رفتن به مطلب

نظرسنجی:بهترین کیس از دیدگاه شما دوستان کدام؟؟

بهترین کیس از این5 مورد کدام؟؟  

162 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین کیس از این 5 مورد؟

• Green X7 Cougar Ver.2.0
      23
    • CASE GREEN X9 PREDATOR
      57
    • RaidMax Case AGUSTA
      10
    • Cooler Master CM-Storm Sniper Gaming Case
      61
    • Raidmax - VAMPIRE
      11

Recommended Posts

کیس x9 رو بگیر پشیمون نمیشی از این بهتر نمیشه

ویرایش شده توسط pc gamer69
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز توی پست 68 گذاشتم اینم عکسش :

attachicon.giftemps-aerocool.png

بحث انحرافی رو شما آغاز کردید دوست عزیز کی میگه شاسیش یکیه من که از هر دوش براتون لینک گذاشتم . مثل اینکه بگی همه بنزهای کلاس C با هم یکی هستن و یکی رو که تست کنی انگار بقیه رو تست کردی !!!

تازه مگه دمای داخل کیس مربوط به شاسی هست ؟؟؟

تا جایی که من خبر دارم دمای کیس مربوط به تعداد فن و قدرتشون و نحوه ورود و خروج هوای کیس هست نه شاسی !!!

این مشخصات کیسی که شما ازش تست گذاشتی که به قول شما کشف بزرگ منه ولی شما تا حالا چیزی ازش نگفتی :

attachicon.gif1.png

attachicon.gif2.png

و این هم مشخصات کیس X9 که شما میگی شاسی هاشون یکی هست :

attachicon.gif3.png

attachicon.gif4.png

دوست عزیز قبول کردن اشتباه و اقرار به اون شجاعت میخواد و کار آدم ها بزرگ هست ...

باز هم اگه میگی من اشتباه میگم و دارم ذهن بقیه رو منحرف میکنم ، قضاوت با دوستان .

گرامی  یک کیس میخواست دوستمون بهش ثابت کردیم کدوم بهتره حالا شما بیا تست بزار اون تست کجاست هیچی توش ننوشته!مال چیه؟

گرامی  من گفتم شبیه هستن این دو مدل نسخه رفرنس شون مشترک بوده- شما چرا متوجه نیستید من نمیدونم چی بگم !! :wacko: فهمیدیم کیس x9 دارید گفتم برخورد احساسی میشه- ا -شجاعت چی ؟/! از چی حرف میزنید ؟اصلا استارتر انتخاب کرد با من صحبت کرد تمام شما از چی دفاع مکنید از کیس آیرو کول ؟؟اون هیچ وقت نمیتونه کولر مستررو شکست بده!نظر خواهس هم شد برنده معلوم شد تمام-من هزار بار هم به شما هم به مهدی جان گفتم که اون مدل ها شبیه هستن و تست های برجسته دیگه ایی نیست  و نبوده-

لینک به دیدگاه

کیس x9 رو بگیر پشیمون نمیشی از این بهتر نمیشه

از چه نظر از این بهتر نمیشه؟؟

لینک به دیدگاه

این تاپینگ به چت روم تبدیل شد شما کیس x9 رو بگیر از کیس کولر مسترم بزرگتره

لینک به دیدگاه

این تاپینگ به چت روم تبدیل شد شما کیس x9 رو بگیر از کیس کولر مسترم بزرگتره

دوست عزیز   دوستان دارن راجع به این کیس ها بحث میکنن

منم دارم اطلاعات جمع میکنم که تو خریدم پشیمون نشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

ای بابا من رفتم دنده عوض کردم 30 هزار کاسب شدم اینجا هنوز بحثه :D

اقا اگه برات 3 درجه خنک تر مهمه برو اسنایپر بگیر اسمش هم که غلط اندازه

اولین نفری میشی که حرمت بقیه مسایل کیس رو نگه نداشتی =))

تاکید زیادی رو یه مسئله توهین به شعور بقیه میشه 

من از این تاپیک متوجه شدم که کیس بزرگ تر رو باید داد کوچیکتر گرفت با زشت بودن داخل کیس / به خاطر 3 درجه خنک تر بودن

الان یه ایکس 9 دارم کسی نمیخواد :D

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

ای بابا من رفتم دنده عوض کردم 30 هزار کاسب شدم اینجا هنوز بحثه :D

اقا اگه برات 3 درجه خنک تر مهمه برو اسنایپر بگیر اسمش هم که غلط اندازه

اولین نفری میشی که حرمت بقیه مسایل کیس رو نگه نداشتی =))

تاکید زیادی رو یه مسئله توهین به شعور بقیه میشه 

من از این تاپیک متوجه شدم که کیس بزرگ تر رو باید داد کوچیکتر گرفت با زشت بودن داخل کیس / به خاطر 3 درجه خنک تر بودن

الان یه ایکس 9 دارم کسی نمیخواد :D

مهدی جان خنک تر بودن اسنایپر هنوز ثابت نشده ، مگر اینکه تستی از سایت معتبر با مشخصات دقیق بررسی شده باشه یا اینکه بچه ها تست بزنن

متاسفانه این دوستمون هم خودشون رو برنده در تمامی مناظرات میبینن : ))

ویرایش شده توسط Mahdi8063
لینک به دیدگاه

بله من هم دیگه ترجیح میدم به دوست عزیزمون آقا رضا جواب ندم چون نرود میخ آهنین در سنگ !!! ایشون مناظره نمی کنن محاکمه میکنن :wacko:

آخه من لینک گذاشتم عکس هم از تست گذاشتم بازهم میگن تستی از X9 نیست و تست X1 که مشخص نیست با چه مادربورد و سی پی یو و گرافیکی و توی محیط با چه درجه حرارتی گرفته شده معتبر تره و مبنای تصمیم گیری برای مقایسه .

هیچ انسان منطقی هم پیدا نمیشه بگه برای تست باید شرایط مساوی باشه یعنی با کانفیگ مساوی توی دمای محیط مساوی و بعد بهش استناد بشه .

دوست استارتر هم میتونن به نتایج نظر سنجی استناد کنن یا اینکه برن بازار و از نزدیک هر دوش رو ببینن و بعد تصمیم بگیرن .

