رفتن به مطلب

اولین کیسی که مود کردم ( VAULT )

Recommended Posts

سلام داش علی

کار اولت 20 هست

انتقاد:

اون عکس پسره که چسبوندی کل کلاس کارتو پایین اورده

پ

اون عکس نیست  :D

فقط یک هفته طول کشید تا اون رو رنگ کنم  :eek:

بعد اخه اون نماد بازی fallout هست بدون اون نمی شد 

بعد برش لیزری خوب کار رو خیلی حرفه ای تر می کنه ولی پول حرفه ای هم می خواد مخصوصا اون طرح های خیلی خاص 

من در کیس رو با فرز بریدم چون اون موقع هنوز عمود بر نداشتم در واقع عمود بر رو بعد از 50 درصد کار خریدم که استفاده ازش خیلی راحته و کمی دقت می تونید خیلی طرح های دقیق درست کنید 

لینک به دیدگاه

• ارسال 72
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

عجب چیزه ردیفی شده  خدایی ارزش 6 ماه وقت گذاشتن رو داشت

با سلیقه هم هستی تونستی کیس رو با یه غالب دیگه طرح ریزی کنی اولش که دیدم گفتم این چه کیسی زده شرکت گرین بعدش متوجه شدم که تیونینگ شده

و انصافا هم خوب از پسش براومدی

لینک به دیدگاه

البته فکر کنم اون اژدها از آلومینیوم باشه .

توی برش لیزر فرقی نداره میتونه الومینیوم هم باشه یا پیلکسی

اگر میگم پلکسی چون شفاف هست و هر رنگی هم باشه نور رو از خودش عبور میده و میشه توش نور کار کنی

اون عکس نیست  :D

فقط یک هفته طول کشید تا اون رو رنگ کنم  :eek:

بعد اخه اون نماد بازی fallout هست بدون اون نمی شد 

بعد برش لیزری خوب کار رو خیلی حرفه ای تر می کنه ولی پول حرفه ای هم می خواد مخصوصا اون طرح های خیلی خاص 

من در کیس رو با فرز بریدم چون اون موقع هنوز عمود بر نداشتم در واقع عمود بر رو بعد از 50 درصد کار خریدم که استفاده ازش خیلی راحته و کمی دقت می تونید خیلی طرح های دقیق درست کنید 

عزیز دل شما یه چیزی در حدود 320 هزار بابت ابزار برش و 120 تومن ورقه و 70 تومان شیشه درصورتی که همین رو پلکسی کار واست کلا با 100 تومن میزد و برش لیزر هم دقیقه ای فکر کنم 3هزار تومان بستگی به زمان برش طرحت داره

در مورد عکس پسره هم من عذرخواهی میکنم نمیدونستم جزو طرح بازی هست

کلا پیشنهاد من به شما:

شما میتونی وقت و زمانی که روی ساخت طرحتون صرف کنی رو کمتر کنی و کار تمیزتری هم بگیری و ذهنتو بیشتر درگیر طراحی کنی تا ساخت

به قول دوستمون که به قول استادشون گفتن:10ساعت طراحی 1ساعت ساخت

درضمن یه تیکه پلکسی شیشه ای هم به ابعاد اون ال سی دیت بده برش بزنه و کلا ال سی دی و مدارشو زیر پلکسی بچسبون و اونجا کار بزار فکر کنم بهتر بشه

ویرایش شده توسط امیر شاهان
لینک به دیدگاه

توی برش لیزر فرقی نداره میتونه الومینیوم هم باشه یا پیلکسی

اگر میگم پلکسی چون شفاف هست و هر رنگی هم باشه نور رو از خودش عبور میده و میشه توش نور کار کنی

عزیز دل شما یه چیزی در حدود 320 هزار بابت ابزار برش و 120 تومن ورقه و 70 تومان شیشه درصورتی که همین رو پلکسی کار واست کلا با 100 تومن میزد و برش لیزر هم دقیقه ای فکر کنم 3هزار تومان بستگی به زمان برش طرحت داره

کلا پیشنهاد من به شما:

شما میتونی وقت و زمانی که روی ساخت طرحتون صرف کنی رو کمتر کنی و کار تمیزتری هم بگیری و ذهنتو بیشتر درگیر طراحی کنی تا ساخت

به قول دوستمون که به قول استادشون گفتن:10ساعت طراحی 1ساعت ساخت

آقا چرا تحریف میکنی "10 ساعت راجع به نحوه ساخت فکر کن و بعد 1 ساعته بساز " :-?

