رفتن به مطلب

یک لپ تاپ با قیمت پراید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

alienware لپ تاپ های خوب و گرانی تولید میکنه . اما یک مدل هست که گرانترین و البته قدرتمند ترینشون هست. باید بین پراید زیبا و جذاب :laughing:  و این لپ تاپ یکی رو انتخاب کنید.

من سرمو کجا بکوبم؟

84445872924225943065.png

مشخصات سخت افزاری:

• CPU: Overclocked Intel i7-4930MX Extreme (3.0 - 4.3 GHz) - FASTEST MOBILE CPU AVAILABLE, GPU: Dual NVIDIA® GeForce® GTX 880M with 8GB GDDR5 - NVIDIA SLI® Enabled (16GB total video memory) - BEST MOBILE VIDEO CARD SETUP AVAILABLE, IC Diamond applied on CPU + GPU, RAM: Kingston HyperX 32GB DDR3L 1866 MHz (4 x 8GB)
  • HARD DRIVE: 2TB SSD RAID 0 - 2 x Samsung 840 EVO 1TB SSD, OPTICAL DRIVE: Slot-Loading Dual Layer Blu-ray Writer (BR-R, DVD+-RW, CD-RW)
  • DISPLAY: 18.4" WLED FHD (1920 X 1080) TrueLife Display, WIRELESS: KillerTM Wireless-N 1202 a/g/n 2x2 MIMO w/ Bluetooth 4.0, OS: Windows 7 Ultimate 64 bit
  • WARRANTY: 1 Year Alienware Basic Service, includes In Home Service after Remote Diagnosis in U.S. 1 Year Global HIDevolution Warranty, includes Local and/or U.S. Warranty Service after Remote Diagnosis
  • UPGRADES AVAILABLE!! >>>LIFETIME HIDEVOLUTION TECHNICAL SUPPORT
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من همینجا مک بوک هست که در مقابل این دستگاه اصلا کانفیگی نداره با قیمت 16 تومان !

لینک به دیدگاه

کلیه میخوای بدی سرتو میخوای بکوبی حالا هر کجا که شد چیزی ازت باقی نمیمونه.

لینک به دیدگاه

اه چه لپ تاپ بیخودی هیچ کاری نمیشه باهاش کرد، از بس گرونه نمیشه بهش دست زد ( بووووووووووووووووق )

سی پی یو-ش هم که اینتل حالا ای ام دی بود ،قوی تر بود یه چیزی :cool:

ویرایش شده توسط Vill
لینک به دیدگاه

دقیقا خاصیت این لپتاپ چیه؟

با همین پول میشه یک سیستم با کنفیگ بهتر خرید

البته این لپتاپ بیشتر به درد گیمر های پول دار میخوره

لینک به دیدگاه

ولی قیمت پراید الان 22 تومن شده :) 

خب این لپ تاپ بیاد ایران قیمتش از این کمتر هم نیست

لینک به دیدگاه

دقیقا خاصیت این لپتاپ چیه؟

با همین پول میشه یک سیستم با کنفیگ بهتر خرید

البته این لپتاپ بیشتر به درد گیمر های پول دار میخوره

برای خانم ها پز - برای آقایون قدرت

ویرایش شده توسط mohammadjavad
لینک به دیدگاه

معمولا این لبتاب هارو کسایی میخرن که زیاد این ور اون ور میرن حتی اون msi گیمینگ رو هم واسه همین ساختن عمر اینا هم کمه مثل کنسول میمونه دیگه

گیمر ها هم تو خارج درامدشون خوبه اینارو واسه اونا میخرن همه جا تو ماشین و .. بازی کنن ولی اگه فقط یکبار قاب این لب تاب هارو باز کنید حالتون بهم میخوره انقدر کثیف درست شدن الان عکس میرازم

لینک به دیدگاه

http://www.lapfix.com/userfiles/image/Laptop%20problems.jpg

اخه این چیه واقعا ؟؟ کیس حال میده که هی نیگاش کنی خوشت بیاد :دی

لینک به دیدگاه

http://www.lapfix.com/userfiles/image/Laptop%20problems.jpg

اخه این چیه واقعا ؟؟ کیس حال میده که هی نیگاش کنی خوشت بیاد :دی

خب تینجا کاربرد مه هست نه قیافه. باید کوچک ساخته بشه دیگه و گرنه آدم نمیتونه کیس به این بزرگی رو ببره محل کار. جدای از ظاهر قطعات ، ظاهر بدنه خیلی از لپ تاپ ها واقعا زیباست

لینک به دیدگاه

خب تینجا کاربرد مه هست نه قیافه. باید کوچک ساخته بشه دیگه و گرنه آدم نمیتونه کیس به این بزرگی رو ببره محل کار. جدای از ظاهر قطعات ، ظاهر بدنه خیلی از لپ تاپ ها واقعا زیباست

