رفتن به مطلب

ایا سرویس های اینترنت مخابرات خوب هست کمک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست من با کمی ور رفتن توی مودم تونستم بازش کنم و الان درست شد مشکل از اینترنت نیود  :)

حتما قبلا به مودم دست زده بودی چون معمولا مودم ان بلاکد پورت هست

لینک به دیدگاه

حتما قبلا به مودم دست زده بودی چون معمولا مودم ان بلاکد پورت هست

نه یه نگاه بنداز خیلی ها این مشکل رو دارن توی تمام دنیا به خاطر بازی هست 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955064774418606083/

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سرویسهای مخابرات خوب یا بد، مهم اینه که نمایندی مستقیم شرکت زیر ساخت هست، یعنی تمامی شرکتهای دیگه هم از خود مخابرات خدماتشون رو میگیرند، و اینکه  کیفیت بصورت کاملاً نسبی بسته به مرکز مخابراتی هست که خط تلفن شما مستقیم از اونجا میاد. بعدش کیفیت ارائه ی خدمات شرکتی که شما ازش اینترنت رو خرید می کنی داره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سرویسهای مخابرات خوب یا بد، مهم اینه که نمایندی مستقیم شرکت زیر ساخت هست، یعنی تمامی شرکتهای دیگه هم از خود مخابرات خدماتشون رو میگیرند، و اینکه  کیفیت بصورت کاملاً نسبی بسته به مرکز مخابراتی هست که خط تلفن شما مستقیم از اونجا میاد. بعدش کیفیت ارائه ی خدمات شرکتی که شما ازش اینترنت رو خرید می کنی داره.

پس یه جورایی شانسی هست که خوب دربیاد یا نه درسته 

حالا یک ماه تست می زنیم ببینم در چه حدی هست 

ممنون 

لینک به دیدگاه

نه یه نگاه بنداز خیلی ها این مشکل رو دارن توی تمام دنیا به خاطر بازی هست 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955064774418606083/

پس بازی کردن نیاز به ایپی ولید داره این لینک میگه پورت فلان ایپی ثابت میخواد تا بتونه رسیو کنه یعنی اتصال به صورت نقطه به نقطه هست

چه باحال اینطوری پینگ خیلی کم میشه ولی نیاز به سرور خیلی خیلی قوی داره که هنوز ورداف وارکرفت این رو استفاده نکرده

لینک به دیدگاه

ببین مخابرات از لحاظ سرعت و کیفیت خوبه فقط مشکلش اینه که حساب کتاب نداره

یه دفعه دیدی حجم اینترنتت پرید بدون این که چیزی دانلود کرده باشی در ساعات غیر رایگان

البته شما فرمودین که نا محمدود میخاین بگیرین من که چند وقتی هست دارم راضی ام افت سرعت نداره و سرعت 1 مگ هست و ترنسفر هم بین 240 تا 260 هست

من سرویس های دیگه رو هم امتحان کردم مخابرات بازم بهتره ولی باید 2 مگ نا محدود قیمتش خیلی بالا باشه

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

ببین مخابرات از لحاظ سرعت و کیفیت خوبه فقط مشکلش اینه که حساب کتاب نداره

یه دفعه دیدی حجم اینترنتت پرید بدون این که چیزی دانلود کرده باشی در ساعات غیر رایگان

البته شما فرمودین که نا محمدود میخاین بگیرین من که چند وقتی هست دارم راضی ام افت سرعت نداره و سرعت 1 مگ هست و ترنسفر هم بین 240 تا 260 هست

من سرویس های دیگه رو هم امتحان کردم مخابرات بازم بهتره ولی باید 2 مگ نا محدود قیمتش خیلی بالا باشه

ماهی 74 تومن 

که نسبت به شهراد که مجبور کرده حداقل 6 ماه بگیری خیلی بهتره 

لینک به دیدگاه

miladsooti مهمان

من 2مگ نا محدود داشتم از مخابرات

قطعيش زياد نيست خوبيش اينه که هر چقدر دانلود کني , به خاطر دانلود زياد سرعتت اصلا کم نميشه

سرعتم رو 220 تاو250 بود

پينگش تو سرور هاى ايراني 40 50 بود و تو خارجيا 200 تا 300

البته بازى انلاين رو گفتم

256 هم داشتم

تو سرور اهى ايراني پينگم 70 80 و تو خارجي حدود 300 بود ,البته با برنامه گيم رنجر و بازى call of duty4

کيفيت دانلودش جديدا خوب شده

ولي الان از اسيت تک دارم واسه بازى انلاين خيلي بهتره مثلا تو سرور خارجيا پينگم تا 140 هم کم ميشه و تو ايرانيا با اين که خطم خيلي ضعيفه و فاصلم تا مخابرات خيلي زياده اما با سرعت 256 تا 50 هم کم ميشه پينگم

ولي مشکلش اينه که اگه زياد دانلود کني سرعتت تا اخر اون روز نصف ميشه

مخابرات تو سرور هاى ايراني خوبه

البته تهران فکر کنم کابل هاشون تو مرکز ديتا فيبر نورى باشه

به نظر من بهترين گذينه واسه گيم شاتل و پارس انلاينه ولي قيمت نا محدوداشون زياده

حجمي پارس انلاين عاليه قيمتشم بد نيس

شبانه رايگان هم داره و دوستام ميگفتن ترافيک دزدى نداره ,

اسيا تک نا محدوداش واسه دانلود زياد جالب نيستن اما واسه وب گردى از مخابرات خيلي بهترن , ببخشيد که زياد حرف زدم

اينم بگم من شهر کردم

:)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سرویس ها نا محدود پینگ تایم های بدی دارند !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...