رفتن به مطلب

فروش گرافیک 7770 و 7850 کم کار با قیمت مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

گرافیک 7770 msi قیمت 349 - وضعیت گارانتی تا تاریخ  1 آپریل 2015  ماتریکس  فروخته شد

گرافیک 7850 دوال فن سافایر قیمت 530 - وضعیت گارانتی تا 2 سال فاطر

قیمتها در صورت تمایل به خرید قطعی شامل تخفیف خواهد بود سر قیمت به توافق نهایی خواهیم رسید

دوستانی که مشکل اعتماد سازی دارند لطفا پ خ نکنند و یا تماس نگیرند حضوری تحویل در الویت اولیه میباشد شهرستان اول واریز بعد ارسال با هر پستی مقدور میباشد مهلت تست 48 ساعت بعد تحویل امکانپذیر است

----------------------------------------

14942871492964424895.jpg

71298320534941558167.jpg

ویرایش شده توسط Novin-System
لینک به دیدگاه

داداش من تهرانم. اگه تهران کسی رو داری واسش بفرستی حضوری خریدارم.

لینک به دیدگاه

داداش من تهرانم. اگه تهران کسی رو داری واسش بفرستی حضوری خریدارم.

سلام کدوم کارتو میخوای با واسطه میتونم بدم

با6870 تعویض میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟

نه متاسفانه فقط نقد با قیمت کنار میام

لینک به دیدگاه

داداش اگه یه زحمتی بکشی و یه چندتا شات از gpu-z و cpu-z باهم و کنار هم از کارت 7850 بذاری ممنونت میشم.

درکنارشون با نرم افزار 3D Mark 11 هم یه تست بگیر و نتیجش رو توی همون تصویر از اون دوتا نرم افزاری که عرض کردم باهم بذار تا بهتر و مطمئن تر بشیم.

درضمن کارت تا حالا اور شده؟اگه آره چقدر و اینکه کارتن و تمام وسایلش موجوده؟اگر هست بی زحمت یه عکس که کارت کنار جعبه و وسایلش باشه هم بذار.

خریدارم داداش.بی زحمت این کارارو بکن سر قیمت هم هواتو دارم.شرمنده ها داداش خیلی شرط و شروط گذاشتم @};- .

لینک به دیدگاه

سلام 7850 رو 450 میخام من مشهدم شما کجایی؟

سلام شما در پخ تماس بگیرید سر قیمت به توافق برسیم و حضوری تقدیمت خواهد شد

داداش اگه یه زحمتی بکشی و یه چندتا شات از gpu-z و cpu-z باهم و کنار هم از کارت 7850 بذاری ممنونت میشم.

درکنارشون با نرم افزار 3D Mark 11 هم یه تست بگیر و نتیجش رو توی همون تصویر از اون دوتا نرم افزاری که عرض کردم باهم بذار تا بهتر و مطمئن تر بشیم.

درضمن کارت تا حالا اور شده؟اگه آره چقدر و اینکه کارتن و تمام وسایلش موجوده؟اگر هست بی زحمت یه عکس که کارت کنار جعبه و وسایلش باشه هم بذار.

خریدارم داداش.بی زحمت این کارارو بکن سر قیمت هم هواتو دارم.شرمنده ها داداش خیلی شرط و شروط گذاشتم @};- .

سلام 3mark ندارم ولی gpuz قرار میدم کارت راستش اور نشده چون اصلا در حد چند ساعتی بازی شده اونم بازی mostwanted  کل کارکردشم 1ماه روسیستم میباشد

---------------------

سلام 7770 رو خریدارم.لطفا جهت ارسال پ خ کنید.

سلام پیغام شد

لینک به دیدگاه

داداش پس چی شد این شات های gpu z ؟

جعبه و متعلقات 7850 کامله؟

همه چی موجوده سالم مرتب با گارانتی آماده برای مصرف کننده

قیمت 490 نقد فقط امروز

لینک به دیدگاه

همه چی موجوده سالم مرتب با گارانتی آماده برای مصرف کننده

قیمت 490 نقد فقط امروز

من7850 رو خریدارم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

عزیز 7850 رو بنده خریدارم...تهران ساکن هستم و هر جایی بگی میام

پول رو پرداخت میکنم و کارت رو میگیرم فقط خواهشا سریع جواب بده

93-04-04

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

من میخواستم کارت 7850ــتونو بردارم ولی تحقیق کردم گارانتی فاطر گارانتی خیلی بدی هست و از این میترسم در صورت بروز مشکل پولم هیچی بشه!

میخواستم از شما و کاربران دیگه که تجربه ای با این شرکت داشتن بگن تا منم در این مورد بدونم و تصمیمم واسه خرید قطعی بشه .

با تشکر.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...