رفتن به مطلب

Recommended Posts

با تشکر از جناب حسینی عزیز-

آقا من یک سوال داشتم -مطالب باید برای شما به صورت خصوصی ارسال شه درسته؟خوب حجم مطالب ممکنه خیلی باشه اونوقت در قالب چند پیغام باید ارسال بشه شما خودتون اونجا میتونید کاری کنید اگر تعداد عکس زیاد بود یا حجم خیلی بالا بود کتار هم قرار بگیره که بخش بخش نباشه؟

پیشنهادم اینه که اگر بشه به صورت فایل برام پیغام و یا ایمیل بشه

در ضمن یه قوانین یه مطلبی اضافه شد و حتما عکسهایی که گذاشته میشه لینک لیون کامپیوتر بخوره

لینک به دیدگاه

• ارسال 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

یعنی فابل word رو براتون ارسال کنیم؟

ممکنه بعدا توی ایجاد تاپیک مشکلاتی باشه نوشته ها جابجا بشن دردسره-همون پیغام خصوصی بفرستیم به صورت تاپیک خیلی بهتره -چون جناب حسینی خود کاربر دیگه کارها رو تمام و کمال انجام داده عکس ها ور همه رو قرار داده-شما نهاتیش کپی پیست میکنید مثل موقعی که بنده یا آرمین جان تاپیک میزنیم حامد جان زحمت میکشه میزاره توی سایت فروشگاه-اینجور فکر میکنم خیلی راحت باشه-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

اخرین مهلت ارسال مقالات فردا 11/3/1393 هستش

خواستم یاداوری کنم ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اخرین مهلت ارسال مقالات فردا 11/3/1393 هستش

خواستم یاداوری کنم ;)

درود جناب حسینی ممنون

لینک به دیدگاه

امروز اخرین فرصت برای ارسال مقالاتتون هستش دوستان . منتظرم

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

در این مسابقه فقط یک نفر مثل اینکه توانایی چنین کاری رو داشته و فقط یک نفر شرکت کرده و مقاله بسیار بسیار عالی نوشتن

بابت تمام زحمات کاربرrezagtx  ازشون تشکر ویژه دارم و ایشون هم جائزه نفر اول و هم جائزه نفر دوم رو دریافت میکنن مبارکککککککککککککککهههههههههه @};- @};- :clapping: :clapping: :clapping:

به زودی مقالشون رو در فروم و سایت میگذارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از شما جناب حسینی که این مسابقه رو ایجاد کردید -فرصتی بود تا بشه دانسته ها رو با دیگران هم شریک شد.این انگیزه خیلی خوبی برای من ایجاد کرد  امیدوارم از این به بعد هم بتونم د رخدمت شما مدیران زحمت کش سایت-ودوستان -کاربران گرامی باشم.

لینک به دیدگاه

با تشکر از شما جناب حسینی که این مسابقه رو ایجاد کردید -فرصتی بود تا بشه دانسته ها رو با دیگران هم شریک شد.این انگیزه خیلی خوبی برای من ایجاد کرد  امیدوارم از این به بعد هم بتونم د رخدمت شما مدیران زحمت کش سایت-ودوستان -کاربران گرامی باشم.

رضا جان بخشی از مقالت رو خوندم بسیار عالی و جذاب بود و منبع بسیار خوبی برای کاربران فارسی زبان خواهد بود .

ما سعی میکنیم این مقالات رو یعنی مقالات نسل تا نسل رو ادامه بدیم رضا جان

:clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

منتظر کارهای بعدی خوام بودامیدوارم بتونم مقاله های خوبی کار کنم

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

من هم  این موفقیت رو به اقا رضای عزیز تبریک میگم  وارزو میکنم در تمام طول زندگی شاهد موفقیت های این چنین وبالاتر از این باشن ویک چیز دیگر که اقا رضا بودن شون برای انجمن پر از تدبیرو اندیشه بوده و  است @};-  :clapping:

لینک به دیدگاه

ماشالا فونت پيغام آقاى حسينى آدم رو حريص ميكنه هرچه زودتر مقاله رو بخونه. 

رضا جان در پيغام خصوصى هم بهت گفتم تو بهترين هستى. ايشالا مباركت باشه - بى صبرانه منتظرم تا مقاله ات آنلاين بياد و بتونم بخونم.

لینک به دیدگاه

تبریک می گم رضا جان @};-

منم منتظرم مقاله رو به قلم شیوا و قشنگت بخونم

:x

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم  این موفقیت رو به اقا رضای عزیز تبریک میگم  وارزو میکنم در تمام طول زندگی شاهد موفقیت های این چنین وبالاتر از این باشن ویک چیز دیگر که اقا رضا بودن شون برای انجمن پر از تدبیرو اندیشه بوده و  است @};-  :clapping:

ماشالا فونت پيغام آقاى حسينى آدم رو حريص ميكنه هرچه زودتر مقاله رو بخونه. 

رضا جان در پيغام خصوصى هم بهت گفتم تو بهترين هستى. ايشالا مباركت باشه - بى صبرانه منتظرم تا مقاله ات آنلاين بياد و بتونم بخونم.

تبریک می گم رضا جان @};-

منم منتظرم مقاله رو به قلم شیوا و قشنگت بخونم

:x

با تشکر از همه دوستان در حال ایجادش هستم  یکم کار میبره حجمش بالاست  ولی فکر میکنم تا یکی دوساعت دیگه ایجاد بشه-از آرمین گل -مهدی جان و مسلم دوست خوب  و همه دوستان تشکر میکنم امیدوارم باز هم د رخدمتتون باشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــبریک رضا جان  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  :x  :x  :x  :x  :x

انشالله در تمام مراحل زندگی موفق باشید ... :x  (*)  @};-  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود به همت و هوش تو رضا جان :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

ویرایش شده توسط Mahyar_Curious
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــبریک رضا جان  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  :x  :x  :x  :x  :x

انشالله در تمام مراحل زندگی موفق باشید ... :x  (*)  @};-  :x

تبریک میگم رضا @};- @};- @};-

درود به همت و هوش تو رضا جان :clapping: :clapping: :clapping:

منم بهت تبریک میگم رضا جان @};-  @};-  :clapping:  :clapping:

همه عزیزان ممنون از محبت تون-  باید از آقای حسینی تشکر کرد این امکان رو در اختیار مون گذاشتن-

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

نیاز به مسابقه نبود اقا رضا کلا سردبیر هست تونایی رقابت باهاش در مقاله وجود نداره  :laughing:  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از شما دوستان که بتازگی ابراز محبت کردید ممنون از شما-کار برای مسابقه خیلی سخت بود باید کلی منبع مناسب و مطالب مفید جمع آوری میشد و بعد برگردان و ترجمه صحیح طوری که  بار علمی مطلب لطمه نخوره و تازه دامنه تخصصی لغات و واؤگان حفظ بشه احتیاج به کار زیاد داشت من هم  نسل  گرافیک ها رو کار کردم چون با تاریخ بخش عمده ایی از محصولات آشنا بودم  و  تاپیک ایجاد شد و کلی هم فیدبک مثبت از دوستان گرفتم بازهم تشکر مثل اینکه برای خودش شد یک کتاب و میشه به عنوان مرجع به کار برد.

لینک تاپیک http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=29854&hl=

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

آقا رضا واقعا یه دونه ای بی تعارف ... :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا واقعا یه دونه ای بی تعارف ... :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

ممنون از شما-شما بزرگید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...