رفتن به مطلب

رفع محدودیت سرعت دانلود شبانه (شاتل) (گروهی :))

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر دوستان

یدونه از این سرویس ها از یه فروشنده گرفتم واسه تست و نتیجش ص 4 دومین پست

همونطور که می دونید اگر از شاتل سرویس داشته باشید و دانلود شبانتون بالا بره سرعت شبانتون به 5 کیلوبایت محدود میشه

راهش اینکه یه سرور مجازی از شاتل بگیرید و با شبکه شخصی انتقال داده به اون کانکت شید تا شبانه از اون دانلود کنید

به این ترتیب از داخل شبکه دانلود می کنید که محدودیت شبانه رو شامل نمیشه

ولی هزینه ی سرورش بالاست و برای یه نفر نمی صرفه ، اگر 12-15 نفر باشیم ارزشش رو داره

نکته: این کار عملی هست و حتی برای خود شاتل امتیاز داره چون ترافیک داخل شبکش بالا میره(به نقل از منابع آگاه)

نکته دوم: این کار فعلا عملی هست و اگر یه روز مشکل باشه ضررش رو همه ی کسایی که این کارو می کنن میگیرن:دی (به نقل از منبع آگاه)

نکته سوم: این کار کاملا قانونی هست ( به نقل از منابع آگاه)

این منبع آگاه هم نماینده ی فروش سرور شاتل هست

حالا اگر کسی میخواد بیاد اینجا اعلام کنه ، واسه تابستون با مشکل ترافیک شبانه رو به رو نشیم :|

بعدم اینکه این کار شراکت نه خرید ، پس مسئولیت همه در یه سطحه.

ویرایش شده توسط amirff1
لینک به دیدگاه

من از شاتل سروریس تقریباً 4 مگ دارم، البته 3.7 مگ دقیقشه، منتهاش مشکل اینجاست که برادر من هم همین سرویس رو داره و شب ها بالای 7 گیگ دانلود میکنه ولی افت سرعت نداره، ولی من بعد از چند شب دانلود به همون محدودیت که گفتی تقریباً 5 کیلوبایت میرسم، سرویس هر دو تامون هم یکی هست، نمیدونم چه مشکلیه، اگه رفع میشد فوق العاده میشد، چون پهنای باند مثل برق میمونه، که تولید میشه باید مصرف بشه، نمیشه نگهش داشت، هر چند پهنای باند تولید نمیشه و خریداری میشه از خارج از کشور منتهاش به ما که میرسه کف گیر میخوره به ته دیگ.

لینک به دیدگاه

من از شاتل سروریس تقریباً 4 مگ دارم، البته 3.7 مگ دقیقشه، منتهاش مشکل اینجاست که برادر من هم همین سرویس رو داره و شب ها بالای 7 گیگ دانلود میکنه ولی افت سرعت نداره، ولی من بعد از چند شب دانلود به همون محدودیت که گفتی تقریباً 5 کیلوبایت میرسم، سرویس هر دو تامون هم یکی هست، نمیدونم چه مشکلیه، اگه رفع میشد فوق العاده میشد، چون پهنای باند مثل برق میمونه، که تولید میشه باید مصرف بشه، نمیشه نگهش داشت، هر چند پهنای باند تولید نمیشه و خریداری میشه از خارج از کشور منتهاش به ما که میرسه کف گیر میخوره به ته دیگ.

شانس دیگه!

منم ترافیک خودم تموم شد 200 مگ هدیه رو گرفتم دیدم سرعت شبانم شد 120 گفتم خوبه دیگه حالا برم حجم بخرم سرعتمم درست شده ، بعد که خریدم سرعتم دوباره شد 5 کیلو بایت:|

من که تو فکر این کارم شدید.

لینک به دیدگاه

شانس دیگه!

منم ترافیک خودم تموم شد 200 مگ هدیه رو گرفتم دیدم سرعت شبانم شد 120 گفتم خوبه دیگه حالا برم حجم بخرم سرعتمم درست شده ، بعد که خریدم سرعتم دوباره شد 5 کیلو بایت :|

من که تو فکر این کارم شدید.

داستان اون سرور مجازی دقیقاً چیه؟، من که متوجه نشدم.

