رفتن به مطلب

اولین کیسی که مود کردم ( VAULT )

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود علی جا ن،  کیف کردیم  :clapping:  خسته نباشی  @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 72
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سلام علی جان

یه پیشنهاد دارم

تو نت نگاه کنی انواع و اقسام زیادی کیس با طرح ارتشی هست که نظر شخصی خود من هست که زیاد جالب نیستن و دیگه زیاد دیده شده و تکراری هست

من فقط دارم پیشنهاد میدم که وقتت رو روی این نوع رنگ نذاری البته دوستان دیگه هم میتونن نظر بدن که خوبه یا بده

من نظرم اینه که اگه بشه مثلا تو رنگ کاری طیف رنگ بوجود بیاری خیلی جالبتر میشه

مثلا از جلوی کیس قرمزتیره  شروع بشه وارد رنگ نارنجی بشه و کم کمک  به رنگ زرد ختم بشه

لینک به دیدگاه

عالی بود علی جان

جسارتت برای تغییر و تحول توی کیس ستودنیه :clapping:

بیگ لایک @};-

لینک به دیدگاه

سلام علی جان

یه پیشنهاد دارم

تو نت نگاه کنی انواع و اقسام زیادی کیس با طرح ارتشی هست که نظر شخصی خود من هست که زیاد جالب نیستن و دیگه زیاد دیده شده و تکراری هست

من فقط دارم پیشنهاد میدم که وقتت رو روی این نوع رنگ نذاری البته دوستان دیگه هم میتونن نظر بدن که خوبه یا بده

من نظرم اینه که اگه بشه مثلا تو رنگ کاری طیف رنگ بوجود بیاری خیلی جالبتر میشه

مثلا از جلوی کیس قرمزتیره  شروع بشه وارد رنگ نارنجی بشه و کم کمک  به رنگ زرد ختم بشه

اقا شما پر از ایده های وسوسه انگیز هستی 

فکر می کنی چه جوری می شه طیف بوجود اورد برای کیس بدی فقط می خوام توی رنگش کار کنم و چه چند تا گیریل فن اضافه کنم 

می شه ایداهایی که داری همه رو اینجا بزارید همه استفاده کنند 

فقط من الان گیج شدم طیف نوری مثلا از هر سمت نگاه کنی رنگش عوض شود یا مثلا از جلو ی کیس یک رنگ شروع شه و تغییر رنگ پیدا کنه بره تا پشت دقیقا متوجه نشدم 

بیشتر توضیح می دهید اگر چیزی توی ذهن داری برام بفرست

عالی بود علی جان

جسارتت برای تغییر و تحول توی کیس ستودنیه :clapping:

بیگ لایک @};-

کلا از بچگی عشق ساخت و ساز بودم و از نو اوری خوشم می امد و از چیز های تکرار متنفرم 

excellent  :clapping:

:x

@};-

چاکریم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

این تیکه از جمله که گفتی منظوره

یا مثلا از جلو ی کیس یک رنگ شروع شه و تغییر رنگ پیدا کنه بره تا پشت

یا میتونی دو تا رنگ رو انتخاب کنی مثلا قرمز و زرد و مرز این دوتا رنگ رو بوسیله شبرنگ باریک سفید رنگ جدا کنی حالا میتونه این محدوده رنگی هر طرحی هم باشه 

اگه از رنگ متالیک خوب هم استفاده کنی به همراه مرحله اخر کیلر مطمئن باش کار خوبی از اب در میاد

اگه روش رنگ کاریش رو هم بلد نیستی برات پ.خ کنم

به قسمت رنگ زرد این ماشین توجه کن زرد بالا تیره تر از زرد پایین بدنه هست که به این حالت میگن طیف رنگ و چشم قادر به تشخیص مرز تغییر رنگ نمیشه 

من منظورم اینه که رنگ های قرمز-نارنجی-زرد تو یک خانواده محسوب میشن اگه طیف این سه رنگ رو درست کنی جلوه جالبی داره

اینجور کارها ابزار و جسارت میخواد که شما دارید :D و پــــــــــــول

post-12892-0-21918800-1399190966_thumb.jpg

post-12892-0-12823700-1399191003_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

من خودم چند تا طرح در نظر دارم چون توی عید دستگاه ایربراش تهیه کردم می تونم خیلی روی کیس مانور بدم 

من این شکل اتیش رو در نظر دارم front2.jpg

front_top2.jpg

و قبلا رو یک تیکه المینیوم تمرین کردم خیلی سخته ولی با تمرین درست می شه 

هم از اتیش می شه استفاده کرد هم از طرح شما در یک کیس 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عالیه 

این نوع رنگکاری چند مرحله ای هست وباید بعد از انجام هر مرحله صبر کرد رنگ خشک بشه مرحله بعدی انجام بشه

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

عالیه 

این نوع رنگکاری چند مرحله ای هست وباید بعد از انجام هر مرحله صبر کرد رنگ خشک بشه مرحله بعدی انجام بشه

بله چند فیلم اموزشی دانلود کردم که خیلی کم می کنه 

پ.خ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

36645731920310413330.png

من که رفتم از خدا بترسم ...

