رفتن به مطلب

خرید کیس تا سقف 400 تومان

Recommended Posts

سلام.

سوالم رو اینجا پرسیدم ولی جوابی نگرفتم برای همین یه تاپیک براش زدم.

یه کیس می خوام 400 تومان.(CPU+RAM+GRAPHIC+MOTHERBOARD+HDD+POWER){ رایتر نمیخوام!)

سی پی یو از سری فنوم تو 3 یا 4 هسته ای باشه و مادربورد ddr3 ساپورت باشه.حافظه رم اگه کم شد مشکلی نیست بعدا می خرم.گرافیک هم اصلا مهم نیست اگر انبورد هم شد که چه بهتر.

کاربرد:استفاده از چندیدن نرم افزار سنگین محاسباتی بصورت همزمان.

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز اگر کارتون محاسباتی هست بیشتر به قدرت سی پی یو وابسته هست کارتون تا بقیه قطعات

الان کلا رم گرون شده و مخصوصا DDR3 اگر بخاید بردارید با باس پایین یا لتنسی بالا مثل 1333 های موجود چندان تفاوتی با رم DDr2 نداره که در اون صورت

فقط پول اضافی پرداخت کردید به علاوه اینکه مادربرد DDR3 ساپورت گرونتر هم هست و به نظر بنده شما با همین بودجه صرف خرید پردازنده بهتر کنید به شرح زیر

Phenom™II X4 810 =155

MB:TA790 GX 128mb=109

or

MB GIGABYTE GA-MA785G-UD3H =120

VGA HD 4200 on board

ram:2GIG 1066 /team cl5=56

power 430 Green=40

HDD 250=43

ولی اگر DDR3 ساپورت میخاید

Phenom™II X3 710 =118

MB ASUS M4A78T-E=168

Team Group 2*1GB 1333=59

power 430 Green=40

HDD 250=43

لینک به دیدگاه

این سیستمهایی که نوشته شد عالی هستند ولی سیستم حرفه ای خواستی دست دوم من یکی دارم تاپیک هم زدم براش:D

لینک به دیدگاه

دستتون درد نکنه.

قید DDR3 رو زدم.

این پردازنده Phenom™II X4 810 قیمتش الکی زیاد نشده.توی بنچمارکها یه خورده بهتر از Phenom™II X3 720 هست که 20 تومان ارزونتره.ایا این 20 تومان ارزششو داره؟

نظرتون در مورد مادربورد زیر چیه؟

asrock a780gm-le/128m

قیمتش خیلی خوبه.اصلا توی بازار هست؟

حالا که DDR3 نمی خوام بگیرم بهتر نیست4 گیگ Ram با باس 800 بردارم تا 2 گیگ 1066.چقدر بین این دو باس تفاوت وجود داره؟

در مورد کاربرد هم که گفتم محاسباتی بهتره بگم کار برنامه نویسی.جدای از اینکه می خوام سرعت عمل نرم افزارهای مثل Visual Studio و Sql Server در محیط های گوناگون ویندوز یا وب بالا باشه می خوام وقتی یه پروزه ی سنگین رو میگیرم و شروع به کار میکنم وقتی حجم عملیات می ره بالا 5 دقیقه طول نکشه تا برنامه ای را که نوشتم بتونه Compile کنه.از طرفی هم بتونم چندیدن پروژه رو همزمان بدون کم شدن سرعت سیستم باز نگه دارم یا اگر من توی کدهام اشتباه منطقی کردم(مثلا حلقه بینهایت!) سیستم قاطی نکنه. امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...