رفتن به مطلب

مشورت برای خرید لپ تاپ تا 3 میلیون تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

ببخشید مزاحمتون شدم میخواستم از شما مشاوزه بگیرم برای خرید لپ تاپ برای بازی تا 3 میلیون تومان. میخوام که به صورت مستقیم از دبی خریداری کنم.

خیلی ممنون میشم کمک کنید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با این بودجه نمیشه لپ تاپی خرید که بازی ها رو خوب اجرا کنه . لپ تاپ های این قیمتی فقط میتونن بازی رو اجرا کنن . ولی با جزئیات پایین .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با این بودجه نمیشه لپ تاپی خرید که بازی ها رو خوب اجرا کنه . لپ تاپ های این قیمتی فقط میتونن بازی رو اجرا کنن . ولی با جزئیات پایین .

چون به صورت ق.چ.ا.ق میخوام برام بیارن کم در میاد خیلی کمتر از فروشگاه هایی که از گمرک میگیرن . حدود 900 دلار چی خوب گیر میاد؟

لینک به دیدگاه

Lenovo IdeaPad Y510p هست که حدود 900 دلاره . 8 گیگ SSD برای کش هم داره . اینجا حدود 3400 قیمت داره .

Acer V3-772G-9822 هم هست که حدود 900 دلاره . Core i7-4702MQ 12GB GeForce GTX 760M Full HD 17.3" 1TB مشخصات کلی اونه .

لینک به دیدگاه

Lenovo IdeaPad Y510p هست که حدود 900 دلاره . 8 گیگ SSD برای کش هم داره . اینجا حدود 3400 قیمت داره .

Acer V3-772G-9822 هم هست که حدود 900 دلاره . Core i7-4702MQ 12GB GeForce GTX 760M Full HD 17.3" 1TB مشخصات کلی اونه .

میگم نظرت در مورد GE60 2OE از ام اس آی چیه و چرا این قدر با قیمت نجومی وارد ایران میشن؟

لینک به دیدگاه

میگم نظرت در مورد GE60 2OE از ام اس آی چیه و چرا این قدر با قیمت نجومی وارد ایران میشن؟

قیمتش نمیدونم الان چنده . ولی لپ تاپ خوبیه . البته به نظر من اون ایسر و لنوو که گفتم برای گیم بهتر هستن .

لینک به دیدگاه

قیمتش نمیدونم الان چنده . ولی لپ تاپ خوبیه . البته به نظر من اون ایسر و لنوو که گفتم برای گیم بهتر هستن .

من لپ تاپ نهایی خودم رو انتخاب کردم .

Lenovo IdeaPad Y510p -59406636

مدل دو کارت گرافیک GT 755M SLI

خیلی قویه واقعا با صفحه نمایش فول اچ دی

فقط هم 969 دلار

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16834313740

لینک به دیدگاه

Lenovo IdeaPad Y510p  kheyli khubeee.baziharo ba balatarin tanzimat bedune hich moshkeli ejra mikone.

لینک به دیدگاه

n550 jk

i7  8 1 4gig 850  touch

4150 گارانتی الماس

ممنون از پیشنهادت . لپ تاپ خوبی هست از نظر صفحه نمایش میتونه با لنوو رقابت کنه ولی بقیه موارد نه نمیتونه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...