عزیز شما حداقل گیریلاتو از خودت میزدی . این سه لینک رو ببین :

http://www.sakhtafzarmag.com/%D9%85%D9%86%D8%A8%D8%B9-%D8%AA%D8%BA%D8%B0%DB%8C%D9%87-%D9%88-%DA%A9%DB%8C%D8%B3/193/%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%DA%A9%DB%8C%D8%B3-green-x9-%D9%85%D9%88%D8%AF-%D8%B4%D8%AF%D9%87

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/case/1127-x9-nuke-one-of-the-best-moding

http://www.techpowerup.com/gallery/3786.html

این بابا هم ایرانیه ولی نیومده بگه کیسم فلانه بقیه نظر .

در X9 و X7 رو ادقام کردی اونم بدون برش لیزر .

پنل کنترلرتم که مال کیس گیرین اوربیته .

مشکلی نیست ، همیشه اولین کار تمیز در نمیاد . مسله برای من اینه که آدم هیچ وقت از کار خودش تعریف نمیده هر کسی حالا . میزاره تا بقیه نظر بدن . شما کیستو بزار تو Techpowerup فقط فید بکارو بخون مطمئنم ایده های بهتری به ذهنت میرسه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آفرین به این خلاقیت .

زحمت کشیدی . 

یک مقدار روی رنگ بندی داخل کیس هم کار کنی عالی تر میشه . 

لینک به دیدگاه

کارت قابل تحسین هستش و با این همه امکانات کم بازم این یه کار خوبه ولی یه چند تا توصیه براتون دارم که امیدوارم تو مود های بعدی با رعایت این چند اصل کارای بهتری از شما ببینیم. کاش روی انتخاب متریال بیشتر دقت میکردی و قبل از رنگ کاری روی تمام سطوح رو با چسب کاغذی می پوشوندی تا رنگ به دیگر جاها نخوره برای برش هیچ وقت از فرز انگشتی استفاده نکنید با اره چکشی این کار رو بکنید برای رنگ کاری, رنگ کاری رو تو پنج مرحله انجام بدین بصورتی که یک بار رنگ رو بزنین بزارین خشک بشه دوباره از روی استر یه رنگ نازک دیگه بزنین این کار رو طی پنج مرحله انجام بدین تا رنگ یک دست و صافی بدست بیارین انشاالله که در اینده کارای حرفه ای و تمیزی از شما ببینیم.

ای کاش برای نام تاپیک از جمله بالا استفاده نمیکردید چون واقعا کیس های زیباتر و حرفه ای تر از این تو ایران مود شدن.  @};- 

لینک به دیدگاه

به قول یه نفر باز طوفان دیگری در راه است.

انشالله طی روزهای اینده در همین فروم شاهد یک رونمایی بزگ خواهیم بود...

ویرایش شده توسط GNBBAKER
لینک به دیدگاه

کارت قابل تحسین هستش و با این همه امکانات کم بازم این یه کار خوبه ولی یه چند تا توصیه براتون دارم که امیدوارم تو مود های بعدی با رعایت این چند اصل کارای بهتری از شما ببینیم. کاش روی انتخاب متریال بیشتر دقت میکردی و قبل از رنگ کاری روی تمام سطوح رو با چسب کاغذی می پوشوندی تا رنگ به دیگر جاها نخوره برای برش هیچ وقت از فرز انگشتی استفاده نکنید با اره چکشی این کار رو بکنید برای رنگ کاری, رنگ کاری رو تو پنج مرحله انجام بدین بصورتی که یک بار رنگ رو بزنین بزارین خشک بشه دوباره از روی استر یه رنگ نازک دیگه بزنین این کار رو طی پنج مرحله انجام بدین تا رنگ یک دست و صافی بدست بیارین انشاالله که در اینده کارای حرفه ای و تمیزی از شما ببینیم.

