رفتن به مطلب

من ۱۶ سالمه و این تازه شروع کاره ؛) ایا خرید این سیستم منطقیه ؟

Recommended Posts

• کاربر ویژه

e

ممنون از شما و همه :)

سلام

سیستم رو خودتون انتخاب کردین ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 70
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

عجب ...

بستگی به هدف داره...

اگه پول از پارو بالا میره و فقط میخوای پوز بزنی و بگی آی مردم چشتون درآد من سیستم 13-14 میلیونی دارم، خوب منطقیه!!! اینم یه جور منطقه دیگه!

این مورد بالا که گفتم استفاده ات (یعنی هدف) فقط میشه پوز زدن نه چیز دیگه...

لینک به دیدگاه

والا منم Solid و Catia و چند تا نرم افزار دیگه کار میکنم.

اما سیستمم 775 هست.

به نظر من این دوستمون و خیلی از دوستان دیگه با این حرف که طراحی میکنیم خودشون و گول میزنن و کلی پول سیستم میدن.

البته هرکسی به جیب خودش نگاه میکنه.

ولی این و از من داشته باش که الان 23 سالمه و سربازم.

الان قدر حتی یه هزار تومنی رو میدونم.

یه زمانی میرسه که حاضری از بی پولی پیاده طی کنی اما حتی به بابات رو نندازی پول بده.

لینک به دیدگاه

یه زمانی میرسه که حاضری از بی پولی پیاده طی کنی اما حتی به بابات رو نندازی پول بده.

آخ گفتی ... :D

من الان 5 ساله به این مرض دچار شدم :D

اصلاً پول گرفتن از بابام رو دور از شأن خودم می دونم. :)

لینک به دیدگاه

دوست گرامی اگه پول برات مشکل نیست بیا برات یه سیستم جمع کنم 60 70 میلیون که MAX براش عکسه

ولی اگه نخریدی منتظر باش X99 بخر 6 تا 7 خرجش کن هالشو ببر

لینک به دیدگاه

من دوتا سیستم دارم سر جمع 12 میلیون و یه پرایدم دارم (با سیستم صوتی خوب!) میرم دانشگاه و میام سربازی هم معافم ولی به خدا از زندگی لذت نمی برم ، همش میگم کی میشه از این دنیا بریم ؛ 19 سالمم بیشتر نیست .

خدا بده برکت!  :Not Worthy:  =P~  :clapping: این همه آپشن و امکانات داری، بعد میگی از زندگی لذت نمی برم؟؟؟؟ :eek: :eek: :eek:  :blink: :blink: :blink:

من خودم سه تا سیستم Pentium 4 دارم ( دو تا 478 با یه 775 :wacko: ) و یه پراید با ضبط کاست! :crying:

گوشی هم ندارم!!! :D خیلی هم به زندگی امیدوارم! :x خیلی هم بهم خوش میگذره!  :laughing:

تازه یه ماه دیگه هم میام بالای 18 . :cool:

ویرایش شده توسط Poori_CAPITAL
لینک به دیدگاه

الان قدر حتی یه هزار تومنی رو میدونم.

آی گفتی! :D

من الان حدوداً یه سالی هست که همین حال رو دارم. ^_^

ویرایش شده توسط Poori_CAPITAL
لینک به دیدگاه

زندگی  رو هر چی سخت بگیری برات سخت تر میشه

به نظرم باید قید یه چیزایی رو زد تا به اون چیز منظور هدف رسید حالا اون چیزها چی میتونن باشن مثل : ولخرجی بیرون شام خوردن هر شب مهمونی زیاد رفتن با دوستا شبا نشستن لباس خریدن بیش ازحد گوشی فلان عوض کردن ماشینمو فلان سیستم ببندم و کلی قرو فره دیگه

حالا من نمیدونم اینایی که گفتیم چه ربطی به این تاپیک داشت خودم هم نفهمیدم

لینک به دیدگاه

حالا واسه چی اینقدر منفی دادین به این بنده خدا !!! 

