رفتن به مطلب

Asus m4a78-e

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.مدتی است که من از مادر برد M4A78-E استفاده می کنم همانطور که در تصویر هم می بینید این مادربرد مجهز به دو تا اسلات pci-ex می باشد که اسلات اصلی که به رنگ آبی هست در قسمت پایین مادر برد قرار گرفته و من هم کارت گرافیک رو روی این اسلات بستم.اما از اون جایی که قطر کارت گرافیکی همانند اکثر کارتهای گرافیک موجود زیاد هست باعث شده فاصله کارت با کف کیس خیلی کم بشه که در نتیجه هوای کافی به فن کارت گرافیک نمی رسه و حرارت کارت به شدت بالا می ره.

البته طبق توضیحات دفترچه مین در صورت استفاده از یک کارت گرافیک باید اونو روی اسلات آبی بست .که در این صورت با افزایش دما و نویز فن کارت گرافیک مواجه شدم. rnraf3ap4qqnksy5oq8_thumb.jpg

حال می خواستم ببینم این امکان وجود داره که کارت رو روی اسلات بالایی که مشکی رنگه بست؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.مدتی است که من از مادر برد m4a78-e استفاده می کنم همانطور که در تصویر هم می بینید این مادربرد مجهز به دو تا اسلات pci-ex می باشد که اسلات اصلی که به رنگ آبی هست در قسمت پایین مادر برد قرار گرفته و من هم کارت گرافیک رو روی این اسلات بستم.اما از اون جایی که قطر کارت گرافیکی همانند اکثر کارتهای گرافیک موجود زیاد هست باعث شده فاصله کارت با کف کیس خیلی کم بشه که در نتیجه هوای کافی به فن کارت گرافیک نمی رسه و حرارت کارت به شدت بالا می ره.

البته طبق توضیحات دفترچه مین در صورت استفاده از یک کارت گرافیک باید اونو روی اسلات آبی بست .که در این صورت با افزایش دما و نویز فن کارت گرافیک مواجه شدم. rnraf3ap4qqnksy5oq8_thumb.jpg

حال می خواستم ببینم این امکان وجود داره که کارت رو روی اسلات بالایی که مشکی رنگه بست؟

با تشکر

درود

بله روی اسلت مشکی رنگ هم میشه بست ولی ممکنه ترنسفر ریتش فرق داشته باشه مثلا اسلت مشکی اسلیو اسلت باشه و x8

لینک به دیدگاه

با سلام .

دوست عزیز حق با شماست و اسلات مشکی اسلسو هست با ترنسفر ریت 8x حالا امکان این وجود نداره که اسلات مشکیرو مستر کنیم و آبی رنگرو اسلیو .آیا در بایاس برای این کار گزینه ای وجود نداره؟

لینک به دیدگاه

با سلام .

دوست عزیز حق با شماست و اسلات مشکی اسلسو هست با ترنسفر ریت 8x حالا امکان این وجود نداره که اسلات مشکیرو مستر کنیم و آبی رنگرو اسلیو .آیا در بایاس برای این کار گزینه ای وجود نداره؟

درود

99 % چنین امکانی نمیتونه در بایوس وجود داشته باشه

لینک به دیدگاه

تو این مادر بورد اسلات آبی اسلات اصلیه و در صورت استفاده از یک کارت گرافیک باید switch card رو به اسلات سیاه وصل کنید

در صورتی که کارت رو به صورت مستقیم به اسلات مشکی بزنید کارت به صورت 8x کار می کنه.

میشه بپرسم کارت گرافیکتون چیه؟

لینک به دیدگاه

تو این مادر بورد اسلات آبی اسلات اصلیه و در صورت استفاده از یک کارت گرافیک باید switch card رو به اسلات سیاه وصل کنید

در صورتی که کارت رو به صورت مستقیم به اسلات مشکی بزنید کارت به صورت 8x کار می کنه.

میشه بپرسم کارت گرافیکتون چیه؟

سلام دوست عزیز کار من sapphire HD4870 vapor-x 1GB هست.البته خود کارت کولینگ نسبتا خوبی داره اما باز هم حرارت بالاست.که اونم به دلیل همون جای نامناسب کارته.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...