رفتن به مطلب

بهترین انتخاب در بین مدل های "21.5 تا "23 FULL HD IPS ایسوس؟

بهترین مدل مانیتور ایسوس از "21.5 تا "23  

36 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما در بین فول HD ها و IPS ها بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت کدام مدل "23 ایسوس دارد(اگرهم دلیل خاصی برای مدلی دارید خواهشا بگویید )

2. 2. به نظر شما در بین فول HD ها و IPS ها بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت کدام مدل "22 ایسوس دارد(اگرهم دلیل خاصی برای مدلی دارید خواهشا بگویید )

Recommended Posts

من یک اینچ کوچیکتر 229 رو دارم . پایش هم قابل تنظیمه! از کیفیتش نمایشش هم راضی هستم. 239وmx239hرو نمیدونم ولی تو جعبه 229کابل VGAوHDMIبود! .یه کابل هم داره مال اسپیکرش هست!

لینک به دیدگاه

من یک اینچ کوچیکتر 229 رو دارم . پایش هم قابل تنظیمه! از کیفیتش نمایشش هم راضی هستم. 239وmx239hرو نمیدونم ولی تو جعبه 229کابل VGAوHDMIبود! .یه کابل هم داره مال اسپیکرش هست!

سلام دوست عزیز

دوست عزیز یکی از دوستان به نام MAKAN در همین تایپک در صفحه قبل گفته که این مدل VX229H پایه اش قابل تنظیم نیست :excl:  و ایراد های هم داره (هرچند گفته شاید فقط مال من این طوری باشه) ولی دوست عزیز خواهشا توضیحات MAKAN رو بخونید و بگویید که در مدل شما هم این مشکلات موجوده؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام خدمت دوستان عزیز

آخرش با این بررسی ها مانیتور ASUS VX229H رو از همین لیون کامپیوتر خریدم

والان چند هفته هست که دارم باهاش کار میکنم و ازش راضی هستم و تا حالا مشکلی نداشته.

از دوستان عزیز خیلی تشکر میکنم بابت راهنمایی که کردند :clapping:

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز مبارک باشه.

من مدتها بود این تاپیک رو سرنزده بودم ، البته الان دیگه شما خریدین ولی منظور من از غیرقابل تنظیم بودن پایه، عدم بالا یا پایین رفتن مانیتور در راستای عمود بود . فک کنم منظورم رو اشتباه رسوندم.

ویرایش شده توسط MAKAN
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز مبارک باشه.

من مدتها بود این تاپیک رو سرنزده بودم ، البته الان دیگه شما خریدین ولی منظور من از غیرقابل تنظیم بودن پایه، عدم بالا یا پایین رفتن مانیتور در راستای عمود بود . فک کنم منظورم رو اشتباه رسوندم.

سلام دوست عزیز

خیلی ممنون از راهنمایی هایت. ولی فکرنکنم مانیتور های دیگر هم قابلیت "بالا یا پایین رفتن مانیتور در راستای عمود" رو داشته باشن!

ولی من تا حالا مشکلی باهاش نداشنتم و خیلی هم خوبه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

خیلی ممنون از راهنمایی هایت. ولی فکرنکنم مانیتور های دیگر هم قابلیت "بالا یا پایین رفتن مانیتور در راستای عمود" رو داشته باشن!

ولی من تا حالا مشکلی باهاش نداشنتم و خیلی هم خوبه

درود

خواهش می کنم. 

بعضی از سری pro art asus یا همون مدل هایی که با p شروع میشن اینطورین، مثال pa238q

فک کنم اکثر مدل های حرفه ای هر کمپانی این قابلیت رو داشته باشن.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

من موندم برای چی vx238hانتخاب نمیکنی؟

به خضوw برای بازی هم میخوای

من مانیتور vx238h دارم و همینو توی 23 بهت پیشنهاد میکنم چون سرعت پاسخ دهیش 1ms و توی گیم مزیت خیلی بالایی به حساب میاد...

این نظر من بود امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم :)

دوست عزیز مانیتور vx2398h پنل led داره ولی من پنل ips میخوام

من بیشتر برای طبیعی بودن تصویر میخوام نه گیم هر چند ملاک معیارم در خرید اول طبیعی بودن کیفیت (فیلم) و دوم برای گیم

دوست عزیز این که میگین پنل led داره رو از کجاخوندین؟ پنل این مانیتور مثل پنل مانیتور mx239 ، آی پی اس هست :

http://rayansaba.com/index.php?productID=7764

http://rayansaba.com/index.php?productID=7765

ویرایش : آها فکر میکنم ایراد تایپی داشتین ومنظورتون 238 هست.

ویرایش شده توسط Spicy
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوست عزیز این که میگین پنل led داره رو از کجاخوندین؟ پنل این مانیتور مثل پنل مانیتور mx239 ، آی پی اس هست :

http://rayansaba.com/index.php?productID=7764

http://rayansaba.com/index.php?productID=7765

ویرایش : آها فکر میکنم ایراد تایپی داشتین ومنظورتون 238 هست.

سلام خدمت دوست عزیز

بله گفته شما درست است اشتباه تایپی شده الان ویرایش میکنم خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...