رفتن به مطلب

کلاب سوتی های کامپیوتری کاربران

mr.xmh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

واقعیت بابا 

مثلا 2 روز پیش یه ببایی اومده بود مغازه گفت کیسم تصویر نمیده 

گفتیم چشه 

گفت هیچی وسط بازی خاموش کرده منم یکم باهاش ور رفتم 

بعد از باز کردن دره کیس تازه فهمیدیم چه خبره 

رم که نداشت

سیپیو هم جا نبود 

اون براکت که سیپیو رو نگه میداره بالا بود و فنه سیپیو مستقیم رویه خار های مادربورد گزاشته بود طرف 

خبری از خوده سیپیو هم نبود 

مین هم H81 بود 

لینک به دیدگاه

• ارسال 168
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ببخشید ولی اینا واقعی بود؟بیشتر شبیه جک بود :-?

حقیقت داره ولی همش توی 6 روز پشت سر هم نبوده توی 2 سالی که پیش رفیقم بودم اتفاق افتاده من پشت هم آوردم.

لینک به دیدگاه

من خیلی سالها پیش خدمت مقدس سربازی تشریف داشتم

یه کامپیوتر برای حسابهای صندوق دستم بود . رفتم تو بایوسش رمشو اور کردم! سیستم ترکید. ولی تو همون لحظاتی که کار کرد سرعت فرق کرده بود

فرداش زدم رو کولم برد مرکز داده پردازی یه رم دیگه انداختن و چون گارانتی بود پول نگرفتن . تازه رم قبلیرو بهم برگردوندن فکر کنم 128 مگ بود. چون فکر کردن خرابه.

سیستم درست شد  و من هم اون رم خرابه رو یه سیستم دیگه تست کردم سالم بود فروختمش به یکی دیگه . . . کلا اور کردن خیلی حال میده مخصوصا مفت باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام امید خان :) صبح شما بخیر و شادی.

اتفاقاً نمایشگاه الکامپ امسال ، غرفه ی زایکسل رو بررسی میکردم، یهو یه بنده خدایی با لباس خیلی شیک و مرتب اومدن و گفتن: ما همکاریم؟ چهرتون خیلی آشناست!

گفتم نه متاسفانه، سعادت آشنایی با شما رو قبلاً نداشتم.

شروع کردن از مودم های زایکسل گفتن و اینکه اینها هک نمیشن! و اگر کسی بتونه هکشون کنه من بش جایزه میدم و ... و ... و...

آخرش هم گفتن که مدیر شرکت زایکسل هستن :)

تمام رمزنگاری های شبکه بیسیم حاوی اسیب پذیری هستند ربطی به روتر یا مودم نداره wep wpa wpa2 psk aes 

لینک به دیدگاه

قبلا که کوچیک بودم یه PC دیزلی داشتم که هیچ بازی روش ران نمی شد

هر روز اعصابم داغون تر دیروز می شد ~x(

یه روز به فکرم رسید بهش ور برم ببینم می تونم دستی ارتقاش بدم  :D  (یه چیزی مثل اورکلاک :laughing:)

رفتم پشت کیسو نگاه کردم دیدم یه دکمه قرمز رنگ هست که زیر کابل برق کامپیوتر بود

گفتم اگه افزایشش بدم حتما قدرت PC بیشتر میشه خخخخخ

اقا ما اینو دادیم جلو یه دفعه PC خاموش شد و بوی گند سوختگی راه افتاد =))

هیچی دیگه پاورشو سوزوندم

لینک به دیدگاه

بیشتر خالی بندی (اون هم وارونه) هست تا خرابکاری و سوتی.

لینک به دیدگاه

باور کن این حقیقته

ولی راستش PC ماله خودم نبود ولی دست من بود

تا حالا 3 تا پاور سوزوندم :crying:

البته اون موقع 8 سالم بود

ویرایش شده توسط AmirZ
لینک به دیدگاه

باور کن این حقیقته

ولی راستش PC ماله خودم نبود ولی دست من بود

تا حالا 3 تا پاور سوزوندم :crying:

البته اون موقع 8 سالم بود

منظورم تو تنها نبودی. در واقع مورد تو باورکردنی تر از نوشته های بقیه ی دوستان هست.

