رفتن به مطلب

کدامیک از این سه مدل 50W700 و 50W800 و 55W804 تلویزیون سونی بهترین انتخاب است؟؟؟

Recommended Posts

دوستان کسی قیمت این چهار مدل تلویزیون زیر رو داره؟

1.Panasoniec TX-P55VT65B

2.Panasoniec TX-P55ST55B

3.Samsung F8500

4.Samsung F8880

به نظر شما بهترین انتخاب بین گزینه های بالا کدام است؟

آیا دو مدل Panasoniec TX-P55VT65B و Panasoniec TX-P55ST55B از نظر کیفیت اختلافی داره؟

درود

دوست عزیز بنده یک ماه پیش همین مدل F8880 رو در سایز 55 ش خرید کردم ، کیفیتش واقعا خوبه وطراحی زیبا و مدرنی داره و از اون بهتر امکاناتش و پورتهاش هست.evolution kit  داره که شما میتونید با اومدن مدل های جدیدتر در سالهای اینده با خرید اون کیت ارتقا سخت افزار تلویزیونتون رو به روز کنید.پردازنده 4 هسته ای داره با انطباق تصویر 1000 هرتز دوربین و کنترل صوتی و حرکتی وای فای و کابل لن و ریموت تاچ عمق 3D بیشتری داره و 4 تا عینک سه بعدی هم داره. در حال حاضر با سیمای خانگی هدیه عرضه میشه که اگر اون سینما خانگی رو نخاید چیزی حدود 7200 براتون در میاد.

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز بنده یک ماه پیش همین مدل F8880 رو در سایز 55 ش خرید کردم ، کیفیتش واقعا خوبه وطراحی زیبا و مدرنی داره و از اون بهتر امکاناتش و پورتهاش هست.evolution kit  داره که شما میتونید با اومدن مدل های جدیدتر در سالهای اینده با خرید اون کیت ارتقا سخت افزار تلویزیونتون رو به روز کنید.پردازنده 4 هسته ای داره با انطباق تصویر 1000 هرتز دوربین و کنترل صوتی و حرکتی وای فای و کابل لن و ریموت تاچ عمق 3D بیشتری داره و 4 تا عینک سه بعدی هم داره. در حال حاضر با سیمای خانگی هدیه عرضه میشه که اگر اون سینما خانگی رو نخاید چیزی حدود 7200 براتون در میاد.

http://www.zoomit.ir/articles/video-audio/television/7992-f8880-samsung-smart-tv-review

لینک به دیدگاه

عزیز من یک توصیه میکنم بهت . چیزی رو بخر که بهش علاقه داری . البته اول از کیفیت و امکاناتی که مد نظرته مطمئن شو و بعد . اگر سونی رو دوست داری و میتونی براش هزینه کنی ، همون رو بگیر . ضرر نمیکنی . چون هم بهش علاقه داری و لذت میبری از استفاده اون و هم اینکه کیفیت بالا و امکانات خیلی خوبی داره . من 4 سال پیش یک تلویزیون سونی گرفتم . اون موقع همه میگفتن سامسونگ . ولی من از سونی خوشم میومد و گرفتمش . کاملا راضی هستم و هیچ مشکلی هم ندارم باهاش . درسته که امکانات سامسونگ رو نداره و به اندازه اون فانتزی نیست ، ولی کیفیتش به نظر من خیلی بهتره . سامسونگ و سونی هر دو از یک پنل استفاده میکنن . ولی سامسونگ تو بخش صدا مشکل داره . سیستم های جانبی تصویر سونی هم بهتر از سامسونگه . مثل موتور براویا و ایکس ریلتی . برندهایی مثل پاناسونیک تو ایران خیلی متنوع نیستن و خدمات ضعیفی هم دارن . بازار بیشتر به سمت سونی ، سامسونگ و ال جی هست و این برندها بیشتر تو بازار دیده میشن . خدمات اونها هم کاملتره .