البته چندین سایت ریویو هم هست که برات میذارم اگه خواستی یه نگاه بنداز :

http://www.kitguru.net/components/cases/simon-telford/aerocool-x-predator-evil-black-edition-gaming-chassis-review/

http://www.overclock3d.net/reviews/cases_cooling/aerocool_x-predator_evil/1

http://www.hardwaresecrets.com/article/Aerocool-Xpredator-Case-Review/1264

http://www.eteknix.com/aerocool-xpredator-evil-black-edition-full-tower-gaming-chassis-review/3/

لینک به دیدگاه

مهران عزیز هر دو کیس x9,  کولر مستر اسنایپر خوب هستند و تفاوت های اندکی دارند و بهتره دیگه از لحاظ ظاهر هر کدوم که میپسندید رو به سلیقه ی خودتون انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

مهران عزیز هر دو کیس x9,  کولر مستر اسنایپر خوب هستند و تفاوت های اندکی دارند و بهتره دیگه از لحاظ ظاهر هر کدوم که میپسندید رو به سلیقه ی خودتون انتخاب کنید.

آره خودمم تو همین فکرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا رضا میدونی فرق من و شما چیه من نمیگم من شما میگی من.

تو تمام تاپیک هاتون خودستایی توش موج میزنه از روز اولی که اومدی تو یکی از تاپیکهام که خودم به دمو بودن اعتراف کردم 6 تا خط برای من جمله بندی کردی که ای اینه اونه رفتی زیر ذره بینم خیلی از پست هاتو میخونم ولی اینجا دیگه نتونستم چیزی نگم 

کسی که به دوتا نمودار کسی اکتفا کنه و خودش پیگیری نکنه کلا تو این دنیا نیست

منم میتونستم بگم اسنایپر داشتم ولی ایکس 9 یه چیزی دیگست  ولی قدرت گفتن کم اوردن رو به وقتش دارم اون 10 هیچ اصطلاحه نخواستم بهت امتیاز بدم شما که ماشالله طلایی شدی نیازی نداری

من دلیل برای ایکس 9 نیاوردم؟ چه احساسی ! من به بابام و کلا به این دنیا هم احساسی ندارم به کیس ایکس 9 داشته باشم منم خواستم براساس منطق راهنمایی کنم 

10 بار گفتیم اقا رضا شما نمودارتون مقایسه با کیس دیگست چه ربطی به این کیس ها داره... بازم هی گفتی پریداتور پریداتور 

بابا همه میدونن اسم اصلی x9 چیه همین گفتن زیادی و اصرار توهین به افراد حساب میشه

جنگ برای چی راه انداختم اونم تو دنیای مجازی خنده داره :D

اقایی که میگه دما مهمه ببینید تو این تاپیک چی گفته

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=28909&page=2#entry323371

پست 11 

چطور شد دما فاکتور مهمی نیست ولی برای این تاپیک مهمه نیای توضیح بدی که از الان فکرتو خوندم چیه

میخوای بگی تو کیس قطعات مهمی هست  اینجا انتخاب و اصرار شما احساسی نیست مال ما احساسیه

رد کیس های دیگه به خاطر دوتا نمودار و 3 تا 5 درجه اختلاف دما

من اصرار رو ایکس 9 ندارم حتی گفتم ایکس 7 بگیر با مابقی پول قطعه دیگه تهیه کن

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=26034

من تا حالا منفی ندادم  چون کلا منفی رو خوب نمیدونم هر کی نظری داره کسی هم که منفی میده باید بیاد بگه منفی داده به این دلیل و توجیح کنه

شما اومدی به منی که داری باهام بحث میکنی منفی میدی خنده داره :laughing: شما نمودارتون  سند معتبر برای این تاپیک نیست چون مقایسه با این کیس ها نیست

فقط سریع برای تحمیل نظر نمودار گذاشتی به عواقب بعدیش فکر نکردی

من تنها احترامی که براتون قائل هستم به خاطر نقل قول هاتون از سر ترجمه هاتون هست ترجمه های مقالاتی که میکنی

تو اینجور تاپیک ها خیلی زیاده روی میکنی

شما توضیحاتی که تو امضاتون از خودتون نوشتید معلومه خودستایی

منم از سال 71 که کارو دانش به وجود اومد درگیر کامپیوتر هستم ولی قرار نیست جار بزنم

انقدر هم نوشتم که فکر نکنی کسی لاله

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله من هم دیگه ترجیح میدم به دوست عزیزمون آقا رضا جواب ندم چون نرود میخ آهنین در سنگ !!! ایشون مناظره نمی کنن محاکمه میکنن :wacko:

آخه من لینک گذاشتم عکس هم از تست گذاشتم بازهم میگن تستی از X9 نیست و تست X1 که مشخص نیست با چه مادربورد و سی پی یو و گرافیکی و توی محیط با چه درجه حرارتی گرفته شده معتبر تره و مبنای تصمیم گیری برای مقایسه .

هیچ انسان منطقی هم پیدا نمیشه بگه برای تست باید شرایط مساوی باشه یعنی با کانفیگ مساوی توی دمای محیط مساوی و بعد بهش استناد بشه .

دوست استارتر هم میتونن به نتایج نظر سنجی استناد کنن یا اینکه برن بازار و از نزدیک هر دوش رو ببینن و بعد تصمیم بگیرن .

http://www.kitguru.net/components/cases/simon-telford/aerocool-x-predator-evil-black-edition-gaming-chassis-review/

http://www.eteknix.com/aerocool-xpredator-evil-black-edition-full-tower-gaming-chassis-review/

گرامی شما هنوز دارید ادامه میدید؟اتفاق من با اشتباهات شما کوتاه نمیام برات مینویسم تا متوجه بشی و در گمراهی نمونید چرا چون همونطور که میگید میخ آهنی در سنگ فرو نمیره-!حالا ادامه محاکمه -

شما از کارهای من از تاپیک های من خوندید تا الان؟تست ها و. بررسی ها؟توش ایراد بوده؟یا جاییش از خودم همین جور الکی نوشتم؟چقدر کاربر اینا رو خوندن؟اگر توش اشتباه بوده یا بیخود بوده تا الان کسی متوجه نمیشده؟شما که معلومه ماشالله حضور دائم هم توی  فروم دارید؟!ببنید گرامی برای من شما نتونستید یک چیز رو ثابت کنید اگر حرفم غیرمنطقی بود بگید .شما فرمودید چرا جای کیس x9 از مدل x1 predator شده توی تست درسته؟من چند بار گفتم کیس x9 تست مستقیم نداره ؟؟

