رفتن به مطلب

کلاب سوتی های کامپیوتری کاربران

mr.xmh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خوب هستین !؟ :laughing:

دیروز ما یه پست دادیم انگار خیلی پت و مت بازی بود بچه ها به مسخره گرفتنش :clapping: ماهم گفتیم یه تاپیک بزنیم با این حرف های دل بچه هارو شاد کنیم @};- :x

اول از خودم :

یه زمانی سی پیوم رو اورکلاک کرده بودم بعد خاموش کردم

دیروز اومدم سیستم رو روشن کنم دیدم هرچی دکمه پاور رو میزنم روشن نمیشه گفتم چیکا کنم چیکا نکنم دیدم سیستم با تاخیر روشن شد و بوق زد اقا ماهم خوشحال شدیم ولش کردم چند دقیقه بعد سیستم هنگید و ریست شد و دوباره هی این مشکل تکرار شد

من اومدم روی سی پیو یکمی خمیر دندون مالیدم اخه خمیر سیلیکون نداشتم rolling%20on%20the%20floor.gif  گفتم شاید این خنک کننده باشه چون قدیما هرکی جاییش میسوخت خمیر دندون میزدن :(  میگفتن خنک میکنه :laughing:  ماهم زدیم و سیستم یکمی بهتر شد مشکل هم دماش بود بعد یک ربع دیدم یه بوی گند خونه رو گرفته اومدم تو اتاق دیدم بعله این اب شده از سی پیو ریخته زرشک 

بعدش که اوضا رو درست کردم به فکرم زد ihs رو بردارم دیدم هیج جوری باز نمیشه با تیغ دور لاستیک رو اومدم ببرم دیدم نمیشه رفته دمه گار تیغ رو داغ میکردم میزدم یه کمی کار ساز بعد که دورشو بوریدم دیدم درنمیاد خمیر خشک شده بود اقا ماهم سی پیو رو از اون ihs گرفتیم روی شعله شمع بعد دستم داغ شد دستم سوخت یهو ولش کردم از دستم افتاد :wacko:

گزاشتم تو سیستم زنگ زدم سیلیکون فرستادن اقا ما سیستم رو روشن میکردیم دما روی 90 بود بعد ده ثانیه خاموش میشد بدون فن روشن کردم دیدم اوه اوه این شیشه بنفشه توش پوره جرقه های ریزه قرمزه سریع خاموش کردم با انبردست دراوردم پرتش کردم تو فریزر یه ظرف پور یخ خرد داشتم یه تق صدا اومد وقتی در اوردم دیدم توش مثل کریستال ضربه خورده پوره ترک های ریز شده

دوباره حس کنجکاوی به سرم زد :D :-? :clapping:   گزاشتم تو سیستم روشن کردم و دیدم جرقه ها بیشتر شدن تن تن شدن بعد یهو

پاشیده شدن این شیشه ها تو صورتم اونم با چه دمایی بعد این شیشه هه کنده شده بود فکر کردم مثلا این رو قراردادن مثل هیت سینکه بدون شیشه هه روشن کردم دیدم مادربرد یه تیکش دود بلند شد و اتیش گرفت

کیسمم روی زمین بود :crying:  فرش اتاقم اتیش گرفت دم پرده هم بود کلا یهو اتاقم اتیش گرفتم هرچی کاغذ اینا بود دود شد رفت هوا تنها فکری که به سرم زد گوشیمو با قطعاتی که احتکار کرده بودمو برداشتم زدم به چاک

زنگ زدم اتیش نشانی اومد و .... دیگه ادامه نمیدم :crying:

وقتی اومدیم تو خونه همه جا سیاه شده بود و دیگه هیچی نمونده بود

خلاصه به دیگه از هرچی سی پیو و اورکلاک و رم متنفر هستم (*) big%20bug.gif

Oh%20Go%20On.gif خیلی جالب بود امیدوارم خنده دار واقع شده باشه البته 50 درصد مطلب واقعی بود ها time%20out.gif :crying:

لینک به دیدگاه

• ارسال 168
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سلام

دوست گرامی سخت نگرین آدم که همیشه نباید اکتشافات علمی بکنه،رسمی صحبت کنه،کت و شلوار بپوشه،نخنده،جک نگه و.......

