رفتن به مطلب

به نظرتون این کار دزدی نیست ؟ ( اینترنت مخابرات )

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ای بابا

حجم بخورن نخورن با این اینترنت فقط میشه وبگردی کرد (کل کشور )

فقط کافیه با یه سرور خارجی بخوای بازی کنی یا نیاز به اپلود داشته باشی. الان هم وضعیت کل کشور همینه

25برابر پول میدیم 250برابر اینترنتی که میگیریم بی کیفیت تر هست (باز از کنار همین هم میدزدن)

ویرایش شده توسط const@ntin
لینک به دیدگاه

• ارسال 157
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

• کاربر ویژه

سلام

حالا یه کارتن خواب رو که از سر گرسنگی در حال دزدیدن کیک هست بگیرن ول کنش نیستن پدرشو درمیارن :(  همه جور انگی هم بهش میچسبونن

فکر میکنن شرافت و شخصیت تو کت و شلواره :mad:

سلام خدمت مهدی جان // بله متاسفانه مشابهشو دیدم اونی که از ریشه میچاپه باهاش کاری ندارن ولی اونی که از دست بدبختی و ناچاری دست

تکه نونی رو برای زنده موندنش میدزده بلایی سرش میارن که از زندگیش پشیمون بشه

بچه ها برین اینجا قیمت و سرعت رو که میدن ببینین تا دلتون بسوزه   :laughing:

http://www.att.com/gen/general?pid=18235#fbid=qKoQZZ864Vx

درود

اقا نکن این کارو سر به بیابون میزاریم ها

آقا عطا شما از ساعت 2 تست کن. به علت تغییر ساعت معمولا این مورد هست و نمی گن. 2 تا 7 صبح شما تست کن. یعنی ساعت 2 مودم رو خاموش کن. بعد روشن کن یک آی پی جدید بهت می ده تا ساعت 7 مجانی با سرعت واقعی که خرید کردی که همون 2 مگ هست (220 کیلو بایت) یم تونید دانلود کنید.

درود خدمت سعید جان / والا سعید جان من با سرعت دانلود مشکلی ندارم و از سرعت 250 تا 270 شبانه روز متغیره البته با سرعت ظاهری 2 مگ !!

مشکل من دزدی چندصد مگی برای هر وب گردی اونم برای وب سایتهای ایرانیه / مثلا تو یک ساعت حدود 250 مگ برای چرخیدن

تو فروم لیون و سخت افزار ازم کم میکنه یا در واقع میدزده که گویا خیلی طبیعیه !! فک نکنم هیچ سرویس دهنده ای این کارو کرده باشه

من از آسیاتک گرفتم خوشبختانه دزدی نداشتم دانلود وب گردی وغیره هم انجام میدم از آپدیت ویندوز همه بگیر تا بایوس سیس وغیره و غیره

ولی تعرفه قدیم 2تا6 رایگان به 1تا8 صبح نیم بها تغیر کرده

دانلود رایگان برای خرید10 گیگ به بالاست که از 1تا 8 صبحه

نرخ قدیمش 14تومن بوده حالاشده 16125

ووووو

به قول دوستمون زکات اجباریه یا میدی یا میگیرن

اوه تا یادم نرفته زیادی هم آنلاین باشی در مرحله خوبش سرعت رسیو میاد پایین در مرحله بد قطع میشی یا محترمانه دیس کانکت میشی

درود خدمت شما

یه چند مورد در مورد زکات

ما با زکات هیچ مشکلی نداریم ولی برای چه چیزی باید زکات بدیم ؟ برای باد و هوا ؟ برای دروغگوی و دزدی ؟ برای پیچوندن ملت ؟ کلاهبرداری ؟

والا اینا اونچیزی که گفتن رو کامل و بدون عیب و کم و کاستی بدن ما دوبرابرش زکات میدیم

به فرض مثال : گفتن بنز میدیم بهتون و پول بنزو هم از ما گرفتن ولی بهمون پراید میدن با هزار منت / ایا این بازم زکات میخواد ؟

به من اینترنت واقعی 2 مگ بدن ولی ازم دوبرابر کم کنن یعنی به نسبت امکاناتی که در اختیارم قرار میدن / واالله اگر حرفی بزنم یا شاکی باشم

پس ما زکات مفت به اینا پرداخت میکنیم در مقابل امکاناتی که ربع اون چیزی نیست که بهمون گفتن !