می گن به یک نفر گفتن چرا این قدر برات جک می سازن. گفت برای شما جکه، برای ما خاطره و تاریخ هست.

لینک به دیدگاه

هیچی به اندازه ی قطع کردن فاز و نول باهم حال نمیده ... =)) =)) =)) پووووق :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

لینک به دیدگاه

منظورم تو تنها نبودی. در واقع مورد تو باورکردنی تر از نوشته های بقیه ی دوستان هست.

می گن به یک نفر گفتن چرا این قدر برات جک می سازن. گفت برای شما جکه، برای ما خاطره و تاریخ هست.

مال من که راسته ... بقیه رو نمیدونم ...

لینک به دیدگاه

نه سعید جان زیاد سخت گیر نباش

خیلی چیزا یه مبنا داره ولی برای گفتنش کمی بش ابو تاب میدیم یا به خاطر گذر زمان دقیق اون چیزی که هست رو بیان نمیکنیم(ولی در واقع یک مبنا داره)

حلا تا خودمن حوسله کنم و یادم بیاد کلی چیز مزحکو مینویسم(همش هم در مورد خودمه نه دیگران) :laughing:

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

اول یه خرابکاری هست ولی در مورد پی سی نیست ولی ربطش به لحیمو لیحم کاری و الکترونیک هست

من از بچه گی خیلی علاقه به باز کردن و سر در اوردن تو چیزمیزای خونه داشتم

بعد تو تخیلاتم ارزو تعمیر کردن یا بهتر کردن چیز میزای خونه هم داشتم(خیلی هم کتک میخوردم بابت خرابکاریهام ولی با امید و پشتکاری که داشتم کوتا نمیومدم) :laughing:

لحیم کاری رو هم به دلیل اینکه پدرم ابزارشو داشت خیلی زود یاد گرفتم

بابم یه رادیو ظبط داشت خیلی قدیمی بود و ترو تمیز نگهش داشته بود(وزنش خیل زیاد بود)یادم نیست چش خراب بود

منم یه روز که بابم بیرون بود رادیو رو باز کردم و کمی وارسیش کردم سر در نیاوردم(در واقع اصلا نمیدونستم چی به چیه)

از رو کنجکاوی  و نادونی با یه سیم قست لحیم های  برد رو به هم ربط میدادم تا احیانا اگر چیز میزی قطع یا خراب شده با این کار من درست شه

تو همین حین رادیو هم روشن بود یه هو صدای رادیو زیاد شد

سریع لحیم برداشتم اون 2 قسمتو به هم وصل کردم

بابام اومد خونه گفتم بابا یه گشف کردم که شرکتش انجام نداده,وشرح ماجرا

یه فصل کتک که همون موقع خوردم یه فسل کتک هم چند روز بعدش بابت از کار افتادن رادیو خوردم :laughing:

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

این که جیزی نیست.

سال پیش دوستم داشت میرفت شمال  مغازش رو داد دست من 6 روز.    

روز اول یه دختر امده بود میگفت مودم وای وای دارید ؟؟!!!!!!   :wacko:   :wacko:    یه کمی فکر کردم گفتنم نه آخ آخ دارم . بعد برگشت گفت نه ممنون همون وای وای میخواستم  بعد رفت :)) :)).

روز دوم یکی امده بود میگفت من دیسک میگذارم توی دیودی رام نمیخونه فقط هم این دیسک رو نمیخونه. گفتم : خوب شاید خش داره یا بد رایت شده گفت: بیا خودت ببین چطوری هست . نگاه کردم دیدم عجب دیسکیه  براق  مثل آینه 2 طرف براق هیج نوشته ای هم نداره !!!!!!!!!!!! بعد یادم افتا از این ها یه جایی دیدم!!  طرف هاردش رو باز کرده بود دیسکش رو در آورده بود میخواست بگذاره توی دیدوی :)) :))   تازه شاکی بود میگفت: الا بازی های من کجان.

