رفتن به مطلب

ارسال تصویر از وایرلس کامپیوتر بروی تلویزیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

میخواستم ایا میشه از طریق مودم وایرلس تصویر ارسال کرد روی tv

مودم وایرلس tp-link 8961nd

tv LG 47LA7400

دوستانی که اینکارو کردن ممنون میشم ما رو راهنمای کنن

ویرایش شده توسط Mr surface
لینک به دیدگاه

تلویزیون شما سیستم DLNA یا کانکشن wireless داره؟؟؟ فکر کنم سری های LW دارای کانکشن وایرلس باشن. 

اگر تلویزیون شما وایرلس داشته باشه، راه کار داره، در غیر این صورت بایستی دانگل وایرلس بگیرید که شاید به تلویزیونتون بخوره یا نه !!!

سیستم عامل اندروید داره تلویزیونتون ؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

شما می خواین فیلم ها و فایل های مولتی مدیا رو با تلویزیون به اشتراک بگذارید و یا می خواید به عنوان مانیتور از تلویزیون به صورت بی سیم استفاده کنید؟

در صورتی که اولی مد نظر شما باشه:

شما می تونید با نرم افزار های به اشتراک گذاری فایل ها از جمله mezzmo و یا سامسنوگ allshare  و یا nero shareware استفاده کنید. به این صورت که پس از نصب و فعال کردن network discover در منوی advanced network sharing ، پوشه و یا فایل مورد نظرتون رو از طریق یکی از نرم افزار های یادشده به اشتراک بگذارید و از طریق گزینه smart share در تلویزیونتون به اونها دسترسی پیدا کنید.

نرم افزار mezzmo به دلیل نشان دادن فایل ها به صورت thumbnail  از سایر نرم افزار ها بهتر عمل می کنه.

---------------

اما در صورتی که حالت دوم مد نظر شما باشه، شما به قابلیت ( Intel Widi (Wireless Display نیاز دارید.

برای این منظور شما به یه سری به قول معروف requirement نیاز دارید که کم هم نیستند.

1- برخوردای از یکی از پردازنده های زیر :

• 2nd generation Intel® Core™ i3/i5/i7 Mobile Processor
  • 3rd Generation Intel® Core™ i3/i5/i7 Mobile and Desktop Processor
  • 4th Generation Intel® Core™ i3/i5/i7 Mobile and Desktop Processor
  • Intel® Pentium® N3510 Processor
  • Intel® Celeron® N2805 Processor
  • Intel® Celeron® N2810 Processor
  • Intel® Celeron® N2910 Processor
  • Intel® Atom® Z3740 Processor
  • Intel® Atom® Z3740D Processor
  • Intel® Atom® Z3770 Processor
  • Intel® Atom® Z3770D Processor

استفاده از یکی از پردازنده های گرافیکی زیر که همگی اینتل هستند.

• Intel® Iris™ Pro Graphics 5200
  • Intel® Iris™ Graphics 5100
  • Intel® HD Graphics 5000
  • Intel® HD Graphics 4600
  • Intel® HD Graphics 4400
  • Intel® HD Graphics 4200
  • Intel® HD Graphics 4000
  • Intel® HD Graphics 3000 (mobile)
  • Intel® HD Graphics 2500
  • Intel® HD Graphics 2000 (mobile)

و فرستنده و گیرنده امواج بی سیم یکی از مدل های زیر: که البته برخی از اینها نام چیپ ها هستند و باید به دنبال مدل هایی بگردید که از این چیپ های فرستنده توشون استفاده شده باشه.

• Intel® Centrino® Wireless-N 1000, 1030, 2200, or 2230
  • Intel® Centrino® Wireless-N 2200 for Desktop
  • Intel® Centrino® Advanced-N 6200, 6205, 6230, or 6235
  • Intel® Centrino® Advanced-N 6205 for Desktop
  • Intel® Centrino® Wireless-N + WiMAX 6150
  • Intel® Centrino® Advanced-N + WiMAX 6250
  • Intel® Centrino® Ultimate-N 6300
  • Intel® Dual Band Wireless-N 7260
  • Intel® Dual Band Wireless-AC 7260
  • Intel® Dual Band Wireless-AC 7260 for Desktop
  • Intel® Dual Band Wireless-AC 3160
  • Intel® Wireless-N 7260
  • Broadcom BCM43228*
  • Broadcom BCM43241*
  • Broadcom BCM4352*

در کنار اینها شما باید از آخرین نسخه درایور کارت گرافیک اینتل ، درایور widi و آخرین نسخه نرم افزار Intel Widi روی سیستمتون استفاده کنید.

