رفتن به مطلب

سگ های انباری،سگ های خواب آلو،سگ های نگهبان

Recommended Posts

یه مطلب کوچیک بگم خدمتتون اونم این که 780 زمین تا آسمون با 770 فرق داره 

780 کلا از یه gpu دیگه استفاده میکنه ولی 770 از معماری 680 بهره گرفته به خاطر همین هیچ وقت 770 به 780 نمیرسه 

ولی 670 و 680 و ... از kepler 104 استفاده کردن

یه دونم مگه مانیتور من انقدر بزرگه 

ماله من 1280x1024 هست که نسبت به مانیتور های الانی خیلی کوچیک تره :D

با این حساب که شما فرمودید به این بازی 780 لازمه تو مانیتور من  :wacko:  :wacko:

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

این بازی دیروز اومد ؟؟؟؟؟

کی میاد تبریز خدا میدونه !!!!

ماکه دعا مکنیم زود بریم بخریم ذوب کنیم بازی رو  :cool:  :cool:  :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

یه مطلب کوچیک بگم خدمتتون اونم این که 780 زمین تا آسمون با 770 فرق داره لر

780 کلا از یه gpu دیگه استفاده میکنه ولی 770 از معماری 680 بهره گرفته به خاطر همین هیچ وقت 770 به 780 نمیرسه 

ولی 670 و 680 و ... از kepler 104 استفاده کردن

یه دونم مگه مانیتور من انقدر بزرگه 

ماله من 1280x1024 هست که نسبت به مانیتور های الانی خیلی کوچیک تره :D

با این حساب که شما فرمودید به این بازی 780 لازمه تو مانیتور من  :wacko:  :wacko:

با تشکر از شما برای معرفی کپلر!!! :eek:

بله دوست من معماری 780 برابر با نسخه 28 نانومتری  با 7.1 میلیارد ترانزیستوری با سایز die  561 mm²  کد GK110هستش که از 2034 هسته کودا تشکیل شده و دلیل قدرتش هم 90 درصد بخاطر هسته کودا یبیشتره-نه اینکه 770  نرسه به 780 -شما ببنید اگر 770 رو خیلی ساده مدل رفرنس روsli کنی نتیجه میشه دو برابر و حتی بیشتر از دو برابر با 780 چرا؟چون هسته کودا برای 770 که 28nm GK104  برابر با 1536 عدده که دو تاش میشه چند؟3072 کودا کور-تمام قدرت کپلر از عادی ترین کارتش تا قوی ترین در همین تعداد بیشتر هسته های کودا نهفته است -

اقا من رزولوشنت رو ندیدم نه مشکلی نداری توی این رزولوشن حله راحت فکر میکنم الترا هم اجرابشه چون اون تست ها و بازی خودم همه توی 1080p و 2560 بودن -با این رزولوشن خیلی ساله بنده کار نکردم -ولی صد دردصد باید روان تر باشه

موفق باشید @};- @};-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

من 1080P دیدم خیلی عظیمه 

ولی ماله ما 17 اینچ هست

در ضمن اگه sli کنی تو مانیتور من 30 % زیاد میشه :crying:  :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود درصد ها رو بنده اشتباه نگفتم اتفاقا دقیق هم بودن -شما ببنید 670 حدود 10 تا 17 یا شاید در مدل رفرنس تا 20 درصد از 680 ضعیف تره و اینا هم آماری هستش  باز هم میگم دقیق نیست چون اینها از روی مقایسه فریم ریت بازی ها در حالت fact بدست میآید -770  نسخه قوی شده 680 درسته؟حالا خود رفرنس 770 از 680 قویتره در حد باز هم 10 تا 20 درصد-اینها همه توجه کنید که صحبت نسخه رفرنسه و نه نسخه های غیررفرنس و اور شده که البته باز هم نسخهoc یا حالا اور شده کارتهای مثل ایسوس یا msi یا هر برندی دیگه فقط اور شده و کلاک کاری رم و پردازنده  کمی بالاتر رفته و کمی هم دمای هدف رو با کمک کولر های قوی تر افزایش میدند که gpu boost 2 بتونه استانه حرارتی بالاتری داشته باشه و کلاک بالاتری رو توی اورکلاک دینامیک بزنه- تعداد هسته کودا که اضافه نمیشه چون چیپ همون چیپه-

