رفتن به مطلب

باز هم اینترنت مخابرات و کارشکنی (حذف تعرفه نامحدود)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سلام.

امروز می خواستم نت رو شارژ کنم در لیست وب سایت هر چه گشتم نامحدود پیدا نکردم.

زنگ زدم 2020 و این دوستان هم موضوع رو تایید کردند .

گفتند فقط برای اهواز این طوری هست!

به جاش با همون قیمت و سرعت ( در خصوص من 1024 نامحدود ماهی 45.500) سرویس حجمی محدود 20 گیگ رو جایگزین کردند.

post-6175-0-94185200-1400266974_thumb.jpg

دوستان احتمال می دید جای دیگه هم این طوری بشه؟

من می خوام در یکی از شهرستان ها یک سرویس نا محدود بخرم و با نرم افزار TeamViewe دانلود رو ادامه بدم..

نظرتون رو در این مورد می خواستم بدونم.

انتقاد پیشنهاد.

یا حتی سرویس جایگزین از شرکت دیگه که به صورت نامحدود باشه معرفی کنید.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

• ارسال 279
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

سعید جان بنده زبونم مو دراورد اونقدر گفتم و گفتم که این مخابرات دزده اونم در جد ماکزیموم ( مراجعه بکنید به تایپیک بنده میفهمید و این مشکل هم جدید نیست ) 

متاسفانه این موضوع رو بنده هفته پیش دیدم که برای تغییر سرویس رفته بودم که متاسفانه فرمودند نامحدود 

تا اطلاع ثانوی نمیدیم  /  واسه اونایی ناراحتم که اصلا نمیتونن اینترنت بگیرین و اگرم میگیرن باید پول خون بدن پاش 

بهترین سرویس رو هم اسیاتک میدونم 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

سلام

بله دوست عزیز، مخابرات ... بوقه ... مشهد که از فروردین ماه سال 92 سرویس های نامحدودش رو کلا حذف کرد و پیرو اون هم تقریبا اکثر آی اس پی هایی که این سرویس ها رو تو مشهد ارائه میدادن، کلا طرح های نامحدودشون رو حذف کردن و سرویس های بسیار ( با عرض معذرت از دوستان گل ) مضحکی رو جایگذین کردن، و اون تک و توک آی اس پی هایی ام که سرویس نامحدود ارائه میدن ( مثل آسیا ..بوق.. ) ظرف 24 ساعت آدمو از کرده ی خودش به ..... بوق .... کردن میندازن ...

لینک به دیدگاه

درود عطا جان.

بله متوجه شدم. فردا اول وقت درخواست جمع آوری می دم.

درمورد آسیاتک بیشتر بگید. سرویس نامحدود هم ارائه می ده؟

من الان از دوستم تلفنی شنیدم, اون هم نامحدود مخابرات داره و اهواز ساکنه, گفت وایمکس ایرانسل بعد از مخابرات ارزون ترین سرویس نامحدود رو ارائه می ده که همین میزان سرعت قیمتی حدود 2 برابر داره یعنی 80 هزار تومن برای 1 ماه سرعت 1024 نامحدود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود عطا جان.

بله متوجه شدم. فردا اول وقت درخواست جمع آوری می دم.

درمورد آسیاتک بیشتر بگید. سرویس نامحدود هم ارائه می ده؟

من الان از دوستم تلفنی شنیدم, اون هم نامحدود مخابرات داره و اهواز ساکنه, گفت وایمکس ایرانسل بعد از مخابرات ارزون ترین سرویس نامحدود رو ارائه می ده که همین میزان سرعت قیمتی حدود 2 برابر داره یعنی 80 هزار تومن برای 1 ماه سرعت 1024 نامحدود.

مخلصم سعید جان 

بهترین شرکتها یا بهتر بگیم قابل تحملترین شرکتها از لحاظ کیفیت ( که البته نمیدونن چیه ) و سرعت ( که هنوز کشف نکردن )  شرکت‌های شاتل، آسیاتک، پیشگامان و پار‌س آ‌نلاین 

ببینید هر کدوم به صرفه باشه سرویستون رو بخرید / در موردشون اطلاعات زیادی ندارم چون بنده مجبورم از مخابرات دزد سرویس بگیرم ولی اسیاتک و شاتل بهترن و میتونید 

با مراجعه به وب سایتشون مقایسه جامعتری بکینید

لینک به دیدگاه

عطا جان الان پارس آنلاین رو دوره کردم سایتشو سرویس نامحدود 1024 ش قیمتی حدود 220 هزار تومن داره . این که هیچ.

