رفتن به مطلب

من ۱۶ سالمه و این تازه شروع کاره ؛) ایا خرید این سیستم منطقیه ؟

Recommended Posts

الان بنده برا یک کارت گرافیک 1500 دادم خیلی ها ازم ایراد گرفتن گفتن برا یه گرافیک  یکی دیگه هم میره برا ماشین 2 تومن خرج میکنه یا چیزهای دیگه هر کس یه سلیقه ای داره  ولی من میتونستم برم یه کارت 2700 هم بخرم بسته به نیازم دیدم هم از نظر اقتصادی و هم از کارایی به صرفه نیست  الان شما این سیستی که بستین فکر می کنید چند درصد از کارایی اونو استفاده میکنید زیره 50 درصد این طوری که شما میگید پس ادم هر چی در میاره بریزه تو سیستم دیگه    نمیشه با این پول هیچی خرید که پس خرجش کنم  هر وقط تونستین این پولو بیشتر کنین موفقین نه اینکه خرجش کنین :)

لینک به دیدگاه

• ارسال 70
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

پنج قطعه از این لیست هنوز عرضه جهانی هم نشده

هرکس یه جور فکر میکنه ولی یک فیلسوف :) میگه تو همین زمان زندگی کن نه تو گذشته بمون نه تو حسرت آینده به نظر من بهترین لحظه رو باید انتخاب کرد مثلا کسی که در زمان خودش کادیلاک قدیمی خریده با اون کسی که همون زمان پیکان خریده چون میگفته ارزش نداره در گذر زمان ضرر میکنه ولی کسی که کادیلاک خریده الان پیکان هم داشته باشه به گذشتش افتخار میکنه

ویرایش شده توسط ashkanxblue
لینک به دیدگاه

منم 17 سالم پای سیستم 1.5 میلیونی نشستم راضیم .من اگه پول داشتم هم بالای 5 تومن سیستم نمی گرفتم.

لینک به دیدگاه

ببین من از اول نخواستم قیمتش اینقدر بشه سیستم و انتخاب کردم تهش جمع قیمت زدم شد این هرکی یجور فکر میکنه ولی من به قیمت کار ندارم من با قیمت چیزای دیگه مقایسه میکنم وقتی میبینم 4متر زمین هم نمیشه خرید با این پول میفهمم انتخوابم درسته چون منو در زمان حال نگه میداره

لینک به دیدگاه

سلام 

دوست عزیز  نه خرید این سیستم درست نیست

اگر شما می خواهید بازی کنید یک i5 با 770و  رم 8 کافی و اگر هم میخواهید ازش درامد داشته باشید باید خروجی سرمایه رو نسبت به زمان در نظر بگیرید شما یک شرکت نیستید که براتون مهم باشه که یک ساعت رودتر فایل خروجیتون اماده بشه تا سفارش بعدی رو دست بگیرید

پس قطعاتی که نوشتید خوب نیست برای یادکیری و کار تفریحی با  3ds Max pro هم یک سیستم i5 کافیه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

اگه میخوای اوج لذت رو از سیستم ببرید

میتونید از یه سری قطعه ای که اولا هنوز وارد نشده و قیمتش معلوم نیست بزنید و در عوض چیزهای دیگه تهیه کنید مثلا سه تا مانیتور-فرمان حرفه ای بازی مثل logitech g27-اسپیکرهای حرفه ای  برای صدای بهتر - پک کامل واتر کولر 

که علاوه بر کارایی به افزایش ابهت سیستم هم کمک میکنه :D

در مورد کیس انتخابهای بهتری هم میتونی داشته باشی ولی میدونم چشمت این کیس رو گرفته

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

خوشم میاد هیشکی نمیگه چرا دوتا تپتون 280L با v8 gts واقعا متخصص اینجا کسی نیس؟

لینک به دیدگاه

اتفاقا چون شرکت نیستم باید قدرت سیستمم بیشتر باشه که بتونم با اونا رقابت کنم

لینک به دیدگاه

داش

بنظرم سيستمت عالي هست هر وقت گير آورديش ركورد هاي گوناگوني ميتوني باهاش بزني و موفق باشي

ولي حالا كه ميخواهي انقد هزينه كني يه سيستم ركورد بزن عالي بخر

ویرایش شده توسط FATAL1TY.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز اینجا اتفاقا خیلی از دوستان متخصص و فروشنده حضور دارن

