رفتن به مطلب

به نظرتون این کار دزدی نیست ؟ ( اینترنت مخابرات )

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

کاش راهی بود مثل فیـ*لتر شک*ن میشد کلا اینترنتشون رو هم دور زد مثلا اینترنت رو از کره جنوبی خریداری کرد :D وای چی میشد

از اجنبی بخریم بهتر از ایناست

یا برای دزدیه isp ها حکم قصاص از طرف زیان دیده صادر میشد :)  :D

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 157
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

سلام شاتل اگه هر شب پشت سر هم دانلود کنی بعد 3 شب محدود میشی وسرعتت میاد روی 10 بنده دو سال تجربه شاتل رو دارم

راستش بنده دو سال شاتل داشتم نه ترافیکم دزدی میشد نه مشکل شما رو داشتم به خاطر محدودیت در دانلود شبانه پارس انلاین گرفتم

درود عزیز در اطلاع هستم زیاد دانلود کنی سرعت کم میشه ولی 100 برابر پولش و در میارن نباید اینجوری باشه در ضمن اینکه یکی از دوستان شاتل داره هر شب هم دانلود میکنه جالبه که هیچ مشکلی و افت سرعت نداره.

لینک به دیدگاه

درود

چندی پیش نیز حجت الاسلام شهاب مرادی تاکید داشتند حتی اون اپراتوری(پشتیبانی)که نشسته اونجا که شما رو پشت تلفن بپیچونه حقوق دریافتیش حرام هست !

=)) خیلی باحال گفتن ایشون

این مخابرات یه دزدیه دومی نداره

سه سال پیش سرویس 128 Free گرفتم به سال نرسیده چراغ اینترنت و تلفن خاموش شده (کلا خط پرید :D )

دو هفته خود مخابرات و پشتیبانی و اپراتور رو شخم زدم که آقا چرا قطعه؟ مگه پول نمیدم من یوزر؟ و جوابی که شنیدم اینا بود :

خط منطقه در حال ارتقاست

یوزر و پس رو درست و با حرف کوچیک بزنید

کانکشن رو از اول بسازید

مودم رو ریست کنید

حالا خوبه نگفتن کامپیوتر رو شات دان کنید گمشید

دو هفته شد سه هفته و هنوز خبری از آقایون مسئول!!!!! نشده بداد من برسن

و بلافاصله رفتم سرویس خط رو باطل کردم و مستقیم شرکت صبانت رفتم

برخلاف یک ماه و نیم انتظار برای وصل سرویس مخابرات، صبانت در عرض کمتر از 1 هفته وصل شد و شروع به استفاده کردم

و تا الان راضیم ازشون خدا خیرشون بده :x  و البته کنارش همچنان دارم عمع مخابرات رو میپیمایم :D 

لینک به دیدگاه

سعید جان وجدانن دارم می گم شما اولین نفری هستید که از های وب استفاده کردید و ناراضی بودید... شما چه سرعتی و چقدر دانلود میده؟

هرکی رو دیدم و استفاده میکرد خیلی راضی بود تعریف میکرد :D

حیف که طرف های ما نمیده تا ما هم یک تست بزنیم :(

های وب از همشون دزدتره !

بنده 2 سال هایوب دارم همیشه هم مشکل کم شدن حجم رو داشتم

الان یه 2-3 ماهی هست بهتر شده ولی هنوز هم داداشم وقتی 2-3 ساعت پشت هم وبگردی میکنه 500-600 مگ کم میکنه

کل سایت هایی هم که میره ورزش3 و سایت پرسپولیس هست

یه زمانی بود هایوب ترافیک فشفشه میگرفتی دقیقا 2برابر حجم کم میکرد !

یادم میاد فشفشه 15 گیگ گرفنم بهد 8 گیگ دانلود فیلم و انیمیشن 15 گیگ تموم شد !

من کلا سرویس 1 ماهه با 8گیگ ترافیک میگیرم 15 روز هم دووم نمیاره . باور کنید بدون اینکه یه اهنگ دان کنم فقط وبگردی و گیم.