آسیا تک هم قسمت ADSL در وب سایتش کلا پاک کرده و باز نمی شه.

شاتل رو که سال 87 داشتم تا سال 90 راضی نبودم. زیاد که دانلود کنی بن می شی.

مونده پیشگامان.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مخابرات خیلی وقته که دیگه سرویس نامحدود رو جمع کرده! من هم که قرار داد یک ساله نامحدود دارم و هفته بعد مدتش تموم میشه دیگه نمیتونم نا محدود بگیرم! تنها سرویس نامحدود واقعی مال همین مخابرات بود که فاتحه اون هم خونده شد!

لینک به دیدگاه

بهمن جان تیر خلاص رو زدی. اشک ما رو در آوردی. =((

چی بود می گفتند پهنای باند کشور ال می شه بل می شه؟!! *dry#

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

اینم از پیشرفت و تکنولوژی حالا باید شبها بیدار بمونیم تا 2 که بزاریم روی دانلود-اصولا فکر کنم توی گینه بیسائوهم اینترنت حجمی نباشه ودیگه مدش رفته منتها اینجا.........................

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

من ماهی حداقل 200 گیگ دانلود داشتم.

به کی بگم دردمو!

حالا 20 گیگ!!!!!!!!! عدالت علی رو به حقیقت نزدیک کردند

لینک به دیدگاه

من ماهی حداقل 200 گیگ دانلود داشتم.

به کی بگم دردمو!

حالا 20 گیگ!!!!!!!!! عدالت علی رو به حقیقت نزدیک کردند

لینک به دیدگاه

بهمن جان تیر خلاص رو زدی. اشک ما رو در آوردی. =((

چی بود می گفتند پهنای باند کشور ال می شه بل می شه؟!! *dry#

منظورشون همین بوده دوست عزیز از افعال معکوس استفاده کردن تنگی باند بوده منظورشون گفتن پهنای باند :eek:  :(   :D

لینک به دیدگاه

شما از کدوم سرویس استفاده می کردین 1 مگ یا 2 ؟ چون 512 نهایت فول ماهی 150گیگ بیشتر نمیداد البته من در تهرانم با بیت ریت 60/70 الان 256 کردم بیت ریتم 30/35 شده.

شما به نظر من وایمکس ایرانسل بگیر 512 فکر کنم جواب کارت رو بده چون پهنای باند ایرانسل خیلی بهتر از مخابرات هستش و نیاز شما رو بر طرف میکنه قیمتش هم مناسب به نسبت پارس آنلاین و... .

لینک به دیدگاه

توی عکس مشخص هست. 1024 یک ماه نامحدود.

آره احتمالش هست برای تهران برداشته نشه یا بزارند برای آخر. چون اهواز هم 2 هفته هست این طوری شده.

لینک به دیدگاه

ما که تو مشهد از اوایل سال 92 این موضوع رو مطرح کردیم و تو سایت تنظیمات مقررارت رادیویی با چندتا از دوستان هم از مخابرات مشهد طرح شکایت کردیم، ولی متاسفانه هیچ نتیجه ای حاصل نشد، حالا حداقل امیدوارم با بیشتر شدن میزان اعتراض ها به این حرکته واقعا افتضاح، مسئولینی که خودشونو به ناشنوایی زدن یه ترتیب اثری بدن و مجدد این سرویس ها رو فعال کنن ( تو مشهد اوایل سال 92 دو سه تا از شرکتها و مجلات اینترنتی ای که تماما سروکارشون با اینترنت بود و تمام اطلاعاتشون رو از اینترنت استخراج میکردن و بنده هم باهاشون همکاری داشتم، تا اواخر برج 3 بصورت 100 درصد تعطیل شدن متاسفانه )

لینک به دیدگاه

کرمانشاه از پارسال اینجوری شده 

متاسفانه دیگه سرویس نامحدود ارائه نمی ده 

به طور اسمی ارائه می ده ولی از حد 20 یا 40 گیگا بایت که بیشتر دانلود کنی سرعتت رو به یک دهم کاهش می ده 

من الان صبانت گرفتم واسه دانلود شبانه 

بد نیست خوبه شبا یه 4 5 گیگی می شه دانلود کرد اگه همه چی اوکی باشه بعضی وقتام کمتر 

تا ببینیم که می شه مام مثل بشر از اینترنت استفاده کنیم. 

سالی 4 بار باید آی اس پی عوض کنم اون وقتایی که عوض نمی کنم از رضایت نیست دیگه حوصله پیگیری و تعویض رو نداارم!