حالا بحث درصد های قوی بودن  در این پردازنده ها کمی نسبی وو دقیق نیست ولی همون طور که گفتم در مدل های رفرنس  توجه کنید رفرنس  د رهمین حدود هاست و این چیز کاملا مشخصه اییه- اینکه کارتی اور بشه و بگیم با کارت قویتر خودش برابری میکنه هم باز نسبیه و همیشه یک قانون 100 درصد نیست برای مثال کارت شما اور شده تا بتونه سریعتر عمل کنه درسته؟خوب شاید یک سری جاها بتونه به 680 برسه یا حتی رد کنه ولی واحد پردازشی کارت اصولا 670 هستش و اون 680- مثل همین 770 و 780 و اور کردن مقداری شاید فاصله  رو کاهش بده ولی باز هم چیپ قوی تر -قوی تره و واحد پایین تر ضعیف تر و این یک قاون کلیه در حالت تک گرافیک چون multi gpu این رو رعایت نمیکنه- @};- @};-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این بازی دیروز اومد ؟؟؟؟؟

کی میاد تبریز خدا میدونه !!!!

ماکه دعا مکنیم زود بریم بخریم ذوب کنیم بازی رو  :cool:  :cool:  :laughing:

بازی که خیلی وقته اومده-مگر اینترنت خوب ندارید ؟نامحدود دسترسی دارید؟چیزی نیست که 13 گیگ رو راحت میشه دانلود کرد-

لینک به دیدگاه

بنده هیچ وقت عرض نکردم که کارتی که over بشه از کارت مدل بالا ترش بهتره 

من منظورم این بود که 670 و 680 کارت های بسیار نزدیک هم هستند و با کمی over که کارخونه ها زحمتش رو میکشن 670 رو البته تو بازی مثل 680 یا حتی بهتر میکنن

بتده به کارت 770 خیلی اتقاد دارم 

ولی با توجه به قیمت این دو (670 msi و770 asus ) و بودجه بنده و تفاوت 8% درصدیشون تو میانگین بازی ها اینو انتخاب کردم

هیمن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نمیدونم چطوریه که برای نصب فقط 15 گیگ میخواد ولی فایل های  ست اپش 3 تا DVD 9 شده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

770 کارت دوست داشتینه- همیشه باید موقع خرید به نسبت قیمت /کارایی دقت کرد در سایت های techpowerup و گورو این موضوع رو خوب بررسی میکنند -

لینک به دیدگاه

بازی که خیلی وقته اومده-مگر اینترنت خوب ندارید ؟نامحدود دسترسی دارید؟چیزی نیست که 13 گیگ رو راحت میشه دانلود کرد-

آخه دیروز مگه 27 may نبود؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

ببخشید بازی با رم 4 گیگ اجرا میشه یا نه؟ یکی امتحان کنه؟

این ویدیو هم خیلی جالبه

http://46.4.238.65/new/Milad/New%20folder/Watch_Dogs_VS_GTA_IV_HD%20gamefa.mp4

دوست گلم 

titan z داشته باشی 

ولی رم 8 نباشه تو اکثر بازی ها لق میزنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

27 می ریلیز جهانی بود یک هفته پیش کلکش  رو کنده بودن!کرک شده بود!

لینک به دیدگاه

بابا ایول به این کلک کنا 

از تاریخ جهانی زود تر بازی داره دزدیده میشه؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بازی دزدیده نمیشه در حقیقت سرویس هایی مثل اسیتم بازی رو چند روز زودتر میزارن واسه دانلود کاربران و اجازه استفاده از اون رو در تاریخ ریلیز میدن و از اونجایی که اطلاعات وارد کامپیوتر طرف شده و اختیارات شرکت خارج شده ، نوابغ برنامه نویسی محترم اونو تو از سیستم استیم خارج میکنن مراحل شکوندن قفل و اجرایی و در اخر ریلیز میکنن

لینک به دیدگاه

دروود.