سلام دوست عزیز ببخشید مدل تلویزیون سونی شما چی؟؟؟

شخصا سونی رو می پسندم چون به تجربه اونای که استفاده کردن سونی رو بیشتر از سامسونگ قبول داشتند.

این رو هم قبول دارم که سامسونگ پیشرفت های زیادی کرده و البته امکاناتی در زمینه اینترنت گیم و برنامه به نسبت سونی بیشتر ارائه میده ولی من در این زمینه ها گفتم برام روی تلویزیون کارای نداره بلکه تلویزیون رو به معنای واقعی نمایش دادن کیفیت میخوام نه چیز های دیگر.

الان یه مشکلی دارم اینه که بعضی از دوستان میگن پلاسما پاناسونیک کیفیت بهتری از تمام مارک های دیگه داره و الان بین led سونی و پلاسما پاناسونیک شک دارم(هر چند پلاسما مشکلاتی نظیر عمر مفید کمتر و روشنایی کمتر و مصرف برق سه برابر به نسبت led داره) حالا نمیدونم چیکار کنم چون کیفیت برام حرف اول میزنه و  متاسفانه این مدل ها هم برای تست کردن جای نیست که شخصا خودم از نزدیک ببینم :crying:

بین سه بعدی فعال و پسیو هم مشکل دارم که کدوم رو انتخاب کنم چون در این باره مقالات زیادی خوندم که هیچ کدومشون رو از اون یکی برتر نمی دونست و میگفتن سلیقه ای است باید فرد این دو رو از نزدیک ببینه  و انتخاب کنه و متاسفانه جای نیست که ببینیم :crying:

لینک به دیدگاه

سلام و شب بخیر 

دوستان راهنمائی و تجربه های خوبی بهتون ارائه دادند.

حال بنده از شما یه سوال دارم:

شما از تلویزیون چی میخواین؟؟یا اینطوری بگم دید و نظر شما نسبت به یک تلویزیون ایده آل چیه و چه فاکتورهائی براتون مهمه؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز ببخشید مدل تلویزیون سونی شما چی؟؟؟

شخصا سونی رو می پسندم چون به تجربه اونای که استفاده کردن سونی رو بیشتر از سامسونگ قبول داشتند.

این رو هم قبول دارم که سامسونگ پیشرفت های زیادی کرده و البته امکاناتی در زمینه اینترنت گیم و برنامه به نسبت سونی بیشتر ارائه میده ولی من در این زمینه ها گفتم برام روی تلویزیون کارای نداره بلکه تلویزیون رو به معنای واقعی نمایش دادن کیفیت میخوام نه چیز های دیگر.

الان یه مشکلی دارم اینه که بعضی از دوستان میگن پلاسما پاناسونیک کیفیت بهتری از تمام مارک های دیگه داره و الان بین led سونی و پلاسما پاناسونیک شک دارم(هر چند پلاسما مشکلاتی نظیر عمر مفید کمتر و روشنایی کمتر و مصرف برق سه برابر به نسبت led داره) حالا نمیدونم چیکار کنم چون کیفیت برام حرف اول میزنه و  متاسفانه این مدل ها هم برای تست کردن جای نیست که شخصا خودم از نزدیک ببینم :crying:

بین سه بعدی فعال و پسیو هم مشکل دارم که کدوم رو انتخاب کنم چون در این باره مقالات زیادی خوندم که هیچ کدومشون رو از اون یکی برتر نمی دونست و میگفتن سلیقه ای است باید فرد این دو رو از نزدیک ببینه  و انتخاب کنه و متاسفانه جای نیست که ببینیم :crying:

مدل تلویزیون من قدیمیه . EX710 . سه بعدی هم نیست . ولی خداییش تصویر خیلی خوبی داره .

من تجربه استفاده از پلاسما رو نداشتم . ولی من هم در مورد اینکه لویزیون های پلاسما اون مشکلات رو دارن شنیدم . تهران تو خیابان جمهوری اکثر این مدلها تو ویترین مغازه ها هستن و روشن هم شدن .

