رفتن به مطلب

کلاب سوتی های کامپیوتری کاربران

mr.xmh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

هیچی مثل بستن کولینگ روی پردازنده بدون جدا کردن "پوشش پلاستیکیه کف کولر" نمیشه :دی

تازه 1 روز هم باش کار کنی :|

=)) =)) =)) =)) =))  خواستم یه مثال مشابه بزنم ولی اینجا نمیشه گفت ... =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

• ارسال 168
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ویرایش

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

ویرایش

اوه چی گفتی که سریع ویرایش کردی

حاجی مواظب خودت باش  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیچی مثل بستن کولینگ روی پردازنده بدون جدا کردن "پوشش پلاستیکیه کف کولر" نمیشه :دی

پوشش پلاستیکیه کف کولر چیه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:D  :D  :D  :D  :D

پوشش پلاستیکیه کف کولر چیه ؟

سلام

اکثر کولرهای ایر رو وقتی Unbox  می کنی (منظورم کولرهای آکبند هست) برای محافظت از کف هیتسینک (منظورم اون مقطع زیرین کولرتون هست که روی IHS  پردازنده می شینه) روش یه لایه پلاستیکی(روکش نازک پلاستیکی) می کشن و سوار کردن کولر بدون جدا کردن اون لایه بدترین سوتی دنیاست به نظرم  :D   در اون حالت یک روز هم با سیستم کار کردم... واقعا" نمیدونم چطوری گرما منتقل می شد با اون لایه پلاستیکی... یعنی دمای پردازنده به 95 و اینهام نرسید که ارور بگیرم توی سیستم....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:D  :D  :D  :D  :D

سلام

اکثر کولرهای ایر رو وقتی Unbox  می کنی (منظورم کولرهای آکبند هست) برای محافظت از کف هیتسینک (منظورم اون مقطع زیرین کولرتون هست که روی IHS  پردازنده می شینه) روش یه لایه پلاستیکی(روکش نازک پلاستیکی) می کشن و سوار کردن کولر بدون جدا کردن اون لایه بدترین سوتی دنیاست به نظرم  :D   در اون حالت یک روز هم با سیستم کار کردم... واقعا" نمیدونم چطوری گرما منتقل می شد با اون لایه پلاستیکی... یعنی دمای پردازنده به 95 و اینهام نرسید که ارور بگیرم توی سیستم....

اها من روی واتر کولر ها دیدم که گزاشتند که خش نشه خخخخ 

لینک به دیدگاه

اگه نظر سنجی بزارن‌ سوتی ترین سوتی ،سوتی شما بالاترین رای رو میاره مخصوصا که شما جزو حرفه ای ترین اور کنندگان هستین و روزی چندین ساعت در گیر اور هستین.
لینک به دیدگاه

منم اولین آخرین سوتیمو بگم حدود ده سال پیش من یه کامپیوتر p4 داشتم اون موقع تقریبا بروز بود اون زمانها پاور ها یه دکمه پشتش داشت که میتونستی ولتاژ رو تنظیم کنی رو ۱۱۰ یا ۲۲۰ ولت من با خودم گفتم امتحان کنم ببینم رو ۱۱۰ روشن میشه سیستم یا نه هیچی دیگه سیستم روشن شد و من یادم رفت دکمشو برگردونم به ۲۲۰ یه موسقی ریتمینگ گذاشتمو شروع کردم به حرکات موزون که چند دقیقه بعد یه صدای انفجار من رو دو متر به هوا پروند و دیدم دود غلیضی از سمت پاور داره میزه بیرون سریع دو شاخه برقو کشیدم دیدم چه سوتی خیطی دادم .پاور رو باز کردم دیدم دوتا از خازنهاش که خیلی بزرگ بود ترکیدن سریع پریدم دوتا خازت گرفتمو عوض کردم و سیستم راه افتاد ولی چه فایده یکی یکی قطعات بغیر از سیپیو و رمها سوختن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امروز خواستم برا گوشی داداشم اندورید 5 دانلود کنم.هیچی دیگه 1.5 گیگ دانلود کردم با کلی معطلی  زدم رو گوشیش،روشن کرد همو نسخه فعلی بود!!!!!!!!!

t23vvf2lhhs9jga4n6b3.png

نگو بجا نسخه بالایی اون پایینی رو انتخاب کردم که میشه نسخه فعلی gaah.gif2mo5pow.gif   cry_6_.gif nerv_39_.gif

لینک به دیدگاه

امروز خواستم برا گوشی داداشم اندورید 5 دانلود کنم.هیچی دیگه 1.5 گیگ دانلود کردم با کلی معطلی  زدم رو گوشیش،روشن کرد همو نسخه فعلی بود!!!!!!!!!

t23vvf2lhhs9jga4n6b3.png

نگو بجا نسخه بالایی اون پایینی رو انتخاب کردم که میشه نسخه فعلی gaah.gif2mo5pow.gif   cry_6_.gif nerv_39_.gif

=)) =)) =)) =))  تو که همیشه خدای سوتی هستی ... =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