من حاضرم بهم دو مگ واقعی بدن و ازم هر روز 500 مگ کم کنن خوشحالم میشم به خدا ! ولی سرعت ظاهری من 2 مگ پول پرداختی هم برای 2 مگ هست

ولی دریافتی من 256 کیلوبیته !! که جای تاسفه واقعا

ایا بازم زکات شامل حال ماها میشه ؟ ما همین جوری هم حساب کنین زکات چند سال دیگه رو دادیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از این آسیاتک نگو

که شاه دزد تمام isp  ها هست

یک حروم خورایین که لنگه ندارن

میگم شهربه شهر کیفیت خدمات فرق می کنه !

من آسیاتک دارم و فعلا ازش راضی هستم !

فقط با این شرایط آدم جرات نمی کنه 6 ماهه یا 1 سال تمدید کنه چون اگر بعد از مثلا 2 هفته استفاده از سرویس کیفیت خدمات افت کرد دیگه راهی به جایی نداری ؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میگم شهربه شهر کیفیت خدمات فرق می کنه !

من آسیاتک دارم و فعلا ازش راضی هستم !

فقط با این شرایط آدم جرات نمی کنه 6 ماهه یا 1 سال تمدید کنه چون اگر بعد از مثلا 2 هفته استفاده از سرویس کیفیت خدمات افت کرد دیگه راهی به جایی نداری ؟!

نمیدونم والله

شاید این isp  ها بین خودشون گاو بندی کردن هر کدومشون تو یک منطقه بهتر سرویس بده

مثلا بعضیا از پارس آنلاین ناراضی هستن

در صورتی که تو خوزستان من آبادان و اهواز داشتم سرعت دانلود خوب هست

ترافیک بیخود هم کم نمیکنه

بعضی از شبها هم جو میگیرتش دانلود شبانه نزدیک 5 گیگ انجام میده :-?

چونکه معمولا بین 2 تا 3 گیگ دانلود شبانه میده برای سرویس 2 مگ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم والله

شاید این isp  ها بین خودشون گاو بندی کردن هر کدومشون تو یک منطقه بهتر سرویس بده

مثلا بعضیا از پارس آنلاین ناراضی هستن

در صورتی که تو خوزستان من آبادان و اهواز داشتم سرعت دانلود خوب هست

ترافیک بیخود هم کم نمیکنه

بعضی از شبها هم جو میگیرتش دانلود شبانه نزدیک 5 گیگ انجام میده :-?

چونکه معمولا بین 2 تا 3 گیگ دانلود شبانه میده برای سرویس 2 مگ

دقیقا آسیاتک هم اینجا به این صورت هست !؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دقیقا آسیاتک هم اینجا به این صورت هست !؟

خوب پس این جریان گاو بندی رو زیاد میکنه

حالا باید دوستان هر کسی تو هر شهری هست بهترین isp  که اونجا خدمات میده رو معرفی بکنه تا بقیه همشهریهاش برن از همون isp  خدمات بگیرن

لینک به دیدگاه

درود خدمت شما

یه چند مورد در مورد زکات

ما با زکات هیچ مشکلی نداریم ولی برای چه چیزی باید زکات بدیم ؟ برای باد و هوا ؟ برای دروغگوی و دزدی ؟ برای پیچوندن ملت ؟ کلاهبرداری ؟

والا اینا اونچیزی که گفتن رو کامل و بدون عیب و کم و کاستی بدن ما دوبرابرش زکات میدیم

به فرض مثال : گفتن بنز میدیم بهتون و پول بنزو هم از ما گرفتن ولی بهمون پراید میدن با هزار منت / ایا این بازم زکات میخواد ؟

به من اینترنت واقعی 2 مگ بدن ولی ازم دوبرابر کم کنن یعنی به نسبت امکاناتی که در اختیارم قرار میدن / واالله اگر حرفی بزنم یا شاکی باشم

پس ما زکات مفت به اینا پرداخت میکنیم در مقابل امکاناتی که ربع اون چیزی نیست که بهمون گفتن !

