رفتن به مطلب

اجرای دارک سولز 2 در رزلوشن داخلی 4k بر روی 1080p برای همه!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود دوستان گرامی

اگر این چند روز تاپیک های من رو برای بازی dark soul 2 خونده باشید میدانید چندین ویرایش کننده موتور بازی توسط  افراد مختلف ایجاد شده است.تاپیک های من در زیر ارئه شده اند یکی در روز اول عرضه بازی -نگاهی کلی رو ی بازی و عنوان های قبلی بود و همچنین  راهنمای  استفاده از Nvidia inspector  برای افزایش گرافیک بازی در حد خوب-

لینک برای دوستانی که علاقه مند بودند و هنوز  اینها را  در فروم  مطالعه نکرده اند.

dark Souls II رویای من که به حقیقت پیوست!!

نقدی بر DARK SOULS II

با تشکر از همه دوستانی که به تاپیکها سر زدند ،بحث ایجاد شد،یک عده تشویق کردند ممنون یک عده هم انتقاد کردن بازم ممنون!خلاصه در تاپیک اولی  من از دورانته اسم بردم کسی که یک مدر هستش وتونست توی چند دقیقه اون مشکل رزلوشن داخلی رو که من در تاپیک اول بهش اشاره کردم حل کنه... من نوشتم "همونطور که میدونید بازی های کنسولی کلا از یک رزلوشن پیش فرض داخلی بهره میبرن که کل بافت هاشون در همون رزولوشن رندر میشه و دیگه قابل تغییر نیست و موقع اجرا برای مثال در PS3 خود کنسول اتوماتیک رزولوشن بازی رو شناسایی میکنه و برای اجرا به همون رزلوشن سوییچ میکنه ولی در pc  شما رزولوشن های مختلف بسته به سخت افزار و نمایشگر های مختلف دارید پس نمیتونید  از بازی استفاده کنید که اینترنال رزلوشنش قفل شده روی 1024 در 720 !چون وقتی رزولوشن رو عوض میکنید و برای مثال میرید روی 1080 بافت ها نمی توننupscale بشن و همون قبلی باقی میمونن که نتیجه تصاویر تار و بیکفیته که اصلا قابل استفاده نیست!Dark souls هم روی خوش به pc  نشون نداد هر چند یک مدر حرفه ای به نام دورانته که خدا امواتش رو بیامرزه توی نیم ساعت با یک مد چند صد کیلوبایتی مشکلات بازی رو حل کرد "

حالا د ردارک سولز 2 که همه چیز عالی کار شده و تیم سازنده اگر تاپیک یک رو بخونید از نسخه ناقص دو پشیمون بوده و خلاصه بازی قسمت سه عالیه وگرافیک روی pc هم بهتر میشه با کمک راهنمایی که گذاشتم اخر تاپیک اول- nvidia inpector -اونجا میتونید بخونید-

اما همین چند ساعت پیش باز دورانته یا پیتر دورانته باز هم مدی عرضه کرده عالی برا ی دارک سولز 2  و ازآنجایی که دارک سولز 2 بدون هیچ مدی هم روی pc  خیلی خوبه و از تکسچر Hd   , و رزلوشن فول hd  و 60 فریم بهره میره  و به هچ وجه مشکلات قبل رو نداره -این مد فقط فقط باعث زیبای بیشتر بازی میشه و واقعا  تاثیر جالبی بر تجربه بازی داره-پس اگر تا الان دار ک سولز رو شروع نکردید  صبرکنید کمی دیرتر ولی فیلم تر!!!

حالا کار اینم مد چیه  و تغییراتش چی هستن و چطور میشه استفاده کرد-

اول اینکه اسم مد هست

GeDoSaTo Dark Souls 2 Edition 0.1 ALPHA Release

کارش چیه؟

یک GFX مد هستش که کارش افزایش رزلوشن درونی موتور بازی به بالاتر از 1080 و بعد دانسمپل کردنش دوباره بر رو ی1080p -یعنی شما میایید رزلوشن بافت ها رو دستکار ی میکنید و تا 4k بالا میبرید -دقت کنید رز بافت نه رز خروجی تصویر !بعد میایید همون بافت های 4k رو روی 1080 اجرا میکنید که نتیجه افزایش چشمگیر کیفیت بافت هاست  و برخلاف نسخه دوم بازی روی Pc که رزلوشن داخلی قفل بود و نمیشد رزلوشن بافت ها و یا تصویر رو درست عوض کرد این دفعه نه تنها قفل نیستند بلکه میشه با این دستکاری تقریبا ساده به سطح گرافیک عالی دست یافت.

میشه به انگلیسی Dark Souls II GFX Mod - Downsampled 4K Visual Overhaul-!!

سایت دورانته--

http://blog.metaclassofnil.com/?p=487

لینک دانلود خود فایل اصلی  برنامه از مدیا فایر -البته فعلا نسخه یک رو داده بیرون اگر آپدیت شد کسانی که علاقه مند بودن خبرشون میکنم.

http://www.mediafire.com/download/c6jka5b759cha86/GeDoSaTo_DS2Edition_Alpha4.zip

لینک دانلود ویدئو گیم اسپات از این مدر

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=ac003dbda87871d8fc0f27f2cd646302

در اخر هم اصل کار یعنی  راهنمای تصویری  گذاشتم کامل در چند عکس خیلی ساده توضیح دادم مرحله به مرحله-

0f9vgijclokpp1ggufi6.jpg

lch3dp9v3l276frwy53w.jpg

ei4wh6m77152hg31outd.jpg

3djy2yyf2zze5471t5.jpg

بدلیل استفاده ازاین مد اگر بخواهید از فرپس برای اسکرین شات گیری استفاده کنید این مد غیر فعال یمشه و گرافیکواقعی تغییر یافته رو نشان  نمیده برای همین اسکرین شات نزاشتم  ولی الان واقعا دارم چیز ی متفاوت بازی میکنم

-درود موفق باشید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...