رفتن به مطلب

باز هم اینترنت مخابرات و کارشکنی (حذف تعرفه نامحدود)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

امروز صبح با من تماس گرفتن میگن که صرفه اقتصادی نداره دیگه نامحدود رو جمع کردیم یا بیا قرار دادت رو فسخ کن یا حجمی بگیر! گفتم زورکیه دیگه ! دیگه چه جوری میخواستین صرفه اقتصادی داشته باشه؟ هم قیمتش رو 40 درصد گرون کردین و هم سرعتش به جای 2 مگ به زور به 1.4 مگ میرسه. اونوقت بازم میگین صرفه نداره؟ شما اصلا نظر سنجی کردین که مشترک ها چی میخوان؟ همه کارتون تصمیم یک طرفه به نفع خودتونه...

خلاصه به زور مجبورم کردن تعرفه محدود بگیرم!!!

ببخشید 

قیمت 2 مگ نامحدود چند بود ؟

بعد سرعت دانلود چقدر بود ؟

الان که محدود گرفتید با چه سرعتی دانلود می کنید؟؟ و چند پرداخت می کنید ؟؟

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• ارسال 279
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

ببخشید 

قیمت 2 مگ نامحدود چند بود ؟

بعد سرعت دانلود چقدر بود ؟

الان که محدود گرفتید با چه سرعتی دانلود می کنید؟؟ و چند پرداخت می کنید ؟؟

قیمتش شده بود ماهی حدود 120 تومن! و سرعت دانلودش هم شده بود به زور 175 کیلوبایت بر ثانیه!

الان که محدود شده سرعتش درست شده و 256 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکنه. 8 گیگ در ماه 31 هزار تومن. ولی رایگان شبانش به جای ساعت 1 تا 7 شده 2 تا 6

لینک به دیدگاه

همشون دزد شدن

مثلا مملکت اسلامیه و همه مسلمون هستن

از یهودیا بدترن :mad:

لینک به دیدگاه

قیمتش شده بود ماهی حدود 120 تومن! و سرعت دانلودش هم شده بود به زور 175 کیلوبایت بر ثانیه!

الان که محدود شده سرعتش درست شده و 256 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکنه. 8 گیگ در ماه 31 هزار تومن. ولی رایگان شبانش به جای ساعت 1 تا 7 شده 2 تا 6

خوب من از شرکت فن اوا تهیه می کنم 

سرویس 2 مگ نامحدود که البته 600 گیگ درماه داره و سرعت دانلود 260 کیلوبایت بر ثانیه ( 600 گیگ برای هر ماه من فقط یک ماه تونستم 350 گیگ دانلود کنم و در هر ماه شارژ 600 گیگ شما پر می شه )

و فقط 120 تومان ماهیانه پرداخت می کنم 

قطعی خیلی کم 

و از همه مهم تر پینگ پایین 

توی بتل 4 با سرور های المان پینگ 80 تا 120 می گیرم 

و کمتر از یک هفته هم تحویل می دهند http://dp.fanava.ir/  

من پیشنهاد می کنم مخابرات رو بیخیال شوید و از فن اوا بگیرید البته حتما تلفنی سفارش دهید نه اینترنتی  @};-

لینک به دیدگاه

یه چیزی بگم؟

ماخبرات که کلاهبرداره حرفی نیست

ولی بعضی دوستان در ماه 200گیگ دانلود میکنند خب دهن اونا سرویس میشه 200گیگ چیکار میکنید آخههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هاردتون جا داره 200گیگ ماهیانه مصرف میکنید؟

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه چیزی بگم؟

ماخبرات که کلاهبرداره حرفی نیست

ولی بعضی دوستان در ماه 200گیگ دانلود میکنند خب دهن اونا سرویس میشه 200گیگ چیکار میکنید آخههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هاردتون جا داره 200گیگ ماهیانه مصرف میکنید؟

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

اگه بری تو یوتیوب فیلم هایی که میخوای رو با دقت 1080 ببینی در ماه بیشتر از 200 گیگ دانلود کردی  :D

