رفتن به مطلب

فروش یکدستگاه مانیتور 22 اینچ(فروخته شد)

xxgg
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
کارکرد حدود دو ماه
مشخصات: http://www.maadiran.com/1055_Monitor_XL2220AIH.aspx
گارانتی تا 93/12/02
خارج از فروم فروخته شد،ختم تایپک
هزینه پست با خریدار محترم

فروش در فروم همسایه هم برقرار است http://forum.persiantools.com/threads/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%DB%8C%DA%A9%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1-22-%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86.563430/

ویرایش شده توسط xxgg
لینک به دیدگاه

با سامسونگ 2033 pluse درحد نو تعویض داری؟

ویرایش شد

ویرایش شده توسط امیر شاهان
لینک به دیدگاه

با سامسونگ 2033 pluse درحد اکبند تعویض داری؟

سلام

میشه یک لینک ازش بدی

وقیمت،گارانتی و کارکردش رو هم بگید

ویرایش شده توسط xxgg
لینک به دیدگاه

این الان اک هست یا دسته 2 :-?

خیر دست دو هست،نوش الان 620 قیمتشه

کارکردش هم حدود دو ماه هست

ویرایش شده توسط xxgg
لینک به دیدگاه

کیفیت تصویر این مانیتور چطوره؟

چون از

X.Vision خیلی بد تعریف میکنند

کیفیتش عالیه حرف نداره

من موقعی که میخواستم مانیتور بخرم نظرم روی aoc بود،چون قبلا یک مانیتور aoc 22 داشتم که خیلی کیفیتش بالا بود،اما خوب اون زمانی که من میخواستم خرید کنم این مدل ایکس ویژن و چند مدل از الجی و سامسونگ توی بازار بود

من هم بخاطر اینکه الجی و سامسونگ زمان پاسخگویی بالایی داشتند و کنتراست شون هم پایین بود مجبور شدم دلم رو بزنم به دریا و همین ایکس ویژن رو بخرم علیرغم اینکه درباره اش تحقیق کرده بودم و شنیده بودم که کیفیتش پایین هست اما چاره ای نداشتم بهترین مانیتوری که توی بازار بود همین بود

اما خوب موقعی که خریدمش و ازش استفاده کردم فهمیدم که هیچ فرقی با اون مانیتور aoc که قبلا داشتم نداره

لینک به دیدگاه

کیفیتش عالیه حرف نداره

من موقعی که میخواستم مانیتور بخرم نظرم روی aoc بود،چون قبلا یک مانیتور aoc 22 داشتم که خیلی کیفیتش بالا بود،اما خوب اون زمانی که من میخواستم خرید کنم این مدل ایکس ویژن و چند مدل از الجی و سامسونگ توی بازار بود

من هم بخاطر اینکه الجی و سامسونگ زمان پاسخگویی بالایی داشتند و کنتراست شون هم پایین بود مجبور شدم دلم رو بزنم به دریا و همین ایکس ویژن رو بخرم علیرغم اینکه درباره اش تحقیق کرده بودم و شنیده بودم که کیفیتش پایین هست اما چاره ای نداشتم بهترین مانیتوری که توی بازار بود همین بود

اما خوب موقعی که خریدمش و ازش استفاده کردم فهمیدم که هیچ فرقی با اون مانیتور aoc که قبلا داشتم نداره

اینجور که تو گفتی حرف نداره هیشکی ازت نمیخره

ملت خودشون یه پا کارشناسن بعضی وقتا میخان صداقت فروشنده رو محک بزنن

البته شما هم حق داری 2 تا مارک اشغالو با هم مقایسه کردین دیدین یکشون کمتر اشغالتره

لینک به دیدگاه

اینجور که تو گفتی حرف نداره هیشکی ازت نمیخره

ملت خودشون یه پا کارشناسن بعضی وقتا میخان صداقت فروشنده رو محک بزنن

البته شما هم حق داری 2 تا مارک اشغالو با هم مقایسه کردین دیدین یکشون کمتر اشغالتره

دوست عزیز،شما هر مانیتوری که میخوای بیا در کنار این بذار و کیفیت تصویرشون رو باهم مقایسه کن،خودت میفهمی که کیفیتشون هیچ فرقی نداره

اگه این مانیتور اشغال بود که قیمتش اینقدر بالا نبود

شما که خودت از این دو مارک استفاده نکردی چرا میای بدون تحقیق اظهارنظر میکنی *dry#

ایکس ویژن قبلش فقط tv تولید میکرد که کیفیتشون پایین بود که اون هم بخاطر این بود که tv بود،مانیتور نبود و بعضی ها اومدند اینا رو خریدند و بجای مانیتور استفاده کردند و موقعی که ایکس ویژن این مانیتورها رو داد توی بازار،همون هایی که اون tv ها رو خریده بودند اومدند گفتند ایکس ویژن نخرید که اشغاله و اینا همش بخاطر این بود که اون TV ها رو با این مانیتورها مقایسه کردند :blink: ،در صورتی که باید مانیتور رو با مانیتور مقایسه کرد نه با tv

شما هم روی حساب حرف اونها اومدی اینطور نظر میدی

کیفیت تصویراین مانیتور واقعا عالی هست و شما باید استفاده کنی تا بفهمی من دروغ تحویل ملت ندادم

من حقیقت رو گفتم،حالا ملت هرجور دوست دارند فکر کنند

ویرایش شده توسط xxgg
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما کجا هستید؟

لطفا قیمت اخر پ خ کنید.مرسی

ویرایش شده توسط vighi
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...