رفتن به مطلب

درخواست آزاردهنده connect شدن به اینترنت نرم افزارها

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض ادب خدمت دوستان و اساتید محترم.

دوستان من یه مشکلی دارم اینه که هر وقت ویندوز میاد بالا یه سری از برنامه ها که با اینترنت سروکار دارن مثله گجت های ویندوز7,یهو پشت سرهم چندین درخواست واسه اتصال به اینترنت میدن که باید هر دفه 6 7 بار روشون cancel رو بزنی تا برن.

74254284407012010177.png

این مشکل بعضی وقتا وقتیکه به اینترنت وصل میشم هم پیش میاد.KM player هم این درخواست رو خیلی میفرسته که موقع فیلم دیدن واقعا میره رو اعصاب.

لطفا اگه کسی میدونه چطوری میشه اینو غیرفعال کرد بنده رو راهنمایی کنه.ممنون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

از طریق خود برنامه و قراردادن برنامه در فایروال دسترسی برنامه رو به اینترنت و اپدیت شدن قطع کن

لینک به دیدگاه

سلام

از طریق خود برنامه و قراردادن برنامه در فایروال دسترسی برنامه رو به اینترنت و اپدیت شدن قطع کن

سلام.از طریق خود KM player که نمیدونم باید برم کدوم قسمت.فایروال ویندوز هم در اختیار آنتی ویروسه.eset smart security 6 نصب کردم.

حالا بغیر از این برنامه کلا جایی تو control panel هست که برم و هر چی از این مدل کانکشن ها هست رو غیر فعال کنم؟مثل برم تو فایروال و این کانکشن هارو از اونجا غیر فعال کنم؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مشکلی رو که مطرح کردین می تونید با فایروال ها منجمله فایروال خود ویندوز رفع کنید.

راهنمای اضافه کردن نرم افزار به فایروال ویندوز جهت بلاک کردن اون:

http://www.wikihow.com/Block-a-Program-With-Windows-Firewall

یه توصیه دارم خدمتتون، گجت های ویندوز رو غیر فعال کنید، البته این مسأله ربطی به سوالتون نداره ولی چون دیدم چند تا گجت فعال روی دسکتاپتون دارید عرض می کنم، مایکروسافت بدلیل امکان رسوخ بد افزار ها به سیستم از طریق گجت های ویندوز توصیه می کنه که اونرو غیر فعال کنید، از لینک زیر می تونید مقاله ی مایکروسافت در این زمینه رو مطالعه کرده و سپس ابزار خود مایکروسافت رو برای غیرفعال کردن گجت ها دانلود کنید:

http://support.microsoft.com/kb/2719662

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

بهترین نرم افزاری که برای این کار خودم تست کردم FortKnox personal firewall هس که میتونین تو نت سرچ و دانلودش کنین

لینک به دیدگاه

مرسی دوستان حالا سعی میکنم اگه نشد بازم مزاحمتون میشم. @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز setting را بزنید

گزینه never dial connection را تیک زده و Apply , ok کنید .

به همین سادگی ، به همین خوشمزگی .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز setting را بزنید

گزینه never dial connection را تیک زده و Apply , ok کنید .

به همین سادگی ، به همین خوشمزگی .

به این میگن فن سامورائی

لینک به دیدگاه

با برنامه your unistall هم میتونی یک کارایی صورت بدی.اگه مشکلت حل نشد خبرکن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...