بیاییم همه باهم از زندگی لذت ببریم.

لینک به دیدگاه

:D :D :D

منم وقتی اورکلاک میزنم چون مادربرد نمیکشه اصلا بالا نمیاد ارور میده بعد خودش دیفالت میشه

سی پی یو مگه شیشه ی بنفش داره؟

لینک به دیدگاه

اون تیکه سیلیکونی که میبینی زیر IHS، همونیه که دوستمون اشاره کردن به رنگ بنفش هست، البته توی زاویه های مختلف طیف رنگهای مختفی از آبی سیر تا بنفش داره:

post-14251-0-11702200-1400636486_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

حالا این که خوبه ...یکی از مشتریام یه مین ASROCK آورده بود آقا روشن که میشد چیپ جنوبی به طرز واقعا وحشتناکی داغ میکرد ...یه فکری به سرم زد و اونو ازش بدون پول گرفتم ...هیچی دیگه هروقت میخوام چیزی گرم کنم میزارمش روی اون و سریعتر از کتری برقی هم داغ میشه ....خخخخخ =)) =)) =)) =)) =)) خلاقیت یعنی این ...

من هروقت میخوام سیم برق رو قطع کنم نمیدونم چرا حواسم نیست ودوتاشونو باهم قطع میکنم ....اینقدر باحاله قشنگ میگه پووووووق :D :D :D :D

یه بار هم مشتری یه مادربرد آورده بود خازنهاشو عوض کنم اینقدر زر زد یادم رفت CPU رو بردارم ...چشت روز بد نبینه با همون سی پی یو گذاشتمش روی HOTGUN و خازنهاشو عوض کردم ...با دمایی حدود 200 درجه ...بعد مین رو دادم بهش و برد خونه و دوباره فرداش آورد و گفت روشن نمیشه ...منم تست کردم دیدم بله همینطوره که یادم افتاد چه گندی زدم ... هیچی دیگه ماس مالی کردم ...گفتم که : این خازنها بادقت عوض شدن و خازنها اورجینال بودن و مشکل از طرف من نیست ... بعد بهش گفتم همینه دیگه مادربرد متفرقه میگیری همینه دیگه ...آخرش هم یه مین ایسوس با سی پی یو 5200 بهش فروووووووختم ... :D :D :D :D

ولی خب مینش ازراک بود ...زیاد ناراحت نشدم ...باید میسوخت اصلا ...البته اینی که میگم مال 5 سال پیشه :D :D :D :D

:v

حالا این چیپ جنوبی چرا اینقد وحشتناک داغ میکنه قضیش چیه؟

مال منم همینطوره

لینک به دیدگاه

یا مشکل ولتاژیه که بهش میرسه و یا خود چیپ مشکل داره ...مادربردت چیه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا این که خوبه ...یکی از مشتریام یه مین ASROCK آورده بود آقا روشن که میشد چیپ جنوبی به طرز واقعا وحشتناکی داغ میکرد ...یه فکری به سرم زد و اونو ازش بدون پول گرفتم ...هیچی دیگه هروقت میخوام چیزی گرم کنم میزارمش روی اون و سریعتر از کتری برقی هم داغ میشه ....خخخخخ =)) =)) =)) =)) =)) خلاقیت یعنی این ...

