رفتن به مطلب

پیشنهاد بازی clash of clans برای تمام بچه های فروم لیون در یک دهکده

Uranium
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

post-10586-0-20111700-1400040967_thumb.jpg

دوستان اگر همه موافق باشید با هم این بازی رو شروع کنیم.من دقیقا اطلاعی از چگونگی این بازی ندارم اما شنیدم فروم موبایلستان جز صدتای اول در دنیا هست.
ظاهرا که وقت زیادی هم نمیگیره
ما هم جمع میشیم به اسم لیون یه گروه میزنیم.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

این بازی به هیچ عنوان به هیچ کدوم از دوستان توصیه نمیشه، از همین الان بگم که بعداً نگید نگفتید، اعتیادش از اعتیاد به الکل بیشتره...  =)) ، الان چهارمین روزه که دارم بازی می کنم، واقعاً بازی جالبی هست.  :D 

یه چیزی توی مایه های تراوین قدیم خودمونه، دقیقاً همون سبک هست، ولی تفاوت هایی هم هست که جز با تجربه ی شخصی نمیشه شمردشون.

لینک به دیدگاه

بدون سکه که خیلی سخت میشه، یه چند سال نوری طول می کشه تا به جایی برسی، ولی از این سایت می شه سکه خرید: http://clash.giftha.com

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اگر با هم باشیم و از تجربیات استفاده کنیم بازم نمیشه؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نظر شخصی ایم اینه-این جور بازی ها که نمیشه بهشون هم گقت بازی-وقت مصرف کردن پاشون خیلی ارزش نداره-البته با عرض پوزش از دوستان-بوده کسی رو دیدم یک ماه پای سیستم تراوین میزده بعدش اومدن تراوین رو هیتلر کردن!!طرف 500 ساعت بازی کرده که چی آخرش جز هیچی نشده!!دوستان زیادی دیدم پای این جور مینی گیم ها،حتی دست و پا درد گرفتن!!!!!

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

من اینو بازی نکردم ولی بازی فروت کرافت رو انجام میدم که خیلی اعتیاد آوار هست اگه تمایل به ایجاد قبیله دارید منم هستم.

لینک دانلودclash of clans

http://www.farsroid.com/clash-of-clans/

ذوستانی که خواهان امدن به قبیله در بازی فروت کرافت هستند نام کاربری رو پ خ بدن

ویرایش شده توسط MESSI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی خوبی هست دوستم بازی میکنه به اینترنت احتیاج داره و همیشه بازیکن تو کف پول هست

بازی 2048 هم بازی بدی نیست امتحان کنن دوستان

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

اتفاقاً 2048 رو هم دارم، عالیه ولی بسیار دشواره، مخصوصاً حالتی که اعداد رو باید 1 به 1 جمع کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نظر شخصی ایم اینه-این جور بازی ها که نمیشه بهشون هم گقت بازی-وقت مصرف کردن پاشون خیلی ارزش نداره-البته با عرض پوزش از دوستان-بوده کسی رو دیدم یک ماه پای سیستم تراوین میزده بعدش اومدن تراوین رو فیلتر کردن!!طرف 500 ساعت بازی کرده که چی آخرش جز هیچی نشده!!دوستان زیادی دیدم پای این جور مینی گیم ها،حتی دست و پا درد گرفتن!!!!!

سلام

چند سال ( بیشتر از 3 سال ) تراوین بازی کردیم ( من و برادرم )- سر کار - شب که خواب نداشتم ( سر جم 2 ساعت شاید کمتر میخوابیدم ) - موقع رانندگی تو گوشی و ....

نتیجه ::: هیچی به هیچی  :::

فقط چند تا دوست خوب پیدا کردم که الانم باهاشون تلفنی حرف میزنم

لینک به دیدگاه

سلام

چند سال ( بیشتر از 3 سال ) تراوین بازی کردیم ( من و برادرم )- سر کار - شب که خواب نداشتم ( سر جم 2 ساعت شاید کمتر میخوابیدم ) - موقع رانندگی تو گوشی و ....

دقیقاً نتیجش همین میشه که گفتی مستر عطا.

لینک به دیدگاه

من نظر شخصی ایم اینه-این جور بازی ها که نمیشه بهشون هم گقت بازی-وقت مصرف کردن پاشون خیلی ارزش نداره-البته با عرض پوزش از دوستان-بوده کسی رو دیدم یک ماه پای سیستم تراوین میزده بعدش اومدن تراوین رو فیلتر کردن!!طرف 500 ساعت بازی کرده که چی آخرش جز هیچی نشده!!دوستان زیادی دیدم پای این جور مینی گیم ها،حتی دست و پا درد گرفتن!!!!!

سلام

دوستان توجه کنید این بازی مثل تراوین نیست که آخرش سرور رو بگیرن ریست کنن و هرچی زحمت کشیدی به فنا بره ...

این بازی هیچوقت ریست نمیشه و همیشه در حال جریان هست  :D  البته خب اعتیاد بهش هم چند برابر تراوین هست ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همه.

من الان نزدیک به 6ماهه دارم این بازی رو میرم خیلی بازی عالی و در عین حال اعتیاد آوری هست :huh:

به دوستان پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنن.

اگر بتونین تعداد خونه های کار گرتون رو افزایش بدین خیلی در افزایش سرعت پیشرویتون کمک میکنه.

لینک به دیدگاه

سلام به همه.

من الان نزدیک به 6ماهه دارم این بازی رو میرم خیلی بازی عالی و در عین حال اعتیاد آوری هست :huh:

به دوستان پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنن.