به نظر من فعال بهتر عمل میکنه . ولی سنگین تره عینکش و نیاز به باطری داره .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

سلام و شب بخیر 

دوستان راهنمائی و تجربه های خوبی بهتون ارائه دادند.

حال بنده از شما یه سوال دارم:

شما از تلویزیون چی میخواین؟؟یا اینطوری بگم دید و نظر شما نسبت به یک تلویزیون ایده آل چیه و چه فاکتورهائی براتون مهمه؟؟

سلام دوست عزیز

1.کیفیت فول HD خوبی ارائه بده

2.میزان روشنایی و غلظت رنگ سیاه خوبی داشته باشه

3.زاویه دید خوبی داشته باشه

4.قیمت تا شش میلیون تومان

5.میزان مصرف برق هم تا حدی برام مهم است

6.لذت سه بعدی واقعی رو بتوان ازش برد

*در کل با تلویزیون فیلم زیاد نگاه میکنم و کیفیت تصویر برام ارزش زیادی داره (نمیخوام پولم رو هدر بدم ودر آخرهم چیزی بخرم که لذت واقعی یه کیفیت (میزان روشنایی و غلظت رنگ سیاه) عالی رو نداشته باشه

**فاکتور های که برام مهم نیست : 1.امکاناتی در زمینه اینترنت و برنامه و گیم 2.قوی بودن صدای تلویزیون (چون با یه سینما خانگی حل میشه)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

1.کیفیت فول HD خوبی ارائه بده

2.میزان روشنایی و غلظت رنگ سیاه خوبی داشته باشه

3.زاویه دید خوبی داشته باشه

4.قیمت تا شش میلیون تومان

5.میزان مصرف برق هم تا حدی برام مهم است

6.لذت سه بعدی واقعی رو بتوان ازش برد

*در کل با تلویزیون فیلم زیاد نگاه میکنم و کیفیت تصویر برام ارزش زیادی داره (نمیخوام پولم رو هدر بدم ودر آخرهم چیزی بخرم که لذت واقعی یه کیفیت (میزان روشنایی و غلظت رنگ سیاه) عالی رو نداشته باشه

**فاکتور های که برام مهم نیست : 1.امکاناتی در زمینه اینترنت و برنامه و گیم 2.قوی بودن صدای تلویزیون (چون با یه سینما خانگی حل میشه)

با این حساب اصلا طرف پلاسما نرو . حداقل نصف این مواردی رو که گفتی تو پلاسما نمیتونی پیدا کنی .

لینک به دیدگاه

سلام.من برای کامپیوتر به دنبال یه تی وی 42 اینچ بودم و حدود یک ماه تحقیق کردم بالاخره 42W804 گرفتم...کیفیتش محشره البته زمان تاخیر low-lag  خیلی برام مهم بود که سری W800 سونی فوق العادست .....

پلاسما نگیر... از اون سه تا که خودتون پیشنهاد دادین Samsung F8880 LED بهترینه.. البته به نظر من

لینک به دیدگاه

با این حساب اصلا طرف پلاسما نرو . حداقل نصف این مواردی رو که گفتی تو پلاسما نمیتونی پیدا کنی .

پس چطور خیلی ها میگن پلاسما در این زمینه های زیر بهتره:؟ :wacko: :wacko:

1.زاویه دید خوبی داره

2.لذت سه بعدی واقعی پلاسما  بیشتر از LED است

3.غلظت رنگ سیاه خوبی داره و تا حدی هم روشنایی قابل قبولی داره

4.قیمتش نصف LED (هرچند خودم خیلی گشتم برای قیمت پاناسونیک پیدا نکردم ولی قیمت سامسونگ F8500 پنج میلیون و نهصد بود :excl: )

یا خیلی از دوستان داخل همین تایپک نوشتن اگه کیفیت میخوای برو پلاسما بگیر :-?

