رفتن به مطلب

خرید ps3

Recommended Posts

با سلام خریدار یک دستگاه ps3 دست 2 کپی خور یه دسته هم داشته باشه کافیه منتها سالم و بدون ایراد نیازی هم نیس که روش خش داشته باشه یا نه با ظاهرش کاری ندارم فقط واسم خوب کار کنه هارد حداقل 100 به بالا باشه  کافیه اسلیم یا فت فرقی نداره 

قیمت خرید حدودای 400 تومن 

لینک به دیدگاه

تو اینترنت این قیمت ها نمیدن مردم یکم مشگل عقلی پیدا کردن فکر میکنن رفتن پی اس تری خریدن 600 حالا که گرون شده باید بدن 700

والا طرف یه سیستم خریده 1200 الان شده 2500 میخواد اون دسته دوم رو بده 1800

نه اینطور نیست الان شما برو جاهایی که بورس اینچیزاست قیمت های بهتر بهت میدن بخر بیار تو نت بفروش به خدا سود میکنی :ي

لینک به دیدگاه

تو اینترنت این قیمت ها نمیدن مردم یکم مشگل عقلی پیدا کردن فکر میکنن رفتن پی اس تری خریدن 600 حالا که گرون شده باید بدن 700

والا طرف یه سیستم خریده 1200 الان شده 2500 میخواد اون دسته دوم رو بده 1800

نه اینطور نیست الان شما برو جاهایی که بورس اینچیزاست قیمت های بهتر بهت میدن بخر بیار تو نت بفروش به خدا سود میکنی :ي

بورس این چیزا کجاس؟ والا قیمت ps4 که اومده پایین با اومدن سونی جدید باید قیمت سونی 3 پایین ترم بیاد نمی دونم دیگه اینجا چه جورشه والا به هر حال ببینیم خدا چی می خواد ممنون دوست عزیز

لینک به دیدگاه

بورس این چیزا کجاس؟ والا قیمت ps4 که اومده پایین با اومدن سونی جدید باید قیمت سونی 3 پایین ترم بیاد نمی دونم دیگه اینجا چه جورشه والا به هر حال ببینیم خدا چی می خواد ممنون دوست عزیز

سونی چهار نو بهت میدن 1400 دسته دوم رو بهت میدن 800

سونی سه نو رو بهت میدن 800 سونی دسته دوم جدید رو بهت میدن 500

سونی سه قدیمی دسته دوم 300

والا بورس اینچیزا ادرسشو نمیدوونم ولی بچه ها میدونن مثل علادین فقط کنسول میفروشن رفیقم سونی چهار رو خرید 800

لینک به دیدگاه

غزیز PS3 هک شده سالم بخاطر اینکه هک شده قیمت بالاس چون اگه جدید باشه حدود 400 هزینه هک کردنش هست باکلی دردسر ونمیتونی از هارد داخلی هم استفاده کنی

ویرایش شده توسط kamele
لینک به دیدگاه

سونی چهار نو بهت میدن 1400 دسته دوم رو بهت میدن 800

سونی سه نو رو بهت میدن 800 سونی دسته دوم جدید رو بهت میدن 500

سونی سه قدیمی دسته دوم 300

والا بورس اینچیزا ادرسشو نمیدوونم ولی بچه ها میدونن مثل علادین فقط کنسول میفروشن رفیقم سونی چهار رو خرید 800

جون من 300 میدن؟ :eek:

کیه این بزرگوار؟پروفایلشو بذار برم باهاش هم نشین شم   :x

راستی این قیمتای هک شده شه؟

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

غزیز PS3 هک شده سالم بخاطر اینکه هک شده قیمت بالاس چون اگه جدید باشه حدود 400 هزینه هک کردنش هست باکلی دردسر

400؟چه خبره من که شنیدم با نصب یه نرم افزار هک میشن؟والا ما نمی خوایم آنلاین بازی کنیم دو 3ه تا بازی انحصاری سونی هس اونارو می خوام بازی کنم 

لینک به دیدگاه

400؟چه خبره من که شنیدم با نصب یه نرم افزار هک میشن؟والا ما نمی خوایم آنلاین بازی کنیم دو 3ه تا بازی انحصاری سونی هس اونارو می خوام بازی کنم 

