رفتن به مطلب

پرقدرت ترین کارت گرافیک توسط ایسوس معرفی شد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

کاملا اشتباهه -ببخشید -البته-بنده خودم گیمرم-منظورم کاربر های حرفه ایی و با تجربه بود که میدونن پولشون رو کجا خرج کردن و چی گرفتن-نه کسی که برای پز قطعه میخره!!ضمنا من بحث کلی کردم اصلا منطورم بازار داخل نبود و مقایسه ایی بین اینجا و آنجا نکردم -کلا توی تاپیک بحث بیشتر متقرفه شده  اگر دقت کنید-بنده یک سری اطلاعات آماری و علمی ارائه کردم-موفق باشید-

اخوی منم از از وقتی 5 سالم بود خودم تنهایی میرفتم 2تا خیابون اونور تر کلوپ که مورتال کامبت با بریک کنفور بازی کنم، مطمئنا آدم زیاد پیدا میشه واسه خرید یچیزی پز بدن همونطور هم که خیلیا هستن که حاظرن این کارت بخرن فقط واسه تجربه داشتنتش... منم نگفتن هیچ کارتی به قدرتش نمیرسه ولی هر فردی دوس داره یچیزه خاص داشته باشه.. مثل اینکه بگی هم پراید و هم وایپر هنسی یکارو انجام میدن ولی اینکجا اون کجا!!! منم اطلاعات دقیقی گفتم درباره نحوه شیپ و قیمت گذاری کنسولها و اینکه چرا قیمت ها اینطوری اگه با دقت بخونیش داداش من.. شما هم موفق باشی و مرسی بابت پست

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

ای گفتی اخوی :دی تازه بعدش میتونی بگی مثل کوه میتونی روی من تکیه کنی بخاطر اینکه پاور 1200 OC با درجه 90 پلاس دارم =))

تحت بدترین شرایط هم نمیسوزه حتی اگه مهریت 1367 تا سکه تمام بهار طرح قدیم باشه :D

=))  =))  =))  =))  =))

دقیقااااااااااااااااااا :laughing:

لینک به دیدگاه

مشخصات و نتایج:

85939474301057129268.jpg

42300334057736904397.jpg

مرسی بابت مشخصات داداش @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...