منظورش اصلا طراحی نبود بلکه این بود که فکر کنی اون طرحی که می خوای بسازی رو چه جوری ، با چه ابزاری و توی چه مراحلی بسازی .

لینک به دیدگاه

این رو راست می گی ولی این ابزار چیز های بدرد بخور هست همیشه به یه کاری می اید 

من برای تختم یه تخته چوب سفارش دارم که روی پایه زیر تخت بزارم که کمی تشک بیاد بالا بعد دیدم تخته چوب دقیقا فیت هست و صدا میده بعد یکمش رو با عمود بر بریدم همه چیز حل شد این ابزار کلا بدر بخور هست مثل دریل که توی بیشتر خونه ها هست 

و کلا من اعتقاد دارم کاری که اسمش کار دستی هست باید تمامش با کار دست خودت باشه نه این که بدی بیرون با ماشین الات برات کار رو انجام بدن اون عرقی که می ریزی سر بریدن قطعات خیلی بیشتر کیف می ده تا اون عرقی که می ریزی تا بری پیش برش کار

این نظر من هست 

و درباره ی زمان کاملا درست می گید من باید بیشتر وقتم رو می گذاشتم رو طرحی تا اجرا شاید جواب بهتری  می گرفتم 

اول فکر بعد عمل 

با اون حرفتون کاملا موافق هستم 

لینک به دیدگاه

سلام به همه چند تا سوال داشتم

اون باندهای دو تیکه اسم و مدلشو میدی اگه قیمتشو میدونین بهم بگین چون میخوام از اینا بخرم یا مدل مشابهشو بگین و سوال بعدیم اون دستگاهی که بقل مانیتور هست اسمشم پایونر نوشته اگه درست بگم اون چی هستش ممنون میشم جواب بدین.

کدوم باند ها رو می گید اون هایی که روی زمین هست ها اون هایی که روی میز هست 

اون هایی که روی زمین هست : اسپیکر vker fmc توی گوگل بزنی هست کیفیت صداش 16 هست ولی کیفیت ساخت 10 از 20 امپیلیفایر سوخت و حال نداشتم بدم بیرون درست کنن پس از بلند گوهای معمولی چند تا سیم کشیدم دادم به هشون و خیلی راضی هستم الان 

ولی اون هایی که روی میز هست شامل 6 بلندگو و یک بوفر هست یه بدی داره این هست که بوفرش فقط بیس هست و صدا با بیس نیست چون من تریبل و بیس رو دوست دارم با هم باشه نه جدا از هم اول وصل کردم صداش خیلی بد ولی با دستکاری خود امپیلفایرش و تنظیمات مادربرد صدای خیلی عالی می ده بیرون و تابه حال ندیده ام که صداش کم بیاره 

دستگاه کنار مانیتور  :-?

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

عزیزم من نیومدم دلسردت کنم عزیزم اون x9 هم کار خودم هست و اینکه من فیبر کربن رو برش ندادم برچسب طرح فیبر کربن زدم اگه بدنه رو فیبر کربن میکردم کیس خدا تومن در میومد.

من نگفتم کارت اشتباه بوده همین که دلشو داشتی خودش خیلی کار بزرگیه ولی عزیزم باید کار یه زیبایی داشته باشه کل کارت پر از اشکاله رنگ برش نور طرح اصلی و این که شلوغی بیش از حد ولی بازم میگم برای اولین کارت خیلی خوبه حالا خوبه که مثل بعضی از اشخاص که خودشون میدونن کیا هستن نیومدی کیس مود کنی و با فتوشاپ رو اشکالاتش کار کنی و عکس بزای. 