حالا این سه مدل خیلی بهم شبیه اند واون مدل قدیم xخالی دیگه ویرایش شده  -حالااون مدلی که من تست گذاشتم و توش اصلا مقایسه ای با کیس کولر مستر نبوده بلکه تستی جدا برای نشان دادن نسخه x1 بوده درسته یا نه؟شما اگر تستی گذاشتید که درونش  نامی از x9  برده شده باشه  دقت کنید x9 دقیقا من قبول میکنم حرفتون رو چون حتی خود شما هم تستی که گذاشتید از نسخه های black edition هست -خوب شما میگید من محاکمه میکنم شما دارید مذاکره میکنید این از تست های خودتون :

hw7ulqs2zh221qh30i1g.jpg

حالا این کیس قدیمی رفرنس شما بوده-شما چقد ر ایراد  میگرید از اون عکس های تست اورکلاکر کلاب ؟اونها هم اکثرا ایراد گرفته بودن از مدل x1-شما چرا ناراحتید-چون مثلا کیس کولر مستر گرونه؟یا کیس هاش برتری نسبی دارن دقت کنید نسبی نه مطلق؟چون حتی من از همون کیس ها هم میتونم ایراد بگیرم .این لینک های که گذاشتید  رو من خیلیشون رو سه چهار سال پیش خوندم اینا قدیمین - تاریخشون همه مال قبله-کلا خیلی از بررسی های کیس ها قدیمی ان چون وقتی ما میریم سراغشون چند سالی از عرضه آنها گذشته و بعد در بازار داخل عرضه شدن.

شما رفتید یک عکس گذاشتید توش هیچی نوشته نیست من رفتم اینو خوندم   خوب این چی داره ؟چی مقایسه شده توش؟نوشته حریف کیس های خوب بازار نیست.خوب این هم باز پیشوند evil  داره خوب چی؟آیا x9 هستش ؟نه!

مقایسه ای در کار نیست شما خودتون هم متوجه شدید که چون تستی  در کار نبوده بنده از سر اجبار به مدل شبیه اش ارجاع داشتم و بارها توی صحبتام گفتم اینو!

1fws6yqsaxu0d4tl6nt.jpg

حالا میگید من تست گذاشتم بدون ذکر مشخصات سخت افزار و. هیچ عقل سلیمی اینو پذیرا نیست ؟ خوب شما که کلی گشتید  تا این عکس بالای رو از سایتی که ناشناخته هم هست جستید بعد اورکلاکر کلاب با رنگ ابی تابلو پیس زمینه پیدا نشده؟روی عکس سرچ گوگل میزدید

ی همbbjon4dta9yxznfiiafz.png

شما تست از x9 گذاشتید ؟کدوم یکی نوشته x9؟با عکس نشون بدید  لطفا و لینک بدید ؟اینها که گذاشتید مدل های x predator evil black هستش که مدل خاصه و xpredator , ,ومدل x1 که من تست ازش گذاشته بودم!اینها همه یک شاسی مشترک هستن خدمت دوستمون که میگی شاسی چیه  و میفرمایند  هوا مربوطه به شاسی نیست  بگم شاسی منظورمون مال  ماشین نیست به کیس میگن chassis یا شاسی یا اسکلت یه همون کیس وقتی میگیم شاسی منظورمون کل کیسه نه شاسی ماشین که میگن چه ربطی داره!بله اینها همه از یک ساختار مشترک بهره میبرن-

باز هم برای بار هزارم من  مقایسه نکردم گفتم چون برای کیس x9 و اسناپیر  مقایسه مستقیم وجود نداره -پس نمیشه خیلی ایراد گرفت ولی اگر هم بخواهیم میتونم تا صبح از نقد های مثبت و منفی دو کیس براتون مطلب و عکس بگذارم و با ترجمه زنده همین جا!من دوستمون رو راهنمایی کردم ایشون هم پیغام دادن گفتن من همون کولر مستر رو میگیرم هم ایشون قانع شدن هم نتیجه  همه پرسی معوم شد و چیزی که بنده معرفی کردم در دوجا پیروز بود-حالا شما گیر دادید که چرا اون عکس فلان مدل بوده و این یک چیز دیگه -هزار بار گفتم زمانی میشه اتکا محک کرد به یک تستی که دقیق نوشته باشه نام همون قطعه مورد نظر برای مثال x9 -حالا نتایج مستند نبوده اگر هم xpreadotr بررسی شده نمودار تست حرارتی گذاشته نشده و یا مقایسه گذاشته نشده   فقط بررسی ظاهری و امکانات بوده که اونم من هم میتونم براتون ی همین اطلاعات روی کارتون کیس رو ترجمه کنم تاپیک بزنم کار داره؟؟

منمتها چون نبوده من ارجاع دادم به نزدیک ترین کیس  که شباهت های بیشمار دارن وتقریبا کپی هم هستند-و کلا گفتم عملکرد رضایت بخش نبوده همین - حالا باز هم اگر مدرکی دال بر بررسی خود کیس x9 دقت کنید خود کیس x9 چون شما فرمودید اطلاعت نادرست داده شده توسط بنده ،من هم تاکید میکنم خود x9باید حتما باشه ارائه کردید بنده قبول میکنم و در صورت  عدم ارائه تست برای x9 بنده میپذیرم که شما هم در پیدا کردن تست های حرارت ناتوان بودید  و از بنده برای اینکار بی جهت ایراد گرفتید-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا رضا میدونی فرق من و شما چیه من نمیگم من شما میگی من.

تو تمام تاپیک هاتون خودستایی توش موج میزنه از روز اولی که اومدی تو یکی از تاپیکهام که خودم به دمو بودن اعتراف کردم 6 تا خط برای من جمله بندی کردی که ای اینه اونه رفتی زیر ذره بینم خیلی از پست هاتو میخونم ولی اینجا دیگه نتونستم چیزی نگم 

کسی که به دوتا نمودار کسی اکتفا کنه و خودش پیگیری نکنه کلا تو این دنیا نیست

منم میتونستم بگم اسنایپر داشتم ولی ایکس 9 یه چیزی دیگست  ولی قدرت گفتن کم اوردن رو به وقتش دارم

من دلیل برای ایکس 9 نیاوردم؟ چه احساسی ! من به بابام و کلا به این دنیا هم احساسی ندارم به کیس ایکس 9 داشته باشم منم خواستم براساس منطق راهنمایی کنم 

10 بار گفتیم اقا رضا شما نمودارتون مقایسه با کیس دیگست چه ربطی به این کیس ها داره... بازم هی گفتی پریداتور پریداتور 

