رفتن به مطلب

باز هم اینترنت مخابرات و کارشکنی (حذف تعرفه نامحدود)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

الان من نت مخابرات دارم و میگم بهترینه به دلایل زیر

1-اول که طرح رو گرفتم(پاییزه طلایی 2مگ)سرعت دانلودم 256 بود دانلود رایگان شبانه هم همین سرعت بود

2-من این طرح رو حدود یک سال پیش گرفتم و از اول امسال سرعت دانلودم شد 1000کیلو معادل 10مگ همون طرح!!!! ولی شبانه همون 256 میشد سرعت

3-الان حدود 2هفتس سرعت شبانه هم شده 1000کیلو یعنی حدود 8تا 10 مگ!

یه بازی حدود 13 گیگ رو گزاشتم واسه دانلود گفتم 3شبه تموم میشه صبح پا شدم دیدم جز بازیه 2تا فیلم دیگه هم دانلود شده یعنی شبی حدود 15گیگ!!!

ولی الان هم هارم پره و هم نمیدونم چی دانلود کنم :D

لینک به دیدگاه

• ارسال 279
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

1-اول که طرح رو گرفتم(پاییزه طلایی 2مگ)سرعت دانلودم 256 بود دانلود رایگان شبانه هم همین سرعت بود

2-من این طرح رو حدود یک سال پیش گرفتم و از اول امسال سرعت دانلودم شد 1000کیلو معادل 10مگ همون طرح!!!! ولی شبانه همون 256 میشد سرعت

یه بازی حدود 13 گیگ رو گزاشتم واسه دانلود گفتم 3شبه تموم میشه صبح پا شدم دیدم جز بازیه 2تا فیلم دیگه هم دانلود شده یعنی شبی حدود 15گیگ!!!

سرویس کدوم شهر هست عزیز؟

لینک به دیدگاه

کدوم شهر هستید و ماهی چقدر هزینشه؟ خوش به حالت داداش.من یه همچین چیزی میخوام :(

لینک به دیدگاه

ربطی به شهر نداره بعضی محله ها سرعت دو مگشون خیلی بیشتره معلوم نیس قضیه چیه!!! بنده خودم 2 مگ دارم (یک ساله طرح ویژه تابستان) 230 نهایتش هست، دوستم همین سرویس رو داره دقیقا تو یه شهرک که با ما ده دقیقه فاصله داره سرعتش 850 کیلوبایته!!! مشکل مخابرات اینجا اینه دائما داره یوزر میگیره و هر روز چند ساعتی پینگ به 600 میرسه با تایم اوت فراوان !!! (یادمه قبلنا 119 بیشتر نمیشد بدون تایم اوت)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مطمئنی داره شبانه حساب میشه و حجم کم نمیکنه؟  =))

لینک به دیدگاه

ربطی به شهر نداره بعضی محله ها سرعت دو مگشون خیلی بیشتره معلوم نیس قضیه چیه!!! بنده خودم 2 مگ دارم (یک ساله طرح ویژه تابستان) 230 نهایتش هست، دوستم همین سرویس رو داره دقیقا تو یه شهرک که با ما ده دقیقه فاصله داره سرعتش 850 کیلوبایته!!! مشکل مخابرات اینجا اینه دائما داره یوزر میگیره و هر روز چند ساعتی پینگ به 600 میرسه با تایم اوت فراوان !!! (یادمه قبلنا 119 بیشتر نمیشد بدون تایم اوت)

ربط داره.تو شهر ما هر سرویسی انتخاب کنی دو برابر سرعتش بهت میدن دیگه به هیچ عنوان از اون بالاتر نمیره.مثلا من 2 ساله سرویس 256مخابرات داره سرعتش 512کیلوبیت هست(سرعت دانلود حدود 70هست)و از اون بالاتر نرفته تا حالا.سرویس های جدیدم اینطوریه.مثلا همسایمون 1مگ گرفته سرعتش 2مگه.از اونم بالاتر نمیره.بعضی ISPها(یا بعضی شهرها)سرعت های بالاتری میدن.مثلا من دیدم با سرویس 128 سرعت دانلود 500کیلوبایت بوده

لینک به دیدگاه

اگر حجم کم نشه که فکر کنم حجم کم بشه چون اکثر isp ها دیگه شبانه ندارن و 1/3 و ... , احتمالا شانسی هست مثل بچه های خوابگاه ما سرعت دانلود اینترنت 3G همراه اولشون حدود 1.5 مگ بایت هست! سمت ما اصلا آنتن نمی ده.