برات یه راهنمایی  دارم و مثل خیلیا نمیام بی خودی بگم افرین افرین که تو همین سطح کاری بمونی مهمترین اصل تو مود طرح کیس هستش نباید طرح اصلی کیس کلا از بین بره تغییرات ساده همیشه برتین مود ها رو به وجود اورده منم نمیگم برتیرین مودر ایران هستم منم مثل خیلیا تو اولین کارم خراب کردم و خیلیا بهم اومدن تعنه زدن ولی یه نفر نیومد مثل منی که دارم راهنماییت میکنم راهنماییم کنه پس زود قضاوت نکن.

هر کمکی خواستی من در خدمتم.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

علی دمت گرم با این bf4 میزنی؟؟؟والا اگه سیستم منو ببینی گریت میگیره:))

اقا خدایی خیلی لایک داری حال کردم.کار زیبایی بود

لینک به دیدگاه

علی دمت گرم با این bf4 میزنی؟؟؟والا اگه سیستم منو ببینی گریت میگیره :))

اقا خدایی خیلی لایک داری حال کردم.کار زیبایی بود

مرسی کجایی خیلی وقته دیگه دوستان جمع نمی شن اون مشکل ارور udp بازی رفع شده دلم تنگ شده با شما بازی کنم  :x

لینک به دیدگاه

میام

ولی دیگه مثل قبل نمیتونم میرم سر کار یکم وقتم پرشده بیا PV

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

عالییییییییییی بود BAW

حال کردم دمت گرم

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سلام؛ من که از خوندن تک تک مراحل کارت واقعا لذت بردم، خودت دیگه چی کشیدی؟! :) ؛ ممنون میشم یه سری سوالو جواب بدی: اول در مورد اون ال سی دی بیشتر توضیح بده که چی هست و چیکار میکنه و از کجا تهیه شده و چه قیمته؟ بعد اون تورهای سیمی یا صفحه های مشبک که پشت فن ها و بغل کیس بستی رو از کجا میشه تهیه کرد و به چه اسمی معروفن؟ این لوله ها چه جنسی هستن و باز از کجا تهیه میشه کرد؟ و نهایتن درباره اون قطعه آلومینیمی که بالای کیس کار کردی و مراحل ساختش توضیح ندادی که به نظرم جای توضیح داره. خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سلام؛ من که از خوندن تک تک مراحل کارت واقعا لذت بردم، خودت دیگه چی کشیدی؟! :) ؛ ممنون میشم یه سری سوالو جواب بدی: اول در مورد اون ال سی دی بیشتر توضیح بده که چی هست و چیکار میکنه و از کجا تهیه شده و چه قیمته؟ بعد اون تورهای سیمی یا صفحه های مشبک که پشت فن ها و بغل کیس بستی رو از کجا میشه تهیه کرد و به چه اسمی معروفن؟ این لوله ها چه جنسی هستن و باز از کجا تهیه میشه کرد؟ و نهایتن درباره اون قطعه آلومینیمی که بالای کیس کار کردی و مراحل ساختش توضیح ندادی که به نظرم جای توضیح داره. خیلی ممنون

خیلی ممنون 

به روی چشم 

1 - کیسی که مود شده http://lioncomputer.ir/product/98/GREEN+ORBIT/ هست و اون lcd پایین کیس کلا هست من اون رو جدا کردم و بالا قرار دادم اما کاراییش خوب هم برای خواموش و روشن کردن و ریست و کنترل دما ( دارای سنسور هست ) و 2 تا فن کنترلر و ساعت در کل چیز خوبی هست 

