رفتن به مطلب

برگذاری مسابقات به روش جدید

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان

همانطور که قول داده بودم ما مسابقات رو تا اخر سال 1386 خواستیم اجرا کنیم که چند چند روز پیش به نتایجی رسیدیم . این مسابقات صرفا برای ایجاد یک جو رقابتی و علمی و خلاصه یک محیط سرگرمی و سخت افزاری خواهد بود .

روش مسابقه جدید به روش زیر میباشد :

جوایز به ترتیب :

20000 تومان

40000 تومان

60000 تومان

80000 تومان

توضیحات : از این به بعد به هر کاربر امتیاز داده شده و بر طبق امتیاز میتونه جایزه خودشو دریافت کنه . به طور مثال :

هر یک امتیاز به ارزش 2000 تومان میباشد و هر کسی که زودتر به امتیاز دلخواه رسید میتونه به درخواست خودش مبلغ رو دریافت کنه . برای واضحتر شدن مسئله یک مثال میزنم . (امتیازها به صورت پبغام خصوصی خواهد بود و جمع امتیازها رو ما اینجا ثبت میکنیم و کسی از امتیازها نباید خبر داشته باشه تا رقابت بیشتر بشه )

به طور مثال اگر کسی به امتیاز 44 رسید دیگه نمیتونه درخواست 40000 تومان رو داشته باشه فقط میتونه امتیاز خودشو بالاتر ببره و جایزه بیشتری رو درخواست کنه و یا اگر دو نفر به امتیاز 44 رسیدند و اگر هر دو به دنبال جایزه 60000 تومانی بودند فقط یک نفر میتونه این جایزه رو برنده بشه و هر کس که یکی از این جایزه ها رو برنده شد اون جایزه از دور جوایز خارج میشه .

امتیازها به روش زیر داده میشه :

تاپیک های مفید و مناسب - پستها و پاسخهای مناسب به دوستان دیگر به طور کل دادن پستهای مفید و مناسب که هر کدام از اینها میتونه 1 امتیاز داشته باشه .

این مسابقه تا تاریخ 5/1/1387 برگذاره و جوایز در ایام عید به دوستان داده خواهد شد .

دوستان اگر کسی برنده نشد از دست ما دلگیر نشه . در این مسابقات هیچ کدوم از بچه های لیون رو برنده اعلام نکردیم و فقط سعی کردیم که پارتی بازی اینجا کاملا حذف بشه . و شاید باور نکنبد جواب اکثر سوالهای قبلی رو دوستانمون اینجا خلاصه میدونستن و هیچ وقت سعی نکردیم که اونها رو در این مسابقات شرکت بدیم حتی . و امیدوارم که حرفهای من برای شما ثابت شده باشه .

هر کسی که یکی از جوایز رو برنده شد اون جایزه از بین جوایز حذف خواهد شد و با رنگ قرمز مشخص خواهد شد .

اگر انتقاد و پیشنهادی دارید یا مسابقه برای شما مجهولاتی داشت در همین تاپیک مطرح کنید .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

و خسته نباشيد اين پست مال کي هست من متوجه نشدم قديمي هست جديد هست از يک طرف ديدم مال امروز هست از طرف ديگه ديدم نوشته شده 5/1/1386 ؟

این مسابقه تا تاریخ 5/1/1386 برگذاره و جوایز در ایام عید به دوستان داده خواهد شد .

باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام

و خسته نباشيد اين پست مال کي هست من متوجه نشدم قديمي هست جديد هست از يک طرف ديدم مال امروز هست از طرف ديگه ديدم نوشته شده 5/1/1386 ؟

باتشکر

درود

احتمالا منظورجناب حسيني 5/1/1387 بوده که اشتباها 86 تايپ کردند.البته حقيقتا انقدر گذر زمان زود هست که واقعا ادم باورش نميشه به اين زودي قريب يک سال از عيد سال 86 گذشته و سال جديد داره از راه ميرسه.خدا کنه که سال جديد منشا تحولات بيشتر و بهتري در همه زمينه هاي زندگي شما دوستان باشه.موفق باشيد

لینک به دیدگاه

درود

احتمالا منظورجناب حسيني 5/1/1387 بوده که اشتباها 86 تايپ کردند.البته حقيقتا انقدر گذر زمان زود هست که واقعا ادم باورش نميشه به اين زودي قريب يک سال از عيد سال 86 گذشته و سال جديد داره از راه ميرسه.خدا کنه که سال جديد منشا تحولات بيشتر و بهتري در همه زمينه هاي زندگي شما دوستان باشه.موفق باشيد

گفتم شايد اين هم سوال مسابقه است به اين شکل مطرح شده

مرسي

لینک به دیدگاه

با سلام به همه دوستان

من از توجه شما ممنونم و از اشتباه خودم عذر میخوام .