من حاضرم بهم دو مگ واقعی بدن و ازم هر روز 500 مگ کم کنن خوشحالم میشم به خدا ! ولی سرعت ظاهری من 2 مگ پول پرداختی هم برای 2 مگ هست

ولی دریافتی من 256 کیلوبیته !! که جای تاسفه واقعا

ایا بازم زکات شامل حال ماها میشه ؟ ما همین جوری هم حساب کنین زکات چند سال دیگه رو دادیم

آیا سرعت دانلود شما الان 256 کیلو بیت معادل 32 کیلوبایته ؟ یعنی برای دانلود یک فایل 100 مگابایتی چیزی حدود 50 تا 60 دقیقه زمان لازم دارید ؟ اشتباه نمی کنید ؟

لینک به دیدگاه

وای نگو مشکل منم اینه.اینترنت مخابرات استان فارس 2020 با سرعت 1mbخریدم یکم دانلود می کنم اونم وقتی نیاز دارم و دیگه همش گشت میزنم.کمترین هزینه ای که روی قبض اومده 45 تومان و دیگه همش بالاتر از 50.با این پول ها میشه طرح بی پایان با همین سرعت خرید.چند بارم سرعت من اینقدر کم شده که رسیده به 128mb سروراشون خرابه بعد زنگ زدم بهم گفت فایر وال خاموش کن از انتی ویروس استفاده میکنی و چرت پرت فکر کنم چنتا کاغذ پرینت گرفتن گذاشتن جلوش همون چیزای که روی کاغذ نوشته میگه خارج از اونم حرف میزنی هنگ میکنه رستارت میشه یا از خانوم میره اقا ههههه

ویرایش شده توسط pc gamer69
لینک به دیدگاه

وای نگو مشکل منم اینه.اینترنت مخابرات استان فارس 2020 با سرعت 1mbخریدم یکم دانلود می کنم اونم وقتی نیاز دارم و دیگه همش گشت میزنم.کمترین هزینه ای که روی قبض اومده 45 تومان و دیگه همش بالاتر از 50.با این پول ها میشه طرح بی پایان با همین سرعت خرید.چند بارم سرعت من اینقدر کم شده که رسیده به 128mb سروراشون خرابه بعد زنگ زدم بهم گفت فایر وال خاموش کن از انتی ویروس استفاده میکنی و چرت پرت فکر کنم چنتا کاغذ پرینت گرفتن گذاشتن جلوش همون چیزای که روی کاغذ نوشته میگه خارج از اونم حرف میزنی هنگ میکنه رستارت میشه یا از خانوم میره اقا ههههه

پیشنهاد میکنم پارس انلاین یا شاتل بگیرید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آیا سرعت دانلود شما الان 256 کیلو بیت معادل 32 کیلوبایته ؟ یعنی برای دانلود یک فایل 100 مگابایتی چیزی حدود 50 تا 60 دقیقه زمان لازم دارید ؟ اشتباه نمی کنید ؟

البته فک کنم بایت باشه دوست عزیز ( من اشتباه نوشتم ) 

این نهایت سرعتیه که من تا حالا دیدم و خیلی کم پیش میاد اونم برای سرویسی که بهش میگن 2 مگ یعنی 2048 کیلو !! 

95711742232621176537.png

این در حالیه که من با سرویس 256 پارس انلاین که تو مغازه دارم دو برابر همین سرعت رو تجربه میکنم یعنی حدود 550 تا 600 که قابل قبوله 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

این نهایت سرعتیه که من تا حالا دیدم و خیلی کم پیش میاد اونم برای سرویسی که بهش میگن 2 مگ یعنی 2048 کیلو !! 

95711742232621176537.png

این در حالیه که من با سرویس 256 پارس انلاین که تو مغازه دارم دو برابر همین سرعت رو تجربه میکنم یعنی حدود 550 تا 600 که قابل قبوله 

سلام/

خوبی عطا؟؟

منم با 2 مگ آخرش 235 - 240 تا میتونم بردارم !!!!! ( خیلی به ندرت بالا 250 رفته - - -  سرویس نامحدود ) - ظرفیت 200 مگ رو 15 دقیقه دانلود میکنه

ولی دوستم 2 مگ محدود داره راحت 500 - 600 بر میداره / ( سرعت دانلود سرویس محدود بیشتر از نامحدوده )

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

95711742232621176537.png

آقا عطا 2048 کیلوبیت تقسیم بر 8 میشه 256 کیلوبایت و مشکل سرعت ندارید .

من هم سرویسم همینه ولی 225 کیلو بایت بیشتر نمیتونم دانلود کنم .