2 - والا توی زباله خشک خونه پیدا کردم توی حیاط خانه بود بعد من که دیدمش پریدم همش رو برداشتم  =))  درباره ی اسم والا نمی دونم ولی به اینگلیسی می شه mesh 

3 - لوله های سیاه یه مدت توی کیس بود الان با لوله های که از چین برام اوردن جای گزین شدن اون لوله های سیاه خشک و بسیار قوی بودن 

4- اول به اندازه ی مورد نیاز 2 قطعه برش دادم به روش با ماژیک طرح هلالی دادم و با عمود بر برش دادم و با بست 90 درجه محکم کردمش برای قسمت جلو نیست با استفاده از گیره خم کردم و برش دادم دا lcd توش جابشه و بالا رو هم یک تیکه ورق برداشتم ارم vault رو روش نوشتم و بعد بریدم خیلی خیلی سخت بود و با استفاده از لولا های افقی به بدنه وصل کردم برای قرار دادم رادیاتور و یا پمپ استفاده کردم 

کیسی که داشتم بسیار ساده بود و اصلا قابلیت نصب کارت گرافیک های بلند رو نداره و اصلا واتر کولینگ رو ثاپورت نمی کرد به همین دلیل مجبور شدم خیلی تغییرات ایجاد کنم 

الان در حال کار بر روی یه پورژه ی دیگه هست 70 درصد تمام شده و این کیسی کارم کار می کنم کاملا دست ساز هست و همه چیزش رو خودم طراحی کردم ( در واقع کیوب کیس هست ) 

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون 

به روی چشم 

1 - کیسی که مود شده http://lioncomputer.ir/product/98/GREEN+ORBIT/ هست و اون lcd پایین کیس کلا هست من اون رو جدا کردم و بالا قرار دادم اما کاراییش خوب هم برای خواموش و روشن کردن و ریست و کنترل دما ( دارای سنسور هست ) و 2 تا فن کنترلر و ساعت در کل چیز خوبی هست 

2 - والا توی زباله خشک خونه پیدا کردم توی حیاط خانه بود بعد من که دیدمش پریدم همش رو برداشتم  =))  درباره ی اسم والا نمی دونم ولی به اینگلیسی می شه mesh 

3 - لوله های سیاه یه مدت توی کیس بود الان با لوله های که از چین برام اوردن جای گزین شدن اون لوله های سیاه خشک و بسیار قوی بودن 

4- اول به اندازه ی مورد نیاز 2 قطعه برش دادم به روش با ماژیک طرح هلالی دادم و با عمود بر برش دادم و با بست 90 درجه محکم کردمش برای قسمت جلو نیست با استفاده از گیره خم کردم و برش دادم دا lcd توش جابشه و بالا رو هم یک تیکه ورق برداشتم ارم vault رو روش نوشتم و بعد بریدم خیلی خیلی سخت بود و با استفاده از لولا های افقی به بدنه وصل کردم برای قرار دادم رادیاتور و یا پمپ استفاده کردم 

کیسی که داشتم بسیار ساده بود و اصلا قابلیت نصب کارت گرافیک های بلند رو نداره و اصلا واتر کولینگ رو ثاپورت نمی کرد به همین دلیل مجبور شدم خیلی تغییرات ایجاد کنم 

الان در حال کار بر روی یه پورژه ی دیگه هست 70 درصد تمام شده و این کیسی کارم کار می کنم کاملا دست ساز هست و همه چیزش رو خودم طراحی کردم ( در واقع کیوب کیس هست ) 

ایشالله ببینیمو یکم به خارجی ها پز بدیم که ما هم این چنین مودر هایی داریم :D

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون 

به روی چشم 

2 - والا توی زباله خشک خونه پیدا کردم توی حیاط خانه بود بعد من که دیدمش پریدم همش رو برداشتم   درباره ی اسم والا نمی دونم ولی به اینگلیسی می شه mesh 

مرسی؛ اون لوله نقره ای ها منظورم بود، ظاهرشون به لوله مسی میخوره که برای گاز استفاده میشه. یکی از مشکلات ما نبود قطعات هست البته ارزش کار به اینه که بقول شما از تو آشغالا قطعاتو پیدا کنیم. موفق باشی.