لینک به دیدگاه

سلام و درود عطا جان و دوستان لیونی عزیز بنده هم 128 شاتل دارم.سرعت خوبه پشتیبانی هم عالیه ولی زمان رایگان چند شب که دانلود میکنم سرعتم عجیب میاد پایین به طوری که 1 شب به بعد به زور سایت باز میشه اگه رایگان رو سرویس هست پس چرا باید اینجوری باشه،

هنوزفکر نکنم 1 ماه شده باشه 5 گیگ حجم خریداری کردم داره تموم میشه،

من پونصد و دوازده بودم ، این مشکل رو داشتم (البته کم تر از شما) هر چی سرویسی که استفاده میکنید ، کم مشتری تر باشه این مشکل کم تره ، الان 1 مگ دارم ، ماهی 30 گیگ دانلود میکنم! و هر شب میتونم 4-8 گیگ دانلود کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان شما شما خط اختصاصی گرفتین یا نه؟

چون اگ همون طرح های معمولی سرعتتون 1به 8 هست که تو 2مگ تقریبا عالی هست :D

به ماکه 200 میداد 100 تا صلوات میفرستادیم :D

سلام

نه بابا فرشید اختصاصیم کجا بودش

همون خط معمولی هستش

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه.همه دنیا به اهمیت اینترنت پی بردند.جایی که میشه با اکتشافات واختراعات جدید دردورترین نقاط دنیا اشنا شد اطلاعات رو درش به اشتراک گذاشت.داخلش تبادل نظرکرد وازنظرعلمی ودانشی پیشرفت کرد نه تنها این خدمات به شکل نا مطلوب وبی کیفیت و گران ارائه میشه بلکه شده سورژه ای واسه چاپیدن ودزدی عده ای.بعد میگن چرا عقبیم ازکشورای دنیا.

لینک به دیدگاه

به نظر من همون adsl معمولی نامحدود خود مخابرات 2020 از همه چی بهتره

دانلود هم 34تا 42 حدودا میده قیمتش هم بد نیست

قطعی هم برای من تا حالا از طرف مخابرات نداشته خداروشکر

ما خودمون باید راه رو برای دزدان ببندیم

چرا همیشه مردم ما یه جایی راهی برای دزدی میزارن بعد که دزدی میشه...

برادر راه رو ببند.

من قبل از این که تغییر پهنای باند مخابرات محدود به یک ماه بشه اول برج میزاشتمش روی 1مگ 20 روز بعد میزاشتم روی 128 =))  اقا یک حالی میداد قبض میومد 12.500 تومن :D

حالا راه رو بستن اگر تغییر پهنای باند بدی تا یک ماه نمیتونی هیچ تغییر دیگه ای بدی . :(

ویرایش شده توسط امیر شاهان
لینک به دیدگاه

درود عزیز در اطلاع هستم زیاد دانلود کنی سرعت کم میشه ولی 100 برابر پولش و در میارن نباید اینجوری باشه در ضمن اینکه یکی از دوستان شاتل داره هر شب هم دانلود میکنه جالبه که هیچ مشکلی و افت سرعت نداره.

دوست عزیز من 2 سال شاتل بودم و همه چیزش رو میدونم هنوزم 2 تا از دوستام شاتل هستن

این محدود کردن قانونشون هست

لینک به دیدگاه

والا من هم مخابرات دو مگ دارم...سرعت دانلودم بین 700 تا 800 هست و اصلا سرعت م افت و خیز نداره....ترافیک هم اصلا الکی کم نمیکنه...(اینو کاملا دقت کردم و متوجه شدم) مودم من همیشه روشن هست....

ولی سرعت دانلود شبانه ش یخورده کمه...چیزی بین 30 تا 60 هست...پینگ ش تو ساعات پولی واسه بازی و اینا خیلی خوبه و پینگ م همیشه زیر 100 هست...ولی تو ساعات رایگان پینگ خیلی میره بالا و اصلا نمیتونم بازی کنم.

قبلش درنا داشتم که آی اس پی محلی بود....سرعتش در حد نور بالا بود....چیزی بین 800 تا 1200! ولی پینگ ش از مخابرات بالاتر بود (البته نه خیلی بالا که نشه بازی کرد...روی اونم راحت بازی میکردم) ولی یکم بخاطر ترافیک دزدی بهش مشکوک بودم.

ضمنا من گرمسار هستم.

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه.همه دنیا به اهمیت اینترنت پی بردند.جایی که میشه با اکتشافات واختراعات جدید دردورترین نقاط دنیا اشنا شد اطلاعات رو درش به اشتراک گذاشت.داخلش تبادل نظرکرد وازنظرعلمی ودانشی پیشرفت کرد نه تنها این خدمات به شکل نا مطلوب وبی کیفیت و گران ارائه میشه بلکه شده سورژه ای واسه چاپیدن ودزدی عده ای.بعد میگن چرا عقبیم ازکشورای دنیا.