من هروقت میخوام سیم برق رو قطع کنم نمیدونم چرا حواسم نیست ودوتاشونو باهم قطع میکنم ....اینقدر باحاله قشنگ میگه پووووووق :D :D :D :D

یه بار هم مشتری یه مادربرد آورده بود خازنهاشو عوض کنم اینقدر زر زد یادم رفت CPU رو بردارم ...چشت روز بد نبینه با همون سی پی یو گذاشتمش روی HOTGUN و خازنهاشو عوض کردم ...با دمایی حدود 200 درجه ...بعد مین رو دادم بهش و برد خونه و دوباره فرداش آورد و گفت روشن نمیشه ...منم تست کردم دیدم بله همینطوره که یادم افتاد چه گندی زدم ... هیچی دیگه ماس مالی کردم ...گفتم که : این خازنها بادقت عوض شدن و خازنها اورجینال بودن و مشکل از طرف من نیست ... بعد بهش گفتم همینه دیگه مادربرد متفرقه میگیری همینه دیگه ...آخرش هم یه مین ایسوس با سی پی یو 5200 بهش فروووووووختم ... :D :D :D :D

ولی خب مینش ازراک بود ...زیاد ناراحت نشدم ...باید میسوخت اصلا ...البته اینی که میگم مال 5 سال پیشه :D :D :D :D

post-7116-0-69710600-1413038571_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب مگه چیه ... درسته تجربه شد که حواسم رو بیشتر جمع کنم ولی دیگه نباید ضرر کنم که ...بعدشم اولا تقصیر خودش بود زر مفت زد و دوما اینکه مین و سی پی یو رو خیلی پایین بهش دادم ...شما هم که تو کار الکترونیکی واست مشکل پیش نیومده ؟؟؟ :D :D :D :D :D

استفاده از دیگران به عنوان نردبان ترقی خودت !!!!! :-w :-w :-w

شده اشتباهی کاری کردم کل خسارتشم دادم

مشتری باید حرف بزنه ؛ نزنه نمیشه عزیز . میره دکتر می ناله و داد میزنه و اینجام و اونجام و .... باید دکتر هم کاری اشتباه کنه بزنه شل و شیلش کنه و خل و چل تحویل جامعه بده بعدش بگه بابا زیاد ناله میکرد و حوصلم رو سر برد

از حقت گذشتی یا منت گذاشتی

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

1538705_239597199546967_464548581_n.jpg

خب مگه چیه ... درسته تجربه شد که حواسم رو بیشتر جمع کنم ولی دیگه نباید ضرر کنم که ...بعدشم اولا تقصیر خودش بود زر مفت زد و دوما اینکه مین و سی پی یو رو خیلی پایین بهش دادم ...شما هم که تو کار الکترونیکی واست مشکل پیش نیومده ؟؟؟ :D :D :D :D :D
همین کارا رو می کنید کع میگم حاضرم جنس رو باهر قیمتی که داشته باشه بندازم آشغالی ولی دست تعمیر کار ندم.....بله شما نباید ضرر بدید مشتری بیچاره باید ضرر بده اصن تقصیر اونه که جنس رو اورده پیش تعمیرکار باید مینداختش آشغالی:D
لینک به دیدگاه

کلاب گریه تعریف کردیی؟   :D ادم بیشتر گریش گرفت شایدم خنده ما از گریه غم انگیز تر هست  :clapping:

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

بگم *** خوردم قبوله ؟؟؟

بابا مال 5 سال پیشه ...اونموقع خام بودیم ...تجربم کم بود ***** بودیم ... سنم پایین بود *** بودیم ...اصلا هرچی بگین بودم ...اینم تفکرات اونموقمه ...بابا ول کنین ... ~x( ~x( ~x( ~x( ~x(

~x( ~x( ~x( ~x( ~x( ~x( کلم کچل بشه تقصیر شماهاستا ... :D :D :D :D

اصلا بیخی ...خودشو ناراحت نکنین :D :D :D :D :D

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

از این که چننین کاری کردی باید خجالت بکشی دوست عزیز ولی من 1 امتیاز + به شما دادم

میدونی چرا ؟ ..........چون اونقدر مرد بودی که راستش را گفتی ولی دیگه دیر هست شما باید این حقیقت را به مشتریت میگفتی و یه جوری از دلش در میابردی