روز سوم یکی سیستمش رو آورد پیش من گفت خرابه.  خیلی سریع رفت . من هم گفت چی شده چی نشده .؟؟!! اصلا روشن نمیشد. همه چیز رو تست کردم فقط پاور مونده بود دکمه 220 ولت رو به 110 تغیر دادم از پشت پاور مثل جت دود امده بیرون  :wacko: . پاورش یا 230 وات بود یا 220وات. اونجا توی مغازه یه 250 بود اون رو گذاشتم جاش درست شد. فرداش یارو امد گفتم بهش. گفت پش من پول پاور رو میدم. من هم گفتم نه فلان به همان  اصلا من پاور رو خراب کردم آخر سر راضی نشد نصف پول پاور رو داد.

روز چهارم  یکی امده بود میگفت دیروز رفتم گرافیک خریدم 800 تومن الان میگذارم روی بورد کامپشوتر تصویر نمیده!! من گرفتم نگاه کردم  گیگا 650 یا 650TI بود درست یادم نیست. بعد دیدم اون قسمت که میره تو اصلا شکسته شده!!!  گفتم این از همون اول این طوری بوده؟   طرف شروع کرد به گفتن:  رفته بود بازار رضا گفته بوده یه گرافیک میخوام همه بازی ها رو بیاره یارو گفته بوده مادربودت چیه پاورت چیه گفته بود خوبه میخوره (نگو برای 7 سال پیش بوده) خریده رفته بود خونه دیده. مادربوردش فقط اسلات AGP داشته :)) برداشته بوده گرافیگ قبلی رو گذاشته بوده پیش این PCI گرافیک جدیده رو با سیم چین کرده بوده AGP : =)) .

اگه خوب بود که بگید داستان های روز پنجم و ششم رو هم بگیم.

اصلا بعد از این جریان ها ایده زدن خدمات کامپیوتری زد به سرم تو اون محل   ، پول در نیارم حدقل شاد میشیم. :laughing:

داستان چهارم رو یه جا شنیدم. البته از زبون کسی که گرافیک رو بهش فروخته بوده :| : ))

ویرایش شده توسط HiKa
لینک به دیدگاه

نه سعید جان زیاد سخت گیر نباش

خیلی چیزا یه مبنا داره ولی برای گفتنش کمی بش ابو تاب میدیم یا به خاطر گذر زمان دقیق اون چیزی که هست رو بیان نمیکنیم(ولی در واقع یک مبنا داره)

حلا تا خودمن حوسله کنم و یادم بیاد کلی چیز مزحکو مینویسم(همش هم در مورد خودمه نه دیگران) :laughing:

مهرزاد جان! کدام سخت‌گیری؟ 

من قصدم بررسی شوخی‌هایی بود که توی این موضوع  جریان داشت، منتها با همون لحن شوخ.

سالی که تازه رفته بودیم دانشگاه، یک محفلی داشتیم که ماهی یک یا دو بار تشکیل می‌شد و هر کسی گناهانش رو اعتراف می‌کرد. اولها کسی روش نمی‌شد حرف بزنه. من و یکی از دوستان برای این که بقیه به حرف بیان هر چی گناه داشته و نداشته بود رو به زبان آوردیم. بعد از چند جلسه چنان همه شوق اعتراف داشتن که بیا و ببین!. نگرانم که این تاپیک هم به اونجاها برسه. :-)

خودم هم چند تا خرابکاری داشته‌ام. وقت بشه می‌آم همین‌جا می‌نویسم‌ش. البته بدون آب و تاب.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

اصلا کسی چیزی رو خراب نکنه که بلد نمیشه ...

خود من حداقل 3 تا تلویزیون و 4 تا ضبط به شیوه های مختلف خراب کردم ...

ارتفاع ...آب... بازکردن و ....

