رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای خرید کارت گرافیک با خروجی hdmi

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان . خسته نباشید .

من میخوام یک کارت گرافیک خوب بخرم که قیمتش هم ماکزیمم تا 200 تومن باشه

و خروجی hdmi هم داشته باشه .

ممنون میشم که کمکم کنید .

لینک به دیدگاه

همون 200 هست ولی من اینو که برای فروش گذاشتن پیشنهاد میدم واز نظر سالم بودن مطمئن هست و قویتر

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?p=36631#post36631

لینک به دیدگاه

با سلام..

دوست عزیز اگر شما قصد دارید واقعا از خروجی HDMI کارتتون استفاده کنید پیشنهاد بنده این است که سمت انویدیا نرید به 1 دلیل اصلی اون هم اینکه کارت های انویدیا پردازنده مجزای صدا بر روی خود کارت ندارند و برای دریافت صدا از خروجی HDMI کارت باید مادربورد شما دارای خروجی روی بورد (یا به اصطلاح اصلی Header) از یکی از دو نوع SPDIF و یا HDMI Header باشد تا با استفاده از کابلی که همراه کارت ارائه می شود انرا متصل کرده و صدا را از خروجی کارت گرافیگتان دریافت کنید که این خود چند مشکل ایجاد می کند.

1- لزوم وجود هدر بر روی مادربورد.

2- هدر SPDIF قادر به انتقال صدا تا حداکثر 6 کانال می باشد بنابراین صدای 8 کاناله نخواهید داشت.

با توجه به توضیحات ارائه شده، کارت های گرافیک ATI از این سری ها پیشنهاد می شود (4670, 4830, 4850, 4870, 4890) که همه این مدل ها دارای یک پردازنده مجزای صدای 8 کاناله ساخت Realtek هستند که دیگر نیازی به وجود هدر روی مادربورد نخواهد بود و از داخل ویندوز تنها با تعویض خروجی صدا از کنترل پنل (و قرار دادن ان بر روی ATI HDMI Audio) میتوانید صدای 8 کاناله را از خروجی HDMI کارت خود داشته باشید.

از بین مدل های ذکر شده این مدل به علت داشتن قیمت مناسب و کارایی بالا قویا توصیه می شود.

Club3D HD4850 HDMI & DP Edition

البته از بین مدل های ذکر شده هر کدوم رو از هر بندی که پیدا کردید فقط دقت کنید که دارای خروجی HDMI بود تهیه کنید. چندان تفاوتی ندارد.

ویرایش شده توسط vscoder
لینک به دیدگاه

دوست من 4850 چند ماهی هست تو بازار نیست و باید خیلی دنبالش بگردی.

اگر تحمل دارید و ضروری نیست منتظر 5750 باشید تو ماه آینده.

لینک به دیدگاه

دوست من 4850 چند ماهی هست تو بازار نیست و باید خیلی دنبالش بگردی.

اگر تحمل دارید و ضروری نیست منتظر 5750 باشید تو ماه آینده.

ضروری که هستش و باید این یکی دو روزه بگیرم .

به نظرم 5750 باید گرونتر هم باشه . درسته ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...