رفتن به مطلب

کلاب سوتی های کامپیوتری کاربران

mr.xmh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 168
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

دوران هنرستان با یه شیطنت  چند هفته فقط به مربی های بیچاره می خندیدیم،از دسکتاپ شات میگرفتیم،شات رو تصویر زمینه میکردیم و آیکن ها رو  هم مخفی ،بعد به سرپرست سایت یا مربی می گفتیم سیستم هنگ کرده و اگه resetکنیم کارمون میپره،بیچاره4ساعت ور میرفت......laugh1.gif

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

دوران هنرستان با یه شیطنت  چند هفته فقط به مربی های بیچاره می خندیدیم،از دسکتاپ شات میگرفتیم،شات رو تصویر زمینه میکردیم و آیکن ها رو  هم مخفی ،بعد به سرپرست سایت یا مربی می گفتیم سیستم هنگ کرده و اگه resetکنیم کارمون میپره،بیچاره4ساعت ور میرفت......laugh1.gif

یادم باشه به یکی از دوستام که هنرستان میره این مورد رو بگم

خیلی شیوه ی خلاقانه ای رو به کار بردید!!!! :D  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادم باشه به یکی از دوستام که هنرستان میره این مورد رو بگم

خیلی شیوه ی خلاقانه ای رو به کار بردید!!!! :D  @};-

خرابکارا همیشه نخبگان ترد شده جامعه اند! 4chsmu1.gif فقط یادت نره باید مکان نمای ماوس رو سمت راست پایین صفحه ببری بعد شات بگیری که معلوم نباشه.

لینک به دیدگاه

واقعا حال کردم ...هیچی به اندازه ایستگاه گرفتن معلما حال نمیده ...

لینک به دیدگاه

حدود سه سال پیش فکرکنم بود که یکی از اقوام کیسش را آورده بود پیش من برای تعمیر.مشکلی که میگفت داره این بود که سیستم بعد از چند دقیقه کار کردن ریست میشه از اونجایی که قبلا مورد مشابهش زیاد توی سیستمهایی با cpu ای ام دی دیده بودم حدس زدم که مشکل میتونه از cpu باشه ولی از اونجایی که اونموقع یه کاری برام پیش اومده بود نتونستم تستش کنم .چند روزی گذشت اما از اونجایی که فصل امتحانات بود وقت آزاد زیادی نداشتم و نمیتونستم قطعاتش تست کنم .بالاخره یه شب (شب امتحان) تصمیم گرفتم cpu از خودم بزارم روش و یه امتحانی بکنم ببینم مشکلش حل میشه یا نه .cpu خودم در آوردم و گذاشتم رو برد اون بنده خدا وکابل ها رو وصل کردم و به خیال خودم همه چی مرتب هستش .یک مرتبه وقتی که کابل برق پشت پاور وصل کرده کردم همیجوری که گوش راستم در5cm پشت پاور قرار داشت یک  صدای بسیار مهیب سراسر وجودم را فرا گرفت دقیقا این شکلی شده بودم: 

41128357287240308999.jpg

من که تقریبا ری.ده بودم به خودم اونشب درست نخوابیدم وهرچی خونده بودم پریده بود و فرداش هم امتحان زیست پیش داشتم که واقعا گند زدم. فردا ظهرمشکلش را کشفش کردم مشکل اینجا بود که کلید تبدیل ولتاژ پاور دستکاری شده بود و روی 110 قرار گرفته بود که این باعث شده بود خازن ها بترکه (من چقدر کور بودم که با اینکه برچسبش کنده شده بود ندیده بودم)  به اون بنده خدا زنگ زدم ماجرا را گفتم بعد ازکمی درنگ گفت فکر کنم پسرکوچیکم کلید را تغییر داده چون کیس پیش اون تو عقب ماشین بوده و بعد بهش گفتم باید پاورش هم عوض بشه و من گفتم اشکال از من بوده و من باید حواسم جمع میکردم که این اتفاق نمی افتاد اما قبول نکرد و بعدش من بلافاصله یه پاور براش خریدم و جایگزین پاور قبلیش کردم و دیدم بله مشکل ریست شدنش حل شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
...