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

یک روز گرم معتدل کمی تا قسمتی اعصاب خورد کن رو می گذاراندم در این برش از دقیق های زمان که من 17 سال داشتم  :D

در حا اجرای بازی بودم کارت گرافیک 250 GTS تازه خریده بودم حسابی داشتم کیف میکردم خلاصه وسط بازی بودم 

(برن اوت پارادایس) یک باره سیستم قفل کرد منم کفریی سیستم ریستارت کردم اما دیگه سیستم کار نداد کلا صفحه سفید شد

از قبل می دونستم مشکا از هارد هست اما مشکل خاصی نبود همیشه با چند بار ریستارت اوکی میشد

نمی دونم چرا این بار خریت وجودم گل کرد کیس باز کردم  :wacko: فکر کنم اون روز چیزیی خورده بود تو سرم  :eek:  :-?  خلاصه سیم های هارد باز

کردم یک باره یک فکر هوشمندانه به مغز نادان من هجوم اورد ( پسرهارد بازش کن یک فوتی توش کن حالش بهتر شاید بشه  :wacko:  :eek:  :(  من میگی  :laughing: )

رفتم پیچ گوشتی اوردم اما مدل پیچ ها فرق میکرد اینجا بود که دوباره از مغز کامل کمک گرفتم و انبردست اوردم  :D پیچ به سختی باز کردم  :clapping:  *dry# کاش باز نمی شدن  :D  :laughing:

خلاصه قاب هارد که برداشتم حتی یک میکروب هم درون هارد نبود اگه کسی با میکروسکوب نگاه میکرد چیزیی پیدا نمیکرد  :laughing:  اما من چرا داخل هارد فوت کردم   :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:  :(

هنوز جواب این سوالم پیدا نکردم خلاصه دو3 تا فوت خرکی کردم  :D یک مقدارم تف هم ریخت با دستمال دیسک اصلی پاک کردم  =)) ترتمیز کردمش حسابی بعدش

در قاب هارد بذور دوباره بستم خوشحال خندان کیس بستم 

وقتی کیس روشن کردم هارد هر لحظه سرعتش بیشتر میشد به حدی سرعت داشت که صداش تو خونه می پیچید  :eek:  بعد از 4 مین کلا هارد اروم شد منم خوشحال شدم فکر کردم اوکی شد نگو اخرین لحظات عمرش بوده  :wacko:  =))  خلاصه این بود خریت کودکی ما امیدوارم تو هاردتون فوت نکنید  :D  :laughing: رویداد کاملا واقعی بود خاطرات کودکی ما هست  :crying:

حیف اجازه +1 دادن ندارم ....به حدی خندیدم که اشکام جاری شد

لینک به دیدگاه

یک شب ساعت 12 در حال گشت زنی تو اینترنت بودم که یک دفعه چشم به آپدیت بایوس و ...خلاصه مسایل پیرامونش خورد هیچی منم ترغیب شدم گفتم بزار یک بار بایوس را آپدیت کنیم ببینیم چی میشه خلاصه رفتم تو سایت ایسوس و فایل جدیدش را پیدا کردم و ریختم تو درایو سی و بعد سیستم را ریست کردم و رفتم داخل قسمت flash utility و از اون جا فایل را پیدا کردم و روش اینتر را زدم یه چند ثانیه ای گذشت و دیدم سیستم ریست شد خوشحال شدم گفتم ببینم چه تغییراتی ایجاد شده که یک دفعه یک ارور آمد به این قرار update no working سیستم قاتی کرد هر چی اینتر را میزدی این ارور را میداد خلاصه بعد از چند ثانیه اینتر زدن دوباره وارد محیط بایوس شد و گفتم درست شد اما از این خبرا نبود و دوباره شروع به ارور دادن کرد خیس عرق شده بودم گفتم حالا تعمیرکار از کجا بیارم بازی را که تا نصفه رفته بودم چطور دوری از اینترنتا تحمل کنم که به یک باره به ذهنم خطور کرد که آپدیت را در محیط بایوس دومرتبه اجرا کن ما هم به هزار زحمت خودمونا رسوندیم به اون فایله و دوباره اینتر را زدیم و خوشبختانه بعد از چند ثانیه با موفقیت نصب شد و سیستم بدون مشکل بالا اومد و مشکل حل شد (البته بعدش یه دوش چند دقیقه ای گرفتم  :D  :D  :D  :D )و بعدش تا چند روز همین جوری میخندیدم

ویرایش شده توسط ALI.F.G
لینک به دیدگاه

دوستان گلم
دیدم سوتی و اشتباهات دوستان خنده دار و صد البته آموزنده است .. گفتم منم چندتا خاطره تعریف کنم !

