رفتن به مطلب

نظرسنجی:بهترین کیس از دیدگاه شما دوستان کدام؟؟

بهترین کیس از این5 مورد کدام؟؟  

162 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین کیس از این 5 مورد؟

• Green X7 Cougar Ver.2.0
      23
    • CASE GREEN X9 PREDATOR
      57
    • RaidMax Case AGUSTA
      10
    • Cooler Master CM-Storm Sniper Gaming Case
      61
    • Raidmax - VAMPIRE
      11

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان گل @};-

میخواستم بدونم از نظر شما دوستان کدام کیس میتونه بهترین

گزینه باشه؟

لطفا همه شرکت کنند

لینک به دیدگاه

درود منم X9 چون دارم و ازش راضیم. واقعا عالیه بدنه خوبی هم داره. البته اسنایپر هم خوبه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

X7 و اسنایپر مید تاور هستند و X9 و آگوستا فول تاور. خوب قطعاً فول تاورها از میدتاور ها بهتر هستند. فضای بیشتر و کولینگ بهتری دارند

به طور کلی X9 بهتره ولی هم کلاس این کیس ها متفاوته و هم رنج قیمتی

لینک به دیدگاه

من بشخصه کولر مستر رو انتخاب میکنم چون واقعا هرچی میزنه تکه

لینک به دیدگاه

من بشخصه کولر مستر رو انتخاب میکنم چون واقعا هرچی میزنه تکه

سلام خدمت داداش گلم حمزه جان

داش حمزه خودت قبلا داشتی این کیس رو؟

لینک به دیدگاه

من هم کولر مستراسنایپر رو انتخاب میکنم چون از همه لحاظ عالیه

ویرایش شده توسط MESSI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

بنده از کیس کولر مستر اسنایپر استورم استفاده میکنم نسخه بلک ادیشن -یک کیس x7 ورژن 2 هم دارم-مقاله نوشتم چند وقت پیس یک تاپیکی بود درباره مقایسه این دو کیس عزیزان میتونن مطالعه کنن توی فروم هست-

کیس کولر مستر از ی این کیس هایی که نام برده شد برتری هایی  داره- از x9  برتره  -اگر بررسی های رو بخونید کیس Aerocool  توی تست ها خیلی خوب ظاهر نشده-من بررسی های زیادی در اینباره انجام دادم-x7 هم دارم اصلا از نظر قدرت کولینگ و فضا قابل مقایسه نیستند.

توی نوشتار"جای شما خالی وقتی سیستم من یخ ز" عکس های گذاشتم از وضعیت های دمایی کیس کولر مستر که واقعا دماهای پایین رو نشون میده و اگر از این کیس توی محیط های خنک استفاده بشه بخاطر جنس فلز بدنه که خیلی سریع گرما رو از خودش دور میکنه و همیچنین سیستم هدایت و خروج هوا به داخل شاسی خیلی برتری داره-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود

بنده از کیس کولر مستر اسنایپر استورم استفاده میکنم نسخه بلک ادیشن -یک کیس x7 ورژن 2 هم دارم-مقاله نوشتم چند وقت پیس یک تاپیکی بود درباره مقایسه این دو کیس عزیزان میتونن مطالعه کنن توی فروم هست-

کیس کولر مستر از ی این کیس هایی که نام برده شد برتری هایی  داره- از x9  برتره  -اگر بررسی های رو بخونید کیس Aerocool  توی تست ها خیلی خوب ظاهر نشده-من بررسی های زیادی در اینباره انجام دادم-x7 هم دارم اصلا از نظر قدرت کولینگ و فضا قابل مقایسه نیستند.

توی نوشتار"جای شما خالی وقتی سیستم من یخ ز" عکس های گذاشتم از وضعیت های دمایی کیس کولر مستر که واقعا دماهای پایین رو نشون میده و اگر از این کیس توی محیط های خنک استفاده بشه بخاطر جنس فلز بدنه که خیلی سریع گرما رو از خودش دور میکنه و همیچنین سیستم هدایت و خروج هوا به داخل شاسی خیلی برتری داره-

تشکر از راهنمایی تون رضا خان

لینک به دیدگاه

سلام خدمت داداش گلم حمزه جان

داش حمزه خودت قبلا داشتی این کیس رو؟

نه نداشتم ولی از چیزهایی که از برند کولر مستر خریدم واقعا راضیم، کارایشون خدایی حرف نداره مطمئنم اینم کارایش باید از همه عالی تر باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده از نظر نسبت قیمت به امکانات ، به "RaidMax Case AGUSTA " رای دادم .