بدون شرح ....

http://upload7.ir/imgs/2014-05/76143488801809083999.png

لینک به دیدگاه

سلام

من از استان بوشهر

الان چند ماه که اینترنت مخابرات بوشهر با ۱ شهر دیگه به جرم کم فروشی به مشتریان .خبرش همه جا \خش شده . فقط کافیه ۱ سرچ تو اینرنت بزنید ببینید این ور چه خبره . حتی تو ping  مشتریان تنظیمات دستکاری می کنن.که یه وقت مشتری ping 4.2.2.4 می گیره می بینی چقدره خوبه . اما در اصل اینجوری نیست

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920818000627

ویرایش شده توسط samikkk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جمله معروف 

همینه که هست ............  =))

از ماست که بر ماست 

گذشتگان کردن آیندگان ( ما ) دارن جمع میکنن

small-Smiles-smsplz.com-Gif-633.gif

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

درود

چندی پیش نیز حجت الاسلام شهاب مرادی تاکید داشتند حتی اون اپراتوری(پشتیبانی)که نشسته اونجا که شما رو پشت تلفن بپیچونه حقوق دریافتیش حرام هست !

میشه بفرمایید کجا گفتند ؟ در سخنرانی چیزی بوده ؟ می خوام بشنوم سخنرانی را

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و درود دوباره خدمت تک تک عزیزان و سرورانی که نظرات با ارزششونو در این تایپیک به اشتراک گذاشتن تا دوستان بیشتر با این معقوله مهم اشنا بشن 

خب بنده بعداز خوندن همه نظارت و طلا نوشته های دوستان به این نتیجه رسیدم دزد همه جا هست ! و مهمون همه دوستن شده و به نوعی همه رو خجالت زده کرده که واقعا متاسفم 

به نظرم با این وضعیت و به قول یکی از دوستان که میگفت بدو خدارو شکر کن 300 مگ یا اصلا 500 مگ ازت میدزدن ! باید بیخیال بشیم و بزاریم به دزدی ادامه بدن تا سیر بشن که نمیشن

خیلی سخته برام که از صبح تا شب جون بکنیم و تومن تومن دربیارین و مفت و مفت یکجا بریزیم تو دخل و کیسه این دزدان ! همین موضوع منو ازار میده وگرنه اینا هر مدلی ملت رو میچاپند حداقل 

گفتیم شاید اینجا نچاپند که متاسفانه این طور نیست و شدید / پفک نمکی مینو ( پراید ) شده 20 میلیون ! دیگه چه انتظاری میشه از اینا داشت ؟؟ هیچی و هیچی پس باید من خدارو شاکر باشم که ازم کمتر

میدزدن و ممکن بود بدتر از اینا هم بشه ! 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

آقا اینم سرعت اینترنت پیشگامان 2 مگ در ساعت پولی نه نیم بها :

3476049543.png

البته من خودم از اینترنت 2 مگ شبانه رایگان ماهی 3 گیگ مخابرات استفاده میکنم و هیچوقت سرعت دانلودم بیشتر از 1.8 مگ نمیشه !!!

اما سال اول خوب بود و شبی حدود 4.1 تا 4.3 گیگ دانلود میکردم اما توی سال جدید بعد از تمدید قرارداد قطع و وصل زیاد داره و تند تند اینترنت از دسترس خارج میشه و میزنه limited ولی هنوز زنگ نزدم 2020 چون میدونم همون جواب هایی که به دوستمون دادن به من هم میدن .

ویرایش شده توسط qoqnoos
لینک به دیدگاه

دوست من شما برنامه netwrox رو نصب بنمایید برای چند روز اینترنتتون مانیتور کنید معلوم می شود که مشکل از کجاست

لینک به دیدگاه

این پارس انلاین هم دیگه شورشو دراورده
دو مگ خبریدم دیشب فقط 900 مگابایت دانلود کردم

زنگ میزنم پشتیبانی میگم با سرعت دو مگ سرعت رایگان چقدره؟ میگه : حداقل باید 256 باشه
الان دو ماه هست که اینطوری شده
کسانی رو میشناسم که با سرعت 125 تا یکو نیم گیگ دانلود میکنند و
کسانی رو میشناسم که با 2 مگ شبی 7 گیگ به بالا دانلود میکنند
قبلا خودم هم 4-5 گیگ دالود میکردم اما پارس انلاین هم خراب شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من شما برنامه netwrox رو نصب بنمایید برای چند روز اینترنتتون مانیتور کنید معلوم می شود که مشکل از کجاست

درود 

دوست عزیزم مشکل که کشف شده و اونم دزدی بوده که ماشاالله از همه میدزدن و من فکر میکردم فقط مال ما رنگی بوده !