ای کاش برای نام تاپیک از جمله بالا استفاده نمیکردید چون واقعا کیس های زیباتر و حرفه ای تر از این تو ایران مود شدن.  @};- 

نمی دونم چرا مردم این قدر روی اسم تاپیک حساس شدن 

من به جز یک نفر که اون کیس x9 بود که خود اون کیس زیبا هست و با استفاده از فیبر کربن که بسیار برشش از المینیوم راحت تر هست این کار رو انجام داده بود

کیس اوربیت زیبایی نداره - کوچک هست 

من کارت گرافیکم توش جا نمی شد 

من نه میز کار داشتم نه محیط درست حسابی می رفتم بالا پشتبان توی هوای سرد زمستان روی زمین برش می دادم حتی سطحی نبود که کارم رو روش بذارم 

در ضمن من توی ایران ندیده ام کسی تا به حال چنین کاری به این حجم رو انجام داده باشد 

خیلی کیس ها هستن که فقط رنگ زده شده یا برش لیزری استفاده شده یا کیبل منجمنت زیبایی داشته همه این ها رو من به هشون سجده می کنم چون همین ها بودن که من ازشون درس گرفته ام اما من کیس رو جوری ساختم که می توند 3 تا رادیات رو توی خودش جا بده توی کیس رقص نور راه انداختم 

فکر کنم زحمتی که پای این کیس کشیدم و خونی که پای این کیس ریخته ام من چندین دفعه انگشتم رو با فرز بریدم و 2 دفعه کار به بخیه کشید ولی باز ادامه دادم نمی دونم چه مشکلی با این عنوان دارن بعضی ها اگر خدتون کار زیباتری انجام دادید خوب قرار بدهید 

من خودم به کارم از 5 نمره ی 3 رو می دم چون اون چیزی که توی ذهنم بود در نیامد 

من کاملا خوش حال می شوم که نظرات شما رو ببینم و از کار من ایراد بگیرید و ایده ای بهتر بدهید مثل اقا مهدی که گفت که خیلی با کیست حال نکردم ولی دلیلش رو گفت من هم با دلیلش حال کرد کیس باید شکل رو حفظ کنه من هم گفتم حرفت 20 هست و باهم کمی درباره ی طرح بدی توی پ.خ صحبت کردیم 

ایده های زیادی دارم 

و کیس بعدی رو می خوام فقط روی رنگش کار کنم چون دستگاه ایربراش تهیه کردم و در حال تمرین هستم و دارم روی اتیش و قطرات اب و جای گلوله تمرین می کنم تا یه کیس خیلی ساده با رنگی عالی همراه کمی نور پردازی همین 

دوستان اگر از کیس خشتون نیامده خجالت نکشید مثل خارجی ها خیلی راحت نظرتون رو بگید 

بگید کیس خیلی داغونه 

ولی دلیل بیارید و بگید اگر این جوری بود بهتره 

ببخشید اگر تایتل بعضی ها رو ناراحت کرد تایتل رو عوض کردم 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

خوب من می خوام ایرادات کیسم رو بنویسم 

من به کیسم نمره ی 3 رو می دهم از 5 

1 - شکل اصلی کیس از بین رفته 

2- رنگ کاری متوسط رو به پایین به جز قسمت سمت راست کیس که هم شعله هست هم والت بوی که به نظر خودم عالی هست 

3 - lcd نحوه ی قرار گیری lcd کار رو خراب کرده 

4 - اشتباه من از کپی برداری  از در کیس x9  ( ولی وقتی led رو روشن می کنید نور خیلی زیبایی از حصار ها منعکس می شود که به رنگ بنفش در می یاد 

5 - قسمت پایین کیس که توش پمپ و درایور هست اصلا جالب نیست خیلی با اون قسمت ور رفتم تا یه چیز مناسب در بیاد که نشد 

6 - رنگ بندی نامناسب داخل کیس 

7- وجود چند جای خالی بین اتصالات 

دوستان شما هم نمره بدهید و مشکلات رو بنویسید چون می خواهم کار روی یه کیس دیگه رو شروع کنم 

لینک به دیدگاه

سلام به همه چند تا سوال داشتم

اون باندهای دو تیکه اسم و مدلشو میدی اگه قیمتشو میدونین بهم بگین چون میخوام از اینا بخرم یا مدل مشابهشو بگین و سوال بعدیم اون دستگاهی که بقل مانیتور هست اسمشم پایونر نوشته اگه درست بگم اون چی هستش ممنون میشم جواب بدین.

لینک به دیدگاه

سلام علی جان دستت درد نکنه .