بابا همه میدونن اسم اصلی x9 چیه همین گفتن زیادی و اصرار توهین به افراد حساب میشه

جنگ برای چی راه انداختم اونم تو دنیای مجازی خنده داره :D

اقایی که میگه دما مهمه ببینید تو این تاپیک چی گفته

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=28909&page=2#entry323371

پست 11 

چطور شد دما فاکتور مهمی نیست ولی برای این تاپیک مهمه نیای توضیح بدی که از الان فکرتو خوندم چیه

میخوای بگی تو کیس قطعات مهمی هست  اینجا انتخاب و اصرار شما احساسی نیست مال ما احساسیه

رد کیس های دیگه به خاطر دوتا نمودار و 3 تا 5 درجه اختلاف دما

من اصرار رو ایکس 9 ندارم حتی گفتم ایکس 7 بگیر با مابقی پول قطعه دیگه تهیه کن

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=26034

من تا حالا منفی ندادم  چون کلا منفی رو خوب نمیدونم هر کی نظری داره کسی هم که منفی میده باید بیاد بگه منفی داده به این دلیل و توجیح کنه

شما اومدی به منی که داری باهام بحث میکنی منفی میدی خنده داره :laughing: شما نمودارتون  سند معتبر برای این تاپیک نیست چون مقایسه با این کیس ها نیست

فقط سریع برای تحمیل نظر نمودار گذاشتی به عواقب بعدیش فکر نکردی

من تنها احترامی که براتون قائل هستم به خاطر نقل قول هاتون از سر ترجمه هاتون هست ترجمه های مقالاتی که میکنی

تو اینجور تاپیک ها خیلی زیاده روی میکنی

شما توضیحاتی که تو امضاتون از خودتون نوشتید معلومه خودستایی

منم از سال 71 که کارو دانش به وجود اومد درگیر کامپیوتر هستم ولی قرار نیست جار بزنم

انقدر هم نوشتم که فکر نکنی کسی لاله

اقا مهدی  دمتون گرم جاش نیست اینجا ولی  ما این همه شبا بیخوابی کشیدیم و میکشیم  برای بچه های فروم  به عشق بچه ها مطلب ترجمه کردیم کوچیک همه هم هستیم  ولی خودستایی ؟یک شب تا صبح  تایپ با یک خسته نباشید دوستان حتی هر چند ناشناس از تن آدم در میره چه خودستایی ؟؟

میدونید ایراد شبکه های اجتماعی و فروم ها هم در همینه چون ادم ها فقط از طریق نوشتن و پیغام با هم اشنا میشن و در کنار هم نیستند مثل دوست های واقعی تا بفهمن هر آدمی ذاتش چیه. شما تا الان حجم کار رو دیدی برای من ؟من عادتمه کار رو یا کامل انجام میدم یا اصلا انجام نمیدم -تا الان تاپیک های منو دیدی  ؟بررسی ها و مقالها رو خوندی ؟ گذاشتی شون رو هم ببینی اگر چاپ بشن چقدر میشن؟ جاش نیست اینجا اینا رو بگم  !ولی اون همه کار که به عشق بچه های فروم بوده که مطلبی ایجاد بشه بررسی بشه اآشنایی ایجاد بشه و اطلاعات جدید جابجا بشه  از همه مهم تر دوست پیدابشه رو  اینجور که میگید  برای خود ستایی بوده؟؟شما انگار دنبال تایپکی میگشتید دلتون خالی کنید چون انگار کینه  از ما به دل  داشتید نمیدونم کدوم مطلب رو میگید از قدیم؟  حالا شما میایید اینا رو میگید ممنون اقا مهدی من جواب اون دوست رو دادم بالا می تونید بخونید -واقعا نمیدونم چی بگم شما که ازمن ناراحت بودی پیغام خصوصی میدادی میگفتی فلانی از فلان جا ازت ناراحتم !تا من هم بدونم -نه بیایید اینجا اینا رو بگید  جاش نیست عزیز من -حالا آدمک خنده دار میزاری -من دیگه هر بحثی بشه در این تاپیک شرکت نمیکنم و استارتر هم از من خصوصی سوال پرسید بنده هم راهنمایش کردم امیدوارم از دستمون ناراحت نباشه-از همه دوستان معذرت خواهی میکنم اگر با مطالب سرتون درد اومد شرمنده همه -تا انشالله تاپیک بعدی و مقالات و بررسی های بعدی -

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابا اقا رضا مارو تحویل بگیر بحث به جاش خواستی دوستی به جاش 

ما میگیم کیست رو با ایکس 9 تونستی مقایسه کنی و نمودار بدی اوکی حرف شما قبول

x9 شرکت گرین دقیقا دقیقا کیس aerocool xprodator black هست اگه این نام رو  سرچ کنید دقیقا همین کیس x9 ما احساساتی ها میاد

مقایسه اسنایپر با ترمال تیک و کیس های دیگه به درد این تاپیک نمیخوره

همین نمودار بالایی همین پست

غیر ازینه که cougar evolution  همون x7 هست اگه نمودار صحت هم داشته باشه مقایسه با x1 هست نه x9 که xprodator black هست

در حالی که باز هم تو این نمودار اثری از اسنایپر نیست

اگه دوتا دوقلو یکیشون خلاف کنه ایا به خاطر شباهتشون اون یکی برادر باید زیر سوال بره و محکوم بشه x1 چه ربطی به x9 داره 

تو یکی از پست هاتون گفتی ریویویی از مقایسه aeroocool و cooler master نیست ولی نمودار بالایی ضد گفته شما هست

باز هم باز هم اگه ریویویی باشه اسنایپر هم خنک تر از x9 ما احساساتی ها  باشه استارتر باید اسنایپر انتخاب کنه؟       چه هم قافیه شد :D

این در جواب به پست بالایی

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?app=members&module=messaging&section=view&do=showConversation&topicID=77978

به اخر پیام توجه کن که مال چند ساعت پیشه

من ادمی هستم خوبی و بدی رو با هم میبینم

اقا  رضا من حضوری هم با کسی بحث کنم به وقتش دلجویی میکنم چه برسه به اینجا 

من فقط قصدم این بود که بهتون حالی بشه که اقا رضا انقدر تو جمله هاتون کلمه من بکار میبرید یعنی طرف مقابل شما چیزی نمیدونه

مقالاتتون که همه متوجه زحمتی که میکشید هستن ولی تخصص خود شما حساب نمیشه فقط نقل قول حساب میشه