یه بارم من هارد یسک IDE مکستور توی کیس یه بنده خدایی وصل کردم،تا کلید رو زدم شروع به سوختن کرد، به هیچ وجه هم خودش خاموش نمیشد،بجزکابل  برق و برد دیسک که ذوب شد بقیه قطعات سالم موندن!259619_flamingmadf.gif

تاپیک " شب زنده داران لیون " هم برای رفاه حال عزیزان راه اندازی شد!

لینک به دیدگاه

من یه کابل IDE دارم که هارد رو نشون میده و میری توش ولی کل فضای هارد رو فقط 7G نشون میده ...خیلی جالبه ...یه بار مشتری اومد کیسش رو براش درست کردم و بعد که تموم شد گفت پول الان ندارم و میدم به بچم بیاره و.... منم که میدونستم که این دیگه پول بده نیست واز اونجایی که صبرم خیلی خیلی زیاده ...دو ماه بعدش ناچار شد سیستم رو که ویروس داشت بیاره پیشم ویندوز عوض کنه ...منم یه فکری به سرم زد و اینکه کابل هاردش رو درآوردم و این کابل رو به جاش گذاشتم و بهش گفتم که مشکل از هارده و بدسکتور افتاده توش ...اونم دستپاچه شده بود و میگفت که تمام زندگی توشه و بیچاره میشم و اینا... گفتم من که بلد نیستم ولی همکارام توی ولیعصر بدسکتور هارد رو میگیرن ...خخخخخ هیچی سیستم یه هفته توی مغازه بود بعدش اومد و منم یه فاکتور با مهر  ****(تو اونجا آشنا داشتم) دادم و 200 تومن ازش گرفتم ...گفت که بیا پول اونموقع رو هم بهت بدم ...گفتم نه بابا چه حرفیه مهمون من باش ...از اونجایی که میدونستم آدم خسیسیه و فقط تعارف زده گفتم خوب شد یک مو از خرس کندن غنیمته ...

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

یکی 2 ماه قبل یه جایی بودم سیستم  دوستمون با هارد اکسترنال USB3  مشکل داشت و تو ویندوز درست شناسایی نمی کرد(هارد خودم بود و مشکل نداشت) ،منم از Device manager چندبار Uninstall و Disable/Enableکردم اما حل نشد.........تا اینکه از بخش Universal Serial Bus Controllers یکی از زرد رنگ ها که مربوط به USB3بود رو Disable کردم :| ،هیچی دیگه همه پورت های USB سیستم  از کار افتاد (حتی  ماوس و کیبرد) با هیچ روشی  هم نشد فعال کنم تا پنجره Welcome میومد همه USB ها غیرفعال می شدن :wub:

ویرایش شده توسط Le Boy Fatale
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

سال 72 تو کرج کلاس کامپیوتر میرفتم اونموقع هنوز cd نیومده بود تو کلاس طریقه فرمت فلاپی رو تو DOS  یاد دادن

منم رفتم مدرسه غیر انتفاعی یکی از دوستان نشستم پشت کامپیوتر فلاپی رو جا زدم اقا چشمتون روز بد نبینه

جای فرمان : format A  نام درایوی که اطلاعات مدرسه توش بود رو زده بودم اونم چند بار فرمت

هی میدیدم اطلاعات رو فلاپی هنوز هست بازم فرمت درایو دیگه 

خلاصه کامپیوتر مدرسه رو فرستادم هوا

فرداش مسئولین اومدن نشستن پشت کامپیوتر دیدن کامپیوتر صفر کیلومتره :D چه گندی زدم یادش بخیر

کامپیوتر رو بردیم همون اموزشگاه خودمون اونموقع نمیدونم چجوری اطلاعات رو برگردوندن چون نرم افزارها انقدر گسترده نشده بودن (یادش بخیر ویندوز 3.1 کار میکردیم)