لینک به دیدگاه

مرسی؛ اون لوله نقره ای ها منظورم بود، ظاهرشون به لوله مسی میخوره که برای گاز استفاده میشه. یکی از مشکلات ما نبود قطعات هست البته ارزش کار به اینه که بقول شما از تو آشغالا قطعاتو پیدا کنیم. موفق باشی.

اون لوله ها آلمینیومی هست که مادر برام اورده ( ایشون در ازماشگاه شیمی کار می کنن و برای اتصال کپسول های گاز به دستگاه استفاده می کنند ) 

بله کلا کمبود امکانات در ایران کار رو خیلی سخت می کنه 

لینک به دیدگاه

اون لوله ها آلمینیومی هست که مادر برام اورده ( ایشون در ازماشگاه شیمی کار می کنن و برای اتصال کپسول های گاز به دستگاه استفاده می کنند ) 

بله کلا کمبود امکانات در ایران کار رو خیلی سخت می کنه 

ممنون، من متاسفانه هنوز مجوز دادن امتیاز مثبت رو ندارم که اینطوری تشکر کنم. در هر صورت منتظر کار بعدیت هستم و مطمئنم عالی میشه. اونم با ورق آلومینیم کار کردی؟ راستش من خیلی دوس دارم میتونستم فرآیند قالب گیری رو یاد بگیرم و قطعات پلاستیکی بسازم ولی تقریبا نشدنیه. 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

واسه اولین کار خیلی خوبه ولی اون پسره یکم کارتو ناجور کرد ... البته از قدیم گفتن : من راضی ... اون راضی ...********* ناراضی

ولی بهت پیشنهاد میکنم از پلکسی گلاس واسه کناره های کیس بعدیت استفاده کنی ...

GOOD LUCK

لینک به دیدگاه

واسه اولین کار خیلی خوبه ولی اون پسره یکم کارتو ناجور کرد ... البته از قدیم گفتن : من راضی ... اون راضی ...********* ناراضی

ولی بهت پیشنهاد میکنم از پلکسی گلاس واسه کناره های کیس بعدیت استفاده کنی ...

GOOD LUCK

فکر کنم با بازی fallout اشنا نیستی اون والت بوی هست نماد بازی هست من هم کس رو بر اساس اون مود کردم  :)

موفق باشی  :cool:

لینک به دیدگاه

احسنت به پشتکار و خلاقیتت  عالی بود منم یه مدت هست تو فکر هستم اینکار رو پیاده کنم ولی تنبلی میکنم همش میگم حوصله فرز کاری و رنگ کاری ندارم

در صورتی که میشه بعضی کارا رو داد به متخصصش بیرون انجام بدن

فقط یه سوال فرز کاری رو اهنگرا انجام میدن یا جای خاصی باید رفت

لینک به دیدگاه

احسنت به پشتکار و خلاقیتت  عالی بود منم یه مدت هست تو فکر هستم اینکار رو پیاده کنم ولی تنبلی میکنم همش میگم حوصله فرز کاری و رنگ کاری ندارم

در صورتی که میشه بعضی کارا رو داد به متخصصش بیرون انجام بدن

فقط یه سوال فرز کاری رو اهنگرا انجام میدن یا جای خاصی باید رفت

ممنون والا من تمام دستگاه ها رو خریدم و همه ی کارش رو خودم انجام دادم و هیچ کجا از کیس رو کس دیگه ای دست نزده 

و به همین دلیل اطلاعات خاصی ندارم دستگاه فرز 100 تا 140 و یه عمود بر هم 250 تا 350 برات تموم می شه 

لینک به دیدگاه

میشه یه شات از کلیه ابزارت بزاری مارکشم معلوم باشه ببینم ارزش داره بیفتم تو دردسر  :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...