اصلاح کردم و منظورم 5/1/1387 بوده .

موفق رو برای همدیگه ارزو کنیم تا همه از زندگی لذت ببریم .

لینک به دیدگاه

با سلام

سعید جان در مورد مفید بودن پستها میشه بیشتر توضیح بدین

با سلام

دوست خوبم من سوال خوبی بود .

ببنید ما در اینجا پست خوب و بد نداریم . فروم یک محیط یا فضاییه که افراد مختلف با تواناپیها و دانسته های مختلف به همدیگه در مورد مسائل و مشکلاتشون کمک میکنن . پس هر کسی امکان داره یک جمله و یا حتی یک کلمه در مورد مسئله بنویسه . این حرف که کدوم پست خوب و یا بد هستش زیاد درست نیستش . خوب بیشتر منظور اینکه افراد بیتر فعالیت داشته باشن و سایر دوستانی که مشکلات دارن حل مشکل بشه .

خوب من این هدف جوایز ور فقط بیهوده نبودن فروم گردی و پست دادن میدونم . و هر چقدر که این مسئله به جلو میره برای خودم هم جالب و جذابه .

الان خودتون به پستهای خودتون نگاه گنید متوجه میشید که مطالبی رو بیان کردید که حتما باید بهش توجه بشه و مستحق یک تشویق هستش .

من این رو قبلا هم گفتم . من اعتقاد دارم بجای اینکه پول رو به سایتهای دیگه بدم تا برای سایتمون تبلیغ کنن سعی میکنم که این هزینه ها رو به کاربرهای خودم بدم (البته خودشو ن میگیرن چون خودشون زحمت مطالب رو میکشن )

موفق باشید

لینک به دیدگاه

واقعاً فکرها و ایده های جالب دارین جناب حسینی

امیدوارم همیشه موفق و موید باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

ببنید ما در اینجا پست خوب و بد نداریم

این درست ولی سعید جان من نگفتم که پست خوب چی هست یا چه پستی بد . من بیشتر منظورم این بود که مبنا چی هست چون من خودم مثلا شده رو یک پست یک ساعت وقت گزاشتم ولی امتیاز بی امتیاز و یا رو یه پست وقت نزاشتم ولی امتیاز گرفتم در واقع میخوام اینو بگم که زحمتی که کشیده شده رو هم مد نظر داشته باشین به کسی بر نخوره چون دیده میشه تنها زحمت کشیده فقط یک کپی پیست هست البته درسته که مهم دنبال مطلب رفتن هست ولی نه دیگه اینه تفاوتی نباشه بین کسی که وقت میزاره و کسی که وقت اندکی میزاره .

لینک به دیدگاه

با سلام

این درست ولی سعید جان من نگفتم که پست خوب چی هست یا چه پستی بد . من بیشتر منظورم این بود که مبنا چی هست چون من خودم مثلا شده رو یک پست یک ساعت وقت گزاشتم ولی امتیاز بی امتیاز و یا رو یه پست وقت نزاشتم ولی امتیاز گرفتم در واقع میخوام اینو بگم که زحمتی که کشیده شده رو هم مد نظر داشته باشین به کسی بر نخوره چون دیده میشه تنها زحمت کشیده فقط یک کپی پیست هست البته درسته که مهم دنبال مطلب رفتن هست ولی نه دیگه اینه تفاوتی نباشه بین کسی که وقت میزاره و کسی که وقت اندکی میزاره .

با سلام

دوست خوبم ممنون از زحمات شما ولی مطمئن باشید که معلومه که چه کسی بیشتر زحمت میکشه و هدف از این کار رقابت در اطلاع رسانی هستش.

لینک به دیدگاه

سلام .آقا سعید چند تا سوال . اول اینکه شما گفتید هر امتیاز 2000 تومان ولی تو مثال گفتید کسی که 44 امتیاز داشته باشه نمی تونه تقاضای 40000 تومان کنه و باید بره برای جواز بالاتر.در حالی که بنا به گفته خودتون 44 امتیاز مساوی 88000 تومان میشه.دوم اینکه اگر کسی امتیازش مثلا 19 بود و با گرفتن 1 امتیاز میتونست 40000 تومان جایزه رو ببره ، ولی تو یک شب مثلا 2-3 تا پست مفید می ده و امتیازش از 20 رد میشه . حالا تکلیف اون شخص چیه؟ اگر نخواد ادامه بده باید چی کار کنه؟ممنون میشم کمی توضیح بدبد