خوب می خواد سیستم گرون بگیره

با این رویه اگه من بیام فردا یک تایپک بزنم بگم ملت یه کمکی بکنید من یه سیستم 478 ببندم فکر کنم کلی مثبت گیرم بیاد ! 

کسی منفی نده ها ! داریم حرف می زنیم خوب 4 ساله عضو فرومم ناسلامتی یه بزرگتری کوچکتری رعایت کنید ! (شوخی) 

قیمتم اینقدر نمیشه البته اینارو شما با دلار زدی مثلا رم 400 دلار رو احتمالا با دلار 3200 حساب کردی شده 1280 رم 2400 16 گیگ رو حدود 700 800 هم می شه گیرآورد. 

لینک به دیدگاه

آی گفتی! :D

من الان حدوداً یه سالی هست که همین حال رو دارم. ^_^

زحمت کشیدی

هم سن وسالای تو یه زندگی رو میگردونن.تو افتخارمیکنی از بابات پول نمیگیری؟ :wacko:

تازه اینم.... ^_^....میذاری؟؟؟؟ :mad: :mad: :mad:

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

طرف تا بیاد این همه منفی رو مثبت کنه فکر کنم دنیا تموم شده قیامت میاد

نخیر جانم مورد داشتیم بیشترازاینارو مثبت کردند.طی دوسه روز :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

نخیر جانم مورد داشتیم بیشترازاینارو مثبت کردند.طی دوسه روز :-? :-? :-?

خود من البته با لطف دوستان منفی 120 رو در عرض سه روز مثبت کردن.منظورتون من بود

لینک به دیدگاه

دوستان این همه منفی جواب این دوستمون نبود.ایشون فقط 16 سال دارن و نباید با کسی که تازه به فروم اومده اینطوری باشیم.

ویرایش شده توسط MESSI
لینک به دیدگاه

زحمت کشیدی

هم سن وسالای تو یه زندگی رو میگردونن.تو افتخارمیکنی از بابات پول نمیگیری؟ :wacko:

تازه اینم.... ^_^....میذاری؟؟؟؟ :mad: :mad: :mad:

مگه حرفی که من زدم؛ معنی دیگه هم داشت؟؟؟ :confused:

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

لطفا در منفی و مثبت همدیگه دخالتی نکنید و این مثبت منفیها برای همینه که داده بشه

مگر اینکه کشف بشه از روی قصد و غرضی بوده

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

لطفا در منفی و مثبت همدیگه دخالتی نکنید و این مثبت منفیها برای همینه که داده بشه

مگر اینکه کشف بشه از روی قصد و غرضی بوده

چشم جناب حسینی ولی پست اول ایشون مگه چه اشکالی داره که باید 5تا منفی بگیره مگه نظر خواستن از دیگران جرمه و کار بدی هستش ؟

لینک به دیدگاه

چشم جناب حسینی ولی پست اول ایشون مگه چه اشکالی داره که باید 5تا منفی بگیره مگه نظر خواستن از دیگران جرمه و کار بدی هستش ؟

برای بار اخر به شخص شما تذکر میدم که به امتیاز منفی و مثبت دیگران دخالت نکنید و به کار شخصی خودتون برسید و هر کسی اختیار خودش رو داره که از منفی و یا مثبت استفاده کنه

مگر اینگه مغرضانه باشه که اون رو بررسی کردیم که نبوده

لینک به دیدگاه

چشم جناب حسینی ولی پست اول ایشون مگه چه اشکالی داره که باید 5تا منفی بگیره مگه نظر خواستن از دیگران جرمه و کار بدی هستش

بااجازه از جناب حسینی.دوست عزیز کمک خواستن هم اداب داره ایشون لحن پست دادنشون اصلا خوب نبود ودر جاهایی قصد تخریب وتوهین به بچه های لیون داشتند.نحوه پست دادنشون رو ببین در جواب دوستان که کمک میکردن ایشون تحقیر کردن وسرکار گذاشتنو دنبال میکردند.شما متوجه نشدید؟ من منفی ندادم به ایشون ولی نتونستم اینارو تودلم نگه دارم.ازدوستان وجناب حسینی معذرت میخوام

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...