مدل جدید سونی سه هکش که ماشااله گرونه کدوم بازیا ؟ پی اس تری شش سال پیش رو میدن 300

تازه این چراغ شده هاش رو میتونی 100 تومن هم بخری هزینه تعمیرش هم 80 تومنه شایدم تعمیر نشه فقط یکبار میشه چیپ رو عوض کرد معمولا هم اینا تعمیر شده برد نچسبیده برد سوخته :دی

هک پی اس تری فت یا اسلیم 120 برنامه هست ولی این جدیدا یه برد رو به دستگاه اضافه میکنن

اگه یه سیستم خوب بخوای هک شده جدید با همون 800 میشه جورش کرد

لینک به دیدگاه

مدل جدید سونی سه هکش که ماشااله گرونه کدوم بازیا ؟ پی اس تری شش سال پیش رو میدن 300

تازه این چراغ شده هاش رو میتونی 100 تومن هم بخری هزینه تعمیرش هم 80 تومنه شایدم تعمیر نشه فقط یکبار میشه چیپ رو عوض کرد معمولا هم اینا تعمیر شده برد نچسبیده برد سوخته :دی

هک پی اس تری فت یا اسلیم 120 برنامه هست ولی این جدیدا یه برد رو به دستگاه اضافه میکنن

اگه یه سیستم خوب بخوای هک شده جدید با همون 800 میشه جورش کرد

نه دادا 800 نمی تونم بدم قدیمی ها یا همون فت ها دور و بر 80 گیگ هس که همون 300 تومن باشه؟اون چراغ شده فلانو نفهمیدم من در کل تو این باغا نیستم ! فقط دو 3 تا بازی هستن که از کله ام بیرون نمیان می خوام اونارو تجربه کنم همین هک شده قدیم چند میشه؟ با 400 میشه تمومش کرد؟شما آدمشو سراغ داری؟

لینک به دیدگاه

نه دادا 800 نمی تونم بدم قدیمی ها یا همون فت ها دور و بر 80 گیگ هس که همون 300 تومن باشه؟اون چراغ شده فلانو نفهمیدم من در کل تو این باغا نیستم ! فقط دو 3 تا بازی هستن که از کله ام بیرون نمیان می خوام اونارو تجربه کنم همین هک شده قدیم چند میشه؟ با 400 میشه تمومش کرد؟شما آدمشو سراغ داری؟

والا چی بگم من iphone 5s رو دیدم جلوم دارن  300 تومن میفروشن :دی پاساژ علاادین ساعت 8 شب جلوی یه بیمارستان گوشه خیباون :دی بنده خدا موتادم بود

حالا بهت خبر میدمببینم از این ارزون اینا چی به چی هست

لینک به دیدگاه

والا چی بگم من iphone 5s رو دیدم جلوم دارن  300 تومن میفروشن :دی پاساژ علاادین ساعت 8 شب جلوی یه بیمارستان گوشه خیباون :دی بنده خدا موتادم بود

حالا بهت خبر میدمببینم از این ارزون اینا چی به چی هست

در حق  ما برادری می کنی خودم اگه تهران بودم می رفتم دنبالش ممنون

لینک به دیدگاه

داداش یه دونه 450 هست میخوای؟ خیلی بدنش داغونه دسته هم نداره

یدونه 580 هم هست سالمه دسته و هارد نداره حتی هارد داخلی بخوای فکر کنم تا 500 هم بده

لینک به دیدگاه

داداش یه دونه 450 هست میخوای؟ خیلی بدنش داغونه دسته هم نداره

یدونه 580 هم هست سالمه دسته و هارد نداره حتی هارد داخلی بخوای فکر کنم تا 500 هم بده

نه 500 زیاده اون 450 خودش هارد داره خوب کار می کنه؟من دو 3 تا انحصاری می خوام لااقل تا اتمام اونا خوب کار کنه بعدشم دسته دست2 چقد میشه هزینه اش به نظرت؟

میگم اینی که میگی فک نکنم کپی خور باشه نه؟خب در این صورت لنزش خوب کار می کنه؟من با بدنه اش کا ری ندارم اصلا شکسته باشه اما دیگه خود سیستمش می خوام خوب کار کنه

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...