اگر سند مهر شده هم  دال بر اینکه دزدی میکنن رو بهشون بدین بازم قبول نخواهند کرد که سرقت میکنن .

لینک به دیدگاه

درود 

دوست عزیزم مشکل که کشف شده و اونم دزدی بوده که ماشاالله از همه میدزدن و من فکر میکردم فقط مال ما رنگی بوده !

اگر سند مهر شده هم  دال بر اینکه دزدی میکنن رو بهشون بدین بازم قبول نخواهند کرد که سرقت میکنن .

نگاه کنید دوست من منظورم اینه که شما با این کار یک مطلب رو دقیقا با اعداد و ارقام ثبت می کنید و می توانید بعدا هم ازش استفاده کنید

یکی از این استفاده ها شکایت و پیگیری بعدیش از مراجع بالاتره

چرا بعضی isp ها به خودشون اجازه می دهند این کارها رو انجام بدهند بدون هیچ ترسی.چون می دونند هیچ کس شکایت نمی کند.

من می خواستم اینترنت آسیاتکم رو جمع آوری کنم اواخر اسفند فرم پر کردم ولی آسیاتک حداقل تا آخر فروردین برای مخابرات ارسال نکرده بود. من در تاریخ 25 یا 26 ام ثبت شکایت کردم در سامانه تنظیم مقررات تاریخ 27 ام خطم جمع شد.......!!!

من در همین کشور سابفه داشتم که ماشینی رو که نمایندگی  به نامم زده بود ولی اون رنگی که می خواستم نبود رو در همین کشور پس فرستادم کارخونه و اون رنگی رو که می خواستم تحویل گرفتم تنها با پیگیری از طریق تعزیرات حکومتی !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نگاه کنید دوست من منظورم اینه که شما با این کار یک مطلب رو دقیقا با اعداد و ارقام ثبت می کنید و می توانید بعدا هم ازش استفاده کنید

چرا بعضی isp ها به خودشون اجازه می دهند این کارها رو انجام بدهند بدون هیچ ترسی.چون می دونند هیچ کس شکایت نمی کند.

من می خواستم اینترنت آسیاتکم رو جمع آوری کنم اواخر اسفند فرم پر کردم ولی آسیاتک حداقل تا آخر فروردین برای مخابرات ارسال نکرده بود. من در تاریخ 25 یا 26 ام ثبت شکایت کردم در سامانه تنظیم مقررات تاریخ 27 ام خطم جمع شد.......!!!

من در همین کشور سابفه داشتم که ماشینی رو که نمایندگی  به نامم زده بود ولی اون رنگی که می خواستم نبود رو در همین کشور پس فرستادم کارخونه و اون رنگی رو که می خواستم تحویل گرفتم تنها با پیگیری از طریق تعزیرات حکومتی !

بله منم همین کارو کردم هم شفاهی و هم کتبی ولی خب ما شانس اینو نداشتیم که به مشکلمون رسیدگی بشه و این جور موارد دیگه عادی شدن / شاید خیلی ها همچون جنابعالی به مشکلشون رسیدگی بشه ولی این مورد فرق میکنه با موضوع شما 

این یه نوع دزدیه که کمتر کسی بهش اهمیت میده و خیلی عادی هست و کسی هم نیست رسیدگی کنه و ماشاالله همه شرکتها ب هر نحوی و مدلی از خجالت کاربرانشون در میان 

به فرض مثال من دوباره شکایت کنم به نظرتون فرم شکایت دست کدام مسئول داده میشه یا چه کسی به این موارد رسیدگی میکنه ( امیدوارم منظورمو فهمیده باشین چون همه چی رو نمیشه اینجا توضیح داد ) 

الان همه چی شده پارتی بازی و فامیل بازی و سفارشی و و و

برای گرفتن اون چیزی که حق من و شماست : یا باید پول و قدرت داشته باشی یا باید شانس داشته باشی و یا باید فامیل یا اشنا داشته باشی و سفارشت کنن !! غیر از اینا باشه کاری از پیش نخواهیم برد 

من به طور مثال کسی رو میشناسم که با اینترنت 256 مخابرات کمترین سرعت ارسال و دریافتش 4 مگ هست ! خب دیگه شما تا اخرش برین که چرا این طوری شده .