الان سرویس های حجم محدود به عمد توی ساعاتی که قیمت گیگ مصرفی بالاتره سرعت رو آزاد میکنن تا زودتر حجم تون تموم بشه و مجبور به خرید حجم بشید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب پس این جریان گاو بندی رو زیاد میکنه

حالا باید دوستان هر کسی تو هر شهری هست بهترین isp  که اونجا خدمات میده رو معرفی بکنه تا بقیه همشهریهاش برن از همون isp  خدمات بگیرن

بنده خودم و دوستان 6-7 مورد رو تست کردیم تا به آسیا تک رسیدیم !؟

به ترتیب اول صبانت

مخابرات یا همون 2020

پیشگامان

شاتل

های وب

پارس آنلاین

آسیاتک

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

95711742232621176537.png

طبق قانون خودشون این سرعت شما درسته 

چونکه تقسیم بر 8 میشه 

حالا چرا با خط پارس آنلاین بیشتر دانلود میکنی 

دلیلش اینه که پارس آنلاین سرعت دانلود رو برده بالا 

و جدیدن هم خط هاش رو روی 9 مگ بسته 

اگر تو منطقه خوبی باشه و خط هم زیاد شلوغ نباشه فکر کنم تا 2 یا 3 مگ میتونی دانلود بکنی 

البته بدرد نمیخوره چونکه تو شب بین 2 تا 7 صبح سرعت میاد پایین حتی کمتر از 250 کیلوبایت میشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام/

خوبی عطا؟؟

منم با 2 مگ آخرش 235 - 240 تا میتونم بردارم !!!!! ( خیلی به ندرت بالا 250 رفته - - -  سرویس نامحدود ) - ظرفیت 200 مگ رو 15 دقیقه دانلود میکنه

ولی دوستم 2 مگ محدود داره راحا 500 - 600 بر میداره

سلام عطا جان / مخلصم داداش ممنون / شما خوبین دیگه انشاالله ؟  والا عطا جا من که اصلا راضی نیستم 

اخه ما چیمون از کره جنوبی و ژاپن و هلند و چین و امریکا کمتره که نمیتونیم یه اینترنت پر سرعت داشته باشیم ؟ بابا نصفش هم بدن یا اصلا نصف نصفشم به ما بدن بال درمیاریم ( به همین خیال باش ! ) 

آقا عطا 2048 کیلوبیت تقسیم بر 8 میشه 256 کیلوبایت و مشکل سرعت ندارید .

من هم سرویسم همینه ولی 225 کیلو بایت بیشتر نمیتونم دانلود کنم .

الان سرویس های حجم محدود به عمد توی ساعاتی که قیمت گیگ مصرفی بالاتره سرعت رو آزاد میکنن تا زودتر حجم تون تموم بشه و مجبور به خرید حجم بشید .

درود بر شما 

خب نباید بگیم درسته یا مشکلی نداره باید بگیم قابل تحمله !! درسته ؟ چون ماها هنوز اینترنت پرسرعت ندیدیم که چجوریه که به این یرویسهای اشغال میگیم خوبه 

همونطوری که گفتم من از پارس انلاین سرویس 256 گرفتم که سرعت دانلودش تا 600 تا میره ! خب اینا همه از مخابرات میگیرن دیگه 

جالب میشد که همین سرویس رو عوض اینکه شرکتهای دیگه بهمون بدن خود مخابرات که دستش بازه و هر سرعتی هم میتونه بده میداد / اینطوری بهتر بود / نه اینکه با شعور ملت بازی کنن 

بنده خودم و دوستان 6-7 مورد رو تست کردیم تا به آسیا تک رسیدیم !؟

به ترتیب اول صبانت

مخابرات یا همون 2020

پیشگامان

شاتل

های وب

پارس آنلاین

آسیاتک

درود خدمت معین جان عزیز

طبق ارزیابی که در سال 1392 که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی انجام داده از بین ۱۲ شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL)

شرکت‌های شاتل، آسیاتک، پیشگامان و پار‌س آ‌نلاین به ترتیب رتبه‌های اول تا چهارم را کسب کردند / البته بنده همچنان ناراضی هستم چون مجبوریم از اینترنت 

اشغال و بدرد نخور مخابرات استفاده کنم 

دوستان اگر راه حلی به فکرشون میرسه بگن تا خلاص بشیم از این بدبختی 

لینک به دیدگاه

بنده الان مدتیه که با پارس آنلاین سر همین سرعت دانلود مشکل پیش آوردیم تا جائیکه جمعه شب حدود 1:45 دقیقه با اپراتور تهران در 2 نوبت صحبت داشتیم.

آخرش هم زیاد چرندیات میگفت که بهش گفتم ساعت 4 صبحه برو بگیر بخواب تا سرحال شی...