البته خوب پولی هم گرفت دقیق یادمه 30 تومن گرفت

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

یک شب یک پاور باز کردم دیدم اون خازن بزرگش ترکیده بود خوب اون خازن بزرگ 450ولت22میکرو عوضش کردم خیلی سریع خوب اخر شب بود با چشم خاب الود این کار انجام دادم اصلا حواسم به منفی مثبت خازن نبود زدم به برق ناگهان خازن ترکید به خودم-->ر<--داخل اتاق پرشده بوداز برف شادی لامصب عجب بوی میداد =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یک شب یک پاور باز کردم دیدم اون خازن بزرگش ترکیده بود خوب اون خازن بزرگ 450ولت22میکرو عوضش کردم خیلی سریع خوب اخر شب بود با چشم خاب الود این کار انجام دادم اصلا حواسم به منفی مثبت خازن نبود زدم به برق ناگهان خازن ترکید به خودم-->ر<--داخل اتاق پرشده بوداز برف شادی لامصب عجب بوی میداد =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

=)) =)) =)) =))  هیچی به اندازه ی ترکوندن خازن حال نمیده ... یه سوت میکشه و بعدش پوووووووق ... :D :D :D :D

یکی از همکارام خیلی تو کارم فضولی میکرد ...آقا چشمتون روز بد نبینه .... یه خازن 1 فاراد رو شارژ کردم و رو میز گذاشتم ... اومد تو و به همه چی دست زد و رسید به این و گفت : این دیگه چیه ؟؟؟ :-? :-? :-?  منم بهش گفتم فضول سنج ... *dry# *dry# *dry# *dry#  فک کرد باهاش شوخی میکنم ... :D :D :D  به محض اینکه بهش دست زد چنان لرزشی زد که تو عمرم ندیده بودم ...از وسط مغازه پرت شد دم در ... نزدیک 10 دقیقه هم بیهوش بود ... منم مونده بودم که باید چیکار کنم ...ولی خوب شد ...از اون به بعد به چیزی دست نمیزد ... =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی 2 ماه قبل یه جایی بودم سیستم  دوستمون با هارد اکسترنال USB3  مشکل داشت و تو ویندوز درست شناسایی نمی کرد(هارد خودم بود و مشکل نداشت) ،منم از Device manager چندبار Uninstall و Disable/Enableکردم اما حل نشد.........تا اینکه از بخش Universal Serial Bus Controllers یکی از زرد رنگ ها که مربوط به USB3بود رو Disable کردم :| ،هیچی دیگه همه پورت های USB سیستم  از کار افتاد (حتی  ماوس و کیبرد) با هیچ روشی  هم نشد فعال کنم تا پنجره Welcome میومد همه USB ها غیرفعال می شدن :wub:

از دست تو خبات جان =)) =)) =))

از سیف مود میتونستی یکارایی بکنی .

لینک به دیدگاه

امروز مشتری اومده میگه مودم وایرلس دارید ؟

میگم بله .

چند ؟

65 با 3 سال گارانتی متم اف .

گفت این بدردنمیخوره زایکسل میخوام .

گفتم فرقی نداره . همشن یک کار انجام میدم مودم خودمم همینه ( روی میز دفتر بود )

فکر میکنین چی گفت ؟ اینا زود هک میشه ولی زایکسل هک نمیشه !!!

گفتم بله ؟؟

گفت سه سال تو کار هک و ... و عضو انجمن هک ایرانم . برای همینه زایکسل گرونتره !

گفتم چنده ؟

85 تومن !!! ( یکی از همکارا گویا بهش اینجوری گفته بود ) ... :(  :(

بعد گفت فلش مایکروسافت USB4 دارین ؟؟؟؟؟ گفتم 3 بالاتر نداریم . گفت چرا قرمزه فلانی داره .

گفتم در هر صورت فکر کنم فیک باشه چون همچنین چیزی وجود نداره .

