رفتن به مطلب

قیمت گذاری و فروش 2 عدد External HDD A-DATA 500GB (شات تست سلامت اضافه شد)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دو عدد هارد اکسترنال 500 گیگ A-DATA با رابط USB 3 موجوده. 

از لحاظ فیزیکی و فنی هیچ مشکلی ندارن به جز یه لکه رو بدنه یدونه از هاردا ( ته سیگار افتاد روش یکم جاش موند :D )

هیچکدوم جعبه و گارانتی ندارن. ولی ضمانت خودم مهر تائید برای خریدار. ( سابقه فروشمو نیگا کنید ، کمه ولی قیمته معامله رو چک بفرمائید )

چون تقریبا این نوع هاردا کمیاب شده و گیرنمیاد اونم با این حجم الان دیگه اکثراً 1 ترابایتی میخرن! قیمتی که تو دیجیکالا گذاشته 219 هزار تومن هست. 

لینک همین هارد در دیجیکالا:

http://www.digikala.com/Product/DKP-3371/Adata-Superior-SH14-External-Hard-Drive-500GB/%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%DB%8C%D8%B3%DA%A9-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7-SH14-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-500-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA

خریدارا میتونن زیر همین پست یا تو پ.خ قیمت پیشنهادیشونو اعلام کنن تا به یه تفاهمی برسیم.

یه موضوعی رو فقط باید متذکر بشم که خوده این هاردا جفتشون درواقع seagate هستن. اینا usb 2 بودن من براشون قاب usb 3 خریدم و اینطوری تبدیلشون کردم. مهندسین دیگه میدونن که همچین کاری زیاد یا شاید اصلاً تو کیفیت و سرعت هارد تاثیری نداره.

تست سلامت قرار داده شد. یدونشون مث که یکم آب و روغن قاطی کرده :D که البته خیلی مشکل ساز نیست. 

یاعلـــــــــــی...

فروخته شد به محسن عزیز kakamoon

ویرایش شده توسط RA!N
لینک به دیدگاه

فعلاً واسه ی استارت یه زحمت بکش از هر دو هارد تست HD tune از هر دو برگه ی معروفش بزار هم از تست بد سکتور و هم از اطلاعات Health درایو.

ویرایش، اینو ندیدم:   :D

عکسای تست سلامت رو به زودی قرار میدم.

یادش بخیر، چه روزگاری بود، کدوم روزگار؟، الان میگم: همون موقع که 500 گیگ اکسترنال سیگیت رو میخریدم 73.5 میفروختیم 80، ای روزگار... الان 500 گیگش رو دیجی زده 219، جل الخالق...

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

Abraham 

یادمه داداش من خودم یدونه 1.5 ترابایتی سامسونگ داشتم اینترنال خریده بودم 95 هزار تومن. دوران خوبی بود.

ویرایش شده توسط RA!N
لینک به دیدگاه

Abraham 

یادمه داداش من خودم یدونه 1.5 ترابایتی سامسونگ داشتم اینترنال خریده بودم 95 هزار تومن. دوران خوبی بود.

:crying:  :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

از ديتا هم خبرى هست كه تشويق بشيم؟!

خبرى بود خبرم كن كه خبردار بشم.... :D

لینک به دیدگاه

از ديتا هم خبرى هست كه تشويق بشيم؟!

خبرى بود خبرم كن كه خبردار بشم.... :D

نخیر متاسفانه دیتا چیزی نداره.

لینک به دیدگاه

داداش قیمتتو واسه جفتش واسمون ارسال کن.منصفانه لطفا!

لینک به دیدگاه

بالا باش

^_^

توسط بنده خریداری شد!

خیلی فوری و سریع!

ویرایش شده توسط kakamoon
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...