بعدش هم خیلی از دوستان میگن ما اینطوری نیستیم دوستان شما نه مشتریها باید از شما تعریف کنن

من شخصا در کشورمون مغازه داری را ندیدم که خوش اخلاق باشه همچین چیزی در جامعه جا نیفتاده

میری مغازه 2 تا سوال میپرسی میرسی به 3-ومی مغازه دار میگه کی قصد خرید داری ؟ یعنی شعور و عصاب لازم را برای برخورد با مشتری ندارن انگار هرکس وارد مغازه میشه باید یه چیزی بخره

این واقعیت هست و همیشه حقیقت تلخه

لینک به دیدگاه

اتفاقا من آدمی هستم که دوست دارم مشتریام ازم سوال بپرسند و منم سیرتا پیاز سوالشونو بهشون بگم ...

من شخصا در کشورمون مغازه داری را ندیدم که خوش اخلاق باشه همچین چیزی در جامعه جا نیفتاده

میری مغازه 2 تا سوال میپرسی میرسی به 3-ومی مغازه دار میگه کی قصد خرید داری ؟ یعنی شعور و عصاب لازم را برای برخورد با مشتری ندارن انگار هرکس وارد مغازه میشه باید یه چیزی بخره

این واقعیت هست و همیشه حقیقت تلخه

شما راست میگی ولی اون مشتریه هم که سوال نمیپرسید که ...حرفهای بیهوده و مزخرف میزد و از نکرده هاش تعریف میکرد ...

لینک به دیدگاه

به قول خودت زیادی حرف زده ولی خوب حقش نبود اونطوری راش بندازی و این هم نمیدونم که بعدش چطوری باهاش حساب کردی شاید جبران کردی براش ولی باید با خودش هم در این مورد صحبت میکردی به هرحال انسان جایز الخطاست چیزی هست که پیش اومده و

تموم شده :-B و این باید تجربه ای بشه برای اینده نمیشه به یاده گزشته نشست و گریه کرد تموم شد و رفت ;)

لینک به دیدگاه

بله منم درسته که بهش نگفتم ولی بعدش قیمت مین و سی پی یو رو نصف قیمت حساب کردم و بعدا که دوباره اومد پیشم یه ویندوز رو رایگان واسش نصب کردم ...خود ویندوز 40 تومنه ...کل مین و سی پی یوش 100 تومن هم نمی ارزید ...دیگه این بحث رو کشش ندیم مثلا به قول دوستان کلاب طنزه ها ... :D :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

ببینم یعنی هیچکدومتون سوتی تا حالا ندادین ؟؟؟ تو هر زمینه ی کامپیوتر ؟؟؟

چرا اینقدر اینجا سوت و کوره ؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود

اتفاقی که تو بحث مادربرد پیش اومده سر منم اومده رو یه سیستم AGP 478

مادربرد اومده بود کاملا کثیف بود و اصلا نمیتونستم بفهمم چشه و باید اول شسته میشد تا ببینم چی رو برد نوشته و این بحثا

به صاحبش گفتم 24 ساعت کار داره بشه مثل روز اول و مادربرد رو کاملا شستیم و گذاشتیم خشک بشه (قبلا اینکار رو چند بار کردم و برد روغنی رو هم شستم و زنده شده) البته خیلی دقت و حوصله به خرج بدین نتیجه برعکس نشه

شماره مغازه رو گرفت رفت ولی هر ساعت زنگ میزد که درست شد؟ نشد؟ چیکار کردیش؟ بده بیاد عجله دارم؟ بچم رو گازه؟ (خودمو فحش دادم چرا شمارمو دادم؟) خب مرد مومن بزار کارمو بکنم

انقد زنگ زد که کفرم در اومد گفتم دو ساعت دیگه حاضره بیا و با شسوار خیلی ریلکس مجبود شدم تبخیر الکل روی برد رو بیشتر کنم  برد خشک شد اما.....

