رفتن به مطلب

دانلود نرم افزار Corsair Link شرکت کورسیر ورژن بتا 2.6.5214

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام و احترام خدمت همه اعضای فروم لیون

چندی پیش شرکت Corsair ورژن جدید برنامه Corsair Link رو معرفی کرد و برای دانلود قرار داد. من کمی با تاخیر تاپیک این برنامه رو ایجاد کردم چون میخواستم خودم هم تستش کنم . به این دلیل که در فروم کورسیر بازخورد های مناسبی نداشت و بسیار معتقد بودند ورژن قبلی این برنامه که 2.5.5145 بود بهتره!

خوب میریم سر اصل مطلب.

ابتدا برنامه رو از لینک زیر دریافت کنید:

Corsair Link BETA Version 2.6.5214

قبل از هر چیزی تاکید میکنم ورژن فرمور دیوایس خودتون رو به آخرین ورژن آپدیت کنید.مخصوصاً اگر دیوایس کورسیر شما واترکولر هست.چون این برنامه بتا هست اگر فرمور قدیمی داشته باشید ممکنه توسط سیستم دیتکت نشه.برای مشاهده ورژن فرمور دیوایس خودتون میتونید از عکس زیر استفاده کنید.من واترکولر H100i دارم :

post-11166-0-77797300-1399373375_thumb.png

اگر نسخه قدیمی تر Corsair Link روی سیستم شما نصب شده حتماً این مراحلی رو که میگم انجام بدید!

ابتدا وارد برنامه Corsair Link بشید و پروفایلی که ذخیره کردید رو پاک کنید.مطابق عکس:

post-11166-0-87601800-1399372806_thumb.png

23 نام پروفایلی بوده که روی سیستم خودم داشتم.ممکنه چند تا پروفایل ایجاد کرده باشید همه رو پاک کنید.

بعد از پاک کردن پروفایل برنامه رو نبندید! اجازه بدید حداقل 1 دقیقه کار کنه!

سپس سیستم رو ریستارت کنید.

بعد از راه اندازی مجدد سیستم بدون استفاده از نرم افزارهای جانبی و فقط از کنترل پنل خود ویندوز اقدام به پاک کردن ورژن فعلی Corsair Link که روی سیستم نصب شده بکنید.

سپس بسته به نوع ویندوز تیک Show hidden files یا hidden items رو فعال کنید و بعد به مسیر زیر برید و پوشه Corsair رو با همه محتویاتش پاک کنید:

C:\Users\"System name"\AppData\Roaming\Corsair

و در نهایت سیستم رو دوباره راه اندازی کنید.

سپس اقدام به نصب ورژن جدید برنامه نمائید.

طبق ادعاهای کورسیر در ورژن 2.6.5214 بسیاری از باگ های ورژن های قبلی فیکس شده.

من تجربیات خودم رو همراه با بعضی فیدبک های کاربران فروم کورسیر خدمتتون عرض میکنم.

در ورژن های بتای قبلی وقتی برنامه رو اجرا میکردید به صورت مینیمایز شده اجرا و به جمع برنامه های مقیم تسکبار اضافه میشد. و البته سیستم هم هنگ خفیفی میکرد.خوشبختانه در ورژن جدید این مشکل حل شده.

کارت گرافیک نصب شده در سیستم هم توسط برنامه شناسایی و مانیتور میشه . حتی اگر تعداد گرافیک ها بیش از یک عدد باشه.

در بعضی پاورهای سری AX گزارش شده که بعد از نصب این ورژن پاور توسط برنامه دیتکت نمیشه. در صورتیکه به این مشکل برخورد کردید باید به ورژن 2.4.5110 دان گرید کنید.

در بسیاری از واترکولرهای کورسیر گزارش شده که بعد از نصب این ورژن رنگ led بهم میریزه و هر رنگی انتخاب کنید بعد از ریستارت کردن با سفید ترکیب میشه. مثلاً رنگ قرمز به صورتی کمرنگ یا نارنجی تبدیل میشه. در صورتیکه به این مشکل برخوردید رنگ غالب رو مثلاً قرمز روی 255 قرار بدید و دو رنگ دیگه رو روی عدد 1 بگذارید.

مثل عکس زیر.مثلاً من رنگ سبز رو انتخاب کردم :

post-11166-0-75113000-1399374185_thumb.png

منبع : فروم کورسیر و تجربه های شخصی خودم

هرگونه سوال یا مشکلی بود مطرح بفرمائید

لینک به دیدگاه

به چه درد میخوره این Corsair link USB که توی پک هست و باید وصل کینم؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان Corsair Link یک نرم افزاره برای برخی محصولات شرکت کورسیر ارائه میشه. مثل پاورهای سری rm و axi یا برخی واترکولرهای این شرکت.مثلاً در پاورهای ذکر شده شما با نصب این نرم افزار میتونید توان مصرفی سیستم خودتون رو مشاهده و محاسبه کنید.دور فن پاور رو تغییر بدید و غیره

یا مثلاً در واترکولرها رنگ LED واترکولر رو عوض کنید.تعداد فن ها رو برای واترکولر تعریف کنید(2 فن یا 4 فن که با این تغییرات دور پمپ واترکولر هم اتوماتیک تغییر میکنه) یا میتونید دور فن های واترکولر رو تغییر بدید(هم از سه حالت پیشفرض نرم افزار میشه استفاده کرد و هم به صورت دستی)

دمای کولانت رو ببینید.دمای CPU و سایر قطعات . اگر چه دمایی که این نرم افزار نشون میده زیاد دقیق نیست!

برای کسب اطلاعات بیشتر از لینک زیر استفاده کنید:

http://www.corsair.com/en-in/blog/categories/link

نصب Corsair Link واجب نیست ولی برای استفاده بهتر از محصولات شرکت بهتره این نرم افزار رو نصب کنید

لینک به دیدگاه

عزیز من اون usb رو گفتم!

که یکیش به واتر وصل میشه، یه سرش هم به پرت usb2  داخلی مادربورد!

اون نیاز هست که وصل بشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز من اون usb رو گفتم!

که یکیش به واتر وصل میشه، یه سرش هم به پرت usb2  داخلی مادربورد!

اون نیاز هست که وصل بشه؟

بله دوست گرامی باید وصل بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...