ولی پست های این چنینی خیلی حرفهاتون تاکیدی هست فقط کافیه روشون تامل بشه

اگه به قول شما کینه ای هم داشتم پیام بهتون میدادم اندازه این مسئله تاثیر گذار نمیبود 

الان هم نه شما منو دیدی نه من شما رو نه دوستان همدیگرو که این مسئله بخواد باعث سرخ شدن صورت من یا شما بشه :D شما وجهه خوب خودتون رو داری و با این مسئله خراب نمیشی

ما محتاج ترجمه های  شما و بقیه دوستان هستیم چون چیزیه که خیلی از دوستان بلد نیستن 

لینک به دیدگاه

به نظر من در درجه اول کیفیت و کارایی مهمه ولی ما تو کشوری هستیم که نوسانات قیمت زیاده به خاطر همین کیس خوش قیمت و دارای کیفیت خوب تو ایران GREEN COUGAR X7 باید تمام جانب در نظر گرفت البته این نظر شخصی بنده است  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

جناب آقا رضای گل که این همه زحمت میکشین و جناب آقا مهدی عزیز که یکی از کاربران ارزشمند فروم هستین خدایی چندتا خط و چندتا عکس ارزش این 

دلخوری هارو نداره / هر دوی شما برای فروم ارزشمندین و هر دو دوست هستین و حتی هردو gtx هستین یه صلوات بفرستین و تموم کنین با ناراحت کردن و 

سه خط اضافه نوشتن فقط خودتونو عصبی میکنید ما که هر دوی شما رو میشناسیم و منظورتونو میدونیم پس نزارید اونایی که تازه وارد هستند و تازه میخوان 

با محیط اشنا بشن در مورد شما قضاوت اشتباه کنن /  سابقه و ارزش شما بیشتر از اینهاست که با این پستا کم رنگ کنین 

من در حدی نیستم که این مسائل رو بگم به هر حال عذرخواهی میکنم . 

مهران جان با توجه به سلیقه و بررسیهایی که انجام شد بین دوستان فکر نکنم که دیگه کارت مشکل باشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان ممنون 

برای من هم کارهای اقا رضا مطمئن باشید ارزشمنده چون خودم عرضه انجام  کارهای اقا رضا رو ندارم 

والا تایپی که میکنن کار سختی هست چه برسه سر زدن به سایتها و ترجمه و بعد تایپ کردن و میکس بهمراه عکس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان ممنون 

برای من هم کارهای اقا رضا مطمئن باشید ارزشمنده چون خودم عرضه انجام  کارهای اقا رضا رو ندارم 

والا تایپی که میکنن کار سختی هست چه برسه سر زدن به سایتها و ترجمه و بعد تایپ کردن و میکس بهمراه عکس

مخلصم مهدی جان / هر دوی شما برامون عزیز و با ارزش هستید شاید شما وقت و توان کافی برای انجام برخی کارهارو نداشته باشید خب برخی کارها هم هست که رضا جان نمیتونن انجام بدن پس این دلیل ندانستن و نتوانستن و نداشتن عرضه نیست 

هر کس به نسبت دانش و تجربیات و اطلاعاتش قدم برمیداره یک قدم شما و یک قدم رضا جان و اصولا همیشه اختلاف نظر بوده در چنین تایپیکهایی که گاها میبینین که باعث یه سو تفاهم خیلی کوچیک میشه که زود گذر هست 

لینک به دیدگاه

الان جواب میدم حالا که دوست دارید

عزیز کیس به نام x9 در دنیا وجود خارجی نداره ن -این کیس رو من که گفتم اگر دقت کنید توی تمام کامنت هام نوشتم چی؟predatorننوشتم x9 یعنی چی؟یعنی اینکه ما همه میدونیم کسی کیس x9 رو تست نمیکنه چرا؟چون اون تولید داخلیه و در  سایت های خارجی  کسی تستش نکرده بنابراین من ارجاع دادم به نزدیک ترین نسخه ایی که ازش شرکت داخلی استفاده کرده برای کیس x9 یعنی xpredator تا اینجا درست؟

-چون گرامی کسی تست رسمی از کیس x9 ندیده و بررسی رسمی نشده که مابفهمیم مثلا میزان دما چقدره و یا عملکردش دقیق چطوره  ولی کیس مدل مرجع یعنی Areocool بررسی شده بوده-ما نمی خوایم چیزی رو غالب کنیم-همه میدونن این کیس مدل مرجعش اونه پس احتیاجی به تذکر نبوده -

-موضوع دوم  که باید متوجه شده باشید اینه که  که کیس xpredaot آز لحاظ کیفیت ساخت و نوع فن بالاتر از x9 قرار میگره هر چی باشه اون نسخه مرجع و مادره و کلا شرکت areocool دستی د رتولید کیس ها داره-مثل اینکه بگیم کیس x7 از ساخته خود کوگار کیفیتش بالاتره !مثلا نسخه evolution که نسخه مرجع x7 بوده-نه اینکه این بد باشه نه ولی اون نسخه اصلی باید و عقل حکم میکنه که کیفیتش بالاتر باشه-و این یک قانونه

خوب حالا .وقتی کیس مرجع x9   که نسخه رفرنس  اش مدل های xpreadot , x1 بوده در اون تست به این صورت عمل کرده و ضمنا برای x9 هم مرجع تست رسمی نیست و چون عقل حکم میکنه که مدل مادر کیفیتش بالاتر از مدل کپی باشه(مثل bmw چینی که احتمالا با خود اصل باواریایی برابر نیست)پس اون تست ها رومیشه تا 90 درصد معتبر دونست  و نمیشه گفت که احتمالا در داخل راهی پیداشده که عملکردش بهتر شده باشه-باز هم میگم بدلیل های بالا که ذکر شد اون تست ها رو برای استارتر قرار دادیم تا یک تصور کلی در ذهنش در مورد عملکرد مدل های مختلف باشه وگرنه نمیشه که همینطور شما بیای بگی فلان کیس  من میگم از همه بهتره!چرا چون شما یکشو خریدی؟نه قابل قبول نیست مدرک باید باشه -

ضمنا گرامی دوستان توی این فروم اکثرا کاربرهای با سابقه سخت افزارن و خودشون این تست ها و این دلایل رو درک میکنن و میدونن فلان کیس از روی چی ساخته شده-پس من با توجه به این موضوع این ها رو گذاشتم -چون شاید شما مطالعه نکردید قبلا از این تاپیک ها زیاد بوده و بررسی های زیادی شده-ضمنا مثل اینکه نتیجه نظر سنجی هم جالب بوده  و نشون داده دوستان خیلی از بحث هارو بدرستی درک کردن و این نشون میده که کاربران فروم اکثرا قطعه شناسن واین خیلی خوبه.