تایپک باحالیه

سوتی که زیاده :D

ولی این اخری رو بگم روز سیزده بدر رفته بودیم خونه دوستان یه 7.8 نفری شدیم گفتیم با هم یک fifa15 دور همی بزنیم سیستم رو برده بودم

خلاصه سر نوبت بازی میکردیم بازی من که تموم شد دیدم چند تا از دوستان که تو نوبت بودن با گوشی رفته بودن سراغ بازی کلش او کلنز

گفتم بیارمشون تو کلن خودم که کلا دو نفر بیشتر تو کلنم نبود که هر دو تاشم خودم بودم :)

خلاصه خودم که گوشی اندرویدی ندارم و با نرم افزار اندی تو سیستم این بازی رو انجام میدم اونجا هم که سیستم نت نداشت.چون رفقا نمیتونستن جوین بشن

گفتم جیمیل خودم رو تو گوشی یکی ازرفقا وارد میکنم ومیرم تو اکانت خودم واز اونجا  تنظیمات کلن رو تغییر بدم تا بتونن بیان تو کلنم :D اما این رفیقمون هنوز جیملشو به بازی نداده بود تا در صورت پاک شدن بازی دوباره با جیملش بتونه وارد اکانت خودش بشه

گفتم جیمیلتو تو بازی واردکن گفت تو انجامش بده گفتم باشه بعد وارد کردن جیمیل گفتم درست شد

ولی اشتباه کرده بودم  فکر کردم درست  شده وگفتم ببین الان بازی پاک بشه و دوباره نصب کنی با جیمیلی که وارد کردم دوباره میاد بالا از همون لولی که داشتی

چشتون روز بد نبینه بازی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم حالا جیمیل رو زدم دیدم :eek: بازی با اون لولی که داشت دیگه بالا نمیاد و از اول میاد  دیگه هیچی ....یکی از اکانت های خودمو بهش دادم.لول اون دوستم 25 بود.

یک اکانتم لول 39 بود ویکی دیگش هم 26 این 26 رو بهش دادم.شانس اوردم لولش بالا نبود . :wacko:

ویرایش شده توسط mahdise7en
لینک به دیدگاه

=)) =)) =)) =)) ...

فن کارت گرافیکم خیلی صدا میده هر وقت میام یه کم نگهش دارم تا صداش بخوابه تا ریست بعدی هر دفعه قسمتی از انگشتم به فنا میره ...الان شبیه گوشت چرخکرده شدم ... =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

ویرویش ....خ خ خ

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از دوستان یه سوتی داده بود ، شاید هم فکر میکرد واقعا درست میگه  :D

من یه ماژول 4 گیگ kingstone fury با فرکانس 1866 و تایمینگ 10-10-10 دارم که میخواستم یکی دیگه بگیرم تا سیستم گیمینگ با 8 گیگ رم اوکی بشه ، از طرفی هم 2 ماژول 2 گیگابایتی رم Mach Xtreme 2300 با تایمینگ 8-11-8 دارم و یهو زد به سرم که این 3 ماژول رو با هم روی سیستم 1150 ام استفاده کنم که اون دوستمون هی گفت نمیشه و فلان و بهمان.. چون وی 1155 تست کرده بود و 3 ماژول رم که میذاشت اصلا تصویر نمیگرفت اما من مطمئن بودم میشه اما خب گفته اسمشو عوض میکنه اگه بشه :دی

2 تا ماژول mach Xtreme رو بصورت دوال چنل نصب کردم و ماژول Fury رو هم روی اسلات آخر گذاشتم و وارد وینوز شدم و هم دوال چنل برقرار بود و هم حجم حافظه 8 گیگابایتی روی فرکانس 1866 و 10-10-10 که دیدم خیلی کمه هر 3 ماژول رو گذاشتم روی 2133 تایمینگ

9-11-10 با ولتاژ 1.61 و خیلی هم خوب داره کار میکنه و مشکل 8 گیگم برای گیم هم برطرف شد ... 

0q3vnagf0r1m6xt9l44_thumb.jpg

. حالا من موندم چطوری به دوستم بگم که بیشتر براش ضد حال باشه   :-?  :D

حالا باز خیلی از دوستان موقع خرید مدام فکرشون درگیر اینه که نکنه چون رمهاشون از یه برند نیست با هم کار نکنن، نکنه چون یکیشون 2 گیگه یکیشون 4 گیگ کار نکنن ، نکنه چون فرکانس و ولتاژ و تایمینگشون فرق داره با هم هماهنگ نباشن ، یا نکنه 3 تا ماژول با هم کار نکنن اگه یکیشونم متفاوت باشه : :D

لینک به دیدگاه

باهات موافقم ...

به یه چیزی توجه کردین ؟؟؟

هر وقت لپ تاپ رو باز و بسته میکنی یه تعداد پیچ اضافه میاد :D :D :D  آخه مشتری مداری تا چه حد ؟؟؟ کارخونه یه تعداد پیچ اشانتیون داخل لپ تاپ میزاره تا خودتو اذیت نکنی ... =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

باهات موافقم ...

