رفتن به مطلب

پیشنهاد بازی clash of clans برای تمام بچه های فروم لیون در یک دهکده

Uranium
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

حدودا یک سالی میشه بازی میکنم

مرحله 82 رسیدم

کمتر حمله میکنم

بیشتر حالت دفاعی

بین 700 تا 800  کاپ باشی کمتر حمله میشه

موفق باشید

post-19400-0-21651000-1429520777_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

من یکی 2 روزه دارم بازی میکنم 

کمی جالب هست 

یکم باید فسفر بسوزونی 

که چیکار کنی 

ولی اولش همیشه همین طوره 

تو این 2 روز رسیدم لول 8 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نمیدونم چرا دوستان میان میگن این بازی و دیگر بازی ها مشکل دارند درصورتی که مشکل از خودشون هست ...  :D

این بازی همچون تراوین جنگ خان ها و غیره بصورت انلاین و رایگان هست و براحتی میشه سالیان سال بازی کرد و پیشرفت داشت و لذت برد... حالا یکی حوصلش نمیرسه می خواد یکشبه بره بالا میره جم میخره... درصورتی که اگر شما با جم های جایزه بازی سعی در باز کردن کارگرها کنید به همه کاری میرسید... الان من با گوشی انلاین میشم اتک میدم نیرو میزنم بسازه افلاین میشم... یک ساعت دیگه میام باز اتک میدم و نیرو میدم بسازه و... روزی 10-15 تا اتک میرم (که کلا روزی 1 ساعت هم درگیر بازی نیستم)به زندگیمم میرسم... این که این بازیه، من تو تراوین هم قدیم بازی میکردم اینجوری بود حتی تو جنگ خان ها همیشه جزء 20 نفراول بازی بودم که خب وقت بیشتری صرف میشد برای موندن در رقابت اما این بازی با دفاع کردن هم میشه امتیاز گرفت و خودتو به نفرات بالای دنیا برسونی و با استفاده از اشتباهات دیگران می تونی حتی اول دنیا هم بشی...  :D

این یعنی اینقدر این بازی دست ما رو باز گذاشته... حالا یک عرب پولدار میاد یعالمه پول خرج بازی میکنه میره بالا بعدم حوصلش سر میره دور میندازه یکی مثل من یک سال و خورده ای هست دارم بازی می کنم علاوه بر اینکه دارم لذت میبرم بازیمم گذاشتم برای فروش شاید یک پولی هم از توش در اومد برام بعد دوباره از اول بازی کردم...  :laughing:

لینک به دیدگاه

عاقا تو این اپدیت جدید به محض اینکه شیلد نداشته باشی میان از روت رد میشن خیلی سخت شده

ولی دونات خوب میده عوضش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عاقا تو این اپدیت جدید به محض اینکه شیلد نداشته باشی میان از روت رد میشن خیلی سخت شده

ولی دونات خوب میده عوضش

منظورت لوت هست دیگه دوست گرامی ؟

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

دوستان کسی راه حلی برای دریافت جم رایگان بزاره ، لنگ این جم موندیم .

__________________________________________________________________________________________________________________________________

خرید گیفت کارت - گیفت کارت آیتونز

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...