درود بر شما

http://www.eteknix.com/aerocool-xpredator-evil-black-edition-full-tower-gaming-chassis-review/

گرامی شما هنوز دارید ادامه میدید؟اتفاق من با اشتباهات شما کوتاه نمیام برات مینویسم تا متوجه بشی و در گمراهی نمونید چرا چون همونطور که میگید میخ آهنی در سنگ فرو نمیره-!حالا ادامه محاکمه -

شما از کارهای من از تاپیک های من خوندید تا الان؟تست ها و. بررسی ها؟توش ایراد بوده؟یا جاییش از خودم همین جور الکی نوشتم؟چقدر کاربر اینا رو خوندن؟اگر توش اشتباه بوده یا بیخود بوده تا الان کسی متوجه نمیشده؟شما که معلومه ماشالله حضور دائم هم توی  فروم دارید؟!ببنید گرامی برای من شما نتونستید یک چیز رو ثابت کنید اگر حرفم غیرمنطقی بود بگید .شما فرمودید چرا جای کیس x9 از مدل x1 predator شده توی تست درسته؟من چند بار گفتم کیس x9 تست مستقیم نداره ؟؟

حالا این سه مدل خیلی بهم شبیه اند واون مدل قدیم xخالی دیگه ویرایش شده  -حالااون مدلی که من تست گذاشتم و توش اصلا مقایسه ای با کیس کولر مستر نبوده بلکه تستی جدا برای نشان دادن نسخه x1 بوده درسته یا نه؟شما اگر تستی گذاشتید که درونش  نامی از x9  برده شده باشه  دقت کنید x9 دقیقا من قبول میکنم حرفتون رو چون حتی خود شما هم تستی که گذاشتید از نسخه های black edition هست -خوب شما میگید من محاکمه میکنم شما دارید مذاکره میکنید این از تست های خودتون :

hw7ulqs2zh221qh30i1g.jpg

حالا این کیس قدیمی رفرنس شما بوده-شما چقد ر ایراد  میگرید از اون عکس های تست اورکلاکر کلاب ؟اونها هم اکثرا ایراد گرفته بودن از مدل x1-شما چرا ناراحتید-چون مثلا کیس کولر مستر گرونه؟یا کیس هاش برتری نسبی دارن دقت کنید نسبی نه مطلق؟چون حتی من از همون کیس ها هم میتونم ایراد بگیرم .این لینک های که گذاشتید  رو من خیلیشون رو سه چهار سال پیش خوندم اینا قدیمین - تاریخشون همه مال قبله-کلا خیلی از بررسی های کیس ها قدیمی ان چون وقتی ما میریم سراغشون چند سالی از عرضه آنها گذشته و بعد در بازار داخل عرضه شدن.

شما رفتید یک عکس گذاشتید توش هیچی نوشته نیست من رفتم اینو خوندم   خوب این چی داره ؟چی مقایسه شده توش؟نوشته حریف کیس های خوب بازار نیست.خوب این هم باز پیشوند evil  داره خوب چی؟آیا x9 هستش ؟نه!

مقایسه ای در کار نیست شما خودتون هم متوجه شدید که چون تستی  در کار نبوده بنده از سر اجبار به مدل شبیه اش ارجاع داشتم و بارها توی صحبتام گفتم اینو!

1fws6yqsaxu0d4tl6nt.jpg

حالا میگید من تست گذاشتم بدون ذکر مشخصات سخت افزار و. هیچ عقل سلیمی اینو پذیرا نیست ؟ خوب شما که کلی گشتید  تا این عکس بالای رو از سایتی که ناشناخته هم هست جستید بعد اورکلاکر کلاب با رنگ ابی تابلو پیس زمینه پیدا نشده؟روی عکس سرچ گوگل میزدید

ی همbbjon4dta9yxznfiiafz.png

شما تست از x9 گذاشتید ؟کدوم یکی نوشته x9؟با عکس نشون بدید  لطفا و لینک بدید ؟اینها که گذاشتید مدل های x predator evil black هستش که مدل خاصه و xpredator , ,ومدل x1 که من تست ازش گذاشته بودم!اینها همه یک شاسی مشترک هستن خدمت دوستمون که میگی شاسی چیه  و میفرمایند  هوا مربوطه به شاسی نیست  بگم شاسی منظورمون مال  ماشین نیست به کیس میگن chassis یا شاسی یا اسکلت یه همون کیس وقتی میگیم شاسی منظورمون کل کیسه نه شاسی ماشین که میگن چه ربطی داره!بله اینها همه از یک ساختار مشترک بهره میبرن-

باز هم برای بار هزارم من  مقایسه نکردم گفتم چون برای کیس x9 و اسناپیر  مقایسه مستقیم وجود نداره -پس نمیشه خیلی ایراد گرفت ولی اگر هم بخواهیم میتونم تا صبح از نقد های مثبت و منفی دو کیس براتون مطلب و عکس بگذارم و با ترجمه زنده همین جا!من دوستمون رو راهنمایی کردم ایشون هم پیغام دادن گفتن من همون کولر مستر رو میگیرم هم ایشون قانع شدن هم نتیجه  همه پرسی معوم شد و چیزی که بنده معرفی کردم در دوجا پیروز بود-حالا شما گیر دادید که چرا اون عکس فلان مدل بوده و این یک چیز دیگه -هزار بار گفتم زمانی میشه اتکا محک کرد به یک تستی که دقیق نوشته باشه نام همون قطعه مورد نظر برای مثال x9 -حالا نتایج مستند نبوده اگر هم xpreadotr بررسی شده نمودار تست حرارتی گذاشته نشده و یا مقایسه گذاشته نشده   فقط بررسی ظاهری و امکانات بوده که اونم من هم میتونم براتون ی همین اطلاعات روی کارتون کیس رو ترجمه کنم تاپیک بزنم کار داره؟؟

منمتها چون نبوده من ارجاع دادم به نزدیک ترین کیس  که شباهت های بیشمار دارن وتقریبا کپی هم هستند-و کلا گفتم عملکرد رضایت بخش نبوده همین - حالا باز هم اگر مدرکی دال بر بررسی خود کیس x9 دقت کنید خود کیس x9 چون شما فرمودید اطلاعت نادرست داده شده توسط بنده ،من هم تاکید میکنم خود x9باید حتما باشه ارائه کردید بنده قبول میکنم و در صورت  عدم ارائه تست برای x9 بنده میپذیرم که شما هم در پیدا کردن تست های حرارت ناتوان بودید  و از بنده برای اینکار بی جهت ایراد گرفتید-