لینک به دیدگاه

سلام .آقا سعید چند تا سوال . اول اینکه شما گفتید هر امتیاز 2000 تومان ولی تو مثال گفتید کسی که 44 امتیاز داشته باشه نمی تونه تقاضای 40000 تومان کنه و باید بره برای جواز بالاتر.در حالی که بنا به گفته خودتون 44 امتیاز مساوی 88000 تومان میشه.دوم اینکه اگر کسی امتیازش مثلا 19 بود و با گرفتن 1 امتیاز میتونست 40000 تومان جایزه رو ببره ، ولی تو یک شب مثلا 2-3 تا پست مفید می ده و امتیازش از 20 رد میشه . حالا تکلیف اون شخص چیه؟ اگر نخواد ادامه بده باید چی کار کنه؟ممنون میشم کمی توضیح بدبد

با سلام

حق با شماست و کاملا صحصی میفرمایید و همینجا تصحیح میکنم چون هر امتیاز رو 1000 تومان حساب کردم و اون 22 امتیاز هستش.

خوب من در اینجا امتیاز ها رو ثبت میکنم و هر کسی که به یه حدانحساب برسه بهش پیغام خصوصی میزارم و ازشون میپرسم که چی کار میخوان بکنن . سوال بسیار خوبی پرسیدید و ممنون و موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون جناب آقای حسینی لطف دارید خیلی عالیه سعی میکنیم بهترین آموزش ها و بهترین مطالب رو ارائه بدیم

پیروز و موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام

قابل توجه دوستان جایزه 20000 تومانی رو یکی از دوستان برنده شده اند و این جایزه از بین جوایز حذف خواهد شد .

برنده ها رو در تاریخ 7/1/1387 اعلام و جوایز رو به حسابهای شخصی شون واریز میکنیم .

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

سلام، من راستش دو بار اين مطالب رو خوندم ولي باز درست متوجه نشدم، مثلا من دو تا امتياز 2000 بدست آوردم، دقيقا چي ميشه ؟

بعد يك سوال كه به اينجا مربوط نميشه، آقاي حسيني، آدرس فروشگاه شما دقيقا هموني هست كه در پايين سايت نوشتيد؟

متشكرم%

لینک به دیدگاه

سلام، من راستش دو بار اين مطالب رو خوندم ولي باز درست متوجه نشدم، مثلا من دو تا امتياز 2000 بدست آوردم، دقيقا چي ميشه ؟

بعد يك سوال كه به اينجا مربوط نميشه، آقاي حسيني، آدرس فروشگاه شما دقيقا هموني هست كه در پايين سايت نوشتيد؟

متشكرم%

با سلام

دوست خوبم نحوه جوایز و امتیازها به این صورته که هر کسی به امتیاز مورد نظر برسه میتونه جایزه رو برنده بشه .

در مورد سایت فروش هم ادرسش www.LionComputer.ir هستش .

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

سعید جان این طوری که نمیشه .بهتر هست بگین که کی برنده شده نه که دیگه واقعا آدم از همجا بی خبر باشه . لطفا معرفی کنید .

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام به همه دوستان

متاسفانه من به هیچ عنوان نتونستم در ایام عید وارد سایت بشم و از همه شما عذر میخوام و هیچ بهانه ای نیمیتونم بیارم و امیدوارم که به بزرگواریه خودتون منو ببخشید .

واقعیتش من ممنوع الاینترنت بودم چون همه دوستان و نزدیکان از من شاکی بودن که بسته هر چقدر کار کردی (این هم یک توجیح)

در مورد برندگان و همه اونهایی که در این مدت تلاش و سعی کردند و متت سر ما گذاشتند من ازشون تشکر میکنم و تی امروز و نهاینتا تا فردا در مورد برندگان و جوایزشون جتما و حتما انجام وظیفه می کنم تا بیشتر از این شرمنده شما دوستان نباشم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام به همه

الان دارم بررسی میکنم و جوایز و برنده ها رو امشب اعلام میکنم . و دوست دارم که دوستان از هیچ چیزی در اینجا دلخور نشن .

خوب مسابقه بعدیمون در ماه اردیبهشته .

و در اینجا میگم که تا اخر اردیبهشت یا اوایل خرداد سایت جدیدمون اماده میشه که مسابقات بیشتری رو برگذار میکنیم .

امید به خدا

لینک به دیدگاه

با سلام به همه دوستانی که محبت میکنن و با اطلاعات خوبشون ما رو به فیض میرسونن . من بعد از بررسی ه تصمیمی گرفتم و یه مدتی غیبت داشتم و دیروز و امروز با بررسی که روی پستها داشتم به این نتیجه رسیدم که جوایز رو تغییر بدم و به شرح زیر با همون مبلغ به دوستانی که زحمت بیشتری کشیدن تقدیم کنم .

