رفتن به مطلب

ترفندی برای بازی جنگ های صلیبی1و4

Ali_RAY
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این ترفند باعث می شود دشمن خود به خود خانه های خودش راه از بین ببرد

31281092511229421268.jpg

عکس بعدی گاو هایی که در دروازه گزاشتیم نمی گزاره سربازان و افراد آن خارج شود باعث از بین بردنش می شود

57653188953788643219.png

اگر دو دروازه باشه جلوه هر دوتاش می گذاریم به طوری که نتونه افراد راه خارج کنه

لینک به دیدگاه

میتونه 4 تا سرباز ببره گاو هارو خراب کنه یا دو تا برده بفرسته آتیش بزنن :|

لینک به دیدگاه

میتونه 4 تا سرباز ببره گاو هارو خراب کنه یا دو تا برده بفرسته آتیش بزنن :|

عقل کامپیوتر نمی رسه

لینک به دیدگاه

=))  =))  =))  =))  =)) 

یعنی اگر این روش نبود، نمیشد بعضی از مراحل رو بازی کرد انصافاً، به شخصیه این یکی از بهترین روشهایی بودک ه کشف کردم، یادش بخیر.

حالا بزار اینم بگم: همون گاوها رو بگذار داخل قلعه طرف، یه جایی که منجنیقهایی که تیر میزنن، نه اونهای که سنگ پرت می کنند، تیرهای آتشین پرت می کنند و آتش می گیرند، بعد تند تند گاو بزار توی قلعه ی طرف، با خاک یکسان میشه، همه چیزش میسوزه، اگراین طرفند ها نباشه بازی حال نمی ده اصلاً.

توی همه ی بازهای همه به دنبال کدهای تقلبی یا چیزی می گردند که بتونند هیجان بیشتری رو تجربه کنند.

لینک به دیدگاه

=))  =))  =))  =))  =)) 

یعنی اگر این روش نبود، نمیشد بعضی از مراحل رو بازی کرد انصافاً، به شخصیه این یکی از بهترین روشهایی بودک ه کشف کردم، یادش بخیر.

حالا بزار اینم بگم: همون گاوها رو بگذار داخل قلعه طرف، یه جایی که منجنیقهایی که تیر میزنن، نه اونهای که سنگ پرت می کنند، تیرهای آتشین پرت می کنند و آتش می گیرند، بعد تند تند گاو بزار توی قلعه ی طرف، با خاک یکسان میشه، همه چیزش میسوزه، اگراین طرفند ها نباشه بازی حال نمی ده اصلاً.

توی همه ی بازهای همه به دنبال کدهای تقلبی یا چیزی می گردند که بتونند هیجان بیشتری رو تجربه کنند.

عزیز اون موقع ها که اینو بازی میکردم با یه نرم افزار ترینرش رو ساختم 1 بار تمومش کردم دیگه حال نمیداد :)

لینک به دیدگاه

عزیز اون موقع ها که اینو بازی میکردم با یه نرم افزار ترینرش رو ساختم 1 بار تمومش کردم دیگه حال نمیداد :)

خب ما چون گرافیکمون جواب نمیداد بازی بهتر از این بزنیم، همینو میترکوندیم هر سری، تازه براش نقشه های متفاوت هم طراحی می کردم، نقشه های خودم رو بازی می کردم، یادش بخیر...

ولی در حد شما نبودیم که ترینر براش بسازیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...