من یه حدود 4-5 سالی هست کارم پشتیبانی گارانتی و تعمیرات لپتاپ هست ( البته به نظر خودم توی بحث پی سی کلنگ تشریف دارم ! )

خلاصه 

یه بار توی اتاق کارم بودم که صدای داد و بیداد یه آقایی من رو به خودش جذب کرد اومدم دیدم داره میگه این چه وضع لپ تاپ به من فروخته اید , خرابه , مشکل داره .. اسپیکر هاش منفجر شده !!! . حالا تصور کن 3 تا خانم دانشجو درحال خرید و معامله لپتاپ با بروبچه های فروش ما بودن چشماشون 4 تا شده ..
خلاصه گفتم برادر من آروم باش ما اینجاییم که جواب شمارو بدیم ..
لپتاپ بردم اتاق او موقع شادمهر تازه یه لایت خونده بود دقیق اسم آهنگ یادم نیست ... چشمتون روز بد نبینه آهنگ رو پلی کردم ... دیدم اوووووووف صدای راک اندرول میاد !!

به ذهنم رسید آهنگ رو با مدیا پلیر ویندوز پلی کردم اوووکی بود !!
فهمیدم مشکل از دستکاری شدن تنظیمات خروجی جت آدیو بود !
یه آنیستال و اینستال کردم درست شد !!

منم گفتم آبروی مارو میبری نه!؟ :mad:  :mad: 
رفتم از این بهونه های گارانتی رو کردم و گفتم مشکل از خودتون بوده و به اسپیکر ضرر رسوندید !!
چشمتون روز بد نبینه  .. 60 تومن نقدا ازش گرفتم  :D 

غلط املایی داشت به بزرگی خودتون ببخشید .. چون تایپ فارسیم زیاد چنگی به دل نمیزنه !

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

یادش یخیر.... در سن حدود 14 سال بودم.... رایتر TDK داشتم... اومدم بازش کردم و لنزشو تمیز کنم... الکل نداشتم...رفتم یه پنبه زدم به بنزین موتور زدم به لنزش و خیلی راحت خراب شد....  :D

لینک به دیدگاه

بچه ها اینا که عادیه ...سوتی ها رو رو کنید ...مثلا چندتا کامپیوتر و وسیله رو به *** دادین ... :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادش بخیر
حدود 8 سال پیش بود اولین کامپیوترو خریدیم :cool: 
منم که خوشحالللللللل روزی 2 ساعت اینا این بازی PINBALL رو بازی میکردم  ^_^ 
یروز پسرعموم که دو سالی قبل ما کامپیوتر داشتن یه سیدی آوورد که گفت سیدی بازیه ولی گوشش شکسته سیستم من باز نمیکنه بیار رو برا تو نصبش کنیم  :D 
منم که یاد گرفته بودم از اهل منزل ( ماشالله فناوری از سقف خونه ما میچکه  :laughing:  ) یکم تف زدم رو سیدی با لباسم تمیزش کردم  8-} 
بعد هم طبق تجربه خانوادگی رو سیدی قسمت شکستش کرم زدم و مالیدم :| مثلا خش گیری و شکسته گیری :)))))))))))
پسر عموم هم که حدود 1 سالی از من بزرگتر بود عین بوق با چشمای گرد نگام میکردو پیش خودش میگفت این چقد بلده  :-@ 
خلاصه دوباره تف مالی کردم و پاک کردم :| سیدی رو گذاشتم تو سیدی رام :|  :D 
چشتون روز بد نبینه  :D 
بعد از ی 10 15 ثانیه چرخیدن سیدی و شنیدن چرخشش ک ب صورت نا حنجاری صدا میداد یهو صدای انفجار از تو دستگاه اومد، ب حدی که درب سیدی رام قسمتی که میاد بیرون پف کرده بود بسمت بیرون  :wacko:  :wacko:  :wacko: 
منو مهرداد ( پسرعموم ) همونطوری خشکمون زد، عین بچه آدم دستا رو زانو نشستیم گوشه اتاق تا داداشم اومد  :D 
ما ام که مثلا در جریان نیسیم دیگه  :D منم که رنگم پریده از ترس ام دستو پام میلرزه  :D 
داداشم وقتی سیدی رامو دید با چکو لگد ازم حرف کشید  :D خلاصه داداش منم با پیچگوشتی اینو باز کرد خورده های سیدی رو ریختیم بیرون و بستیم سرجاش، خداروشکر سالم بود و کار میکرد، فقط درش همونجوری موند،فقط این وسط من حدود 1 ماه نمیتونستم به کیس نزدیک شم  :( از ترس برادر گرامی  :wacko: 
این بود اولین گند کاری من در مبحث کامپیوتر  :D 
پ.ن : میدونم براتون عجیب بود، ولی اتفاقی بود که افتاد من هنوزم بعد این همه سال نمیدونم چرا اون سیدی تو دستگاه ترکید  :D با این توضیحاتی که دادم خوشحال میشم یکی منو از این ابهام دربیاره  :laughing: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جریان آخرین گند کاریمو براتون تعریف کنم که باعث شد من الان بعد از دوسال دیگه کلا  دست به قطعه های کامپیوترم نزنم و از خریدو فروش تو انجمن ها بکشم کنار :wacko: 

