رفتن به مطلب

به نظرتون این کار دزدی نیست ؟ ( اینترنت مخابرات )

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان بنده دو مگ شاتل دارم به اصطلاح سرعت دانلود م 320ه که با توجه به این خط کمه تو تهران یکی از اشنا ها پارس ان داره با خط 512 سرعت دانش 1مگه 
بنده هم با مشکل دوستان روبروم که همیشه اضافه ترافیک کم میکنه 

و یا هنگام دانلود شبانه بعد از سه شب دانلود  سرعت رو میارن به شدت پایین به صورتی که از 300 میشه 1 کبلوبایت 

وقتی هم میگی چرا میارید پایین میگن شما پهنای باند شبکه رو اشغال میکنید و از این بونه ها 

لینک به دیدگاه

• ارسال 157
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

آقا راست میگه این بنده خدا

- برا منم دزدی میشد - زنگ زدم حسابی  مسخرشون کردم با این بساتی که راه انداختن

-

شب ساعت 10 - من 3 گیگ حجم گرفتم - رفتم چند تا سایت دیدم - سیستم رو خاموش کردم - صبح ساعت 8 اومدم دیدم -100 مگ مونده

زنگ زدم با کمال پرویی گفتم این چه وعضشه - مسخره بازی راه انداختین - پول مگه علف خرسه که میای حجم میخریم و بعد این جور میشه ؟ !!!!

با کلی بحث و گفت و گو آخرم جواب قانع کننده ای ندادن -

ویرایش شده توسط king-baxx
لینک به دیدگاه

بنده 2 سال شاتل داشتم مشکل دزدی هیچ وقت نداشت الانم پارس انلاینم عالیه

لینک به دیدگاه

اینترنت اصلا در ایران وجود نداره ! { مگر این که وضعتون خوب باشه و ما***ره ای یه کاری بکنین }

512  مخابرات داشتم قبلا سرعت دانلود 260 !

1 مگ گرفتم سرعت دانلود 220 ! :| هر چند مدت یک بار هم سرعت در حد 30 میاد پایین :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر همه

هنوز در حال کشف مگ های دزدیده شده هستید ؟؟!!اگر شرلوک هلمز بیاد بره مایکروسافت IT یاد بگیره نمی توه کشف کنه!! عین واقعیت

لینک به دیدگاه

بحث سر اینترنت مخابراته من از مخابرات سرویس نگرفتم نمیدونم ولی باید برای بعضی شرکتها که علنا دزدی میکنن و دستت هم جایی بند نیست قشنگ تبلیغات کرد تا حساب کار دستشون بیاد من از این اسیاتک شرکت دزدتر ندیدیم 6 سال مشتریش بودم هم حجم دزدی میکرد هم اینترنت نامحدودش خودش محدود بود الان دارم سرویس نامحدود از فن اوا میگیرم نصف قیمت نامحدود اسیاتک شبانه روزی هم 5 گیگ 5.5 گیگ دانلود دارم 25 26 تومن ماهی میشه تو اسیاتک دو برابر این باید پول میدادی روزی 5 گیگ م نمیتونستی دانلود کنی . از این شرکت ماه های اخر قراردادم یه سرویس یه ماهه 512 با حجم 10 گیگ گرفتم 35 36 تومن خدا شاهده یکی 2 گیش استفاده نکردم رفتم دیدم حجم 4 5 روزه تموم شده زنگ زدمم پشتیبانی قبول نکرد سازمان رگلاتوری هم اون موقع خواستم شکایت کنم نشد خودشونم میدونن حجم دزدی میکنن این شرکتا لا اقل اینجوری خواستم اطلاع رسانی کنم که دوستام در جریان باشن اینم صفحه ای که تو فروم لیون اون موقع درست کردم . http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=21888&hl=

از این شرکت فناوا اینترنت محدود نگرفتم نمیدونم حجم دزدی میکنه یا نه  ولی نامحدودش خوبه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رود خدمت دوستان

عطا جان اگر نظر بنده حقیر رو بخواهید به شما پیشنهاد می کنم که بالافاصله پورت مخابراتتون رو خالی کنید و از یه ISP دیگه سرویس بگیرید. دلیل حرفم رو هم پایین میگم 

اول اینکه پرتال مخابرات آنقدر قدیمی و ساده هستش که به راحتی میشه اون رو هک کرد. بنده 3 سال پیش از مخابرات طرح گرفتم و بعد از مدتی متوجه کم شدن حجم ترافیکم شدم. با چندین بار تماس و برو بیا یکی از اوپراتورها بهم گفت که آقا جان شما رو دارند هک میکنند و از ترافیکت استفاده میکنند. گفتم خب چاره چیه چرا جلوش رو نمیگیرید و ایشون گفتند که سیستم ما قدیمی هستش و نمیتونیم این کار رو بکنیم شما هم اگر میتونی خودت هک کن! بعد از این حرف رفتم سراغ یکی از دوستانم که توانایی بالایی در هک داشتند و ایشون در عرض 5 دقیقه شیوه هک کردن رو به بنده آموختن :دی

شاید جالب باشه براتون اما بنده که مشهد هستم حتی میتونستم از چناران . سبزوار. نیشابور هم هک کنم. و خنده دار ترینش هک کردن اینترنت مخابرات یکی از دانشگاه های مشهد بود که حتی روحمم خبر نداشت که این Ip مال کجاست. به این شکل که بنده وارد تنظیمات مودم شما میشم و User pass سیو شده شما رو میبینم و با اون کانکت میشم و از ترافیک شما استفاده میکم. 

افرادی رو میشناسم که در هر روز حدود 10 تا اکانت رو هک میکنند و 24/7 سیستمشون در حال دانلوده.

همه این هارو گفتم تا آخر اینو بگم که هک کردن اکانت ها و یوزر های مخابرات به سادگی آب خوردن هستش و شما کافیه یه نرم افزار Ip Scaner داشته باشید. سریعا برای تخلیه پرتتون اقدام کنید.

ویرایش شده توسط MehDi-ZP
لینک به دیدگاه

من پارس انلاین دارم وخداییش تو این 8 سالی که adsl داشتم به اندازه پول یک r9 290x از من gig دزدیدن.تو روحشون با این دزدیها.مال مردم خوری و دزدی تو ایران عادت خیلیها شده مثل اینکه.و درست بشو نیست با 20 تا isp عوض کردن!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...