مهدی جان من دنبال این تاپیک رو دیگه نمیگیرم چون میبینم که با کامنت باکس درست برخورد نمیشه-این دوست گفت 550 من گفتم بهترین  انتخاب برای این رنج اسناپیر هستش نیازی نیست که حتما داشته باشید تا بفهمید چه جور کیسی هستش اینترنت پره ازسایت هایی که بررسی کردن و جوایز متعددی به این کیس داده شده نه تنها من بلکه همه کاربرانی که کیس کولر مستر دارن میتونید سوال کنید که تجربه اشون چطور بوده من که کلی توضیح دادم شما اخرش حرف خودتو زدی -

http://www.neoseeker.com/Articles/Hardware/Reviews/cm_sniper_black_edition/5.html

http://www.overclock3d.net/reviews/cases_cooling/cm_storm_sniper_black_edition/5

http://www.overclockersclub.com/reviews/cm_storm_sniper_bk_edition/6.htm

http://alienbabeltech.com/main/cm-storm-sniper-black-edition-review/8/

باز هم هست عرض کردم وقتم کمه-من ده امتیاز نمیخوام -من خواستم  ایشون رو راهنمایی کنم شما جنگ را انداختی که باید حتما x9 بگیره !و چون من چیزی رو با مدرک ثابت کردم برتره شما ناراحت شدی و خیلی احساسی برخورد کردی  و هیچ مدرکی دال بر برتر ی چیزی که میگید حرفتون درسته و اون کیس برتری خاصی داره ارائه نکردید -من امتیاز  منفی خیلی کم دادم توی این مدت اگر بشه نشان داد مگر در شرایطی که دیگه واقع اطلاعات ارائه شده غلط باشه منفی میدم  و شاید تا الان ده یا 15 عدد امتیاز منفی هم ندادم اون امتیاز منفی رو من دادم چون  دیگه واقعا حرفاتون ملاک علمی نداشت-نداشت.-عزیز من کارم سخت افزاره x9 داشتم - x7 داشتم و دارم -کولر مستر nhajl-ترمالتک المنت v داشتم اگر بگردید توی همین فروم تاپیک های فروشش بعضی هاشون فکر کنم هنوز باشه!من همه رو تجربه کردم-شما شاید کیس های دیگه رو تجربه نکردید و چون این کیس رو دارید میگید بهتره- من چون از این کیس ها استفاده میکنم نمیگم بهترن-اگر خوب نباشن یا بد باشن قبول میکنم -همون طور که گفتم دیگه بحث رو ادامه نمیدم چون راحت نیستم-درود امیدوارم ناراحت نشید-عزیز من

من متاسفم مهدی جان-شما چرا؟

دلیل جدا گذاشتن تستهای x9 و اسناپیر این بود که شما  نمیتونید تستی بجورید در حال حاضر که این دو قطعه با هم تست  و مقایسه شده باشن و تست هایpredator aerocool  و کولر مستر از هم جدا انجام شدن بنابراین باید جدا جدا گذاشت و استناد کرد- میخواستیم این دوستمون انتخاب صحیح داشته باشه-

درود مهدی جان

من  مقایسه ایی با x9 انجام ندادم اون تست ها ربطی یه x9 ندارن-گفتم اون کیس پریداتور aerocool امتیازات جالبی زمان تولیدش نداشت همین -من قبلا هم ایراد های گرفته بودنم توی تاپیک هام ولی چون استفاده کننده زیاده متاسفانه احساساتی برخورد میشه-مشکلی نیست ببنید من از روی حدث و گمان حرف نمیزنم

این مقایسه کیس x9 یا پریداتور با کلی کیس های توی بازار

2iv3qyzedhqecm0ypk2.jpg

xjkoe13d5p96k9fxvz7.jpg

koog881y660bul8r92ph.jpg

ockzgtygb9bh09y13ckp.jpg

مهدی جان من ا زخودم مطلب نمیزارم میبیند  توی تاپیک های من همیشه نمودار و عکس هست -این تست  ها از اورکلاکر کلاب گرفته شده اند سایت معتبر و برجسته برسی سخت افزار -من فقط گفتم اون کیس برتری هایی داره و میدل تاور یا فول تاور بودن هم برای کیس به تنهایی شاخصه برتری نیست -کیس اسناپیر میدل تاوره-x7 هم میدل تاوره  من دو تا رو دارم یک x7ver2 نو نو کم استفاده -یک اسناپیر استورم -سیستم حرفه ای توی کولر مستر - و سیستم  تقریبا عادی هم در x7-خوب هر دو میدل تاورن مثلا ولی اصلا از لحاظ فضای داخلی قابل مقایسه نیستند -خوب اینجا نمیشه گفت میدل یا فول بودن مهم بوده است

موفق باشید

تست های کیس کولرمستر اسناپیر در مقابل یک سری کیس هم رده شاخ:

slj4gsthq8hy6e4otlf.jpg

7o7zwk5igp8ehpz01f.jpg

323qab36vcrn9ff5y1g.jpg

6bjjtni68277clhl5r6p.jpg

6gw3c0orn6mh3x6a16f.jpg

دقت کنید که من از کیس های سری المنت ترمالتیک هم داشتم که جز بهترین کیس های حرفه ایی برای اسمبل سخت افزار سطح بالا هستند و من توی اون کیس ها حتی GTX480  evga رفرنس sli و کارتهای 580  ایسوس باز هم نسخه رفرنس  در پیکر بندی sli داشتم - با توجه به سطح دما این کارتها  مخصوصا 480های رفرنس که در زمره داغ ترین کارت های تولید شده تا به امروز هستند  ، این کیس ها ی سری المنت کاملا این دما رو کنترل میکردن و تهویه خیلی قوی انجام میشد. ضمنا خیلی بیصدا بودن و ظاهر ساده قدرتمندی داشتن-توجه کنید که اکثر کیس های حرفه ایی مثل مدل های HAF از کولر مستر و یا مدل های المنت از  ترمالتک ازظاهر ساده ایی بهره میبرن که در نگاه اول برای مخاطب نا اشنا   در مقایسه با  کیس هایی که  کمی به قول معروف ظاهر جوان پسندانه تر دارن مثل raid max ها-همین x9 گرین که د رواقع مدل پریداتور  ازaerocool هستش-یا زالمن ها  و یا مدل های موجو دیگر ،ممکنه نظرشون به کیس های کولر مستر و یا ترمالتیک جذب نشه و فکر کنن اینا کیس های قوی نیستن!!ولی اگر کمی بررسی کنن سریع متوجه میشن که در واقع برگ برنده این شاسی های فوق محبوب ظاهر ساده و مخوف شونه که در کنار کیفیت بالا و تجهیزات عالی -و از همه مهمتر طراحی سیستم های  تهویه هوا دربهترین شرایط ممکن این کیس ها رو از بقیه متمایز کرده است-