حدود دوسال پیش از انجمن همسایه یک فروند کارت 5870 رفرنس خریداری کردم  :D  بعد از تست متوجه شدم این کارت گرامی حدود 10 درجه گرمتر از کارت های رفرنس دیگس  *dry# 
پیش خودم گفتم بزا ی خمیر براش عوض کنم شاید درست شد  :D 
کارتو سرو ته گذاشتم رو زمین و اولین پیچ پشت GPU رو، با آرامش تمام بازش کردم big%20bug.gif 
رفتم سراغ دومی..... آی این دومی....  :wacko:   :mad:  مگه باز میشد؟؟؟؟  :mad: 
از من فشار :-S از پیچ، مقاومت  :huh: 
من هرچی زور زدم این لامصب باز نشد که نشد  :angry: 
عصبانی شدمو با نهایت زورم فشارش دادم :| 
چشتون روز بد نبینه :|
پیچ گوشتی از رو پیج در رفت،از کنار GPU تا ته بُرد تمام متعلقات برد رو اعم از اتصالات خود برد و قطعات ریز الکتریکی پشت GPU و سر لحیم قطعات رو کند و ریخت زمین :| 
ب حدی فشار زیاد بود که رد پیچگوشتی رو برد بدبخت موند :|  8-} 
 اونموقع هم تو شرایط خیلی بد مالی بودم،همین 500 تومن چنان ضدحالی شد برام ک الان 2 ساله نه تو PT نه اینجا خریدو فروش نکردم :D کلا از عرصه OC و سیستم بازی کشیدم کنار :D 
دیروزم برا فروختن رم یکی از دوستان برگشتم که امروز این تاپیکو دیدمو مشتاق شدم خاطرات خودمو براتون ب اشتراک بزارم :D
بخونید و بخندید ولی زیاده روی نکنید :D
​و من الله و توفیق ♥ 

لینک به دیدگاه

حسین جان واسه هر کسی پیش میاد ...مهم اینه که درس عبرت بشه ... :-B :-B :-B :-B

ولی خودمونیما خوب شد از نزدیک زیارتت نکردیم وگرنه با هویه چشممونو در میاوردی :-SS :-SS :-SS :-SS :-SS (با توجه به بلایی که سر مادرمرده اوردی ) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

بچه ها تا حالا باند سینما خانگی ترکوندین ؟؟؟ اصلا حال نمیده ....ولوم رو که زیاد کردم و وات بالایی که کشید گفت پوق و بو بلند شد ...اصلا ازش انتظار نداشتم گفتم الان کل خونه میره هوا ... *dry# *dry# *dry# *dry# *dry#

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیچی مثل بستن کولینگ روی پردازنده بدون جدا کردن "پوشش پلاستیکیه کف کولر" نمیشه :دی

تازه 1 روز هم باش کار کنی :|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...