لینک به دیدگاه

اگه بری تو یوتیوب فیلم هایی که میخوای رو با دقت 1080 ببینی در ماه بیشتر از 200 گیگ دانلود کردی  :D

فکر کنم کل عمرتو نشستی فیلم نگاه کردی :D

به نظر من شماها مصرفتون بیش از حد بالاست

لینک به دیدگاه

درود

سعید جان بنده زبونم مو دراورد اونقدر گفتم و گفتم که این مخابرات دزده اونم در جد ماکزیموم ( مراجعه بکنید به تایپیک بنده میفهمید و این مشکل هم جدید نیست ) 

متاسفانه این موضوع رو بنده هفته پیش دیدم که برای تغییر سرویس رفته بودم که متاسفانه فرمودند نامحدود 

تا اطلاع ثانوی نمیدیم  /  واسه اونایی ناراحتم که اصلا نمیتونن اینترنت بگیرین و اگرم میگیرن باید پول خون بدن پاش 

بهترین سرویس رو هم اسیاتک میدونم 

بهترین شرکت از نظظر بازدهی مالی به نظرم شاتل داره ارائه میده

سرعت دانلود بسیار خوبی در مقابلی پولی که دارین میدین بهتون میده (در مورد سایر موارد مثل پشتیبانی و ... اطلاعی ندارم

بعد از اون هم اسیاتک

لینک به دیدگاه

فکر کنم کل عمرتو نشستی فیلم نگاه کردی :D

به نظر من شماها مصرفتون بیش از حد بالاست

همین افراد باعث میشن نامحدود کلا حذف بشه دیگه

اونقد 1080 نگاه می کنن

تازه منت گذاشتن 4K نگاه نمی کنن :D

:شوخی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین شرکت از نظظر بازدهی مالی به نظرم شاتل داره ارائه میده

سرعت دانلود بسیار خوبی در مقابلی پولی که دارین میدین بهتون میده (در مورد سایر موارد مثل پشتیبانی و ... اطلاعی ندارم

بعد از اون هم اسیاتک

اتفاقا الان شاتل شده سر دسته !

يکي از دوستان با صرف کلي هزينه اينترنت نقطه به نقطه راه انداخته ! از نظر سرعت و پينگ و تايم اون عالي !

تا يک هفته دانلود شبانه رايگان شبي 9 گيگ ميزد ! بعد يک روز در ميون ميتونست دانلود کنه و اون شبي که محدود شده بود سرعتش 7 کيلوبايت هست ! بعدش سه روز در ميون شد شبي نه گيگ و الان که ترافيک به 100 گيگ رسيده هر 5 شب يکبار ميتونه دانلود که و در 4 شب باقيمونده دانلود رو 7 کيلو بايت هست !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همین افراد باعث میشن نامحدود کلا حذف بشه دیگه

اونقد 1080 نگاه می کنن

تازه منت گذاشتن 4K نگاه نمی کنن :D

:شوخی

نه اصلا ربطی به مشترکین پرمصرف نداره فقط برای اینکه سود بیشتری بکنند حجمی کردند چون سودشون فقط تو حجمی کردن هست پهنای باندی که میخرند نامحدود است 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

نه اصلا ربطی به مشترکین پرمصرف نداره فقط برای اینکه سود بیشتری بکنند حجمی کردند چون سودشون فقط تو حجمی کردن هست پهنای باندی که میخرند نامحدود است 

اتفاقا من همين سوال رو دارم !؟؟؟؟؟؟

چون من با کارشناس شاتل که صحبت کردم گفت چون پهناي باندمون کمه اگر نا محدود بديم و همه با هم برن تو دانلود مشکل درست ميشه برامون و مجبوريم که حجميش کنيم !

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا من همين سوال رو دارم !؟؟؟؟؟؟

چون من با کارشناس شاتل که صحبت کردم گفت چون پهناي باندمون کمه اگر نا محدود بديم و همه با هم برن تو دانلود مشکل درست ميشه برامون و مجبوريم که حجميش کنيم !