لینک به دیدگاه

برای تهران برداشته نشده و نخواهد شد

http://2020.tct1.ir/#PriceList

این سایت 2 سالی هست آپدیت نشده تهران برداشته شده بزودی هم جمع می شه

لینک به دیدگاه

من 12 ساله دارم از شهراد استفاده می کنم ولی دزد شده مثل چی 

همین چند وقت پیش هم تاپیک زدم برای اینترنت نامحدود مخابرات 

حالا شانس ما تا امدیم از مخابرات نامحدود بگیریم داره می بنده رفتم می گه از نهم  توی نوبت هستن مردم من الان اقدام کنم یک ماه دیگه فکر کنم بدن که با گفته ی دوستان شاید حتی نامحدود هم ندن 

ای بابا کی می شه مثل اون قاره پایینه مثل جزیره هست ولی خیلی گنده هست  =))  اینترنت 100mb با پهنای باند 3000 گیگ ماهی :eek:  :eek:  :eek: بدن ما فامیل داریم اون جا اومده ایران می گه این چیه اخه چی بگم بهش فقط سرم رو انداختم پایین از خجالت  :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

ما که تو مشهد از اوایل سال 92 این موضوع رو مطرح کردیم و تو سایت تنظیمات مقررارت رادیویی با چندتا از دوستان هم از مخابرات مشهد طرح شکایت کردیم، ولی متاسفانه هیچ نتیجه ای حاصل نشد، حالا حداقل امیدوارم با بیشتر شدن میزان اعتراض ها به این حرکته واقعا افتضاح، مسئولینی که خودشونو به ناشنوایی زدن یه ترتیب اثری بدن و مجدد این سرویس ها رو فعال کنن ( تو مشهد اوایل سال 92 دو سه تا از شرکتها و مجلات اینترنتی ای که تماما سروکارشون با اینترنت بود و تمام اطلاعاتشون رو از اینترنت استخراج میکردن و بنده هم باهاشون همکاری داشتم، تا اواخر برج 3 بصورت 100 درصد تعطیل شدن متاسفانه )

بله واقعا گند زدند.

حالا برای جایگزین بهترین مورد وای مکس ایرانسل هست. نامحدود بدون مالیات ماهی 80

http://wimax.irancell.ir/portal/home/?11767/%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA%20%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84%20%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7

لینک به دیدگاه

این سایت 2 سالی هست آپدیت نشده تهران برداشته شده بزودی هم جمع می شه

یکسال قبل هم گفتن به زودی جمع میشه

تهران نامحدود اش جمع نشده و نخواهد شد

لینک به دیدگاه

خیالت راحت دیگه چیزی به نام نا محدود وجود نداره/ تو کشور ما همه چیز محدود هست دنبالشم نباش  من که یه سری چند گیگ از حجمم مونده بود گفتم بذارم برای سری بعد که شارژ کردم مصرفش میکنم وقتی برای شارژ مجدد مراجعه کردم یارو گفت شرمنده حجمتون میسوزه منم سوختم گفتم لعنت به شماها که انقد حرام خورین

وقتی میخان حجم بفروشن هر گیگ رو 4000 ت حساب میکنن حالا همین شارژ وقتی از ماهه قبل برات میمونه میگن از بین میره که چی دوباره بری پول بدی شارژ کنی

لعنت به هر چی مخابرات هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وایمکس تعریفی نیست نه مبین نت نه ایرانسل 

قبل از خرید ببین آشنایی کسی پیدا میکنی سرعت رو تست بکنی

مخصوصا تو منطقه خودتون چونکه وایمکس به منطقه حساس هست 

به خاطر نبود دکل و آپارتمانهای بلند 

لینک به دیدگاه

دوستان دارم وایمکس ثبت نام می کنم.

توصیه؟ تجربه؟راهنمایی؟

درود

نکن من می خواستم جمع کنم بیام ای دی اس ال بگیرم

خیلی گرونه همون سرویسی که دوستام دارن از مخابرات میگیرن 20 تومن رو باید ماهی 70 تومن بدی

فقط قابلیت جابجایش خوبه که من بعد از 4 سال فقط یه بار که خونه رو عوض کردیم استفاده کردم

آنتن نزدیک باشه پینگ زیر 40 دور باشه گریه ت در میاد

نامحدود 512 24/7 دانلود میکنه تقریبا ماهی 110 الی 120 گیگ دانلود میشه.

بازم سئوالی داشتی بپرس

مودمشم خیلی گرونه

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...