به یه چیزی توجه کردین ؟؟؟

هر وقت لپ تاپ رو باز و بسته میکنی یه تعداد پیچ اضافه میاد :D :D :D  آخه مشتری مداری تا چه حد ؟؟؟ کارخونه یه تعداد پیچ اشانتیون داخل لپ تاپ میزاره تا خودتو اذیت نکنی ... =)) =)) =)) =)) =))

من هم با اقا مهدی موافقم هر وقت کلا هر چیزی باز بسته میکنم چند تا پیچ اضافه میاد :D  کلا کارخونه اضافه میزنه :laughing:

لینک به دیدگاه

من هم اضافه میارم ولی چون خیلی حساس هستم دوباره باز می کنم و همشو میبندم.

لینک به دیدگاه

سر یک نظر reputation از 28 به -4  تنزل یافت فقط یک نظر  %-(  %-(

ویرایش شده توسط ALI.F.G
لینک به دیدگاه

جریان آخرین گند کاریمو براتون تعریف کنم که باعث شد من الان بعد از دوسال دیگه کلا  دست به قطعه های کامپیوترم نزنم و از خریدو فروش تو انجمن ها بکشم کنار :wacko: 

حدود دوسال پیش از انجمن همسایه یک فروند کارت 5870 رفرنس خریداری کردم  :D  بعد از تست متوجه شدم این کارت گرامی حدود 10 درجه گرمتر از کارت های رفرنس دیگس  *dry# 

پیش خودم گفتم بزا ی خمیر براش عوض کنم شاید درست شد  :D 

کارتو سرو ته گذاشتم رو زمین و اولین پیچ پشت GPU رو، با آرامش تمام بازش کردم big%20bug.gif 

رفتم سراغ دومی..... آی این دومی....  :wacko:   :mad:  مگه باز میشد؟؟؟؟  :mad: 

از من فشار :-S از پیچ، مقاومت  :huh: 

من هرچی زور زدم این لامصب باز نشد که نشد  :angry: 

عصبانی شدمو با نهایت زورم فشارش دادم :| 

چشتون روز بد نبینه :|

پیچ گوشتی از رو پیج در رفت،از کنار GPU تا ته بُرد تمام متعلقات برد رو اعم از اتصالات خود برد و قطعات ریز الکتریکی پشت GPU و سر لحیم قطعات رو کند و ریخت زمین :| 

ب حدی فشار زیاد بود که رد پیچگوشتی رو برد بدبخت موند :|  8-} 

اونموقع هم تو شرایط خیلی بد مالی بودم،همین 500 تومن چنان ضدحالی شد برام ک الان 2 ساله نه تو PT نه اینجا خریدو فروش نکردم :D کلا از عرصه OC و سیستم بازی کشیدم کنار :D 

دیروزم برا فروختن رم یکی از دوستان برگشتم که امروز این تاپیکو دیدمو مشتاق شدم خاطرات خودمو براتون ب اشتراک بزارم :D

بخونید و بخندید ولی زیاده روی نکنید :D

​و من الله و توفیق ♥ 

اگر هنوز لاشه ی کارت رو داری ،خریدارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولین باری که لینوکس نصب کردم کل داده هام رو به فنا دادم! :| (8 7 سال قبل)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همه افراد تا به امروز وقتی اولین بار لینوکس نصب کردند کل هارد رو به فنا دادند  =))

لینک به دیدگاه

منم رو مکبوکم کنار OSX , با بوت کمپ ویندوز ریخته بودم 

بعد دیدم که پارتیشنی که به ویندوز دادم کم اومده و رفتم با Disk Utility , از پارتیشن مک کم کردم و ویندوز رو زیاد کردم ولی دیگه ویندوز بالا نیومد که نیومد

تازه چند وقت پیش فهمیدم روش درستش چیبوده و کلی حسرت خوردم چون توش پر اطلاعات خانوادگی بود :(  :(  

لینک به دیدگاه

سر یک نظر reputation از 28 به -4  تنزل یافت فقط یک نظر  %-(  %-(

زمان دانشگاه یک مرشد خیالی داشتیم به نام علی غد.

یکی از اندرزهای مرحوم علی غد این بود که لازم نیست برای بدبختی چندبار اشتباه کنی، برخی وقتها با یکیش به فنا می ری.

جدی بگیر!

لینک به دیدگاه

دوستان سر یه نظر reputation از 28 معلوم نیست به منفی چند در حال کاهشه و همین طور ادامه داره راه کاری نیست

لینک به دیدگاه

تو که کلا تو فنایی ... =)) =)) =)) =))

همه افراد تا به امروز وقتی اولین بار لینوکس نصب کردند کل هارد رو به فنا دادند  =))

هه هه هه مال من به فنا نرفت ... :D :D :D

زمان دانشگاه یک مرشد خیالی داشتیم به نام علی غد.

یکی از اندرزهای مرحوم علی غد این بود که لازم نیست برای بدبختی چندبار اشتباه کنی، برخی وقتها با یکیش به فنا می ری.

جدی بگیر!

بعضی وقتا هم با آپ کردن چند تا موضوع به فنا ممکنه بری ...مثل من ... =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...