هی میگفت از پل دانلود فلان چی رو دانلود کن...از SDpol اینو دانلود کن...از کش فلای دانلود کن...حالا سرعتت چنده :mad:

بعد از کلی بحث و جدل بهم گفت تیم ویوور نصب کن تا بیام تو سیستم برات بررسی کنم :| منم در آخر بهش گفتم برو بگیر بخواب بچه جون،از وقت خوابت گذشته در اسپم میدی...

////////////////////////////////////////////

همتون برین خدارو 1000 مرتبه شکر کنید،چونکه در حال حاضر بنده در تایم رایگان با سرعت 20-25 کی دارم دان میکنم...حال قضاوت با شما...

\\قصه ی ما به سر نرسید چونکه کلاغو در مسیر پرواز با پازوکا زدن و متاسفانه نتونست به خونه برسه//

لینک به دیدگاه

سلام عطا جان / مخلصم داداش ممنون / شما خوبین دیگه انشاالله ؟  والا عطا جا من که اصلا راضی نیستم 

اخه ما چیمون از کره جنوبی و ژاپن و هلند و چین و امریکا کمتره که نمیتونیم یه اینترنت پر سرعت داشته باشیم ؟ بابا نصفش هم بدن یا اصلا نصف نصفشم به ما بدن بال درمیاریم ( به همین خیال باش ! ) 

درود بر شما 

خب نباید بگیم درسته یا مشکلی نداره باید بگیم قابل تحمله !! درسته ؟ چون ماها هنوز اینترنت پرسرعت ندیدیم که چجوریه که به این یرویسهای اشغال میگیم خوبه 

همونطوری که گفتم من از پارس انلاین سرویس 256 گرفتم که سرعت دانلودش تا 600 تا میره ! خب اینا همه از مخابرات میگیرن دیگه 

جالب میشد که همین سرویس رو عوض اینکه شرکتهای دیگه بهمون بدن خود مخابرات که دستش بازه و هر سرعتی هم میتونه بده میداد / اینطوری بهتر بود / نه اینکه با شعور ملت بازی کنن 

درود خدمت معین جان عزیز

طبق ارزیابی که در سال 1392 که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی انجام داده از بین ۱۲ شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL)

شرکت‌های شاتل، آسیاتک، پیشگامان و پار‌س آ‌نلاین به ترتیب رتبه‌های اول تا چهارم را کسب کردند / البته بنده همچنان ناراضی هستم چون مجبوریم از اینترنت 

اشغال و بدرد نخور مخابرات استفاده کنم 

دوستان اگر راه حلی به فکرشون میرسه بگن تا خلاص بشیم از این بدبختی 

دوست عزیز پارس آنلاین نامحدود همچین سرعتی میگرفتی ؟ گفتم سرویس های محدود توی ساعاتی که گیگ مصرفی گرون تره سرعت بالا میدن تا شما زودتر حجمت تموم شه .

من کار با راضی یا ناراضی بودن ندارم میگم طبق قراردادی که بستید این رو قبول کردید که 1 به 8 باشه یعنی همون 256 .

اما این که ما چیمون از کشورهایی مثل ژاپن کمتره اینه که تورم اونجا برای 32 سال منفی بود و نرخ تورم منفی به معنی کاهش قیمت هاست و انتظارات عمومی برای کاهش سطح عمومی قیمت ها سبب می شود مصرف کاهش یابد که به معنی کمترشدن تولید و سرمایه گذاری هاست و دولت خواست برای رونق تولید و صادرات خواست یه حرکتی بزنه تا با تورم نقدینگی مردم رو بکشونه توی چرخه تولید و صادرات فقط تونست 0.4 درصد تکون بده .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پارس آنلاین نامحدود همچین سرعتی میگرفتی ؟ گفتم سرویس های محدود توی ساعاتی که گیگ مصرفی گرون تره سرعت بالا میدن تا شما زودتر حجمت تموم شه .

من کار با راضی یا ناراضی بودن ندارم میگم طبق قراردادی که بستید این رو قبول کردید که 1 به 8 باشه یعنی همون 256 .

اما این که ما چیمون از کشورهایی مثل ژاپن کمتره اینه که تورم اونجا برای 32 سال منفی بود و نرخ تورم منفی به معنی کاهش قیمت هاست و انتظارات عمومی برای کاهش سطح عمومی قیمت ها سبب می شود مصرف کاهش یابد که به معنی کمترشدن تولید و سرمایه گذاری هاست و دولت خواست برای رونق تولید و صادرات خواست یه حرکتی بزنه تا با تورم نقدینگی مردم رو بکشونه توی چرخه تولید و صادرات فقط تونست 0.4 درصد تکون بده .