به دوستش اروم گفت این میخواد سر ما رو کلاه بزاره خودش نداره اینجوری میگه ... :wacko:  :wacko:

رففتن که از اون مغازه مودم زایکسل و فلش USB4 بخرن !!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

من دو سه بار خرابکاری کردم اولین بار با یکی از دوستان اون موقع که رم های DDR اومده بودن میخواستم رم هاشو روی سیستم خودم تستشون کنم موقع نصب رم ها من و دوستم بحثمون گل کرده بود سوکت رم ها هم چون نور کافی نداشتم نمی تونستم ببینم جا افتاده یا نه هیچی دیگه همینطور که داشتیم صحبت میکردیم به خیال اینکه رم ها جا افتادن کلید روشن شدن رو زدم یه دفعه دیدیم داره از توی کیس بوی سوختگی بلند میشه نگاه کردم دیدم سوکت رم سوخته نمیدونید اون لحظه چه حالی داشتم فقط دعا میکردم که رم های دوستم طوریشون نشده باشه که خوشبختانه برد زد رو سیستمش اون ها سالم بودن اون موقع مادربردم گیگابایت بود دادمش گارانتی با وجود این که توی توضیحاتشون کاربر(بنده رو) مقصر دونسته بودن اما ازم هزینه ای نگرفتن یادم هست هزینه پست رفت و برگشتش واسم شده بود 1500 تومن!

چندماه پیش هم میخواستم ویندوز نصب خودکار درست کنم توی تنظیماتش بدون اینکه متوجه باشم گزینه انتخاب فرمت رو گذاشته بودم روی کل هارد آقا موقع امتحان آشی که درست کرده بودم یکباره دیدم تمام هاردم و اطلاعات چندین ساله داخلش فرمت شدن ~x( به نظرم که دیگه خودتون بهتر میدونید که تو اون لحظه چه حالی داشتم :crying:  خدا پدر و مادر آکرونیس رو بیامرزه که تمام گندکاریم رو درست کرد دوتا حسه قبل و بعدش قابل وصف نیست :D

سومین خرابکاریم هم این بود که یکی از فامیل یه ساب بلندگو سینمای خانگی بهم داد گفت این خرابه ببین چه مرگشه آقا یکی نبود بگه آخه تو پدرت تعمیرکار بوده یا پدربزرگت :-?  هیچی این ساب هم ورودی صدا داشت هم خروجی آقا یکی یکی شروع کردم به وصل کردن ورودی خروجی های صدا تلویزیون به این ساب  ببینم صدا میده یا نه دیدم خبری نیست گذاشتمش بالای سرم گفتم صبح ببرم پسش بدم بگم راس راسی خرابه کاریش نمیشه کرد صبح چشمام رو هنوز باز نکرده بودم این فکر اومد تو ذهنم که با اسپیکرهای سیستم خودم امتحانش کنم ببینم صدا میده یا نه هیچی ساب رو زدم به برق و این رابط های صدای اسپیکرم رو زدم  به ورودیش خبری نشد درآوردم زدم به خروجی ساب(بعدا متوجه شدم توان اسپیکرم نهایت 30 واته اما خروجی صدا این ساب فکر کنم 500 وات بود) یعنی دوتا IC داخل اسپیکرم ترکیدن و بوی سوختگیش تا توی هال خونه هم میرفت یعنی تا چند ساعت بعدش هم بوی سوختنش هنوز بود منم علاقه خاصی به این اسپیکرا داشتم یعنی این سری علاوه بر حال گرفته شده و خرابم خودم رو هم فحش میدادم که آقا تو سر پیازی یا ته پیازی که خودت رو نخود هر آشی میکنی :mad: چندماه طول کشید تا تونستم یک تعمیرکاری رو پیدا کنم که ICهاش رو واسم پیدا کنه و اسپیکرم رو درست کنه الان هم جلوی روم هستن دارن نگام میکنن و بهم میخندن :D

ویرایش شده توسط apple2070
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میگم بله .