لینک به دیدگاه

سلام.من برای کامپیوتر به دنبال یه تی وی 42 اینچ بودم و حدود یک ماه تحقیق کردم بالاخره 42W804 گرفتم...کیفیتش محشره البته زمان تاخیر low-lag  خیلی برام مهم بود که سری W800 سونی فوق العادست .....

پلاسما نگیر... از اون سه تا که خودتون پیشنهاد دادین Samsung F8880 LED بهترینه.. البته به نظر من

سلام

دوست عزیز من برای کامپیوتر نمیخوام چون فاکتور های انتخاب برای کامپیوتر و تلویزیون متفاوت است

خودم زیاد Samsung F8880 LED این مدل رو قبول ندارم چون معایبی نظیر : 1.ایراد داشتن کنترل صوتی که تو این سری مشهوده  2. قابلیت‌ کنترل صوتی و ژست‌های حرکتی هنوز آنطور که باید و شاید کاربردی نیستند  3.قیمتش بالاست به نسبت سونی (هر چند بعضی از دوستان میگن آخر سری سامسونگ ارزانتر از آخر سری سونی است ولی دوستان بیاید بدون تعصب بررسی کنید که نظر امکانات کیفیت کدوم مارک پیشرفت بیشتری کرده سونی یا سامسونگ؟ ولی این رو قبول دارم که سامسونگ از امکانات جانبی بیشتر و پیشرفته تر به نسبت سونی داره در زمینه برنامه و گیم و اینترنت ولی برای من امکانات جانبی مهم نیست)

لینک به دیدگاه

پس چطور خیلی ها میگن پلاسما در این زمینه های زیر بهتره:؟ :wacko: :wacko:

1.زاویه دید خوبی داره

2.لذت سه بعدی واقعی پلاسما  بیشتر از LED است

3.غلظت رنگ سیاه خوبی داره و تا حدی هم روشنایی قابل قبولی داره

4.قیمتش نصف LED (هرچند خودم خیلی گشتم برای قیمت پاناسونیک پیدا نکردم ولی قیمت سامسونگ F8500 پنج میلیون و نهصد بود :excl: )

یا خیلی از دوستان داخل همین تایپک نوشتن اگه کیفیت میخوای برو پلاسما بگیر :-?

این مطلب رو بخون . شاید بیشتر در این مورد کمک بکنه :

http://www.zoomit.ir/articles/video-audio/television/item/215-lcd-led-vs-plasma-hdtv

لینک به دیدگاه

سلام مجدد و عرض پوزش جهت دیرکرد

توضیحات اجمالی رو دوستان دادند،بنده هم تجربه ی خودم رو از انواع TV ها در اختیارتون میزارم شاید براتون کارآمد باشه.

خب برای تماشای اکثر فیلمهای معمولی(صدا و سیما) 576i و دانلودی 720 & 1080 و @ یک پلاسمای Full HD از برند سامسونگ براتون کفایت میکنه،حالا چرا  سامسونگ؟؟

چون قابلیت پخش تمامی فرمت ها و کدک های رایج رو از طریق درگاه USB داره،در صورتیکه Sony متاسفانه با کدک h-264 مشکل داره و از فرمت MKV پشتیبانی نمیکنه امــــــــا

این وضعیت برای تماشای فیلم های 3D با صداهای DTS و AC3 کاملا فرق میکنه،چونکه در اینجا به هیچ عنوان نمیشه برند LG & Samsung رو با Panasonic , Sharp و سونی مقایسه کرد.

بخاطر اینکه مقایسه این برندها از پایه اشتباه هست. :) 

مواردی رو که خدمتتون عرض کردم تئوری نیست و همشون تجربه ی عملی بنده با این TV ها هستش.

وقتی یه فیلم 3D رو شما تو تلویزیون های پلاسمای سام و الجی نگاه میکنید واقعا حالتون بهم میخوره و از هرچی 3D و تماشای فیلم بیزار میشین.

بدترین مشکل پلاسماها در روشنی بیش از حد و تار بودن تصویر هست که این فاکتور تو پخش فیلمهای معمولی محسوس نیست.به اصطلاح مثل آب دهان مرده رو میمونه...