نذار نظرات منفی دل سردتت کنه . همیشه از این نظرات حتی اگه از روی بخل و حسد هم باشه پند بگیر برای تجربه بعدی . همین که شجاعت انجام ابن کار رو داشتی که خیلی ها مثل من ندارن خودش یه دنیا ارزش داره . و از همت و پشتکار هم که دیگه چیزی کم نذاشتی .

من نه تخصصی دارم نه تجربه ای اما یه نکته که توی سایت ها مودینگ دیدم اینه که سعی کن طرحت رو اول با استفاده از نرم افزار مثل کد طراحی فنی کنی و بعد یه ماکت حجمی کوچیک ازش بسازی تا ایرادات حجمیش مشخص بشه و بعد کار رو شروع کنی .

به قول یکی از استادامون 10 ساعت راجع به نحوه ساخت فکر کن و بعد 1 ساعته بساز .

باز هم دستت درد نکنه خیلی امیدوار کننده هست .

لینک به دیدگاه

سلام علی جان دستت درد نکنه .

نذار نظرات منفی دل سردتت کنه . همیشه از این نظرات حتی اگه از روی بخل و حسد هم باشه پند بگیر برای تجربه بعدی . همین که شجاعت انجام ابن کار رو داشتی که خیلی ها مثل من ندارن خودش یه دنیا ارزش داره . و از همت و پشتکار هم که دیگه چیزی کم نذاشتی .

من نه تخصصی دارم نه تجربه ای اما یه نکته که توی سایت ها مودینگ دیدم اینه که سعی کن طرحت رو اول با استفاده از نرم افزار مثل کد طراحی فنی کنی و بعد یه ماکت حجمی کوچیک ازش بسازی تا ایرادات حجمیش مشخص بشه و بعد کار رو شروع کنی .

به قول یکی از استادامون 10 ساعت راجع به نحوه ساخت فکر کن و بعد 1 ساعته بساز .

باز هم دستت درد نکنه خیلی امیدوار کننده هست .

نه عزیز دل سرد نمی شوم هیچ خوش حال هم می شوم  :x

چون همین ایرادات هست به هر دلیل که باعث پیشرفت ادم می شود  :x

بله یاید از 3ds max استفاده می کردم ولی نمی دونم چرا استفاده نکردم  :crying:

و خوشبختانه کسایی که توی این سایت هستن همه با کلاس هستن و هیچ حسادتی وجود نداره فقط دارن مشکلات رو می گن من هم استقبال می کنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باز هم همین که رفتید سراغ اینکار توی گرونی قطعات و ا زبین رفتن گارانتی ها جای تحسین داره .بالاخره ما اینجا دست و پامون بسته است .من خودم والا فقط برای تمیز کاری میرم سراغ سیستم چون حوصله مشکل ایجاد شدن ور ندارم-البته اگر کسی هم بخواد این کار  رو انجام بده بهتر اول  روی یک  کیس با قیمت پایین تمرین کنه مثل کیس های داخلی کیس های گرین -چون الان کیس های خارجی خیلی گرونه و کلا مد کردن ممکنه بخشی از کیس بشکنه -رنگش خراب شه-چسبی بشه و هزار تا ایراد دیگه-برداره و ضرر مالی کنه- ولی میگم مهم نیست چی بشه نتیجه زیبا یا بد یا هر چی  شما زحمتت رو کشیدی و برای همین  خسته نباشیدو موفق باشید.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

سلام داش علی

کار اولت 20 هست

انتقاد:

اون عکس پسره که چسبوندی کل کلاس کارتو پایین اورده

پیشنهاد:

حالا این چیزی که دوستمون قوقنوس فرمود درست ولی میدونیم که امکانات برای ماکت ساختن وجود نداره

من خودم چند وقته تو فکرم کیسم رو مد کنم ولی جدا از ایده ابزار مناسب ندارم به همین دلیل رفتم تو فکر برش لیزر

اگر میخوای کار بعدیت واقعا بی نقص باشه اول طراحیشو بکش حالا یا روی کاغذ یا توی نرم افزار اگه واردی که سه بعدی بسازی بهتره

بعد طرح های خودت رو نموداری کن چون دستگاه های برش لیزر از روی طرح های نموداری کار میکنه مثل فایلهای طراحی با کورل

درهای کیس رو حتما بده برش لیزر چون یه برش خیلی صاف و عالی در میاد

در مورد جلوی کیس من خودم برای کار خودم یه (شیشه خم دودی یا سفید یا پلکسی سفید مثل شیشه مشجر های حمام) که بتونی رنگهای خودت رو بصورت نور رنگی از led ها بهش القا کنی