لینک به دیدگاه

هزینشم 6-7 تومن ماهی هست

کلاه برداره طرف من کل سرورام رو خریدم 800 میلیون ماهی هم دارم برای همشون 2.5 میدم بعد اونوقت شما میگی برای یه سرورمجازی کوچولو 7 :))

lol

من بهتون سرور مجازی رو زیر 500 میدم خوبه؟ شایدم زیر 100 بستگی به رم اینا داره خودم فروشنده هستم

این کار هم عملی نیست چون خود اون سرور هم باید براش حجم بخرید و نامحدود نیست هزینه هر 100 گیگ برابر 260 تومن هست

لینک به دیدگاه

کلاه برداره طرف من کل سرورام رو خریدم 800 میلیون ماهی هم دارم برای همشون 2.5 میدم بعد اونوقت شما میگی برای یه سرورمجازی کوچولو 7 :))

lol

من بهتون سرور مجازی رو زیر 500 میدم خوبه؟ شایدم زیر 100 بستگی به رم اینا داره خودم فروشنده هستم

این کار هم عملی نیست چون خود اون سرور هم باید براش حجم بخرید و نامحدود نیست هزینه هر 100 گیگ برابر 260 تومن هست

داداش کلاه برداری چیه ؟

قیمت یه سرور مجازی از شاتل (خودتون تو نت برگردید ) 60-70 تومن هست با رم 512 و پهنای باند نامحدود

خوب اگرم کسی اینجا نباشه همین الانم تو اینترنت این اکانتا رو میفروشن و عملیه (اگر اطلاعی ندارید تو سرش نزنید :D ) تست شده است

اگر کسی اینجا باشه که خوب برامون ارزون میفته وگرنه از همینا می خریم راحت :big hug:

اگرم شما از شاتل سرور میدید خوب یدونه بدید به ما:)

ویرایش شده توسط amirff1
لینک به دیدگاه

داستان اون سرور مجازی دقیقاً چیه؟، من که متوجه نشدم.

هیچی بابا همین قند شکن ملی هست که رو انترانت سرعت دانلود شبانتو بالا میبره.(خلاصه)

لینک به دیدگاه

داداش کلاه برداری چیه ؟

قیمت یه سرور مجازی از شاتل (خودتون تو نت برگردید ) 60-70 تومن هست با رم 512 و پهنای باند نامحدود

خوب اگرم کسی اینجا نباشه همین الانم تو اینترنت این اکانتا رو میفروشن و عملیه (اگر اطلاعی ندارید تو سرش نزنید :D ) تست شده است

اگر کسی اینجا باشه که خوب برامون ارزون میفته وگرنه از همینا می خریم راحت :big hug:

اگرم شما از شاتل سرور میدید خوب یدونه بدید به ما :)

خب چه کانفیگی ؟

لینک به دیدگاه

خب چه کانفیگی ؟

512 رم واسه این کار باید کافی باشه. ولی حتما شاتل باشه

کانفیگ واسه l2tp هم برامون بکنید (جاهایی که دیدم گفتن واسه شاتل l2tp جواب میده).

ولی اول باید ببینیم اصلا ملت استقبال می کنند!

لینک به دیدگاه

512 رم واسه این کار باید کافی باشه. ولی حتما شاتل باشه

کانفیگ واسه l2tp هم برامون بکنید (جاهایی که دیدم گفتن واسه شاتل l2tp جواب میده).

ولی اول باید ببینیم اصلا ملت استقبال می کنند!

خب اینطوری فقط کسایی که شاتل دارند میتونن استفاده کنند به شما سرور خوبی میدم که همه بتونن استفاده بکنند پهنای باندی که ADSL های معتبر باز گزاشتند برای ایپی ما 10 مگ هست یعنی شما حتما باید از یه شرکت معتبر داشته باشید اسیاتک شاتل پارس انلاین مخابرات و ....... شرکت های تازه تاسیس و وایمکس ساپورت نمیشن ماهم ساپورتوشن نمیکنیم همچین دزد هایی رو

شما باید 128 نامحدود داشته باشید که قیمتش هم ارزونه اکانت های ما 10 مگ هست یعنی از هر سایتی میتونید تا 10 مگ دانلود کنید بیشتر از این هم میشه ولی Adsl شما فقط اجازه داده از ایپی ما تا 10 مگ دانلود بشه

شاید سرور ما 80 مگ دانلود کنه که الان داره 64 مگ از سورس فورج دانلود میکنه و سرعت در دانلود میجر معادل 14 مگ هست ولی شما فقط تا 10 رو میتونید دانلود کنید حتی اگه 64 داشته باشید