دوست عزیز اگه قرار باشه 1 به 8 در تمامی سرویس ها بصورت قانونی اجرا بشه پس بنابراین سرویس های  زیر 1 مگ حتما باید تعطیل بشه...

اینو شما قبول دارید؟؟!!

و حالا اون روی سکه هم نگاه میکنیم که مثلا شرکتی داره سرویس 512 ارائه میده و طرف در تمام اوقات (رایگان و غیر رایگان) با سرعت 300 کی داره دانلود میکنه...

حال با این شرایط و طبق گفته ی شما آیا اون ISP باید مجرم شناخته بشه؟؟

یا

اینکه مدیر شرکت داره تو این اوضاع فردین بازی در میاره؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز اگه قرار باشه 1 به 8 در تمامی سرویس ها بصورت قانونی اجرا بشه پس بنابراین سرویس های  زیر 1 مگ حتما باید تعطیل بشه...

اینو شما قبول دارید؟؟!!

و حالا اون روی سکه هم نگاه میکنیم که مثلا شرکتی داره سرویس 512 ارائه میده و طرف در تمام اوقات (رایگان و غیر رایگان) با سرعت 300 کی داره دانلود میکنه...

یا

دوست عزیز وقتی میگن 1 به 8 یعنی حد اکثر میتونن بین 8 نفر تقسیم بکنن نه بیشتر 

حالا یک شرکتی بیاد بین دو نفر تقسیم بکنه به خودش مربوطه 

شاید میخواد سرویس بهتر بده تا بیشتر مشتری جذب کنه

که این خلاف نیست فقط اگر یک خط رو به بیشتر از 8 نفر شیر بکنن خلاف هست 

الان من تو خونه 2 مگ دارم تو مغازه 128 

تو خونه سرعت دانلود بین 400 تا 500 هست 

تو مغازه 12 تا 20 

لینک به دیدگاه

تو مغازه 12 تا 20 

من خودم در حال حاضر از نت مخابرات استفاده میکنم 1به 8      1ماه نامحدود 16 تومن

سرعت دانلود هیچ وقت کمتره 60 نمیاد

پینگشم بد نیست 100 تا 110

لینک به دیدگاه

تو مغازه 12 تا 20 

خب این چه ربطی به پست بنده داره؟؟

ضمنا فکر کنم در مورد 1 به 8 بد به اطلاعتون رسوندن!!!

یخورده بیشتر تحقیق کنین متوجه حرف بنده میشین.

یه زحمت بکشین یخورده اطلاعات در مورد ISP ای که ازش سرویس گرفتین اینجا بزارین ببینیم داستان از چه قراره؟؟

تو منزل و مغازه از یک شرکت سرویس گرفتین؟؟

و یه مورد بسیار مهم دیگه ای هم باب اینترنت هستش که به وقتش خدمت تمامی دوستان عرض میکنم تا از برداشت در مورد سرعت نت تو ایران دقیقا مطلع شن.

ضمن اینکه بنده هم بعد از کلی تحقیق و سند و مدرک تازه به نتیجه اصلی دست پیدا کردم. 

فقط تا اینجاش بدونید که همه ی شنیده ها در مورد زیرساخت و محدودیت پهنای باند چیزی جز خرافات نیست...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست بزرگوارم من با پارس انلاين و سرعتهاش راضيم . خوبه ولي خط منزل رو نميتونم با اين شرکت به اينترنت مجهز کنم چون فيبر نوريه !!

بزرگوار من که گفتم با دانلود و سرعتش مشکلي ندارم ( پست اول رو بخونيد ) مشکل من کم شدن مشکوک و دزديدن حجم هست 

در ضمن من که از خدامه سرعت دانلود سه برابر بشه تو ساعات پرمصرف و هفته اي و روزانه حجم اضافه بگيرم و تو وقتم صرفه جويي کنم / وقت طلاست دوست عزيز

عوض اين که 1 ساعت منتظر باشم تا يه فايلي دانلود بشه 15 دقيقه انتظار ميکشيم يا شايدم کمتر که من حاظرم دوبرابرشو بدم برای این سرویس  ( اين نظر شخصيه منه )

در مورد دليل و دلايل سرعتهاي بالاي ايترنت در ديگر کشورها به نسبت کشور ايران کمو بيش اطلاعاتي دارم ولي خب گفتيم يه شوخي کرده باشيم که جنابعالي يه توضيح مفيد اقتصادي انجام دادين 

و مطلب دیگر اینه که اگر همه شرکتها به تعهداتشون عمل میکردن دیگر مشکلی باقی نمیماند دوست عزیز ولی همگی طبق اختیارات و شیوه هایی میچاپند هر مدلی که باشد / 2 مگ میخریم ولی چیز دیگری تحویلمون میدن 

لینک به دیدگاه

اینو شما قبول دارید؟؟!!