رنگ کیس نظرم روی رنگهای روشن مثل سفید ابی بنفش هست

مانور روی رنگ مهمه ولی میتونی با برش پلکسی هر طرحی که توی ذهنته با تمام جزئئیات و ریزه کاریهاشو بدی لیزر واست بزنه

اینو ببین:

1_0_547.jpg

مثلا طرح اژدها با پلکسی و برش لیزری

یا مثلا 2_0_547.jpg

بعد توی این طرح ها نور کار کن

در مورد رقص نورها که خودتم اشاره کرده بودی عرض کنم:

یه نوع رقص نور هست که ال ای دی ها به ترتیب روشن میشن و اهسته به ترتیب خاموش میشن مثل ابشار یا حرکت سریع نور میشه خیلی جاهای کیس میتونی کار کنی که واقعا زیبا میشه

اگر هم میخوای فقط با رنگ کارش رو بسازی کافیه یه نقاش خوب باشی اونوقت یه کیس کاملا ساده رو میتونی خیلی خوب و باحال درستش کنی مثل این:

13.jpg

ویرایش شده توسط امیر شاهان
لینک به دیدگاه

نه عزیز دل سرد نمی شوم هیچ خوش حال هم می شوم  :x

چون همین ایرادات هست به هر دلیل که باعث پیشرفت ادم می شود  :x

بله یاید از 3ds max استفاده می کردم ولی نمی دونم چرا استفاده نکردم  :crying:

و خوشبختانه کسایی که توی این سایت هستن همه با کلاس هستن و هیچ حسادتی وجود نداره فقط دارن مشکلات رو می گن من هم استقبال می کنم 

انشاالله از دفعه بعد . اگر هم کمکی از دست من بر میومد برای طراحی فنی در خدمتم :Not Worthy: :Not Worthy: :Not Worthy:

یادم هست یه تاپیک بود که توش نحوه رنگ کردن رو یاد داده بود که توش بدنه xbox رو مود کرده بودن اونم نگاه کن بد نیست .

منم نگفتم خدایی نکرده اینجا کسی حسوده ، گفتم از انتقادات و نظرات مخالف حتی اگر از رو حسادت هم هست شما نردبانی بساز و استفاده کن برای پیشرفت خودت . :clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

سلام داش علی

کار اولت 20 هست

انتقاد:

اون عکس پسره که چسبوندی کل کلاس کارتو پایین اورده

پیشنهاد:

حالا این چیزی که دوستمون قوقنوس فرمود درست ولی میدونیم که امکانات برای ماکت ساختن وجود نداره

من خودم چند وقته تو فکرم کیسم رو مد کنم ولی جدا از ایده ابزار مناسب ندارم به همین دلیل رفتم تو فکر برش لیزر

اگر میخوای کار بعدیت واقعا بی نقص باشه اول طراحیشو بکش حالا یا روی کاغذ یا توی نرم افزار اگه واردی که سه بعدی بسازی بهتره

بعد طرح های خودت رو نموداری کن چون دستگاه های برش لیزر از روی طرح های نموداری کار میکنه مثل فایلهای طراحی با کورل

درهای کیس رو حتما بده برش لیزر چون یه برش خیلی صاف و عالی در میاد

در مورد جلوی کیس من خودم برای کار خودم یه (شیشه خم دودی یا سفید یا پلکسی سفید مثل شیشه مشجر های حمام) که بتونی رنگهای خودت رو بصورت نور رنگی از led ها بهش القا کنی

رنگ کیس نظرم روی رنگهای روشن مثل سفید ابی بنفش هست

مانور روی رنگ مهمه ولی میتونی با برش پلکسی هر طرحی که توی ذهنته با تمام جزئئیات و ریزه کاریهاشو بدی لیزر واست بزنه

اینو ببین:

1_0_547.jpg

مثلا طرح اژدها با پلکسی و برش لیزری

یا مثلا 2_0_547.jpg

بعد توی این طرح ها نور کار کن

در مورد رقص نورها که خودتم اشاره کرده بودی عرض کنم:

یه نوع رقص نور هست که ال ای دی ها به ترتیب روشن میشن و اهسته به ترتیب خاموش میشن مثل ابشار یا حرکت سریع نور میشه خیلی جاهای کیس میتونی کار کنی که واقعا زیبا میشه

البته فکر کنم اون اژدها از آلومینیوم باشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...