بنده اگر بخواهم کیس انتخاب کنم همیشه از این دوبرند ترمالتیک و کولر مستر انختاب خواهم کرد حتی اگر قیمت هاشون غیر منطقی و یا انتخاب های من  محدود باشن-

دوست عزیز من آخر تکلیفم رو با پست های شما نفهمیدم شما با مغالطه سعی میکنی نظرت رو تحمیل بکنی و هر کس برخلاف نظر شما حرف بزنه نفهمه ؟؟؟ من پست های شما رو کنار هم گذاشتم تا دوستان راحت تر تناقض ها رو مشاهده کنند .

شما خودت گفتی "این مقایسه کیس x9 یا پریداتور با کلی کیس های توی بازار" و "شما جنگ را انداختی که باید حتما x9 بگیره !و چون من چیزی رو با مدرک ثابت کردم برتره شما ناراحت شدی"  و "دلیل جدا گذاشتن تستهای x9 و اسناپیر"  پس چطور دوباره این حرف ها رو زدی ؟ "برای x9 هم مرجع تست رسمی نیست" و "بلکه تستی جدا برای نشان دادن نسخه x1 بوده"

یا اینکه یه جا گفتی "مرجع x9   که نسخه رفرنس  اش مدل های xpreadot , x1 بوده" و یه جای دیگه "برای مثال x9 -حالا نتایج مستند نبوده اگر هم xpreadotr بررسی شده نمودار تست حرارتی گذاشته نشده" و "من ارجاع دادم به نزدیک ترین نسخه ایی که ازش شرکت داخلی استفاده کرده برای کیس x9 یعنی xpredator تا اینجا درست؟" و من آخر نفهمیدم نسخه رفرنس کدومه Xpredator X1 یا Xpredator ؟؟؟

و یا در جای جای حرفاتون دیگران رو به احساسی بودن و غیر منطقی بودن محکوم می کنید "خیلی احساسی برخورد کردی  و هیچ مدرکی دال بر برتر ی چیزی که میگید حرفتون درسته و اون کیس برتری خاصی داره ارائه نکردید" در صورتی که خودتون در جای دیگه میگید "از این دوبرند ترمالتیک و کولر مستر انختاب خواهم کرد حتی اگر قیمت هاشون غیر منطقی و یا انتخاب های من  محدود باشن"

و از اینکه شما کارشناس عزیز با دیدن تفاوت ها در سایز و ضخامت ورقه و تعداد فن ها در دو کیس Xpredator X1 و Xpredator (گربن X9) هنوز روی نظر خودتون "پس اون تست ها رومیشه تا 90 درصد معتبر دونست" پافشاری میکنید متعجبم .

کار شما مثل این میمونه که یکی بیاد آدرس خورشید رو از شما بگیره شما آدرس ماه رو بدی . بعد یکی بیاد بگه آقا این ماهه ! شما بگی چون شب هست و خورشید نیست و ماه هم نور خورشید رو منعکس میکنه پس 90 درصد همون خورشیده !!!

و بعد بگن آقا این کجا خورشید کجا !؟ شما هم بگی این رو گفتم تا استارتر یک تصور کلی در ذهنش به وجود بیاد !!!

اگر سایت ایرانی قبول دارید این دوتا لینک X9 رو با ذکر نام X9 تست کردن :

http://www.sakhtafzarmag.com/review/10733-1391-03-17-09-37-19?showall=&start=3

http://www.sakhtafzarmag.com/group-review/13682-1391-09-18-09-09-48?showall=&start=15

و بر خلاف گفته شما "شما چرا ناراحتید-چون مثلا کیس کولر مستر گرونه؟یا کیس هاش برتری نسبی دارن" من از اینکه کولر مستر بهتر با گرون تره ناراحت نیستم و هیچ کجا نگفتم کولر مستر بده یا نخرید و خودم از طرفدارهای Trooper هستم ، فقط چون دیدم داره اطلاعات غلط در مورد کیس X9 داده میشه و یک مقایسه ناعادلانه و از روی سیاه نمایی انجام شده وارد بحث شدم ، کما اینکه اگر مقایسه درست و عادلانه انجام بشه ممکنه sniper از x9 برتر باشه .

در ضمن از اینکه معنی شاسی رو به من بی سواد یاد دادید از شما سپاس گزارم ، اما دوست عزیز به قول شما همین شاسی ماشین های پلتفورم پراید مثل 111 و 131 و ... مگه با هم یکی نیست اما چرا مصرف سوخت و شتاب صفر تا صدشون با هم فرق داره ؟؟؟ غیر از این هست که آیرودینامیک بر اساس طراحی بدنه فرق داره و موجب این تفاوت میشه ؟؟؟ اونوقت توی کیس ها تفاوت ابعاد و کولینگ هیچ اثری نداره و بازهم میگیم شاسیشون یکیه ، پس تست حرارت هم یکیه ؟؟؟

و در آخر همه اینها دلیل نمیشه چون سابقمون بیشتره بگیم نظر ما وحی منزل هست و به دیگران توهین کنیم و بگیم هیچی نمیفهمن و ما پیروز شدیم .

امیدوارم یه ذره جنبه هامون رو بالاتر ببریم تا نظرات مخالف شنیده بشن شاید شاید یک خط از حرفشون به دردمون خورد .

ویرایش شده توسط qoqnoos
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز این بحث ها بیفایده هست خودتون هم میدونید کیس یک قطعه کاملا سلیقه ای هست مثلا خود من سرم بره کیس گرین نمیخرم اما پاورهاشو داشتم و راضی هم بودم  شاید برای یک اورکلاکر حرفه ای 2 یا 3درجه تفاوت داشته باشه اما واسه کاربر معمولی نه هرگز قطعه ای که شما داشتی و ازش راضی بودی دلیلی به اینکه دیگران رو هم راضی کنه نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...