یا

دوست عزیز اون شرکتی که 512 شما میتونید با سرعت 300 دانلود کنید به احتمال زیاد برای بازاریابی و جذب مشتری یه مدت این کار رو میکنه و بعد که مشتریا جذب شدن اونوقت سرعت رو کم میکنه و بعد هم اگه کسی اعتراض کنه ، میگه ما طبق قراردادمون داریم عمل میکنیم و اون موقع داشتیم بیشتر هم بهتون میدادیم . اینجا هیچ گربه ای برای رضای خدا و مشتریش موش نمیگیره .

من حرفی از جرم و جنایت نزدم عزیز گفتم اونا طبق قراردادی که امضا میکنی بهتون خدمات میدن تازه اگه بدن و شما نمیتونی بگی چرا ، چون خودت قبول کردی .

در ضمن منظور من از اون تقسیم این نبود که چون بین 8 نفره باید بیت تقسیم بر 8 بشه بلکه طبق تعریف بایت یکی از یکاهای اساسی سنجش مقدار داده ها در رایانه و به معنی هشت بیت متوالی است .یعنی شما توی سرویس 512 کیلو بیت حداکثر با سرعت 64 کیلوبایت میتونید دانلود کنید .حالا اگه شرکتی پهنای باند بیشتری بده یعنی داره بیشتر از تعهدش لطف میکنه و مشتری جذب میکنه.

و اون ضریب اشتراک چیز دیگست یعنی مثلا اگه شرکتی بگه ضریب من 1 به 8 برای مشترکین هست یعنی اون پهنای باند رو بین 8 نفر تقسیم کرده که اگه اون 8 نفر به طور همزمان وصل بشن سرعت 512 کیلو بیت به 8 تقسیم میشه و 64 کیلوبیت یعنی 8 کیلو بایت میشه سرعت دانلود و این یعنی افتضاح .

تقسیم بر عدد 8 نمودن، به هیچ وجه ارتباطی با ضریب اشتراک 1 به 8 نداشته و صرفاً برای تبدیل واحد کیلوبیت بر ثانیه به واحد کیلوبایت بر ثانیه می باشد. همانطور که برای تبدیل گرم به کیلوگرم باید عدد را بر 1000 تقسیم نمود .

ویرایش شده توسط qoqnoos
لینک به دیدگاه

دوست بزرگوارم من با پارس انلاين و سرعتهاش راضيم . خوبه ولي خط منزل رو نميتونم با اين شرکت به اينترنت مجهز کنم چون فيبر نوريه !!

بزرگوار من که گفتم با دانلود و سرعتش مشکلي ندارم ( پست اول رو بخونيد ) مشکل من کم شدن مشکوک و دزديدن حجم هست 

در ضمن من که از خدامه سرعت دانلود سه برابر بشه تو ساعات پرمصرف و هفته اي و روزانه حجم اضافه بگيرم و تو وقتم صرفه جويي کنم / وقت طلاست دوست عزيز

عوض اين که 1 ساعت منتظر باشم تا يه فايلي دانلود بشه 15 دقيقه انتظار ميکشيم يا شايدم کمتر که من حاظرم دوبرابرشو بدم برای این سرویس  ( اين نظر شخصيه منه )

در مورد دليل و دلايل سرعتهاي بالاي ايترنت در ديگر کشورها به نسبت کشور ايران کمو بيش اطلاعاتي دارم ولي خب گفتيم يه شوخي کرده باشيم که جنابعالي يه توضيح مفيد اقتصادي انجام دادين 

و مطلب دیگر اینه که اگر همه شرکتها به تعهداتشون عمل میکردن دیگر مشکلی باقی نمیماند دوست عزیز ولی همگی طبق اختیارات و شیوه هایی میچاپند هر مدلی که باشد / 2 مگ میخریم ولی چیز دیگری تحویلمون میدن 

دوست عزیز شما تهرانید ؟ شاید اونجا به خاطر حجم زیاد مشترکین و شلوغی یه کم که نه خیلی سخته بشه حق رو گرفت .