تو برند سامسونگ و الجی،بنده بهتون الجی رو پیشنهاد میکنم اونهم محض خاطر پسیو بودن تکنولوژی سه بعدی در الجی هستش.

تجربه تماشای فیلمهای 3D با عینک های پسیو خیلی بهتر از اکتیو شاتر در سامسونگ میباشد،بدلیل اینکه همانطور که حامد جان در بالا بهش اشاره کردن عینک های اکتیو خیلی سنگین و باعث سردرد بیننده میشه اما عینک های پسیو در عین ارزان بودن بسیار سبک و بدون عارضه هستند.

قابل ذکره سه بعدی در سونی هم مثل سامسونگ اکتیو شاتر میباشد اما بر خلاف همیشه،سونی اینبار قانون شکنی کرده و در سری های W با تغییر سایز 40&46 به 42&47،سه بعدی رو از اکتیو شاتر به پسیو انتقال داده که همین امر مهم باعث فروش و جلب رضایت بیشتر مصرف کنندگان از این شرکت شده...

مجموع مطالب مشخص میکنه که پیشنهاد بنده به شما بدون شک خرید LED Sony Series W (با گارانتی) به علاوه یک عدد دستگاه ست تاپ باکس X.vision (حدودا 110 ت) جهت پشتیبانی از انواع فرمتها و پخش زیرنویس فارسی( Larg ) میباشد.

"امیدوارم مطالب فوق براتون مفید واقع شده باشه"

لینک به دیدگاه

سلام مجدد و عرض پوزش جهت دیرکرد

توضیحات اجمالی رو دوستان دادند،بنده هم تجربه ی خودم رو از انواع TV ها در اختیارتون میزارم شاید براتون کارآمد باشه.

خب برای تماشای اکثر فیلمهای معمولی(صدا و سیما) 576i و دانلودی 720 & 1080 و @ یک پلاسمای Full HD از برند سامسونگ براتون کفایت میکنه،حالا چرا  سامسونگ؟؟

چون قابلیت پخش تمامی فرمت ها و کدک های رایج رو از طریق درگاه USB داره،در صورتیکه Sony متاسفانه با کدک h-264 مشکل داره و از فرمت MKV پشتیبانی نمیکنه امــــــــا

این وضعیت برای تماشای فیلم های 3D با صداهای DTS و AC3 کاملا فرق میکنه،چونکه در اینجا به هیچ عنوان نمیشه برند LG & Samsung رو با Panasonic , Sharp و سونی مقایسه کرد.

بخاطر اینکه مقایسه این برندها از پایه اشتباه هست. :) 

مواردی رو که خدمتتون عرض کردم تئوری نیست و همشون تجربه ی عملی بنده با این TV ها هستش.

وقتی یه فیلم 3D رو شما تو تلویزیون های پلاسمای سام و الجی نگاه میکنید واقعا حالتون بهم میخوره و از هرچی 3D و تماشای فیلم بیزار میشین.

بدترین مشکل پلاسماها در روشنی بیش از حد و تار بودن تصویر هست که این فاکتور تو پخش فیلمهای معمولی محسوس نیست.به اصطلاح مثل آب دهان مرده رو میمونه...

تو برند سامسونگ و الجی،بنده بهتون الجی رو پیشنهاد میکنم اونهم محض خاطر پسیو بودن تکنولوژی سه بعدی در الجی هستش.

تجربه تماشای فیلمهای 3D با عینک های پسیو خیلی بهتر از اکتیو شاتر در سامسونگ میباشد،بدلیل اینکه همانطور که حامد جان در بالا بهش اشاره کردن عینک های اکتیو خیلی سنگین و باعث سردرد بیننده میشه اما عینک های پسیو در عین ارزان بودن بسیار سبک و بدون عارضه هستند.