ولی آسیاتک سرعت 128 روی 2048 بسته شده

512 به تا 2 مگ روی 10240 هست ولی دانلود از سرور داخل 1.1 مگ خارج حدود 600 کیلو بایت.

4 مگ تا 10 مگ هم همون سرعت بالا!!

لینک به دیدگاه

من کاشمر هستم

هر گیگ 3500

ولی تصاعدی کم میشه

هزینه نگه داری ماهیانه هم 12700

لینک به دیدگاه

مطمئنی داره شبانه حساب میشه و حجم کم نمیکنه؟  =))

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

چطور از یک گیگ میتونی 50 گیگ کم کنی

:D :D :D :D

لینک به دیدگاه

من هم شاتل داشتم هم پارس انلاین هم مخابرات

مخابرات که افتضلح بود

پشتیبانی 0 کیفیت 0 همه چیز 0

پارس انلاین که به غلط کردن افتادم واقعا بی کیفیت هست یه بار یه هفته نت نداشتم هیچ کس عذر خواهی نکرد!

ولی شاتل خیلی خوب بود ساعات رایگانش زیاد بودن پشتیبانی عالی کیفبت عالی

لینک به دیدگاه

در حال حاضر تو خوزستان، بعضی اوپراتورها (مخصوصا اونایی که گیت ویشون 78.39.143.250 هست، اینجوری میشن. یعنی سرعتشون توسط اکانتینگ محدود نیست اغلب. شما پهنای باندتون 10 مگ باشه، سرویس 2 مگ هم داشته باشید، 10 مگ میگیرید. حالا برای بعضی ها شبانه هم اینجوره ولی برای بعضی دیگه شبانه سرعت اسمی میشه و میاد روی 250

الان بعضی دوستان میان سرویس 10مگ میخرن(مثل اینکه 0 گیگ داره) بعد که زنگ زدن پهنای باند رو بردن بالا، یه سرویس 2مگ تمدید میکنن(تو خوزستان بالاتر از 2مگ شبانه نداره) و سرویس 10مگ خودشونو میسوزونن.  تا وقتی که زنگ هم نزدید به پشتیبانی بلانسبت دوستان نفهم مخابرات، استریم پایین نمیاد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

چطور از یک گیگ میتونی 50 گیگ کم کنی

:D :D :D :D

اشتراک شما پیش پرداخته یا میاد روی قبض تلفن؟

لینک به دیدگاه

اشتراک شما پیش پرداخته یا میاد روی قبض تلفن؟

من کلی گرفتم همون اول واسه 3ماه و 6گیگ 57 تومن گرفتن

الان حدود 2 سال میگذره از طرحم و همیشه از داخل پروفایلم حجم و زمان خریداری میکنم

اولا مخابرات افتضاح بود

ولی الان میگم شماره یکه :laughing:

اینم عکس

me6am8tjdi2trvk0gc49.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من کلی گرفتم همون اول واسه 3ماه و 6گیگ 57 تومن گرفتن

الان حدود 2 سال میگذره از طرحم و همیشه از داخل پروفایلم حجم و زمان خریداری میکنم

اولا مخابرات افتضاح بود

ولی الان میگم شماره یکه :laughing:

اینم عکس

me6am8tjdi2trvk0gc49.jpg

حتما یه اشتباهی کردن و به نفع شما تموم شده. اولاش اینجا (زنجان) هم از این اشتباه ها میکردن و کلی حال میکردیم ولی الان دیگه کارشون رو یاد گرفتن و مثلا به اسم 2 مگ نامحدود ، به زور سرعت دانلودش به 180 کیلوبایت میرسه!! یعنی به اسم 2 مگابیت بهمون 1.5 میدن!

راستی عکس باز نمیشه

لینک به دیدگاه

حتما یه اشتباهی کردن و به نفع شما تموم شده. اولاش اینجا (زنجان) هم از این اشتباه ها میکردن و کلی حال میکردیم ولی الان دیگه کارشون رو یاد گرفتن و مثلا به اسم 2 مگ نامحدود ، به زور سرعت دانلودش به 180 کیلوبایت میرسه!! یعنی به اسم 2 مگابیت بهمون 1.5 میدن!