لینک به دیدگاه

فقط ایکس 7 نخر چون کیس خیلی خوبی هست :D   :) یکم جنس بدنش تو ذوق میزنه خنک کنندشم هم متوسط هست 

البته دربرابر این دو کیس

CASE GREEN X9 PREDATOR

Cooler Master CM-Storm Sniper Gaming Case

از بین این دوتا کولر مستر به نظرم جالب تر هست اگه من بودم اگاه بودم اینو میخریدم  :wacko: 

ایکس 9 هم کیس خوبی هست اما من نداشتم ایکس 7 دارم سوالی بود پخ بده 

لینک به دیدگاه

بنده از نظر نسبت قیمت به امکانات ، به "RaidMax Case AGUSTA " رای دادم .

سلام میکایل جان خوبی عزیز؟

داداش میگم نظرتون راجع به RaidMax-Vampire چیه؟

لینک به دیدگاه

سلام میکایل جان خوبی عزیز؟

داداش میگم نظرتون راجع به RaidMax-Vampire چیه؟

ااااااا ااااا ااااا ومپایر هم اضافه شد!!!! الان نظر پاک میکنم به ومپایر میدم، هرچی که باشه خوب یا بد اسم vampire بیاد توش من بهش رای میدم :x @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اخه چرا باید کیسی مثل x7 با کیسهای رده بالاتر مقایسه بشه اصلا این مقایسه منطقی نیست اگه x7 همقیمت ایکس 9 و اسنایپر می بود اونوقت میشد مقایسه کرد 

با مابقی پولی که بین این کیس و کیس رده بالاتر هست کلی حرکت میشه زد مثلا دو پشتک نیم وارو جمع + 4 گیگ رم :D

در کل انتخاب یک کیس کاملا شخصی و سلیقه ای هست ما هرچی به شخصی بگیم اقا این کیس از هر نظر بهتره وقتی به دلش نمیشینه دیگه بهتر حساب نمیشه

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تست های کیس کولرمستر اسناپیر در مقابل یک سری کیس هم رده شاخ:

slj4gsthq8hy6e4otlf.jpg

7o7zwk5igp8ehpz01f.jpg

323qab36vcrn9ff5y1g.jpg

6bjjtni68277clhl5r6p.jpg

6gw3c0orn6mh3x6a16f.jpg

دقت کنید که من از کیس های سری المنت ترمالتیک هم داشتم که جز بهترین کیس های حرفه ایی برای اسمبل سخت افزار سطح بالا هستند و من توی اون کیس ها حتی GTX480  evga رفرنس sli و کارتهای 580  ایسوس باز هم نسخه رفرنس  در پیکر بندی sli داشتم - با توجه به سطح دما این کارتها  مخصوصا 480های رفرنس که در زمره داغ ترین کارت های تولید شده تا به امروز هستند  ، این کیس ها ی سری المنت کاملا این دما رو کنترل میکردن و تهویه خیلی قوی انجام میشد. ضمنا خیلی بیصدا بودن و ظاهر ساده قدرتمندی داشتن-توجه کنید که اکثر کیس های حرفه ایی مثل مدل های HAF از کولر مستر و یا مدل های المنت از  ترمالتک ازظاهر ساده ایی بهره میبرن که در نگاه اول برای مخاطب نا اشنا   در مقایسه با  کیس هایی که  کمی به قول معروف ظاهر جوان پسندانه تر دارن مثل raid max ها-همین x9 گرین که د رواقع مدل پریداتور  ازaerocool هستش-یا زالمن ها  و یا مدل های موجو دیگر ،ممکنه نظرشون به کیس های کولر مستر و یا ترمالتیک جذب نشه و فکر کنن اینا کیس های قوی نیستن!!ولی اگر کمی بررسی کنن سریع متوجه میشن که در واقع برگ برنده این شاسی های فوق محبوب ظاهر ساده و مخوف شونه که در کنار کیفیت بالا و تجهیزات عالی -و از همه مهمتر طراحی سیستم های  تهویه هوا دربهترین شرایط ممکن این کیس ها رو از بقیه متمایز کرده است-