در مورد پردازنده ها و گرافیک عموما مشکلی نیست و می شه تهیه کرد اما در مورد فرستند و یا گیرنده وایرلس :

گیرنده رو تلویزیون شما به صورت پیش فرض داره و مشکلی از این جهت نداره و فقط کافیه wifi screen share  رو از منوی تنظیمات شبکه تلویزیونتون فعال کنید.

اما در مورد فرستند در صورتی که مادبرد شما روی خودش گیرنده و فرستنده wifi داره به عنوان مثال مادر بردهای سری Deluxe از ایسوس یا سری g1  گیگابایت و یا مادربرد های سری m  و x از msi  می تونید از این قابلیت استفاده کنید و در صورتی مادربرد شما این قابلیت رو نداره باید این دانگل به صورت جداگانه تهیه بشه.

-------------------------------------

البته برای کاربرد مورد نظر شما راههای دیگه ای هم وجود دارد که از جمله اونها می شه به استفاده از مبدل های تصویری از جمله مدلی مثل d-link dsm  260  استفاده کرد. که ظاهرا به منظور استفاده از این قابلیت بر روی سیستم های که به به سخت افزار های بالا مجهز نیستند طراحی شده.

----------

من فعلا فقط این مطالب به ذهنم رسید و امیدوارم که تونسته باشه کمکی بکنه در صورتی که فرم دیگه ای از اتصال مد نظرتونه لطفا عنوان کنید تا شاید من و یا دوستان دیگه بتونن راهنمایی کنن.

--------------

دوستان لطف کنند مطلب رو بخونن و اگه جایی اشتباهی شده و یا مطلب غلطی عنوان شده تصحیح کنند.

با تشکر

widi-3000-2x1.png.rendition.cq5dam.webin

لینک به دیدگاه

تلویزیون شما سیستم DLNA یا کانکشن wireless داره؟؟؟ فکر کنم سری های LW دارای کانکشن وایرلس باشن. 

اگر تلویزیون شما وایرلس داشته باشه، راه کار داره، در غیر این صورت بایستی دانگل وایرلس بگیرید که شاید به تلویزیونتون بخوره یا نه !!!

سیستم عامل اندروید داره تلویزیونتون ؟؟؟

اولا ممنون پوریا جان واسه کمکتون

بله هم وایرلس داره وهم dlna داره.

سیستم عامل خودش داره.

من یبار تو اینجا یه بنده خدای این کارو کرد الان هرچی دنبال پست میگردم پیدا نمیکنم اگه میشه راهنمای کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام

شما می خواین فیلم ها و فایل های مولتی مدیا رو با تلویزیون به اشتراک بگذارید و یا می خواید به عنوان مانیتور از تلویزیون به صورت بی سیم استفاده کنید؟

در صورتی که اولی مد نظر شما باشه:

شما می تونید با نرم افزار های به اشتراک گذاری فایل ها از جمله mezzmo و یا سامسنوگ allshare  و یا nero shareware استفاده کنید. به این صورت که پس از نصب و فعال کردن network discover در منوی advanced network sharing ، پوشه و یا فایل مورد نظرتون رو از طریق یکی از نرم افزار های یادشده به اشتراک بگذارید و از طریق گزینه smart share در تلویزیونتون به اونها دسترسی پیدا کنید.

نرم افزار mezzmo به دلیل نشان دادن فایل ها به صورت thumbnail  از سایر نرم افزار ها بهتر عمل می کنه.

---------------

اما در صورتی که حالت دوم مد نظر شما باشه، شما به قابلیت ( Intel Widi (Wireless Display نیاز دارید.

برای این منظور شما به یه سری به قول معروف requirement نیاز دارید که کم هم نیستند.

1- برخوردای از یکی از پردازنده های زیر :

• 2nd generation Intel® Core™ i3/i5/i7 Mobile Processor
  • 3rd Generation Intel® Core™ i3/i5/i7 Mobile and Desktop Processor
  • 4th Generation Intel® Core™ i3/i5/i7 Mobile and Desktop Processor
  • Intel® Pentium® N3510 Processor
  • Intel® Celeron® N2805 Processor
  • Intel® Celeron® N2810 Processor
  • Intel® Celeron® N2910 Processor
  • Intel® Atom® Z3740 Processor
  • Intel® Atom® Z3740D Processor
  • Intel® Atom® Z3770 Processor
  • Intel® Atom® Z3770D Processor

استفاده از یکی از پردازنده های گرافیکی زیر که همگی اینتل هستند.