راستی عکس باز نمیشه

اینم بگم جز من هرکی این طرح و گرفته میگه نه سرعت 2مگم 256 سرعت میده دانلود رایگان هم ندارن :D :D :D

خیلی خر کیف میشم =))

2هفته قبل بعد اینکه مدتشو 1سال تمدید کردم سرعت شبانم اینطور شد ^_^

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ... کسی خبر داره که آیا اینترنت نامحدود مخابرات باز هم میاد یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟   میخواستم یکساله مخابرات بگیرم حالا توی این موندم ک بازهم نامحدود میاد یا نه؟ ممنون میشم اگه ج بدین.......

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان ... کسی خبر داره که آیا اینترنت نامحدود مخابرات باز هم میاد یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟   میخواستم یکساله مخابرات بگیرم حالا توی این موندم ک بازهم نامحدود میاد یا نه؟ ممنون میشم اگه ج بدین.......

سلام جواب شما رو ما که هیچ خود رئیس مخابرات هم نمیتونه بده! چون اولا اصلا دست مخابرات نیست و به جای دیگه ای مربوطه!!! و ثانیا برنامه خاصی در کار اینها وجود نداره و هر لحظه ممکنه عشقشون بکشه و یه تصمیمی بگیرن....

لینک به دیدگاه

سلام جواب شما رو ما که هیچ خود رئیس مخابرات هم نمیتونه بده! چون اولا اصلا دست مخابرات نیست و به جای دیگه ای مربوطه!!! و ثانیا برنامه خاصی در کار اینها وجود نداره و هر لحظه ممکنه عشقشون بکشه و یه تصمیمی بگیرن....

ایول جواب خوبی بود :laughing:

هر صبح که پا میشن یه فکری میکنن بستگی به شب قبلش :D

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

ظاهرا یک بخشنامه برای شرکتهای اینترنتی آمده به نام استفاده ی منصفانه (چه نام زیبایی). معنی اش هم اینه که از این به بعد با مجوز دولتی از کاربران دزدی کنید. کاربر قرارداد داره با شرکت که چند روز تا چند ماه ازش مونده. شرکت یک طرفه قرارداد رو به سود خودش تعییر می ده و در مورد من حتی آگاهم نکردند و سرویسم رو به حجمی تعییر دادند. قبض پایان دوره برام آمد ۲۷۰ هزار تومن.

تغییر سرویس دهنده هم معمولا پناه بردن از مار به افعی هست. یک مشکل دیگه هم که برای من هنوز حل نشده اینه که دانلودها رو شرکتها چطور حساب می کنن. من هرجور می سنجم می بینم بین دو و نیم تا سه برابر ترافیک پای من حساب می شه. برای آزمودن بارها و برای سرویهای خیلی از شرکتها توی یک بازه ی زمانی مشخص مودم رو خاموش و روشن کرده ام و حجم مشخصی رو دانلود کرده ام و لاگ رو توی سامانه بررسیده ام.همه ی برنامه های جنبی از جمله شبکه شخصی انتقال داده رو هم توی این بازه از کار انداخته ام. نتیجه همیشه اینه که هر چی دانلود داری بیش از دو برابرش حساب می شه.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

شبکه ی شخصی انتقال داده. (-:

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

دوستان درست هست که سرویس نامحدود مخابرات تهران داره محدودیت 30 در ماه تایین میکنه؟

لینک به دیدگاه

کمپین راه انداخته‌اند که کاربران داوطلبانه پنل‌شون رو از نامحدود به حجمی تغییر بدن. شد با زبان خوش، نشد احتمالا یکی دو ماه دیگه بازور.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

امروز صبح با من تماس گرفتن میگن که صرفه اقتصادی نداره دیگه نامحدود رو جمع کردیم یا بیا قرار دادت رو فسخ کن یا حجمی بگیر! گفتم زورکیه دیگه ! دیگه چه جوری میخواستین صرفه اقتصادی داشته باشه؟ هم قیمتش رو 40 درصد گرون کردین و هم سرعتش به جای 2 مگ به زور به 1.4 مگ میرسه. اونوقت بازم میگین صرفه نداره؟ شما اصلا نظر سنجی کردین که مشترک ها چی میخوان؟ همه کارتون تصمیم یک طرفه به نفع خودتونه...

خلاصه به زور مجبورم کردن تعرفه محدود بگیرم!!!

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...