چند ؟

گفتم بله ؟؟

گفتم چنده ؟

85 تومن !!! ( یکی از همکارا گویا بهش اینجوری گفته بود ) ... :( :(

بعد گفت فلش مایکروسافت USB4 دارین ؟؟؟؟؟ گفتم 3 بالاتر نداریم . گفت چرا قرمزه فلانی داره .

به دوستش اروم گفت این میخواد سر ما رو کلاه بزاره خودش نداره اینجوری میگه ... :wacko: :wacko:

تمام مودم ها هک میشه یعنی کلا 802.11 رفته زیرسوال کنفرانس جهانی هم برای همین موضوع قراره 3 ماه زودتر برگزار بشه
لینک به دیدگاه

سلام :) صبح شما بخیر و شادی.

بعدش چکار کردید؟

لینک به دیدگاه

میگم بله .

چند ؟

گفتم بله ؟؟

گفتم چنده ؟

به دوستش اروم گفت این میخواد سر ما رو کلاه بزاره خودش نداره اینجوری میگه ... :wacko:  :wacko:

سلام امید خان :) صبح شما بخیر و شادی.

اتفاقاً نمایشگاه الکامپ امسال ، غرفه ی زایکسل رو بررسی میکردم، یهو یه بنده خدایی با لباس خیلی شیک و مرتب اومدن و گفتن: ما همکاریم؟ چهرتون خیلی آشناست!

گفتم نه متاسفانه، سعادت آشنایی با شما رو قبلاً نداشتم.

شروع کردن از مودم های زایکسل گفتن و اینکه اینها هک نمیشن! و اگر کسی بتونه هکشون کنه من بش جایزه میدم و ... و ... و...

آخرش هم گفتن که مدیر شرکت زایکسل هستن :)

لینک به دیدگاه

من یه کابل IDE دارم که هارد رو نشون میده و میری توش ولی کل فضای هارد رو فقط 7G نشون میده ...خیلی جالبه ...یه بار مشتری اومد کیسش رو براش درست کردم و بعد که تموم شد گفت پول الان ندارم و میدم به بچم بیاره و.... منم که میدونستم که این دیگه پول بده نیست واز اونجایی که صبرم خیلی خیلی زیاده ...دو ماه بعدش ناچار شد سیستم رو که ویروس داشت بیاره پیشم ویندوز عوض کنه ...منم یه فکری به سرم زد و اینکه کابل هاردش رو درآوردم و این کابل رو به جاش گذاشتم و بهش گفتم که مشکل از هارده و بدسکتور افتاده توش ...اونم دستپاچه شده بود و میگفت که تمام زندگی توشه و بیچاره میشم و اینا... گفتم من که بلد نیستم ولی همکارام توی ولیعصر بدسکتور هارد رو میگیرن ...خخخخخ هیچی سیستم یه هفته توی مغازه بود بعدش اومد و منم یه فاکتور با مهر  ****(تو اونجا آشنا داشتم) دادم و 200 تومن ازش گرفتم ...گفت که بیا پول اونموقع رو هم بهت بدم ...گفتم نه بابا چه حرفیه مهمون من باش ...از اونجایی که میدونستم آدم خسیسیه و فقط تعارف زده گفتم خوب شد یک مو از خرس کندن غنیمته ...

دهنتو سرویس =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

اینجا قراره خرابکاریها گفته بشه یا سوتی ها؟!!

من یه خرابکار پر کار هستما(چنتا چیزو اثاثی ترکوندم)اگه مبحث خرابکاریه منم رو کنم :laughing:

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خنده دار ترین کاری که تا حالا کردم بستنه کولره بوفالو بوده 

یه سیستم بود که گفت بیا کولر رو روش بند 

من هم پایه ها رو بستم و موقع قرار دادن فن روی کولر به سختی و با کلی زور زدن پیچ ها رو بستم 

هر چی از دهنم در اومد گفتم 

( این چیه - چه کولریه این و گندش بزنن و ....) 

