رفتن به مطلب

برگذاری مسابقات به روش جدید

Recommended Posts

اول بگم که این نشانه ی این نیست که من ناراضی هستم .خیلیم راضیم این فقط پیشنهاد هست

به طور مثال به دو یا سه بخش مثلا نرم افزار سخت افزار و موبایل

و مثلا اگر شما 90 هزار تومان در کل دز نظر گرفتید به هر کدام از این بخش ها 30 تومان تعلق بگیره

چون به هر حال هر کاربری در یکی از بخش ها مهارت داره

ممنون امیدوارم منظورمو رسونده باشم و از پیشنهادم برداشت بد نشه

با سلام

ممنون از پیشنهادتون حتما بررسی میکنیم و این مسئله رو باید به شور بزاریم و امیدوارم که در ماه اردیبهشت انجام بشه .

ممنون ازتون عزیز . همیشه پیروز باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان فکر میکنم که جوایزشون رو نمیخوان تا الان 2 نفر شماره حاب دادن اگر لطف کنید شماره حسابهای خودتون رو بدید ممنون میشم چون میخواستم که بچه ها رو چند بار بانک نفرستم .

من منتظرم و امیدوارم که امروز همه دوستان شماره حسابهاشون رو بدن .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت مدیریت سایت و فورم و دوست گرامی

سعید جان چشم حتما و حتما انجام وظیفه میکنم

سعید جان از اینکه بنده رو جزء افرادی که برنده مسابقه شدن معرفی کردید بسیا متشکرم و امیدوارم که این فورم فعال ترین فورم باشه و بشه تا دوستان در مورد سخت افزار اطلعات کافی بدست بیارن و دیگه ریشه بی علم بودن در سخت افزار کنده بشه که این کار با تلاش افراد فعال امکان پذیر هست البته این شامل بنده نمیشه ولی همیشه میگن آینده یک جامعه رو افراد فعال اون جامعه تعیین میکنن که خود شما یکی از این افراد هستید که در زمینه سخت افزار دست به این کار بزرگ زدین و نشانه های مثبتی از همین الان دیده میشه به عنوان مثال سایت های ارائه خدمات اینترنتی که در قبل از فعالیت شما چنان بر قیمتها میتاختن که خریداری که مجبور بود یا اطلعاتی در مورد سخت افزار نداشت تن به این قیمتها میداد اما حالا با ایجاد رقابت این امر کمتر دیده میشه که نتیجه اون به خاطر تلاشهایی هست که شما انجام دادین و همچنین این اقدام شما یک اقدام فرهنگی هم که محسوب میشه زیرا تا اطلعات و منابع نباشه و همچنین جایی برای ارائه اطلعات نباشه افراد کمتر به سوی علم میرن و نتیجه اون هم بی فرهنگی و نا هنجاری هایی در جامعه میشه .

خوب سعید جان زیاد حرف اضافه زدم و سر شما رو درد آوردم .

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت مدیریت سایت و فورم و دوست گرامی

سعید جان چشم حتما و حتما انجام وظیفه میکنم

سعید جان از اینکه بنده رو جزء افرادی که برنده مسابقه شدن معرفی کردید بسیا متشکرم و امیدوارم که این فورم فعال ترین فورم باشه و بشه تا دوستان در مورد سخت افزار اطلعات کافی بدست بیارن و دیگه ریشه بی علم بودن در سخت افزار کنده بشه که این کار با تلاش افراد فعال امکان پذیر هست البته این شامل بنده نمیشه ولی همیشه میگن آینده یک جامعه رو افراد فعال اون جامعه تعیین میکنن که خود شما یکی از این افراد هستید که در زمینه سخت افزار دست به این کار بزرگ زدین و نشانه های مثبتی از همین الان دیده میشه به عنوان مثال سایت های ارائه خدمات اینترنتی که در قبل از فعالیت شما چنان بر قیمتها میتاختن که خریداری که مجبور بود یا اطلعاتی در مورد سخت افزار نداشت تن به این قیمتها میداد اما حالا با ایجاد رقابت این امر کمتر دیده میشه که نتیجه اون به خاطر تلاشهایی هست که شما انجام دادین و همچنین این اقدام شما یک اقدام فرهنگی هم که محسوب میشه زیرا تا اطلعات و منابع نباشه و همچنین جایی برای ارائه اطلعات نباشه افراد کمتر به سوی علم میرن و نتیجه اون هم بی فرهنگی و نا هنجاری هایی در جامعه میشه .

خوب سعید جان زیاد حرف اضافه زدم و سر شما رو درد آوردم .

با تشکر

با سلام

اقا علیرضا شما زحمتهایی زیادی برای پاسخ به سوالات دوستان کشیدید و از این بابت بنده شخصا تشکر میکنم و به شما و سایر دوستان شخصا قول میدم که از اوایل خرداد بعد از اینکه سایت جدید روی وب اومد سعی میکنیم که همیشه به روز و دقیقتر باشیم و سایت بهتر و پر بارتری رو داشته باشیم و بتونیم از شرمندگیه همه دوستان در بیایم . و در زمنیه سخت افزار سعی میکنیم که اقدامات و کاراهایی که تا به حال کسی در ایران انجام نداده بتونیم انجام بدیم و ادامه به کار با امید به خدا داشته باشیم .و در این راه به اطلاعات دوستانی مثل شما نیاز داریم .

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

اول بگم که این نشانه ی این نیست که من ناراضی هستم .خیلیم راضیم این فقط پیشنهاد هست

به طور مثال به دو یا سه بخش مثلا نرم افزار سخت افزار و موبایل

و مثلا اگر شما 90 هزار تومان در کل دز نظر گرفتید به هر کدام از این بخش ها 30 تومان تعلق بگیره

چون به هر حال هر کاربری در یکی از بخش ها مهارت داره

ممنون امیدوارم منظورمو رسونده باشم و از پیشنهادم برداشت بد نشه

با سلام

بعد از مشورت کوتاه با دوستان به احتمال زیاد این مسئله انجام خواهد شد . چون من بیشتر که توجه کردم شما در بخشهای نرم افزار و بخصوص رسیورها زحمات زیادی کشیدید که امیدوار م در مسابقه اردیبهشت ما به تصمیمات بهتری گرفته بشه . البته بازم باید با مدیران محترم یک مشور ت کوچیکی داشته باشیم .

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان خوبم امروز جوایز و مبالغ رو واریز کردیم و فقط فعلا دو تا از دوستان ( i-man و richardo)شماره حسابشون رو ندادن و متاسفانه واریز نکردیم و اگر محبت کنن شماره حساب رو بدن ممنون میشم تا شرمندشون نشیم .

از تاخیر عذر میخوام

مبارکتون باشه و همیشه موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

جناب حسینی ببخشید که با تاخیر مینویسم اما ممنون از لطفتون شرمنده کردین بنده رو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...