اگر بتونین تعداد خونه های کار گرتون رو افزایش بدین خیلی در افزایش سرعت پیشرویتون کمک میکنه.

من سکه بخر نیستم، ولی اگر نیاز باشه برای این یکی هم که شده سکه می خرم، چون واقعاً تأثیر گذاره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من سکه بخر نیستم، ولی اگر نیاز باشه برای این یکی هم که شده سکه می خرم، چون واقعاً تأثیر گذاره.

لازم نیست سکه بخرید من همین جوری تونستم از 5تا خونه 4تاش رو بگیرم

post-10820-0-33285200-1399998618_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

لازم نیست سکه بخرید من همین جوری تونستم از 5تا خونه 4تاش رو بگیرم

ای ول، ولی من گند زدم، همون اول کار خرج کردم هر چی داشتم رو، باید منتظر جایزه ها بمونم.

لینک به دیدگاه

بچه ها من یک هفته هست که دارمش ولی نمیدونم چجوری باید دوستانم رو پیدا کنم

البته اعتیاد اور هست ولی خیلی هم باحال نیست

یه ایراد کوچیک هم که داره اینه که سربازایی که برای جنگ میفرستی دیگه چه ببری چه ببازی برنمیگردن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بچه ها من یک هفته هست که دارمش ولی نمیدونم چجوری باید دوستانم رو پیدا کنم

البته اعتیاد اور هست ولی خیلی هم باحال نیست

یه ایراد کوچیک هم که داره اینه که سربازایی که برای جنگ میفرستی دیگه چه ببری چه ببازی برنمیگردن

دوستانتون رو میتونین از طریق کلنشون پیدا کنین و به کلن اونا بپیوندید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بلاخره قرار نیست که کل زندگی خودش رو آدم بگذاره روش

من میگم یه گروه به اسم لیون بزنیم شاید تو دنیا اول شدیم  :D

من دارم نصب می کنم یکی از بچه های با تجربه یه قبیله به اسم Lion Boy درست کنه

البته فکر کنم باید اول از آقای حسینی عزیز اجازه بگیریم.

لینک به دیدگاه

لینک دانلودclash of clans

http://www.farsroid.com/clash-of-clans/

خیلی ممنون

بعد چند روز کاملا معتاد این بازی شدیم اینکه کارگرام دست خالی نمونن ساعت 3 نصف شد پا میشم ببینم بیکار هستن یانه

خلاصه...

اقا من به کمکتون احتیاج دارم 

اگه امکانش بود کمکم کنید و به سوالاتم پاسخ بدین

سرباز های کارگر رو چجوری میشه زیاد کرد؟

اون ساختمون خرابه کارش چیه؟

وقتی پولمون ظرفیتش پر هست و کارگرامون مشغول کار نمیشه هیچ جوری خرجشون کرد؟

اون بالا کنار سرباز کارگر یه علامت مثل سپر هستش اون چیه و کاربردش چی هست ؟

علامت دست که کنارش فلش به سمت راست و بالا کشیده شده کارش چیه و چیکار میکنه؟

کاپ ها به چه دردی میخورن و ایا میشه خرجشون کرد؟

بالای علامت کاپ یه کادر آبی رنگ هستش که بغلش شماره هست کار اون چیه و کاربردی نداره؟

چجوری میشه از کسی که بهت حمله کرده انتقام بگیرم؟

چجوری میشه به یه گروه بزرگتر ملحق بشیم این کار چه مزایا ومعایبی داره؟

وقتی به یه جایی حمله میکنیم سرباز های زنده برنمیگردن؟

فعلا اینا یادم اومد اگه جواب بدین خیلی ممنون میشم ببخشید که زیاد شد

لینک به دیدگاه

6500 تا الماس

قیمت 150 تومن از همه ارزون تر میدم

14000

تایی هم میدم 300 تومن بدویید

لینک به دیدگاه

از من دیگه داخل بازی نمیره و میگه باید آبدیت رو بریزید .سرعت نت گوشیم پایینه لطفا لینک دانلد آپدیت رو به من هم بدید.

من چند دقیقه بیشتر بازی نکردم دفعه ی بعد که خواستم بازی کنم آپدیت خواست کمک کنید .

لینک به دیدگاه

مارکت موبو جین رو از نت دانلود کن و رو گوشیت نصب کن هر چی اپدیته بازیه رو از اونجا دان کن

من سرعت نت گوشیم افتضاح هستش چقدر طول میکشه دان بشه

لینک به دیدگاه

من نظر شخصی ایم اینه-این جور بازی ها که نمیشه بهشون هم گقت بازی-وقت مصرف کردن پاشون خیلی ارزش نداره-البته با عرض پوزش از دوستان-بوده کسی رو دیدم یک ماه پای سیستم تراوین میزده بعدش اومدن تراوین رو هیتلر کردن!!طرف 500 ساعت بازی کرده که چی آخرش جز هیچی نشده!!دوستان زیادی دیدم پای این جور مینی گیم ها،حتی دست و پا درد گرفتن!!!!!

100 در 100 با شما موافقم .. اینجور بازیها که با صرف وقت زیاد باید بشینی منابع جمع کنی وقت تلف کردنه محضه...

لینک به دیدگاه

از من دیگه داخل بازی نمیره و میگه باید آبدیت رو بریزید .سرعت نت گوشیم پایینه لطفا لینک دانلد آپدیت رو به من هم بدید.

من چند دقیقه بیشتر بازی نکردم دفعه ی بعد که خواستم بازی کنم آپدیت خواست کمک کنید .

منم همین مشکل رو داشتم از بازار تونستم براحتی آبدیت کنم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...