بعد از بستنه کامل یه نگاه به عکس رو کارتون کردم دیده براکتی که از روش فن بهبرد پیچ میشد رو برعکس گزاشتم 

و به جای این که فاصله اون تا پیچ 3 سانت باشه رو کردم 6 سانت 

=))  =))  =))  =))  =))  =))  =))

اما صداش رو در نیاوردم زود فلنگ رو بستم و در رفتم  :laughing:

transformer3_1.jpg

پیچ های پایین رو میبینید 

برعکس بسته بودم  :wacko:

لینک به دیدگاه

تقریبا 10سال قبل اولین کیسی که خریده بودیم -یادش بخیر- گارانتیش اینجوری بود که نباید کیس باز بشه...1-چون تازه سیستم گرفته بودیم خیلی جرات ور رفتن نداشتیم،موقع بوت شدن و انتخاب ویندوز دست نمیزدیم و ویندوز98 بالا میومد،تااینکه داداشم واسه اولین بارویندوز xp رو بالا آورد یعنی فک میکرد اورانیوم غنی کرده  :D 2-تازه یاد گرفته بودیم ویندوز عوض کنیم هی تند و تند اینکارو میکردیم یه مشکلی واسه هارد پیش اومد که دیگه روش ویندوز نصب نمیشد، بردیم گارانتی اونام نتونستن کاری :wacko:  :wacko:بکنن ناچارا  یه هارد دیگه گرفتیم.

لینک به دیدگاه

میگم بله .

چند ؟

گفتم بله ؟؟

گفتم چنده ؟

این که جیزی نیست.

سال پیش دوستم داشت میرفت شمال  مغازش رو داد دست من 6 روز.    

روز اول یه دختر امده بود میگفت مودم وای وای دارید ؟؟!!!!!!   :wacko:   :wacko:    یه کمی فکر کردم گفتنم نه آخ آخ دارم . بعد برگشت گفت نه ممنون همون وای وای میخواستم  بعد رفت :)) :)).

روز دوم یکی امده بود میگفت من دیسک میگذارم توی دیودی رام نمیخونه فقط هم این دیسک رو نمیخونه. گفتم : خوب شاید خش داره یا بد رایت شده گفت: بیا خودت ببین چطوری هست . نگاه کردم دیدم عجب دیسکیه  براق  مثل آینه 2 طرف براق هیج نوشته ای هم نداره !!!!!!!!!!!! بعد یادم افتا از این ها یه جایی دیدم!!  طرف هاردش رو باز کرده بود دیسکش رو در آورده بود میخواست بگذاره توی دیدوی :)) :))   تازه شاکی بود میگفت: الا بازی های من کجان.

روز سوم یکی سیستمش رو آورد پیش من گفت خرابه.  خیلی سریع رفت . من هم گفت چی شده چی نشده .؟؟!! اصلا روشن نمیشد. همه چیز رو تست کردم فقط پاور مونده بود دکمه 220 ولت رو به 110 تغیر دادم از پشت پاور مثل جت دود امده بیرون  :wacko: . پاورش یا 230 وات بود یا 220وات. اونجا توی مغازه یه 250 بود اون رو گذاشتم جاش درست شد. فرداش یارو امد گفتم بهش. گفت پش من پول پاور رو میدم. من هم گفتم نه فلان به همان  اصلا من پاور رو خراب کردم آخر سر راضی نشد نصف پول پاور رو داد.

روز چهارم  یکی امده بود میگفت دیروز رفتم گرافیک خریدم 800 تومن الان میگذارم روی بورد کامپشوتر تصویر نمیده!! من گرفتم نگاه کردم  گیگا 650 یا 650TI بود درست یادم نیست. بعد دیدم اون قسمت که میره تو اصلا شکسته شده!!!  گفتم این از همون اول این طوری بوده؟   طرف شروع کرد به گفتن:  رفته بود بازار رضا گفته بوده یه گرافیک میخوام همه بازی ها رو بیاره یارو گفته بوده مادربودت چیه پاورت چیه گفته بود خوبه میخوره (نگو برای 7 سال پیش بوده) خریده رفته بود خونه دیده. مادربوردش فقط اسلات AGP داشته :)) برداشته بوده گرافیگ قبلی رو گذاشته بوده پیش این PCI گرافیک جدیده رو با سیم چین کرده بوده AGP : =)) .