اگه همه دانلود کنند پهنای باند جمع میشه خب دانلود مجانی هست همه میزارند دانلود بعد شبکه کم میاره پایدار نیست

برای کنترل پهنای باند مجبورند حجمی کنند البته بازهم فکر نمیکنم پهنای باندشون کم بیاره ! میدونی چرا چون پارس انلاین دیتاسنتر داره فکرش رو بکن چندین هزار وب سایت پربازدید و وب سایت دانلود رو میزبانی میکنه و همه هم دارند اپلود و دانلود میکنند ولی هیچ محدودیتی نزاشته پس مشکلی از این بابت نداره 

و فقط میخواد سود بیشتری بکنه 

لینک به دیدگاه

نه عزیز پهنای باند نامحدود نیست وضمن اینکه اینترنت عراق و افغانستان رو هم ایران تامین میکنه کل اینترنت از آمریکا خریداری میشه جالبه تو این قضیه تحریم نمیشیم خلاصه یکی باید باشه از وایبر و لاین و واتس اپ جاسوسی کنه

لینک به دیدگاه

یه بنده خدایی با 4Gایرانسل سرویس شبانه نامحدود حدود100گیگ دانلود کرده بود بعد از 3روز کلا سرویس نامحدود رو محدود به25گیگ در ماه کردند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه عزیز پهنای باند نامحدود نیست وضمن اینکه اینترنت عراق و افغانستان رو هم ایران تامین میکنه کل اینترنت از آمریکا خریداری میشه جالبه تو این قضیه تحریم نمیشیم خلاصه یکی باید باشه از وایبر و لاین و واتس اپ جاسوسی کنه

:eek:  عزیز من خودم شرکت ISP دارم ! این چیزا چیه  :laughing:  کی گفته اینارو ؟ 

هزینه هرمگ پهنای باند حدود 180 تومن است در مجموع هزینه هر 155 مگ STM1 حدودا 25 تا 30 میلیون تومان است 

لینک به دیدگاه

اتفاقا الان شاتل شده سر دسته !

يکي از دوستان با صرف کلي هزينه اينترنت نقطه به نقطه راه انداخته ! از نظر سرعت و پينگ و تايم اون عالي !

تا يک هفته دانلود شبانه رايگان شبي 9 گيگ ميزد ! بعد يک روز در ميون ميتونست دانلود کنه و اون شبي که محدود شده بود سرعتش 7 کيلوبايت هست ! بعدش سه روز در ميون شد شبي نه گيگ و الان که ترافيک به 100 گيگ رسيده هر 5 شب يکبار ميتونه دانلود که و در 4 شب باقيمونده دانلود رو 7 کيلو بايت هست !

من در مورد سرورس های نا محدود عرض کردم

لینک به دیدگاه

اینم از پیشرفت و تکنولوژی حالا باید شبها بیدار بمونیم تا 2 که بزاریم روی دانلود-اصولا فکر کنم توی گینه بیسائوهم اینترنت حجمی نباشه ودیگه مدش رفته منتها اینجا.........................

رفيق اين چه حرفيه خوب idm رو تايمرى كن ! :|

لینک به دیدگاه

:eek:  عزیز من خودم شرکت ISP دارم ! این چیزا چیه  :laughing:  کی گفته اینارو ؟ 

هزینه هرمگ پهنای باند حدود 180 تومن است در مجموع هزینه هر 155 مگ STM1 حدودا 25 تا 30 میلیون تومان است 

انصافا شرکت ADLSرو از کی گرفتی؟ :laughing: اینچیزا رو از کجا در آوردی؟کجا زندگی میکنی برادر؟

به‌طور متوسط هزینه‌ای که از شرکت‌های اینترنتی (شامل اینترنت و انتقال) برای هر Mb دریافت می‌شود، در ایران 370 هزار تومان، در ترکیه شش هزار تومان و در آمریکا 1/140 تومان است، یعنی اینترنت در ایران 61 برابر گران‌تر از ترکیه و 324 برابر گران‌تر از آمریکا به شرکت‌های توزیع‌کننده می‌رسد. این در حالی است که قیمت مصرف‌کننده اینترنت در ایران از سایر کشورها پایین‌تر است.

