رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک 7770 GHZ edition

اشتراک گذاری

Recommended Posts

فروخته شد ختم تاپیک      تاپیک حذف شود

فروش یک عدد کارت گرافیک 7770 GHZ edition  کارت بسیار تمیز نگه داری شده بدون هیچ گونه خطو خش تمام محتویات جعبه به همراهش هست وجعبه هم نو هست تا اخر اپریل 2015 گارانتی داره  اور نشده 

چون تو رزولوشن 1680 *1050 نیازی به اور شدن نداره اخرین بازی ای که باهاش انجام دادم thif  بوده دمایه کارت هم تو لود 50 درجه است تو حالت عادی 34 درجه  این کارت خوبیش اینکه نیاز به منبع تغذیه قوی نداره وبا یه پاور ریل 450 هم کار میکنه  تا دایرکت 11.2 هم ساپرت میکنه  همه امکاناتو راجع به این کارت خودتون میدونید دیگه نسبت به قیمتش کاراییش اینه این کارت به درده کسایی میخوره که پوله زیادی ندارن ومیخوان بازیایه روزو اجرا کنن ویا افراد حرفه ای که میخوان از این کارت در حالت کراس فایر استفاده کنن

در ضمن به همراه این کارت به خریدار محترم 5 عنوان بازی به انتخواب خودش از ارشیو 2010 تا 2014  اهدا میشود

اینم لینک سازنده http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1159&pid=1452&psn=&lid=1&leg=0

در تهران به صورت حضوری اول تست شده (تمامی تست ها امکان پذیر است اعم از تست صدا و حرارت و ریاستارت شدن کامپوتر وبقیه تست هایه کارت گرافیک ) و بعد تحویل خریدار میشود چون افراد اماتور متاسفانه در خریده کارته گرافیک به بعضی از اشکالات و ایرادات جزئی کارت بی دقتنند و بعدن به مشکل برمیخورن بدین جهت تمامه تست ها امکان پذیره

شهرستان هم  اول واریز و بعد ارسال  هزینه ارسال اگر دور نباشه به عهده خودم اگرم مصافت زیاد باشه به عهده خریدار

قیمتی پایه به 390 تومان کاهش پیدا کرد

گام  افزایش قیمت  به بالاترین پیشنهاد

البته این هم بگم که من به مشتری ای که واقن گیمر باشه و بخواد از این کارت استفاده کنه تخفیف خوبی میدم چون دوست دارم خریدار محترم از این کارت نهایت استفادرو ببره و این برام مهمه چون کارتو خیلی تمیز نگه داشتم

نظر در مورده قیمت ازاد

قیمت هایه پیشنهادی ازاد

معاوضه ازاد

قیمت هایه بالتر ازاد

دوستان خریدار قیمت هایه پیشنهادیتون رو قید کنید

از دوستان حرفه ای فروم میخوام که در فروش این کارت منو همراهی کنن با کماله تشکر

شماره تماس 09375652395 محمد ساعات تماس (9--22) بقیه ساعات اسمس

post-15833-0-56851000-1399548810_thumb.jpg

post-15833-0-21770500-1399548898_thumb.jpg

post-15833-0-88944200-1399549047_thumb.jpg

برایه دوستانی که از اوضاع افتضاح کارت گرافیک خبر ندارند قیمت کارت  http://lioncomputer.ir/product/1543/ASUS%20HD7770%201GB%20DDR5/

و قیمت 2 گیگ این کارت  http://lioncomputer.ir/product/3048/ASUS%20HD%207770%20Dual%20fan%202GB%20GDDR5/

که البته اینم خاطر نشان کنم برایه افراد اماتور که گوله این کلاه تجاری ایسوس رو نخورید به دلیله اینکه برد هایه ادی 7770 در حالت بوست واور وبا درایور هایه  جدید AMD  قابلیت رسیدن به این کلاک رو هستند وفقط ایسوس به صورت پیش فرض این کارو انجام داده با دو فن که این امر نیاز به منبع تغضه بالا در هنگام اجرا به کار را میخواهد که متاسفانه کسی بهش توجهی نمیکند البته من نباید به این موضوع ها اشاره کنم ولی خوب  از افراد حرفه ای عذر  خواهی میکنم

ویرایش شده توسط mohamad2014
لینک به دیدگاه

داداش یکم قیمتت رو بالا گفتی.

با 50 اضافه میشه یه 7790 در حد نو خرید.شایدم خود نوش را بشه خرید

لینک به دیدگاه

داداش یکم قیمتت رو بالا گفتی.

با 50 اضافه میشه یه 7790 در حد نو خرید.شایدم خود نوش را بشه خرید

من 200 به شما میدم با این کارت یه 7790 برام بیار دادا مثل اینکه از قبله عید تا حالا دایورت کردی از اوضاع ************* فلان که نمیتونم تو فرم در موردش صحبت کنم خبر نداری همه چی افتضاح گرون شده منم چون میخوام برم سربازی میخوام بفروشمش والا امرن نمیفروختمش  تعویض هم فقط با کارت هایه گرافیک خیلی ضعیف تر از این کارت به دلیله اینکه بد از من قراره از این pc برا اینترنت استفاده شه

اینم قیمت کارت http://lioncomputer.ir/product/1543/ASUS%20HD7770%201GB%20DDR5/

لینک به دیدگاه

دوستان من چون ارشیو دار گیم هستم میتونید همراه این کارت عنوان هایه دلخواهتون هم سفارش بدید و دیگه پوله بازی جدا ندید ممنون

لینک به دیدگاه

خریداری که واقعن طالب کارته تماس بگیره چون من اکثر موقع ها  تو فروم نیستم ممنون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قوانین فروم رو رعایت کنید . هر 12 ساعت یک بار مجاز هستید تاپیک رو بالا بیارید . حق ندارید تو تاپیک فروش دیگران کالای خودتون رو عرضه کنید . اگر تکرار بشه دسترسی شما رو به فروم قطع میکنیم .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قوانین فروم رو رعایت کنید . هر 12 ساعت یک بار مجاز هستید تاپیک رو بالا بیارید . حق ندارید تو تاپیک فروش دیگران کالای خودتون رو عرضه کنید . اگر تکرار بشه دسترسی شما رو به فروم قطع میکنیم .

دریافت شد

لینک به دیدگاه

آقا لطفا آخرین قیمت با تخفیف ویژه گیمری پ خ کنید

ویرایش شده توسط mikxxx
لینک به دیدگاه

این کارت توسط این جانب خریداری شد

دوست عزیز شما یه پول پست به من بدهکارید  فکر کنم یه سالی هم میشه که آنلاین نبودید

شما به من اعتماد کردید 500 هزار تومن پول واسم واریز کردید ولی خودتون جنبه  15 هزار تومن پول پست رو نداشتی و بالا کشیدی

من که خودمو واسه 10,000 برابر این مبلغ هم مدیون کسی نمیکنم...

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=20151&hl=

لینک به دیدگاه

قابل توجه دوستان بنده هرگز پوله پستو قبول نکرده بودم-ولی دوست عزیز شما خوش باش-

با عرض ادب خدمت مدیر محترم.کارت رسید و در حال تستم-ممنون محمد جان-

ویرایش شده توسط mikxxx
لینک به دیدگاه

قابل توجه دوستان بنده هرگز پوله پستو قبول نکرده بودم-ولی دوست عزیز شما خوش باش-

با عرض ادب خدمت مدیر محترم.کارت رسید و در حال تستم-ممنون محمد جان-

دوست عزیز یادت نیست گفتم پول پست انقدر شده گفتی اوکی میزنم به حساب ...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...