در ضمن این جوایز معنیش این نیست که این دوستان خیلی بهتر بودن و ما در اینجا نمیخوام بگیم که چه کسی بهتره یا پستش مفیده و سایرین چنین نیستن . شاید روزی شما هم برنده شدید من از همه شما تشکر میکنم .

برندگان به ترتیب زیر میباشند :

1 - iriali = برنده 70000 تومان

2 - richrdo = برنده 40000 تومان

3 - i-man = 30000 تومان

4 - internet = 30000 تومان

5 - djcsaeed = 15000 تومان

6 - arman_pc = 15000 تومان

تعداد پست هیچ ربطی به انتخاب افراد نداره و فقط مفید بودن پستها در زمینه (بیشتر سخت افزار و نرم افزار) مهمه .

امیدوارم که سایر دوستان اگر انتخاب نشدن ما رو ببخشن و این دلیل بر این نیست که بگیم کسی از کسی بهتره این فقط و فقط یه محک و مسابقه بود

لطفا همه دوستانی که انتخاب شدن شماره حسابهای سیبا و یا اگر نداشتن سایر حسابهایی رو که دارن رو برای من پیغام خصوصی بزارن .

موفق باشید و همیشه پیروز و تا مسابقه بعد در اردیبهشت ماه .

لینک به دیدگاه

سلام جناب آقاي حسيني ...

من اصلا انتظار نداشتم جزو برندگان باشم، همين طور واقعا در حدي نيستم كه شما اين افتخار رو به بنده حقير داديد، من اينجا تنها سوال ميپرسم و موجب آزار ديگران ميشم، كه واقعا از از بابت بي سوادي و مشكل سازي خودم عذر ميخوام.

ميخواستم مطلب ديگري رو هم عرض كنم كه بهتر ديدم اينجا مطرح نكنم.

همگي دوستان اميدوارم همواره موفق باشيد.

لینک به دیدگاه

سلام جناب آقاي حسيني ...

من اصلا انتظار نداشتم جزو برندگان باشم، همين طور واقعا در حدي نيستم كه شما اين افتخار رو به بنده حقير داديد، من اينجا تنها سوال ميپرسم و موجب آزار ديگران ميشم، كه واقعا از از بابت بي سوادي و مشكل سازي خودم عذر ميخوام.

ميخواستم مطلب ديگري رو هم عرض كنم كه بهتر ديدم اينجا مطرح نكنم.

همگي دوستان اميدوارم همواره موفق باشيد.

با سلام

نه عزیز اینطور شکست لفظی نفرمایید . به نظر من یه تاپیک خوب از یک سوال خوب به وجود میاد و خیلیها همین اشتباه رو توی یک فروم میکنن به نظر من تا سوال نباشه جواب خوب و مفید که بتونه به کسانی که همین مشکلات رو دارن کمک نمیکنه .

کلا امیدوارم که موفق باشید و ما هم در خدمت شما و سایر دوستان هستیم .

لینک به دیدگاه

سلام عرض میکنم خدمت اقای حسینی و بقیه دوستان

اول از همه تشکر میکنم برای انتخاب شدنم در مسابقه

میخاستم بگم که این سایت به لحاظ اینکه صرفا یک سایت سخت افزاری هست طبیعی که به این بخش توجه و نگاه خاصی میشه و پیشنهاد من این هست که در مسابقات اینده بخش های مختلف

تفکیک بشن و جایزه برای هر بخش جداگانه در نظر گرفته شه

بازم تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

سلام عرض میکنم خدمت اقای حسینی و بقیه دوستان

اول از همه تشکر میکنم برای انتخاب شدنم در مسابقه

میخاستم بگم که این سایت به لحاظ اینکه صرفا یک سایت سخت افزاری هست طبیعی که به این بخش توجه و نگاه خاصی میشه و پیشنهاد من این هست که در مسابقات اینده بخش های مختلف

تفکیک بشن و جایزه برای هر بخش جداگانه در نظر گرفته شه

بازم تشکر میکنم

با سلام

اگر زحمت بکشید بیشتر توضیح بدید ممنون میشم عزیز

لینک به دیدگاه

با سلام

اگر زحمت بکشید بیشتر توضیح بدید ممنون میشم عزیز

اول بگم که این نشانه ی این نیست که من ناراضی هستم .خیلیم راضیم این فقط پیشنهاد هست

به طور مثال به دو یا سه بخش مثلا نرم افزار سخت افزار و موبایل

و مثلا اگر شما 90 هزار تومان در کل دز نظر گرفتید به هر کدام از این بخش ها 30 تومان تعلق بگیره

چون به هر حال هر کاربری در یکی از بخش ها مهارت داره

ممنون امیدوارم منظورمو رسونده باشم و از پیشنهادم برداشت بد نشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...