درحال حاضر ارزان‌ترین سرویس اینترنت در آمریکا 99/19 دلار (60 هزار تومان) و در ترکیه 15 دلار (45 هزار تومان) است، اما در ایران اینترنت از 15 هزار تومان به مشترک ارايه می‌شود؛ یعنی در آمریکا شرکت‌های خصوصی اینترنت را 324 برابر ارزان‌تر از ایران خریداری می‌کنند و چهار برابر گران‌تر از ایران به مشتری ارايه می‌دهند و در ترکیه نیز 61 برابر ارزان‌تر خریداری می‌کنند و سه برابر گران‌تر به مشتری ارايه می‌دهند.
ایران اینترنت عراق و افغانستان را تامین می کند هشدار! "وایبر" نرم افزار جاسوسی "صهیونیست‎ها"+ سند | سیتنا آیا اینترنت هم جزء تحریم های آمریکاست؟ | فرهنگ نیوز

مدارک بالاست ولی اصل صحبت ها از کارشناس های فضای مجازی کشور محمد کهوند و روح الله مومن نسب است

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انصافا شرکت ADLSرو از کی گرفتی؟ :laughing: اینچیزا رو از کجا در آوردی؟کجا زندگی میکنی برادر؟

به‌طور متوسط هزینه‌ای که از شرکت‌های اینترنتی (شامل اینترنت و انتقال) برای هر Mb دریافت می‌شود، در ایران 370 هزار تومان، در ترکیه شش هزار تومان و در آمریکا 1/140 تومان است، یعنی اینترنت در ایران 61 برابر گران‌تر از ترکیه و 324 برابر گران‌تر از آمریکا به شرکت‌های توزیع‌کننده می‌رسد. این در حالی است که قیمت مصرف‌کننده اینترنت در ایران از سایر کشورها پایین‌تر است.

درحال حاضر ارزان‌ترین سرویس اینترنت در آمریکا 99/19 دلار (60 هزار تومان) و در ترکیه 15 دلار (45 هزار تومان) است، اما در ایران اینترنت از 15 هزار تومان به مشترک ارايه می‌شود؛ یعنی در آمریکا شرکت‌های خصوصی اینترنت را 324 برابر ارزان‌تر از ایران خریداری می‌کنند و چهار برابر گران‌تر از ایران به مشتری ارايه می‌دهند و در ترکیه نیز 61 برابر ارزان‌تر خریداری می‌کنند و سه برابر گران‌تر به مشتری ارايه می‌دهند.
ایران اینترنت عراق و افغانستان را تامین می کند هشدار! "وایبر" نرم افزار جاسوسی "صهیونیست‎ها"+ سند | سیتنا آیا اینترنت هم جزء تحریم های آمریکاست؟ | فرهنگ نیوز

مدارک بالاست ولی اصل صحبت ها از کارشناس های فضای مجازی کشور محمد کهوند و روح الله مومن نسب است

:)

من خودم عرضه کننده پهنای باند هستم بعد شما واسه من این چیزارو مینویسه ؟

شما مفهوم ترانزیت میدونی چیه ؟ این خبر ها فقط با تیتر جعلی میخوان رتبه سایتشون تو گوگل بره بالا تا مطلب رو دیدی بری بخونی !

ترانزیت یعنی کابل اینترنت وقتی از یک کشوری رد بشه برای نگهداری هزینه اون کابل باید به اون کشور یک هزینه ای تحت عنوان هزینه ترانزیت داد ! اصلا اینکه اینترنت عراق یا افغانستان رو ایران بده مفهومی نداره ! 

