رفتن به مطلب

مشکل فرمت هارد اکسترنال

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان در پستی که برای نجات  اطلاعات هارد داده بودم  به نتیجه رسیدم .اما چون دوستان  برای فرمت اطلاعات  و درست شدن هارد جوابی ندادید در یک پست جدید تصمیم گرفتم   کمک بخوام . این  هارد 500gb   هست با  نرم افزار  Hard Disk Low Level Format Tool  کامل فرمت کردم اما اطلاعات هنوز وجود داره و سیستم هم تو شناختن هارد مشکل داره  فقط با سی دی  لینوکس میشه داخل هارد رفت .با سی دی ویندوز هم نشد فرمت کنم وبا ویندوز هم فرمت انجام نمیشه دوستان چه راه کاری رو پیشنهاد میدید.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

نرم افزار hdd regenerator رو نصب کن بعد از طریق خودش روی فلش بوت کن.

بعد سیستم و ریست کن از روی فلش بوت کن از اونجا میشه که اکثر مشکلات هارد و حل کرد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

فرمت هارد رو حتما تغییر دادی!

توی لینوکس فرمتش کن، اما بدون اینکه سیستم فایل انتخاب کنی!

فقط حجم آزاد داشته باشه، بعدش برو از طریق ویندور فرمت کامل و پارتیشن بزن واسش!

از پاراگون پارتیشن منیجر هم میتونی استفاده کنی که واسه همه سیستم ها جواب میده!

ویرایش شده توسط silvermn
لینک به دیدگاه

فرمت هارد رو حتما تغییر دادی!

توی لینوکس فرمتش کن، اما بدون اینکه سیستم فایل انتخاب کنی!

فقط حجم آزاد داشته باشه، بعدش برو از طریق ویندور فرمت کامل و پارتیشن بزن واسش!

از پاراگون پارتیشن منیجر هم میتونی استفاده کنی که واسه همه سیستم ها جواب میده!

نه دوست عزیز فرمت رو تغییر ندادم ، گزینه فرمت درلینوکس کجاست ؟ من هر چی گشتم پیدا نکردم یا روی هارد کلیک راست میکنم.می تونید یک راهنمایی کنید ؟

لینک به دیدگاه

از طریق Disk Management نمیتونی پارتیشن از بین ببری و دوباره پارتیشن بسازی (منظورم ویندوزه)

لینک به دیدگاه

نه دوست عزیز فرمت رو تغییر ندادم ، گزینه فرمت درلینوکس کجاست ؟ من هر چی گشتم پیدا نکردم یا روی هارد کلیک راست میکنم.می تونید یک راهنمایی کنید ؟

من با لینوکس والا کار نکردم!

نمیدونم!

با همون Partition manager کار کن، فکر کنم راحت تر باشه!

لینک به دیدگاه

از طریق Disk Management نمیتونی پارتیشن از بین ببری و دوباره پارتیشن بسازی (منظورم ویندوزه)

نه دوست عزيز ارور ميده .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

نرم افزار hdd regenerator رو نصب کن بعد از طریق خودش روی فلش بوت کن.

بعد سیستم و ریست کن از روی فلش بوت کن از اونجا میشه که اکثر مشکلات هارد و حل کرد

موفق باشید

دوست عزيز نصب كردم  واز طريق گزينه اي كه داخل ويندوز نصب ميشه انجام دادم  اما همه گزينه ها  رو رفتم بعضي از گزينه ها 5 ساعت هم اسكن ميكرد اما مشكل همچنان باقيست.

لینک به دیدگاه

امکان هارد به هارد هست این کار رو انجام دادین ؟

دوست عزيز منظورتونو دقيق متوجه نميشم يعني هارد اكسترنالم بايد باز بشه بعد به  هارد تو كيس وصل بشه ؟ آخه 2 سال از  گارانتي هارد اكسترنال مونده هنوز .

ویرایش شده توسط RISING
لینک به دیدگاه

دوستان گزينه فرمت در لينوكس رو هم پيدا كردم اما فرمت نشد . در لينوكس ميشه اطلاعات رو  پاك كرد اما در ويندوز باز مجددا بر ميگرده . با نرم افزار Acronis Disk Director 11 Home هم كار كرد م بعد از فرمت ميشه وارد هارد شد اما نميشه اطلاعات رو پاك كرد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...