بنده اگر بخواهم کیس انتخاب کنم همیشه از این دوبرند ترمالتیک و کولر مستر انختاب خواهم کرد حتی اگر قیمت هاشون غیر منطقی و یا انتخاب های من  محدود باشن-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Cooler Master CM-Storm Sniper Gaming Case

تنها اگه درب بقل هم شیشه ای بود زیباتر بود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اقا رضا

اقا شما انقدر از تهویه هوای اسنایپر میگی چی داره که فرضا ایکس 9 نداره حالا دو سه درجه بهتر بودن که ریویو گذاشتی دلیل نمیشه که امکانات و زیبایی و یا بهتر بودن قیمت یک کیس دیگه بخاطر کیس اسنایپر زیر سوال بره

اگه اون ورودی خروجی هوا داره این یکی هم داره اگه اختلافی هم تو تهویه باشه به خوب بودن فنهای یکی به اون یکی کیس هست

شما داری مید تاور رو با فول تاور مقایسه میکنی همین بزرگتر بودن یک کیس کلی مزیت حساب میشه

کیس ایکس 9 هم کیفیت بدی نداره و شرایطی که یک کیس حرفه ای داره رو در اختیار ادم میزار از اسنایپر پایین تر قرار بگیره 

لینک به دیدگاه

تست های کیس کولرمستر اسناپیر در مقابل یک سری کیس هم رده شاخ:

slj4gsthq8hy6e4otlf.jpg

7o7zwk5igp8ehpz01f.jpg

323qab36vcrn9ff5y1g.jpg

6bjjtni68277clhl5r6p.jpg

6gw3c0orn6mh3x6a16f.jpg

دقت کنید که من از کیس های سری المنت ترمالتیک هم داشتم که جز بهترین کیس های حرفه ایی برای اسمبل سخت افزار سطح بالا هستند و من توی اون کیس ها حتی GTX480  evga رفرنس sli و کارتهای 580  ایسوس باز هم نسخه رفرنس  در پیکر بندی sli داشتم - با توجه به سطح دما این کارتها  مخصوصا 480های رفرنس که در زمره داغ ترین کارت های تولید شده تا به امروز هستند  ، این کیس ها ی سری المنت کاملا این دما رو کنترل میکردن و تهویه خیلی قوی انجام میشد. ضمنا خیلی بیصدا بودن و ظاهر ساده قدرتمندی داشتن-توجه کنید که اکثر کیس های حرفه ایی مثل مدل های HAF از کولر مستر و یا مدل های المنت از  ترمالتک ازظاهر ساده ایی بهره میبرن که در نگاه اول برای مخاطب نا اشنا   در مقایسه با  کیس هایی که  کمی به قول معروف ظاهر جوان پسندانه تر دارن مثل raid max ها-همین x9 گرین که د رواقع مدل پریداتور  ازaerocool هستش-یا زالمن ها  و یا مدل های موجو دیگر ،ممکنه نظرشون به کیس های کولر مستر و یا ترمالتیک جذب نشه و فکر کنن اینا کیس های قوی نیستن!!ولی اگر کمی بررسی کنن سریع متوجه میشن که در واقع برگ برنده این شاسی های فوق محبوب ظاهر ساده و مخوف شونه که در کنار کیفیت بالا و تجهیزات عالی -و از همه مهمتر طراحی سیستم های  تهویه هوا دربهترین شرایط ممکن این کیس ها رو از بقیه متمایز کرده است-

بنده اگر بخواهم کیس انتخاب کنم همیشه از این دوبرند ترمالتیک و کولر مستر انختاب خواهم کرد حتی اگر قیمت هاشون غیر منطقی و یا انتخاب های من  محدود باشن-

منم با نظررضا جان موافقم کولر مستر اسنایپر از کیفیت ساخت بالایی برخورداره و از نظر

تهویه ی هوا عالیه در کل انگار کولر مستر بهتره (ولی بازم انتخاب کیس سلیقه ای هست)

ویرایش شده توسط mehran_nVIDIA
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اقا رضا

اقا شما انقدر از تهویه هوای اسنایپر میگی چی داره که فرضا ایکس 9 نداره حالا دو سه درجه بهتر بودن که ریویو گذاشتی دلیل نمیشه که امکانات و زیبایی و یا بهتر بودن قیمت یک کیس دیگه بخاطر کیس اسنایپر زیر سوال بره

اگه اون ورودی خروجی هوا دار این یکی هم داره اگه اختلافی هم تو تهویه باشه به خوب بودن فنهای یکی به اون یکی کیس هست