یه قطره خیلی کوچیک الکل باعث شد مادربرد حین تحویل به رحمت خدا بره (به خاطر اینکه نصف ضرر برد رو دادم دیگه براش سیستم تعمیر نمیکنم خیلی عجوله و هر وقت میاد میگم حوصله ندارم سر عجله شما بازم ضرر پاس کنم)

همش تقصیر منم نبود چند بار متذکر شدم که کار میبره و بهتره صبر کنید ولی کو کسی که بفهمه؟ انقدر عجله طی کرد که مجبور شدم خودمو راحت کنم حتی مایل بودم پول هم نگیرم فقط طرف بره برنگرده اما ضررش برام موند

لینک به دیدگاه

درود

اتفاقی که تو بحث مادربرد پیش اومده سر منم اومده رو یه سیستم AGP 478

مادربرد اومده بود کاملا کثیف بود و اصلا نمیتونستم بفهمم چشه و باید اول شسته میشد تا ببینم چی رو برد نوشته و این بحثا

به صاحبش گفتم 24 ساعت کار داره بشه مثل روز اول و مادربرد رو کاملا شستیم و گذاشتیم خشک بشه (قبلا اینکار رو چند بار کردم و برد روغنی رو هم شستم و زنده شده) البته خیلی دقت و حوصله به خرج بدین نتیجه برعکس نشه

شماره مغازه رو گرفت رفت ولی هر ساعت زنگ میزد که درست شد؟ نشد؟ چیکار کردیش؟ بده بیاد عجله دارم؟ بچم رو گازه؟ (خودمو فحش دادم چرا شمارمو دادم؟) خب مرد مومن بزار کارمو بکنم

انقد زنگ زد که کفرم در اومد گفتم دو ساعت دیگه حاضره بیا و با شسوار خیلی ریلکس مجبود شدم تبخیر الکل روی برد رو بیشتر کنم  برد خشک شد اما.....

یه قطره خیلی کوچیک الکل باعث شد مادربرد حین تحویل به رحمت خدا بره (به خاطر اینکه نصف ضرر برد رو دادم دیگه براش سیستم تعمیر نمیکنم خیلی عجوله و هر وقت میاد میگم حوصله ندارم سر عجله شما بازم ضرر پاس کنم)

همش تقصیر منم نبود چند بار متذکر شدم که کار میبره و بهتره صبر کنید ولی کو کسی که بفهمه؟ انقدر عجله طی کرد که مجبور شدم خودمو راحت کنم حتی مایل بودم پول هم نگیرم فقط طرف بره برنگرده اما ضررش برام موند

میفهمم چی میگی ...بهت حق میدم ...با چی پاک کردی ؟؟؟ اسپری کنتاکت یا الکل سفید ؟؟ :-? :-? :-? نکنه با پودر لباسشویی ؟؟؟ =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

میفهمم چی میگی ...بهت حق میدم ...با چی پاک کردی ؟؟؟ اسپری کنتاکت یا الکل سفید ؟؟ :-? :-? :-? نکنه با پودر لباسشویی ؟؟؟ =)) =)) =)) =))

مواردی که خیلی کثیفن و الکل بتنهایی نمیتونه کاری بکنه => شوینده قوی و غیر خورنده با آب ولرم برای پاک کردن کثیفی کار سپس با الکل برای پاک کردن کلی و براق شدن برد و نموندن مواد قبلی روی کار

گذاشتن کنار بمدت حداقل 24 ساعت برای خشک شدن

تو تمام روند کار باید رمها + پردازنده + باتری و هیتسینک ها رو دراورد تا نتیجه خوبی بدست بیاد و همچنین از قلم مویی برای پاک کردن استفاده بشه

لینک به دیدگاه

ما کهنه کاریم با اسپری خشک یا الکل سفید و مسواک های خراب شده ... :D :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