خیلی ها هم هستند با داشتن سرعتهای به ظاهر بالا حتی ربع اون سرعت هم شاملشون نمیشه 

متاسفانه این مورد همه گیر هست و هر شرکتی شیوه خاص خودشو داره و از ملت میدزده / شاید خیلیها توجه نکنن و اصلا براشون مهم نباشه ولی قانونا باید برای همه مهم باشه که چرا این جور موارد عادی شده 

و چرا کسی رسیدگی نمیکنه 

لینک به دیدگاه

من در همین کشور سابفه داشتم که ماشینی رو که نمایندگی به نامم زده بود ولی اون رنگی که می خواستم نبود رو در همین کشور پس فرستادم کارخونه و اون رنگی رو که می خواستم تحویل گرفتم تنها با پیگیری از طریق تعزیرات حکومتی !

بله منم همین کارو کردم هم شفاهی و هم کتبی ولی خب ما شانس اینو نداشتیم که به مشکلمون رسیدگی بشه و این جور موارد دیگه عادی شدن / شاید خیلی ها همچون جنابعالی به مشکلشون رسیدگی بشه ولی این مورد فرق میکنه با موضوع شما

این یه نوع دزدیه که کمتر کسی بهش اهمیت میده و خیلی عادی هست و کسی هم نیست رسیدگی کنه و ماشاالله همه شرکتها ب هر نحوی و مدلی از خجالت کاربرانشون در میان

به فرض مثال من دوباره شکایت کنم به نظرتون فرم شکایت دست کدام مسئول داده میشه یا چه کسی به این موارد رسیدگی میکنه ( امیدوارم منظورمو فهمیده باشین چون همه چی رو نمیشه اینجا توضیح داد )

برای گرفتن اون چیزی که حق من و شماست : یا باید پول و قدرت داشته باشی یا باید شانس داشته باشی و یا باید فامیل یا اشنا داشته باشی و سفارشت کنن !! غیر از اینا باشه کاری از پیش نخواهیم برد

من به طور مثال کسی رو میشناسم که با اینترنت 256 مخابرات کمترین سرعت ارسال و دریافتش 4 مگ هست ! خب دیگه شما تا اخرش برین که چرا این طوری شده .

خیلی ها هم هستند با داشتن سرعتهای به ظاهر بالا حتی ربع اون سرعت هم شاملشون نمیشه

متاسفانه این مورد همه گیر هست و هر شرکتی شیوه خاص خودشو داره و از ملت میدزده / شاید خیلیها توجه نکنن و اصلا براشون مهم نباشه ولی قانونا باید برای همه مهم باشه که چرا این جور موارد عادی شده

و چرا کسی رسیدگی نمیکنه

نگاه کنید دوست من موارد مشابه شما فراوونه در همین فوروم فراوونه

در فوروم های دیگه هم کم نیست

اگر من و شما شکایت کنیم اتفاقی نمی افتد ولی اگر هرکس مشکل دارد شکایت کند نمی توانند رسیدگی نکنند

حداقلش اینه برای شرکت بدنامی می آورد و رو فروشش تاثیر می گذارد

شکایت در cra.ir هم چند دقیقه بیشتر وقت نمی گیرد

ممنون

لینک به دیدگاه

مهدی جان شما نباید ISP های خصوصی رو با یک سازمان دولتی که البته سهامش شاید خصوصی کردند اما در همون لحظه اول باز یک نهاد دولتی اون رو خریداری کرده مقایسه کنید...

بخصوص در قسمت شکایت و رسیدگی

و چرا کسی رسیدگی نمیکنه 

عطا جان بنده در نهایت پیشنهاد میدم شما سرویستون رو از روی حجمی به نامحدود تغییر بدید تا حداقل راه دزدی مسدود بشه :)

لینک به دیدگاه

عطا جان شما networx رو استفاده کن ...

یکی از دوستان من چند سال پیش همین مشکل رو داشت با نرم افزار ثابت کرد که مصرفش انقدر نبوده و کارش درست شد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه بفرمایید کجا گفتند ؟ در سخنرانی چیزی بوده ؟ می خوام بشنوم سخنرانی را

ممنون

عزیزم برنامه تلویزیون داخلی بود !

میتونید تو آرشیو صدا و سیما دنبالش باشید.

از این برنامه ها بود که ساعت 10-11 شب دو نفر میشینن به صحبت :دی

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...