پست اول رو مطالعه کردم بزرگوار و خودم توی این بلبشوی شکایت و به هیچ جایی نرسیدن بودم .

شما که مشکل هزینه نداری یک سرویس با ضریب اشتراک 1 به 4 یا 1 به 2 بگیر و خیال خودت رو راحت کن .البته اگه بتونی از طرح های اینترنت کسب و کار بگیری که دیگه معرکست .

در این مورد هم که گفتم اینجا به جای رقابت که به نفع مشتری هست فقط انحصار وجود داره و شما اصلا حق انتخابی نداری که راضی یا ناراضی باشی و تا بگی چرا میگن نمیخوای نخواه و تو :I Do not Know:

" تا 25 میلیون انتخابی جز پراید نیست "

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اون شرکتی که 512 شما میتونید با سرعت 300 دانلود کنید به احتمال زیاد برای بازاریابی و جذب مشتری یه مدت این کار رو میکنه و بعد که مشتریا جذب شدن اونوقت سرعت رو کم میکنه و بعد هم اگه کسی اعتراض کنه ، میگه ما طبق قراردادمون داریم عمل میکنیم و اون موقع داشتیم بیشتر هم بهتون میدادیم . اینجا هیچ گربه ای برای رضای خدا و مشتریش موش نمیگیره .

من حرفی از جرم و جنایت نزدم عزیز گفتم اونا طبق قراردادی که امضا میکنی بهتون خدمات میدن تازه اگه بدن و شما نمیتونی بگی چرا ، چون خودت قبول کردی .

در ضمن منظور من از اون تقسیم این نبود که چون بین 8 نفره باید بیت تقسیم بر 8 بشه بلکه طبق تعریف بایت یکی از یکاهای اساسی سنجش مقدار داده ها در رایانه و به معنی هشت بیت متوالی است .یعنی شکا توی سرویس 512 کیلو بیت حداکثر با سرعت 64 کیلوبایت میتونید دانلود کنید .حالا اگه شرکتی پهنای باند بیشتری بده یعنی داره بیشتر از تعهدش لطف میکنه و مشتری جذب میکنه.

و اون ضریب اشتراک چیز دیگست یعنی مثلا اگه شرکتی بگه ضریب من 1 به 8 برای مشترکین هست یعنی اون پهنای باند رو بین 8 نفر تقسیم کرده که اگه اون 8 نفر به طور همزمان وصل بشن سرعت 512 کیلو بیت به 8 تقسیم میشه و 64 کیلوبیت یعنی 8 کیلو بایت میشه سرعت دانلود و این یعنی افتضاح .

تقسیم بر عدد 8 نمودن، به هیچ وجه ارتباطی با ضریب اشتراک 1 به 8 نداشته و صرفاً برای تبدیل واحد کیلوبیت بر ثانیه به واحد کیلوبایت بر ثانیه می باشد. همانطور که برای تبدیل گرم به کیلوگرم باید عدد را بر 1000 تقسیم نمود .

بزرگوار در رابطه با قسمت اول فرمایشتون باید عرض کنم که شرکتی که بنده مثال زدم از اولین و قدیمی ترین ISPهای استان بوده و اونقدر هم مشتری داره که نیازی به بازریابی نداشته باشه ولی مسئله اینه که یه شخصی با اشتراک 512 با سرعت 300 کی دان میکنه و شخصه دیگری با همین اشتراک در یک شهرستان با سرعت 110 کی دان میکنه.اینروهم بگم که از هر نظر مثه SNR، MAX Rate و Attenuation تقریبا با هم برابر هستن.خب دلیل این اختلاف سرعت به نظرتون در چی میتونه باشه؟؟

......................................................................................................

در رابطه با قسمت دوم فرمایشتون هم باهاتون موافقم ولی فکر کنم مخاطبتون رو اشتباهی گرفتین چونکه اینارو باید به کاربر عزیز WINNER بگین نه بنده...

(لطفا قبل از پست دادن دست نوشته های دوستان رو کاملا مطالعه کنید)

......................................................................................................

بنده هم مشکل هزینه ندارم،ممنون میشم یه شرکت که اشتراک 1 به 4 و یا 1 به 2 واقعی ارائه میکنه رو به ما هم معرفی کنید؟؟

ویرایش شده توسط gheysar1364
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...