شما برو بخر :دی خواستی بگو برات بیارم

لینک به دیدگاه

شما برو بخر :دی خواستی بگو برات بیارم

داداش گل من کی گفتم میخوام برم بخرم؟

بعدشم گفتم باید توجه به کاربردش کرد که پی سی برای کارهای فوق العاده سنگینه ولی نوت بوک نه برای اینه که حملش کنی و با خودت داشته باشیش . همین

لینک به دیدگاه

داداش گل من کی گفتم میخوام برم بخرم؟

بعدشم گفتم باید توجه به کاربردش کرد که پی سی برای کارهای فوق العاده سنگینه ولی نوت بوک نه برای اینه که حملش کنی و با خودت داشته باشیش . همین

اقا ادرست رو خصوصی کن من برات میفرستم

لینک به دیدگاه

من اگه این همه پول داشته باشم همون پراید زیبا و جذاب رو انتخاب میکنم؛ حداقل با یه ضربه کارش تموم نمیشه! :D

لینک به دیدگاه

من اگه این همه پول داشته باشم همون پراید زیبا و جذاب رو انتخاب میکنم؛ حداقل با یه ضربه کارش تموم نمیشه! :D

من که بمیرم پراید نمیخرم چون اصلا دوست ندارم جوون مرگ بشم

لینک به دیدگاه

چی میخوای بگو برات بخرم

لینک به دیدگاه

جوون مرگی کجا بود!!! :eek: من خودم 2 ساله دارم، یه تصادف سنگین هم داشتم، یه خراش هم بهم نیوفتاده! ^_^

تازه با این پول میشه متالیک فول آپشنش رو خرید! :D

2 تا ایربگ + ABS + بدنه و موتور تقویت + رینگ آلومینیومی و البته ضبط  CD  خور USB دار !!! :daydreaming: (این آخری دیگه ته آپشن ماشین وطنیه! :-j)

اصن روایت داریم سایپا مطمئن! :lol: :p :laughing:

لینک به دیدگاه

بوگاتی ویرون بخر

من الان برات یه مازراتی خریدم بیا بگیر سریع فقط

ادرس تهران پاسداران گلستان دوم پلاک 5 فقط سریع دمه در پارکه بیای میبینی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

واقعا با لپ تاپ میشه بازی کرد؟آخه باطری میتونه انرژی کافی رو تامین کنه؟(منظور دوام باطری نیست بلکه توان مورد نیازه،چون لپ تاپ های زیادی رو تست کردم هیچ کدومشون واقعا قدرت i3  دسکتاپ نداشتن صرفا گران قیمت بودن و آپشن های شیک همین.

میدونم معماری پردازنده هاشون به منظور مصرف کمتر بهینه شده اما شخصا لپ تاپ ایسوس i5  دارم هیچوقت توان دسکتاپ i3  رو نداره.حتی i7  چند تومنی هم صرفا یه  کالای شیک بوده.

برام جالبه که یه لپ تاپ  i7  قدرتش از i3دسکتاپ کمتره.

ویرایش شده توسط helenjoon
لینک به دیدگاه

واقعا با لپ تاپ میشه بازی کرد؟آخه باطری میتونه انرژی کافی رو تامین کنه؟(منظور دوام باطری نیست بلکه توان مورد نیازه،چون لپ تاپ های زیادی رو تست کردم هیچ کدومشون واقعا قدرت i3  دسکتاپ نداشتن صرفا گران قیمت بودن و آپشن های شیک همین.

میدونم معماری پردازنده هاشون به منظور مصرف کمتر بهینه شده اما واقعا شخصلا لپ تاپ ایسوس i5  دارم هیچوقت توان دسکتاپ i3  رو نداره.حتی i7  چند تومنی هم صرفا یه  کالای شیک بوده.

برام جالبه که یه لپ تاپ  i7  قدرتش از i3دسکتاپ کمتره.

اصلا نباید این دوتا رو باهم مقایسه کرد!

کلا اونها سری موبیلیتی هستند، دسکتاپ خوب مصرف بیشتری داره و حتما هم قدرت بیشتری داره!

مثلا توی لپتاپ ها i7 دو هسته ای هم هست، که در مورد دسکتاپ نداریم،

یا توی دسکتاپ ضریب باز هست، ولی توی لپتاپ نداریم!

همین که بتونین یک سیستم با اون قدرت رو حمل کنید خودش یک مزیت بزرگ هست!

و در ضمن خیلی هاشون هم قدرت های خوبی دارن، میتونین توی بنچمارک ها این مورد رو جستجو کنید!

لینک به دیدگاه

من الان برات یه مازراتی خریدم بیا بگیر سریع فقط

ادرس تهران پاسداران گلستان دوم پلاک 5 فقط سریع دمه در پارکه بیای میبینی

داداش قرار بود خودت بیاری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...