قابل ذکره سه بعدی در سونی هم مثل سامسونگ اکتیو شاتر میباشد اما بر خلاف همیشه،سونی اینبار قانون شکنی کرده و در سری های W با تغییر سایز 40&46 به 42&47،سه بعدی رو از اکتیو شاتر به پسیو انتقال داده که همین امر مهم باعث فروش و جلب رضایت بیشتر مصرف کنندگان از این شرکت شده...

مجموع مطالب مشخص میکنه که پیشنهاد بنده به شما بدون شک خرید LED Sony Series W (با گارانتی) به علاوه یک عدد دستگاه ست تاپ باکس X.vision (حدودا 110 ت) جهت پشتیبانی از انواع فرمتها و پخش زیرنویس فارسی( Larg ) میباشد.

"امیدوارم مطالب فوق براتون مفید واقع شده باشه"

سلام دوست عزیز خیلی ممنون از این که وقت میذاری راهنمایی میکنی

خودم هم از همون اول با استفاده از تجربیات خودم و مقایسه های دیگر...سونی (w804 یا w700) رو مد نظر داشتم ولی دوستان دودلم کردن از این که خیلی از دوستان پلاسمای پاناسونیک رو برتر از led سونی می دونستند و الانم شک دارم ومتاسفانه همین طور هم که قبلا گفتم این مدل ها در دسترس نیست که با هم مقایسه کنم و مطمن شوم آیا شما این دو تلویزیون رو از نزدیک مقایسه کردید؟

به نظر شما پسیو سونی از اکتیو سونی بهتره؟(چون پسیو اثر منفی رو کیفیت دوبعدی داره و نصف کیفیت اکتیو رو داره با توجه به مقالاتی که در این باره خواندم)

یه سوال در مورد "دستگاه ست تاپ باکس X.vision" من گیرنده دیجیتال نمیخوام چون میخوام یه سینما خانگی هم بخرم آیا چه سینما خانگی از نظر پشتیبانی از فرمت ها قوی تر و کیفیت صدای بهتری داره؟

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

یه نکته جالب خدمتتون عرض کنم؛دوستانی که پلاسمای پاناسونیک رو از LED Sony برتر میدونن،نتیجش همه از گوگل سرچ به دست اومده(خودتون سرچ کنید متوجه میشین)

در مورد انتخاب بین موارد مذکور بنده W804A رو بهتون پیشنهاد میکنم.

بنده مدل 700 رو تا الان تست نکردم ولی اولین سه بعدی پسیو سونی ای که دیده بودم همین 804 بود که یکی از دوستان برا خودش از امارات خرید بود،واقعا بی نظیره...

ضمن اینکه خودمم برا یکی از همکاران بهش اینو پیشنهاد دادم و اوکی داد و براش تهیه کردم.

اگه بخوایم یه امتیاز کلی به پسیو و اکتیو بدیم،مطمئنا این امتیاز به 3D passive تعلق میگیره و Active اینجا بازنده است.

در مورد جمله ی شما "چون پسیو اثر منفی رو کیفیت دوبعدی داره و نصف کیفیت اکتیو رو داره" باید به اطلاعتون برسونم که در تماشای فیلم های 2 بعدی،پسیو و اکتیو شاتر هیچگونه مداخله ای در کیفیت ندارند و این مقایسه فقط در مباحث 3D قابل بحث هستش که پسیو با دارا بودن محاسن بیشتر و معایب کمتر نسبت به اکتیو از محبوبیت بیشتری برخوردار هست.

در مورد H.T هم سامسونگ مدل HT--F4556 رو بهتون پیشنهاد میکنم(تقریبا یه سینما خانگی کامل)  ولی اگه در بودجه مشکلی ندارید با 150 ت بیشتر میتونید مدل HT--F5556 که هیولای صدای سه بعدی(DTS) رو با خودش به همراه داره رو خرید کنید.هر دوی این مدل ها از تمامی فرمت ها پشتیبانی کامل کرده و در پخش دیسک های  Blu Ray هیچ محدودیتی ندارند.