• Intel® Iris™ Pro Graphics 5200
  • Intel® Iris™ Graphics 5100
  • Intel® HD Graphics 5000
  • Intel® HD Graphics 4600
  • Intel® HD Graphics 4400
  • Intel® HD Graphics 4200
  • Intel® HD Graphics 4000
  • Intel® HD Graphics 3000 (mobile)
  • Intel® HD Graphics 2500
  • Intel® HD Graphics 2000 (mobile)

و فرستنده و گیرنده امواج بی سیم یکی از مدل های زیر: که البته برخی از اینها نام چیپ ها هستند و باید به دنبال مدل هایی بگردید که از این چیپ های فرستنده توشون استفاده شده باشه.

• Intel® Centrino® Wireless-N 1000, 1030, 2200, or 2230
  • Intel® Centrino® Wireless-N 2200 for Desktop
  • Intel® Centrino® Advanced-N 6200, 6205, 6230, or 6235
  • Intel® Centrino® Advanced-N 6205 for Desktop
  • Intel® Centrino® Wireless-N + WiMAX 6150
  • Intel® Centrino® Advanced-N + WiMAX 6250
  • Intel® Centrino® Ultimate-N 6300
  • Intel® Dual Band Wireless-N 7260
  • Intel® Dual Band Wireless-AC 7260
  • Intel® Dual Band Wireless-AC 7260 for Desktop
  • Intel® Dual Band Wireless-AC 3160
  • Intel® Wireless-N 7260
  • Broadcom BCM43228*
  • Broadcom BCM43241*
  • Broadcom BCM4352*

در کنار اینها شما باید از آخرین نسخه درایور کارت گرافیک اینتل ، درایور widi و آخرین نسخه نرم افزار Intel Widi روی سیستمتون استفاده کنید.

در مورد پردازنده ها و گرافیک عموما مشکلی نیست و می شه تهیه کرد اما در مورد فرستند و یا گیرنده وایرلس :

گیرنده رو تلویزیون شما به صورت پیش فرض داره و مشکلی از این جهت نداره و فقط کافیه wifi screen share  رو از منوی تنظیمات شبکه تلویزیونتون فعال کنید.

اما در مورد فرستند در صورتی که مادبرد شما روی خودش گیرنده و فرستنده wifi داره به عنوان مثال مادر بردهای سری Deluxe از ایسوس یا سری g1  گیگابایت و یا مادربرد های سری m  و x از msi  می تونید از این قابلیت استفاده کنید و در صورتی مادربرد شما این قابلیت رو نداره باید این دانگل به صورت جداگانه تهیه بشه.

-------------------------------------

البته برای کاربرد مورد نظر شما راههای دیگه ای هم وجود دارد که از جمله اونها می شه به استفاده از مبدل های تصویری از جمله مدلی مثل d-link dsm  260  استفاده کرد. که ظاهرا به منظور استفاده از این قابلیت بر روی سیستم های که به به سخت افزار های بالا مجهز نیستند طراحی شده.

----------

من فعلا فقط این مطالب به ذهنم رسید و امیدوارم که تونسته باشه کمکی بکنه در صورتی که فرم دیگه ای از اتصال مد نظرتونه لطفا عنوان کنید تا شاید من و یا دوستان دیگه بتونن راهنمایی کنن.

--------------

دوستان لطف کنند مطلب رو بخونن و اگه جایی اشتباهی شده و یا مطلب غلطی عنوان شده تصحیح کنند.

با تشکر

widi-3000-2x1.png.rendition.cq5dam.webin

ممنون پس با این اوصاف من نمیتونم مستقیم steam کنم چون این چیزای که گفتید من ندارم ولی میتونم اشتراک گذاری کنم؟

لینک به دیدگاه

بله واسه به اشتراک گذاشتن فایل های مشکلی ندارید

فقط پیشنهاد میشه بین مودم و تلویزیون فاصله زیاد نباشه و دیواری هم مابینشون وجود نداشته باشه.

در غیر این صورت در حین پخش فایل ها با قطع و وصل شدن تصویر مواجه می شید.

ترجیحا اگه واستون مقدوره از مودم های    150mbp/s و یا 300mbp/s  و یا قوی تر استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

بله واسه به اشتراک گذاشتن فایل های مشکلی ندارید

فقط پیشنهاد میشه بین مودم و تلویزیون فاصله زیاد نباشه و دیواری هم مابینشون وجود نداشته باشه.

در غیر این صورت در حین پخش فایل ها با قطع و وصل شدن تصویر مواجه می شید.

ترجیحا اگه واستون مقدوره از مودم های    150mbp/s و یا 300mbp/s  و یا قوی تر استفاده کنید.

الان برنامه mezzo دانلود کردم چطوری باهاش کار کنم وایرلسم کار میکنه وصله میرم تو اینترنت باهاش ولی توsmart share مشکل دارم نمشناسه احتمالا wifi direct باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...