من یکم حافظم خوب نیس ، سوتی زیاد دادم ، این چون مال 92/12 هست خوب یادم مونده

من یه مادربورد ASUS P8B75-V داشتم ، یه روز اومدم خمیر سیلیکون سی پی یو رو عوض کنم ، که یه دفه ریخت روی زیف مادربورد 

حالا بگو من چیکار کردم :|

اومدم با پنبه پاکش کنم ، چشمتون روز بد نبینه پنبه رو که اومدم از روی زیف بردارم دیدم گیر کرد ، یکم چپ و راست کردم وبرداشتمش ، دیدم به به پین ها کج شدن :>

این طوری شد که 150 تومن ناقابل خرج کردم تا درستش کردن :|

لینک به دیدگاه

من شخصا تو این کار کامپیوتر با این مشکل برخورد نکردم ولی تو کارهای دیگه سوتی دادم و پاش وایسادم که تا امروز کسی به من گیر نداده و سوتیهای بزرگی هم دادم با هزینه های میلیونی تو کارهایه فنی

لینک به دیدگاه

یک روز گرم معتدل کمی تا قسمتی اعصاب خورد کن رو می گذاراندم در این برش از دقیق های زمان که من 17 سال داشتم  :D

در حا اجرای بازی بودم کارت گرافیک 250 GTS تازه خریده بودم حسابی داشتم کیف میکردم خلاصه وسط بازی بودم 

(برن اوت پارادایس) یک باره سیستم قفل کرد منم کفریی سیستم ریستارت کردم اما دیگه سیستم کار نداد کلا صفحه سفید شد

از قبل می دونستم مشکا از هارد هست اما مشکل خاصی نبود همیشه با چند بار ریستارت اوکی میشد

نمی دونم چرا این بار خریت وجودم گل کرد کیس باز کردم  :wacko: فکر کنم اون روز چیزیی خورده بود تو سرم  :eek:  :-?  خلاصه سیم های هارد باز

کردم یک باره یک فکر هوشمندانه به مغز نادان من هجوم اورد ( پسرهارد بازش کن یک فوتی توش کن حالش بهتر شاید بشه  :wacko:  :eek:  :(  من میگی  :laughing: )

رفتم پیچ گوشتی اوردم اما مدل پیچ ها فرق میکرد اینجا بود که دوباره از مغز کامل کمک گرفتم و انبردست اوردم  :D پیچ به سختی باز کردم  :clapping:  *dry# کاش باز نمی شدن  :D  :laughing:

خلاصه قاب هارد که برداشتم حتی یک میکروب هم درون هارد نبود اگه کسی با میکروسکوب نگاه میکرد چیزیی پیدا نمیکرد  :laughing:  اما من چرا داخل هارد فوت کردم   :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:  :(

هنوز جواب این سوالم پیدا نکردم خلاصه دو3 تا فوت خرکی کردم  :D یک مقدارم تف هم ریخت با دستمال دیسک اصلی پاک کردم  =)) ترتمیز کردمش حسابی بعدش

در قاب هارد بذور دوباره بستم خوشحال خندان کیس بستم 

وقتی کیس روشن کردم هارد هر لحظه سرعتش بیشتر میشد به حدی سرعت داشت که صداش تو خونه می پیچید  :eek:  بعد از 4 مین کلا هارد اروم شد منم خوشحال شدم فکر کردم اوکی شد نگو اخرین لحظات عمرش بوده  :wacko:  =))  خلاصه این بود خریت کودکی ما امیدوارم تو هاردتون فوت نکنید  :D  :laughing: رویداد کاملا واقعی بود خاطرات کودکی ما هست  :crying:

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

اشکال نداره ولی خوبیش اینه که یه تجربه بدست اوردی ...ببینم تو هارد ssd هم تا حالا فوت کردی ؟؟؟ فکر کنم اون با سرعت خیلی بیشتری بچرخه ... =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...