اگه خوب بود که بگید داستان های روز پنجم و ششم رو هم بگیم.

اصلا بعد از این جریان ها ایده زدن خدمات کامپیوتری زد به سرم تو اون محل   ، پول در نیارم حدقل شاد میشیم. :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

روزه چهارمش واقعا خلاقیت بوده طرف 

خدایا  :eek:  :eek:

لینک به دیدگاه

این که جیزی نیست.

سال پیش دوستم داشت میرفت شمال  مغازش رو داد دست من 6 روز.    

روز اول یه دختر امده بود میگفت مودم وای وای دارید ؟؟!!!!!!   :wacko:   :wacko:    یه کمی فکر کردم گفتنم نه آخ آخ دارم . بعد برگشت گفت نه ممنون همون وای وای میخواستم  بعد رفت :)) :)).

روز دوم یکی امده بود میگفت من دیسک میگذارم توی دیودی رام نمیخونه فقط هم این دیسک رو نمیخونه. گفتم : خوب شاید خش داره یا بد رایت شده گفت: بیا خودت ببین چطوری هست . نگاه کردم دیدم عجب دیسکیه  براق  مثل آینه 2 طرف براق هیج نوشته ای هم نداره !!!!!!!!!!!! بعد یادم افتا از این ها یه جایی دیدم!!  طرف هاردش رو باز کرده بود دیسکش رو در آورده بود میخواست بگذاره توی دیدوی :)) :))   تازه شاکی بود میگفت: الا بازی های من کجان.

روز سوم یکی سیستمش رو آورد پیش من گفت خرابه.  خیلی سریع رفت . من هم گفت چی شده چی نشده .؟؟!! اصلا روشن نمیشد. همه چیز رو تست کردم فقط پاور مونده بود دکمه 220 ولت رو به 110 تغیر دادم از پشت پاور مثل جت دود امده بیرون  :wacko: . پاورش یا 230 وات بود یا 220وات. اونجا توی مغازه یه 250 بود اون رو گذاشتم جاش درست شد. فرداش یارو امد گفتم بهش. گفت پش من پول پاور رو میدم. من هم گفتم نه فلان به همان  اصلا من پاور رو خراب کردم آخر سر راضی نشد نصف پول پاور رو داد.

روز چهارم  یکی امده بود میگفت دیروز رفتم گرافیک خریدم 800 تومن الان میگذارم روی بورد کامپشوتر تصویر نمیده!! من گرفتم نگاه کردم  گیگا 650 یا 650TI بود درست یادم نیست. بعد دیدم اون قسمت که میره تو اصلا شکسته شده!!!  گفتم این از همون اول این طوری بوده؟   طرف شروع کرد به گفتن:  رفته بود بازار رضا گفته بوده یه گرافیک میخوام همه بازی ها رو بیاره یارو گفته بوده مادربودت چیه پاورت چیه گفته بود خوبه میخوره (نگو برای 7 سال پیش بوده) خریده رفته بود خونه دیده. مادربوردش فقط اسلات AGP داشته :)) برداشته بوده گرافیگ قبلی رو گذاشته بوده پیش این PCI گرافیک جدیده رو با سیم چین کرده بوده AGP : =)) .

اگه خوب بود که بگید داستان های روز پنجم و ششم رو هم بگیم.

اصلا بعد از این جریان ها ایده زدن خدمات کامپیوتری زد به سرم تو اون محل   ، پول در نیارم حدقل شاد میشیم. :laughing:

ببخشید ولی اینا واقعی بود؟بیشتر شبیه جک بود :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...