دوستان شاید متوجه این مسئله شده باشن و امکان داده باشن که شما تو این زمینه دوتا انتخاب مد نظرتون بوده

فکر کنم شما اومدید جای اینکه به نتیجه برسید دوستان رو محک بزنید

دوستان در زمینه اصراف نکردن بودجه و به چاله نیفتادنتون راهنمایی کردن اونوقت شما یه مورد رو دوبار گزاشتید و نکته انحرافی حساب میشه منتظر نقطه ضعف دوستان هستید

یعنی تخصص شما که میگید 16 سالتون هست از اونی که تو بازار فروشنده هست بیشتره

لینک به دیدگاه

ببین همین جواب و میخواستم :)

یک نپتون برای کارت گرافیکه

یکی برای مادربرد اگه متوجه نمیشی برو رویو فرمولا رو ببین

V8gts هم واسه سی پی یو

لینک به دیدگاه

اتفاقا چون شرکت نیستم باید قدرت سیستمم بیشتر باشه که بتونم با اونا رقابت کنم

کدوم رقابت کی شما رو میشناسه که چقدر خلاقیت داری یا هنرمندی اگر خیلی کارت عالی باشه و بتونی روزمه خودتون رو به شرکتای خوب بفرستی و شانس بیاری قسمتایی از چنتا پروژ رو بهتون میدن که در اخر کار ارسالی شما با قسمتای اصلی پروژه  بازم روی سیستم اونا پردازش میشه و اصلا مهم نیست که سیستمت چیه فقط باید بتونی نرم افزارت رو ران کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجب حرفی میزنید شماها :| یعنی برم یه پراید بخیرم تصمیم منطقیه یا همچین سیستم بمبی بخرم هیچکس نداشته باشه اتفاقا هرچی قویتر بخریم بیشتر طول میکشه تا عوضش کنیم

داداش گلم دست بالا دست زیاده ، جو نگیرتت ؛ خیلی ها هستن که اصلا از قطعات تو ایران استفاده نمیکنن . 16 گیگ رم و 4 هسته CPU که چیزی نیست ، طرف Xeon داره با 12-16 تا هسته نمیگه سیستم من فلانه ؛ حالا حساب کن i7 آشغال من و تو کجای این خلقته هست . شما اگه خیلی عشق گیمی یه لپتاپ گیم بگیر + یه PS vita برای مواقعی که منزل نیستی با یه تلوزیون خدا اینچ و 4 جور کنسول (PS3 PS4 Xone X360) بشین عشق دنیارو بکن همرو هم اندر کف بزار . PC به این پُر هزینه ای می خوای چیکار ؟ با 6 میلیون هم میشه PC بست که برای این سیستمی که شما بستی شاخو شونه میکشه . خیلی از قطعاتتم هنوز تولید انبوه نشدن ، شما تا بخوای همشو جور کنی (یعنی همش تو بازار موجود بشه) خیلت راحت دوتا پلتفرم عوض شده تا اون موقع . بله .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین همین جواب و میخواستم :)

یک نپتون برای کارت گرافیکه

یکی برای مادربرد اگه متوجه نمیشی برو رویو فرمولا رو ببین

V8gts هم واسه سی پی یو

حتی این مورد هم مد نظرتون باشه باز هم همینجور که کل سیستم رو نظر خواهی کردی این مورد کولر رو هم میتونستی از دوستان بپرسی

من بالاتر گفتم و اشاره کردم پک کامل واتر کولر که با تهیه کردنش علاوه بر استفاده همزمان سی پی یو و کارت گرافیک به مد و زیبایی سیستمت هم کمک میکنه

در کل مبارکت باشه حالشو ببری

لینک به دیدگاه

ببین من استادای تریدی رو میشناسم که هنو تریدی 2010 درس میدن مم میخوام سیستمی داشته باشم که تمام زوایای تریدی مکس و به بهترین شکل اجرا کنه و برای اومدن ورژن های جدیدش لحظه شماری کنم نه این که ناراحت بشم !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوشمان امد ... :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین من استادای تریدی رو میشناسم که هنو تریدی 2010 درس میدن مم میخوام سیستمی داشته باشم که تمام زوایای تریدی مکس و به بهترین شکل اجرا کنه و برای اومدن ورژن های جدیدش لحظه شماری کنم نه این که ناراحت بشم !