مقایسه تکنیکی Watch Dogs با GTA IV

به تازگی یک وبسایت روسی دست به مقایسه عنوان مورد انتظار Watch_Dogs با GTA IV زده است

این مقایسه در زمینه های مختلف مثل فیزیک، تخریب پذیری، انعکاس و دیگر چیزهاست

لینک دانلود ویدئو

http://www.mediafire.com/download/89lplazje82v209/Watch_Dogs_VS_GTA_IV_SD.mp4

کلا در این ویدئو Watch Dogs به نظرم نابود شد ;)

ویرایش شده توسط SHINOODA
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از بعد تکنیکی Gta نسل قدیمه  ولی اینقدر وحشتناک در ساختش دقتش شده آدم وحشت میکنه -البته برای کسی که دقت کنه و ارزش کار رو بدونه و منتقدانه نگاه کنه-دیدم خیلی ها بازی میکنن ولی به خیلی از جزئیات دقت نکردن.  نکاتی توش رعایت شده مثل مثلا وقتی چراغ ماشین رو نور بالا میکنی همون نور قشنگ واضع توی بدنه ماشین جلویی تاثیر میزاره!یا درب ماشین ور باز کن چراغ توی سقف روشن میشه!یا به انگشت های ترور توی دمو ها دقت کنید انگار که تیک عصبی داشته باشه مرتب تکونش میده-یا گرافیک آب و بافت و صدا و نور پردازی چه در روی آب چه زیرش درشب خیره کننده است-نور هلیکوپتر پلیس و قتی درگیری ایجاد میشه و به زمین نزدیک  میشه باد و چرخش هوا آشغال ها رو بلند میکنه-در ترکیب با نور حجم دار صحنه های عجیب خلق میکنه-جالبه محیط های GTA خیلی بزرگ ترن-فیزیک در GTA خیلی جالبه-هندلینگ ماشین ها اینقدر تفاوت داره آدم نمیدونه کدوم رو برونه-کدوم رو بدزده کدوم رو ارتقا بده کدوم رو در گاراژ نگه داره و بحث تیونینگ خودرو اینقدر مفصل کار شده همون موتور تیونینگ بازی midnight club la از خودراک استار با همان option   ها اومده توی وبازی و شخصی سازی خودرو ها رو حتی از Nfs هم فراتر برده-

لینک به دیدگاه

درود

از همه عذر خواهی میکنم چون نمیدونم جای پرسیدن این سوال اینجا هست یا نه

میخواستم بدونم نسخه ی ریلودد این بازی بازهم مشکل افت فریم رو داره یا اینکه توی این نسخه با همچین مشکلی روبرو نیستیم؟؟؟

ممنون میشم پاسخ دوستان رو بدونم چون نسخه ی دلوکس رو دارم و اذیت میکنه و اصلا نمیذاره از بازی لذت ببرم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

از همه عذر خواهی میکنم چون نمیدونم جای پرسیدن این سوال اینجا هست یا نه

میخواستم بدونم نسخه ی ریلودد این بازی بازهم مشکل افت فریم رو داره یا اینکه توی این نسخه با همچین مشکلی روبرو نیستیم؟؟؟

ممنون میشم پاسخ دوستان رو بدونم چون نسخه ی دلوکس رو دارم و اذیت میکنه و اصلا نمیذاره از بازی لذت ببرم.

دوست خوب قبلا هم گفتم  افت فریم مال موتور بازی هستش ریلودد بیچاره یا هر تیم کرک دیگه نمیتونه کاری کنه که بازی کند اجرا بشه روی سیستم شما یا من-خرابی بازی مال خودشه-ربطی به نسخه نداره-موتور بازی خرابه --از شاهکار های نئو فرانسوی یوبیه موتور بازی!!!5 سال تبلیغ کردن آخرش یک فریم درست نداد!!! ربطی به نسخه شما نداره همه بازی ها یکی هستند نسخه ریلودد با این که داری فرقی نداره -تیم کرک  فقط کرک میکنه -هیچ کاری دیگه نمیتونه بکنه-موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوست خوب قبلا هم گفتم  افت فریم مال موتور بازی هستش ریلودد بیچاره یا هر تیم کرک دیگه نمیتونه کاری کنه که بازی کند اجرا بشه روی سیستم شما یا من-خرابی بازی مال خودشه-ربطی به نسخه نداره-موتور بازی خرابه --از شاهکار های نئو فرانسوی یوبیه موتور بازی!!!5 سال تبلیغ کردن آخرش یک فریم درست نداد!!! ربطی به نسخه شما نداره همه بازی ها یکی هستند نسخه ریلودد با این که داری فرقی نداره -تیم کرک  فقط کرک میکنه -هیچ کاری دیگه نمیتونه بکنه-موفق باشید.

آقا دم شما گرم.خیلی ممنون بابت راهنماییتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...