب ساعت حدودای 10 که میرسم منزل و بعداز صرف شام و تماشای فیلم یا سریال که میشه حدود 12 میرم سر وقت وب

سایتها و اخبار تو اینترنت که تو این سه روزی که دارم تست میگیرم برای کشف حقیقت اصلا چیزی دانلود نمیکنم و اگر هم دانلودی داشته باشم از ساعت 

1:30 به بعد دانلود خواهم کرد تا ساعت 3 صبح که بعداز اون تمام سیستم و حتی مودم خاموش میشه تا فردا شب و به هیچ وجه دانلود اتوماتیک هم ندارم 

پس من حتی برای شروع که از ساعت 1 بامداد شروع میشه و رایگانه حتی 30 دقیقه هم دیرتر شرع میکنم به دانلود و اینا و در محدوده ساعت مصرف

ترافیک به هیچ وجه دانلود ندارم و هیچ وب سایت خارجی هم نمیرم که مثلا پولی باشه و حتی وب سایتهایی که بنرهای تبلیغاتی برای کسب درامد از طریق

کلیلک دارن هم نمیرم تا مطمئن بشم / ولی با این همه دقت بازم فردا میبینم از 250 تا 300 مگ از ظرفیتم به فنا رفته و 2020 هم تعریفی براش نداره

و یا اصلا نمیخوان تعریف کنن که این یکی رو خدا میدونه که چه جوری از ملت دزدی میکنن حالا با هر روشی که باشه / کل وب سایتهایی که سر میزنم 

همه ایرانی و اخباری هستند مثل ( لیون کامپیوتر/ وب سایت سخت افزار/ شهر سخت افزار/ زومیت و نارنجی و چند تا از همین سایتها و همین و بس ! 

اپدیت ویندوز هم تو never هست و هیچی دانلود نمیشه و همه چی رو رصد میکنم و مطمئن هستم که چیزی اتوماتیک دانلود نمیشه .... 

حالا به نظر شما تو این 3 ساعت این 300 مگ کجا تشریف میبره ؟؟!؟!؟ 

21609231331073085660.gif

عطا جان چنین چیزی عادی هست در اینترنت مخابرات برای بنده هم مینجوری بود و هرچی هم به پشتیبانی میگفتم پاسخ میدادن مشکل از سیستم شما هست!

به همین دلیل الان از نامحدود استفاده میکنم که از نظر دانلود تا یک هفته قبل مشکل نداشتم که تو این هفته نمی دونم چرا هی ریپ میزنه !

گرچه سرعت دانلود بنده وقتی 2مگ ماهی 8 گیگ داشتم 200 کیلوبایت و دوست بنده که سرعت 256 ماهی 8گیگ داشت سرعت دانلودش زیر 500کیلوبایت در ثانیه نبود!

نمیدونم مشکال از زیر ساخت مخابرات هست یا بعد از انتقال مخابرات به یک نهاد دولتی که اون رو خریداری کرده به این شکل دزدی اشکار میکنه ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این داستان های دراماتیک isp ها و مخابرات دیگه قدیمی شده من فروردین ماه که بیشترشو خونه بودم حدود 20 تا 30 گیگ دانلود داشتم تو کف اینم چطوری 60 گیگ از ترافیکم مصرف شده! آنتی ویروسم کلاً ماهی 20مگ هم آپدیت نداره. آپدیت ویندوزم رو غیرفعال کردم و همه بازیها و برنامه ها و سرویسها داخل فایروال هستند و دسترسی به اینترنت ندارند.مودم هم که همیشه خاموشه مگر اینکه خودم خونه باشم.

حالا این دیگه مهم نیست برام عادی شده. دیشب برای اولین بار در این دوره گفتم بذار از ساعات دانلود رایگان 2 تا 8 صبح هم استفاده کنم :D  IDM رو تنظیم کردم ساعت 2:07 دقیقه دانلود رو شروع کنه و 8:07 دقیقه دانلود تمام و سیستم رو خاموش کنه. فایل کلاً 700 مگ بود سرعت هم بجای اینکه 64 کیلوبیت باشه 18 تا 23 کیلوبیت بود.طبق زمانبندی دانلودمنیجر 8 ساعته باید دانلود میشد! صبح سیستم رو روشن کردم دیدم کلاً 150 مگ گرفته و زمان باقی مانده رو زده بود 28 ساعت :-?  خدا میدونه سرعت رو چند بوده

من جزو مشترکین پرمصرف هستم حجمی که باید در یک سال مصرف کنم در 4 -5 ماه مصرف میکنم و در واقع برای ISP سودآوری بیشتری دارم تا یک کاربر معمولی. ولی حتی تا بحال یک فیلم هم نتونستم در ساعات رایگان دانلود کنم که حتی 1 گیگ هم حجم نداره. سالی بالغ بر 1.5 میریزم توی کیسه شون یک گیگ 5 تومن هم نمیشه  :cool: گدا در مقابل اینا حاتم طاییه

لینک به دیدگاه

سلام. خوبی عطا؟؟

پسر 2 مگ مخابرات گرفتم بیشتر از 230 کیلو دانلود نمیده در بهترین شرایط . دیشب زنگیدم میگم دانلود من حداقل باید 250 رو بده چون وقتی سرویس 1 مگ بودش 120 تا 125 داشتم با این حساب سرویس شما 2 مگ نیست چیزی معادل 1.800 مگ هستش. میفرمایند هیستوری سیستم رو خالی کنین . آنتی ویروس بروز داشته باشین . ویندوز مشکلی نداشته باشه. گفتم همه اینا درست ولی دانلود چه ربطی به هیستوری داره !،،،....باز اگه میگفتم سرعت باز کردن صفحه حرف شما متین بودش ولی من اینو قبول ندارم . خلاصه دعوا پشت تلفن راه افتاد .