شما داری مید تاور رو با فول تاور مقایسه میکنی همین بزرگتر بودن یک کیس کلی مزیت حساب میشه

کیس ایکس 9 هم کیفیت بدی نداره که با این شرایط که یک کیس حرفه ای داره رو در اختیار ادم میزار از اسنایپر پایین تر قرار بگیره 

درود مهدی جان

من  مقایسه ایی با x9 انجام ندادم اون تست ها ربطی یه x9 ندارن-گفتم اون کیس پریداتور aerocool امتیازات جالبی زمان تولیدش نداشت همین -من قبلا هم ایراد های گرفته بودنم توی تاپیک هام ولی چون استفاده کننده زیاده متاسفانه احساساتی برخورد میشه-مشکلی نیست ببنید من از روی حدث و گمان حرف نمیزنم

این مقایسه کیس x9 یا پریداتور با کلی کیس های توی بازار

2iv3qyzedhqecm0ypk2.jpg

xjkoe13d5p96k9fxvz7.jpg

koog881y660bul8r92ph.jpg

ockzgtygb9bh09y13ckp.jpg

مهدی جان من ا زخودم مطلب نمیزارم میبیند  توی تاپیک های من همیشه نمودار و عکس هست -این تست  ها از اورکلاکر کلاب گرفته شده اند سایت معتبر و برجسته برسی سخت افزار -من فقط گفتم اون کیس برتری هایی داره و میدل تاور یا فول تاور بودن هم برای کیس به تنهایی شاخصه برتری نیست -کیس اسناپیر میدل تاوره-x7 هم میدل تاوره  من دو تا رو دارم یک x7ver2 نو نو کم استفاده -یک اسناپیر استورم -سیستم حرفه ای توی کولر مستر - و سیستم  تقریبا عادی هم در x7-خوب هر دو میدل تاورن مثلا ولی اصلا از لحاظ فضای داخلی قابل مقایسه نیستند -خوب اینجا نمیشه گفت میدل یا فول بودن مهم بوده است

موفق باشید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان من متوجه سند و مدرک شما هستم 

ولی ما الان بحث کیس های موجود و داخل بازار رو میکنیم و من منظورم اینه که چند درجه اختلاف نباید باعث در نطر نگرفتن مسایل دیگه بشه

زیبایی-جادار بودن-قیمت-کیفیت-  

من میگم چرا باید کیس فول تاور رو با مید تاور مقایسه کنید اخه کی میاد پول کیس فول تاور رو به مید تاور بخاطر چند درجه بهتر بودن بده 

در این دوره فول تاور بودن واقعا مهمه چون بخاطر بزرگتر بودن باعث خلوت تر شدن اسمبل و در نتیجه باعث زیبایی داخل کیس و تهویه بهتر میشه

کیس ایکس 9 فنهای خوبی نداره فنهای 140 که عملا انگار بادی تولید نمیکنه اگه با فن خوب و حرفه ای جایگزین بشه تهویه عالی داره

ولی یه مسئله بوجود میاد پولی که بابت خرید فن خوب باید گذاشت رو میشه کلا کیس بهتر تهیه کرد به شرطی که از همون اول پولش باشه و این مسئله از ذهن طرف گذشته باشه

من عملکرد کیس antec 1200 رو عالی میدونم یکی از خنکترین کیس هاست ولی فرض مثال میگم خودم به شخصه بخاطر محل قرار گیری قسمت هارد که به سمت درب کیس نیست و به سبک قدیمیه کیس ها هست زیاد راغب این کیس نیستم در صورتی که ظاهرش خیلی هارو مجذوب میکنه وگرنه اگه این مورد رو نداشت حتما بجای ایکس 9 این کیس رو تهیه میکردم کیفیت ساخت بالایی هم داره

antec100.png

هدفم از نمودار مقایسه با کیس دیگه نیست عملکرد antec 1200 منظورمه

خرید کیس چیزی هست که خریدار باید وقت زیادی رو قبل خرید برای جمع اوری اطلاعات صرف کنه و کاملا شخصی هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عاشق این 2 تا شدم 

AZZA Genesis 9000

71GA6Hndg2L._SL1500_.jpg

711SWSMq8FL._SL1500_.jpg

کارایی 

enermax_fulmo-gt

enermax_fulmo-gt_finished.jpg

لینک به دیدگاه

نظر من هم کولر مستر اسنایپ

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...