مهمترین فرق این دو مدل هم در پشتیبانی صدای DTS،مقدار وات خروجی 1 به 2 و خروجی کانالیزور صدا 7.1 و 5.1 میباشد. 

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

یه نکته جالب خدمتتون عرض کنم؛دوستانی که پلاسمای پاناسونیک رو از LED Sony برتر میدونن،نتیجش همه از گوگل سرچ به دست اومده(خودتون سرچ کنید متوجه میشین)

در مورد انتخاب بین موارد مذکور بنده W804A رو بهتون پیشنهاد میکنم.

بنده مدل 700 رو تا الان تست نکردم ولی اولین سه بعدی پسیو سونی ای که دیده بودم همین 804 بود که یکی از دوستان برا خودش از امارات خرید بود،واقعا بی نظیره...

ضمن اینکه خودمم برا یکی از همکاران بهش اینو پیشنهاد دادم و اوکی داد و براش تهیه کردم.

اگه بخوایم یه امتیاز کلی به پسیو و اکتیو بدیم،مطمئنا این امتیاز به 3D passive تعلق میگیره و Active اینجا بازنده است.

در مورد جمله ی شما "چون پسیو اثر منفی رو کیفیت دوبعدی داره و نصف کیفیت اکتیو رو داره" باید به اطلاعتون برسونم که در تماشای فیلم های 2 بعدی،پسیو و اکتیو شاتر هیچگونه مداخله ای در کیفیت ندارند و این مقایسه فقط در مباحث 3D قابل بحث هستش که پسیو با دارا بودن محاسن بیشتر و معایب کمتر نسبت به اکتیو از محبوبیت بیشتری برخوردار هست.

در مورد H.T هم سامسونگ مدل HT--F4556 رو بهتون پیشنهاد میکنم(تقریبا یه سینما خانگی کامل)  ولی اگه در بودجه مشکلی ندارید با 150 ت بیشتر میتونید مدل HT--F5556 که هیولای صدای سه بعدی(DTS) رو با خودش به همراه داره رو خرید کنید.هر دوی این مدل ها از تمامی فرمت ها پشتیبانی کامل کرده و در پخش دیسک های  Blu Ray هیچ محدودیتی ندارند.

مهمترین فرق این دو مدل هم در پشتیبانی صدای DTS،مقدار وات خروجی 1 به 2 و خروجی کانالیزور صدا 7.1 و 5.1 میباشد. 

دوست عزیز میشه نظر خودت رو برای "پلاسما بهتره یا LED" بگید

http://tv.digikala.com/Video/Educational/TV/Plasma-vs-LCD-vs-LED-vs-OLED

این لینک زیر تفاوت های سه بعدی پسیو و اکتیو رو معرفی میکنه و در این جا نوشته که سه بعدی پسیو روی دوبعدی اثر منفی میذاره

http://www.zoomit.ir/articles/video-audio/television/476-active-3d-vs-passive-3d-picture-quality

قیمت این دو سینما خانگی کمی گران است بخصوص HT--F5556 . من زیاد قابلیت پشتیبانی از فرمت های رایج HD و 3D برام مهم است و قابلیت بلو ری بودن رو نمیخوام. آیا در بین سینما خانگی ها چه مارکی بهتر است وچه مدلی؟

لینک به دیدگاه

این مطلب رو بخون . شاید بیشتر در این مورد کمک بکنه :

http://www.zoomit.ir/articles/video-audio/television/item/215-lcd-led-vs-plasma-hdtv

دوست عزیز در تئوری(در مقایسه ها) LED بهتره...!

ولی در عمل بحث یه چیز دیگه س...  چون به اعتقاد خیلی ها که تجربه نگاه کردن تلویزیون های پلاسما در خانه رو دارن پلاسما از LED بهتره....

لینک به دیدگاه

درود

بزرگوار فکر کنم بنده همه ی گفتنی هارو به اطلاعتون رسوندم؛حــال انتخاب نهائی رو باید خودتون انجام بدین.

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...