تو امضا هم که میبینین بیشترین اعدادی بودش که تونستم از تست سرعت اینترنت بگیرم.

عطا جان شما شما خط اختصاصی گرفتین یا نه؟

چون اگ همون طرح های معمولی سرعتتون 1به 8 هست که تو 2مگ تقریبا عالی هست :D

به ماکه 200 میداد 100 تا صلوات میفرستادیم :D

لینک به دیدگاه

منم تا همین چند روز پیش از مخابرات سرویس میگرفتم بدک نبود ولی این یک ماه آخر هر 1 الی 2 روز یک بار من 1گیگ ترافیک اضافه میخریدم!!!!!!لامصب مثل بز میخورد ترافیکو :| کلافم کرده بود.جالبیش اینجا بود که فقط هم وب گردی میکردم و شبا که رایگان بود دانلود میکردم و برای اینکه مطمئن بشم شبا از ترافیکم کم نمشه صبح که بیدار میشدم ترافیکو چک میکردم و میدیدم که دست نخورده.خیلی ظلمه با وبگردی تو 2روز 1گیگت بپره :|دیگه از 2-3 روز پیش تخلیه کردم اومدم hiweb که سرعتش خوبه ولی قطعی داره کم و بیش.و جناب hiweb هم روز اول در طول 5-6ساعت فقـــط وبگردی، طی یک عملیات انتحاری 600 مگ از ترافیکمو خورد :| ولی الان بهتر شده

لینک به دیدگاه

درود

چندی پیش نیز حجت الاسلام شهاب مرادی تاکید داشتند حتی اون اپراتوری(پشتیبانی)که نشسته اونجا که شما رو پشت تلفن بپیچونه حقوق دریافتیش حرام هست !

=)) 

لینک به دیدگاه

منم تا همین چند روز پیش از مخابرات سرویس میگرفتم بدک نبود ولی این یک ماه آخر هر 1 الی 2 روز یک بار من 1گیگ ترافیک اضافه میخریدم!!!!!!لامصب مثل بز میخورد ترافیکو :| کلافم کرده بود.جالبیش اینجا بود که فقط هم وب گردی میکردم و شبا که رایگان بود دانلود میکردم و برای اینکه مطمئن بشم شبا از ترافیکم کم نمشه صبح که بیدار میشدم ترافیکو چک میکردم و میدیدم که دست نخورده.خیلی ظلمه با وبگردی تو 2روز 1گیگت بپره :|دیگه از 2-3 روز پیش تخلیه کردم اومدم hiweb که سرعتش خوبه ولی قطعی داره کم و بیش.و جناب hiweb هم روز اول در طول 5-6ساعت فقـــط وبگردی، طی یک عملیات انتحاری 600 مگ از ترافیکمو خورد :| ولی الان بهتر شده

سعید جان وجدانن دارم می گم شما اولین نفری هستید که از های وب استفاده کردید و ناراضی بودید... شما چه سرعتی و چقدر دانلود میده؟

هرکی رو دیدم و استفاده میکرد خیلی راضی بود تعریف میکرد :D

حیف که طرف های ما نمیده تا ما هم یک تست بزنیم :(

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

سعید جان وجدانن دارم می گم شما اولین نفری هستید که از های وب استفاده کردید و ناراضی بودید... شما چه سرعتی و چقدر دانلود میده؟

هرکی رو دیدم و استفاده میکرد خیلی راضی بود تعریف میکرد :D

حیف که طرف های ما نمیده تا ما هم یک تست بزنیم :(

ناراضی که نیستم ولی خب روز اول 600 مگو یه جا خورد با وبگردی :D الان من با سرعت 900کیلو دانلود میکنم و سرویسم هم 2مگ هست با 2گیگ حجم.کلا یکم حجمو زود میخوره :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کجا دزدی نیست که این جا نباشه 

لینک به دیدگاه

سلام و درود عطا جان و دوستان لیونی عزیز بنده هم 128 شاتل دارم.سرعت خوبه پشتیبانی هم عالیه ولی زمان رایگان چند شب که دانلود میکنم سرعتم عجیب میاد پایین به طوری که 1 شب به بعد به زور سایت باز میشه اگه رایگان رو سرویس هست پس چرا باید اینجوری باشه،

هنوزفکر نکنم 1 ماه شده باشه 5 گیگ حجم خریداری کردم داره تموم میشه،

سلام شاتل اگه هر شب پشت سر هم دانلود کنی بعد 3 شب محدود میشی وسرعتت میاد روی 10 بنده دو سال تجربه شاتل رو دارم

متاسفانه این دزدی توی تمام ISP ها هست

من شاتل دارم بعضی وقتا ها که حجم اینترنتم تمام میشه وقتی می رم بخش کاربری که حجم بخرم جلوی باقی مانده حجم زده 1.2- گیگ !!! اگه من 2 گیگ شارژ کنم موجودی اکانتم میشه 800mb !!!

چندبار هم باهاشون تماس گرفتم همش می گن پیگیری می کنیم!

آخه چجوری ممکنه من 1.2 گیگ بیشتر از حجمی که توی حسابم هست استفاده کنم!؟

راستش بنده دو سال شاتل داشتم نه ترافیکم دزدی میشد نه مشکل شما رو داشتم به خاطر محدودیت در دانلود شبانه پارس انلاین گرفتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...