خوب اگه میگفتی سیستمی میخوام برای تری دی مطمئن باش گرافیکی هم به  سیستم پیشنهاد میشد که از پس بازی هم بر بیاد

برای مکس هم الان یا زنون میبندن یا مثلا 4930K

اگه منظورت از اومدن ورژنهای جدیدش مکس هست که ورژن های جدیدش اومده 

مکس 2015 هم اومده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

3d max رو بهونه کردی برادر . کسی نمیاد مانیتور 144 هرتز + کارت GeForce یا Radeon و Intel Core رو برای مکس انتخاب کنه . من باشم 13 که کمه 130 ملیون خرج سیستم میکنم ولی آشغال نمیخرم ، حتی تو ایران هم اسمبلش نمیکنم .

شما اگه عاقل باشی 16سال رو میکنی 18 و میری اون ور آب به بهونه ادامه تحصیل بعد هر چی خواستی اونجا میبندی . اینجا بهترین چیزارم داشته باشی باز چوب لاچرخت میکنن . آره .

من دوتا سیستم دارم سر جمع 12 میلیون و یه پرایدم دارم (با سیستم صوتی خوب!) میرم دانشگاه و میام سربازی هم معافم ولی به خدا از زندگی لذت نمی برم ، همش میگم کی میشه از این دنیا بریم ؛ 19 سالمم بیشتر نیست . حالا شما به زندگی امیدواری ، خیلی هم عالیه ؛ اما با 13 میلیون کیس داشتن جایی رو نمیگیری ، خیالت راحت دو روزه فراموش میشی . دیدم که میگم .

من بهت میگم خیلی جونی و هنوز جا داری یا 13 ملیون رو همه کار باهاش بکن (کیس بخر ، گوشی بخر ، کنسول بخر و ...) (که من میگم نکن) یا نگه دار درست که تموم شد دیپلم گرفتی دوباره این تایپیکو آپ کن بعد ببین چه تصمیمی داری .

الان هم هر کاری میخوای بکنی بکن ، چون پوله خودته ؛ فقط یه دفعه غیبت نزنه و همه بفهمیم که خدایی نکرده سره کار بودیم .

لینک به دیدگاه

بچه ها همه نظراتتون و میخونم و ممنونم که نظر میدین ولی برای اینکه به بحث کش ندم جواب نمیدم. ایشالا ایران تو پنالتی ژاپن و بزنه :)

لینک به دیدگاه

بچه ها همه نظراتتون و میخونم و ممنونم که نظر میدین ولی برای اینکه به بحث کش ندم جواب نمیدم. ایشالا ایران تو پنالتی ژاپن و بزنه :)

عجب بردی هم بود5-2 =))  :laughing:

لینک به دیدگاه

من اگه حتی این همه پول داشتم هم نمی دادم سیستم بخرم یعنی دلم نمیومد فرداش می رفتم سرمو می زدم  :laughing:

آقا منطقیه من میگم برو بخر  =))

لینک به دیدگاه

این قطعات که با هم نمی خونه

z97 برتری زیادی در مقایسه با z87 نداره

سی پی یو که انتخاب کردید با 4470 در حد 5 درصد هم در کارایی تفاوت نداره

هاردی که انتخاب کردید به این سیتسم نمی خوره باید بلک وسترن رو تهیه کنید

هیچ منطقی توجیه نمی کنه روی این سیستم رم 16 بزارید

کیس می تونید حرفه ای تر انتخاب کنید

پاور انتخاب خوبی هست

ssd رو خوب انتخاب کردید

خنک کننده خوبی انتخاب کردید

اسپیکر هم خوب نیست می تونید z623 انتخاب کنید بازی های نهایت لذت رو ببرید

لینک به دیدگاه

این قطعات که با هم نمی خونه

z97 برتری زیادی در مقایسه با z87 نداره

سی پی یو که انتخاب کردید با 4470 در حد 5 درصد هم در کارایی تفاوت نداره

هاردی که انتخاب کردید به این سیتسم نمی خوره باید بلک وسترن رو تهیه کنید

هیچ منطقی توجیه نمی کنه روی این سیستم رم 16 بزارید

کیس می تونید حرفه ای تر انتخاب کنید

پاور انتخاب خوبی هست

ssd رو خوب انتخاب کردید

خنک کننده خوبی انتخاب کردید

اسپیکر هم خوب نیست می تونید z623 انتخاب کنید بازی های نهایت لذت رو ببرید

e

ممنون از شما و همه :)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...