شما اطلاعاتی که نوشتید برای مشترک و مصرف کننده است . اطلاعات من مربوط به فروشنده است  @};-

الان زیرساخت داره هر مگ 180 میده من خودم 300 مگ از زیرساخت دارم و 200 مگ هم از یک شرکت خصوصی قیمتش کمتر هست چون رفیق قدیمی من هست هرمگ رو حدود 60 تومن میده ! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب من از شرکت فن اوا تهیه می کنم 

سرویس 2 مگ نامحدود که البته 600 گیگ درماه داره و سرعت دانلود 260 کیلوبایت بر ثانیه ( 600 گیگ برای هر ماه من فقط یک ماه تونستم 350 گیگ دانلود کنم و در هر ماه شارژ 600 گیگ شما پر می شه )

و فقط 120 تومان ماهیانه پرداخت می کنم 

قطعی خیلی کم 

و از همه مهم تر پینگ پایین 

توی بتل 4 با سرور های المان پینگ 80 تا 120 می گیرم 

و کمتر از یک هفته هم تحویل می دهند http://dp.fanava.ir/

من پیشنهاد می کنم مخابرات رو بیخیال شوید و از فن اوا بگیرید البته حتما تلفنی سفارش دهید نه اینترنتی  @};-

ممنون عزیز متاسفانه مشکل اینجاست که خط بنده طوریه که فقط و فقط خود مخابرات روش ADSL میده و هیچ شرکت دیگه ای برای شماره بنده ADSL نمیده.! این هم یکی دیگه از شاهکارهای مخابرات هستش!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش واقعا این اراجیف رو خودت نوشتی یا از جایی کپی کردی؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون عزیز متاسفانه مشکل اینجاست که خط بنده طوریه که فقط و فقط خود مخابرات روش ADSL میده و هیچ شرکت دیگه ای برای شماره بنده ADSL نمیده.! این هم یکی دیگه از شاهکارهای مخابرات هستش!!!

بهمن جان اينجا هم همينطوري هست يکسري مناطق رو فقط مخابرات پوشش ميده و ظاهرا ميگن فيبر نوري هست ! حالا چه ربطي داره که خود مخابرات پوشش ميده و بقيه نميتونن خدا عالم هست !

نقطه به نقطه نميتوني بگيري !؟

اگر نزديک دکل باشي از 3g همراه اول هم ميتوني استفاده کني! 2.5 گيگ 10 تومان سرعت 700-800 دانلود ميده  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان اينجا هم همينطوري هست يکسري مناطق رو فقط مخابرات پوشش ميده و ظاهرا ميگن فيبر نوري هست ! حالا چه ربطي داره که خود مخابرات پوشش ميده و بقيه نميتونن خدا عالم هست !

نقطه به نقطه نميتوني بگيري !؟

اگر نزديک دکل باشي از 3g همراه اول هم ميتوني استفاده کني! 2.5 گيگ 10 تومان سرعت 700-800 دانلود ميده  :D

نه معین جان متاسفانه فعلا معقول ترین گزینه به اجبار همین مخابرات هستش و باید یه طوری باهاش سر کنم. کلا داره گند اینترنت تو همه جا در میاد. عاقبتش چی بشه خدا میدونه! اگر به اینا باشه دوست دارن کلا جمعش بکنن و خلاص!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه معین جان متاسفانه فعلا معقول ترین گزینه به اجبار همین مخابرات هستش و باید یه طوری باهاش سر کنم. کلا داره گند اینترنت تو همه جا در میاد. عاقبتش چی بشه خدا میدونه! اگر به اینا باشه دوست دارن کلا جمعش بکنن و خلاص!!!

میتونی پوینت تو پوینت بگیری چون اگه پهنای باند رو چه ارزان و چه زیاد کنند بازهم adsl رونمیشه بیشتر از 12 تا 16 مگ کرد باید رفت سمت ارتباط بیسیم مثل پوینت تو پوینت یک انتن میزارید رو پشتبون حدود قیمت 200 تا 400 بستگی به دکلی داره که میخوای ازش اینترنت بگیری

قیمت هم همون قیمت Adsl هست حتی بعضی شرکت ها ارزان تر هم میدند و کیفیت خیلی بهتری دارند چون مشتری کمتری نسبت به شرکت های Adsl دارند 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...