قضیه به این صورت هست سرور ما و شما توی یک اینترانت و شبکه محلی قراردارند که سرعت بینشون 10 مگ هست حالا سرور من به اینترنت 100 مگ وصله و میتونه به چندین نفر اینترنت 10 مگ بده از توی شبکه اختصاصی مجازی

پس بعد از اتصال شما از شبکه سرور من استفاده میکنید ولی چون سرویس دهنده اینترنت شما شمارو محدود کرده به 128 و محدود کرده 10 مگ از سرور من نمیتونید بیشتر برید برای بیشتر رفتن باید اینترانت بخرید و کلا قید اینرتنت رو بزتنید و از من سرویس بگیرید اینترنانت 32 مگ عالی هست خودم گرفتم و الان دارم حدود 8 مگ درثانیه دانلود میکنم

قیمت سرور هم حدود 280 درمیاد + پهنای باند 1 ترابایت  و نامحدود هم نیست پورت نامحدود اصلا تو هیچ دیتاسنتر ایرانی به هیچ احدی نمیدن اینایی که نامحدود میگن داریم یه ریسک بزرگ کردن و خداد تومن هم میگیرن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و درود خدمت امیر جان عزیز 

خدا میدونه چقدر ناراحت میشم این چیزا رو میبینم / ببین واسه یه دانلود کردن چقدر باید مصیبت بکشیم ؟ چقدر باید هزینه و وقت صرف کنیم ؟ والا خسته شدیم به خدا 

به نظرتون اونور آب هم همین طوری ملت رو اذیت میکنن ؟ در حالی که جیباشونو هم خالی میکنن 

لینک به دیدگاه

http://upiran.net/kleeja/do.php?img=10

درحال دانلود wordl of warcraft هستم سرعت سرور 14 مگ درثانیه هست یعنی خدا :دی توی ایران هستیم نترسید

الان این 20 گیگ رو توی 15 تموم میکنه و کلاینت هام میتونن با سرعت 32 دانلود کنن چون میزارم روی شبکه محلی ;) از این دانلود ها هم میتونم بهتون بدم

لینک به دیدگاه

ما که شبا دانلودمون 800 900 kb ميرسه از پارس آنلاین!!!! 2 مگ بودم بعد زنگ زدم کردن 4 مگ!!! بعد سرويس 9مگ هم ميدادند که من خطم نميکشيد زنگ زدم مخابرات با 8 تومان اومدن سيم هارو دستکاري کردن snr خطم اومد 29 و 9 مگ گرفتم!!! اينجا تنکاين يکي از بهترين مخابرات هارو داره دمو دستگاهاشون تازست! اينو خودم نديدم و دوستم اونجا کار ميکنه! و اينم بگم که بستگي به پهناي باندي داره که به مخابرات محلتون ميدند!! من 10 15 باري زنگ زدم پارس واسه افزايش پهناي باند اينجا که بعد از يه لايه بالاتر زنگيد گفت ما مشکلي نداريم هرچقدر که باشه اضافه مي کنيم اما مخابرات با ما همکاري نميکنه!! اینجا 7 8 تا فکر کنم ای اس پی داره!!! شاتل - پارس آنلاین - خزر نت - آسیا تک - حافظه برتر! - تنکانت - با 2 3 تا دیگه!!!

قیمت هم پول 256 رو میدم !! 3 ماهه به 6 گیگ حجم 32 تومان!

دانلودم که اينقدر دانلود کرديم ديشب چيزي واسه دانلود پيدا نکردم!!! يه سري چرتو پرت زدم دانلود صبح هم پاکش کردم!!!!!

عکس هارو میتونید ببینید دانلود از سرور های ایران به 1 مگ در ثانیه هم میرسه اما از سرور های خارجی به 950!

post-15073-0-16312500-1400849163_thumb.jpg

post-15073-0-12534100-1400849177_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Sir.DarKNesS
لینک به دیدگاه

ما که شبا دانلودمون 800 900 kb ميرسه از پارس آنلاین!!!! 2 مگ بودم بعد زنگ زدم کردن 4 مگ!!! بعد سرويس 9مگ هم ميدادند که من خطم نميکشيد زنگ زدم مخابرات با 8 تومان اومدن سيم هارو دستکاري کردن snr خطم اومد 29 و 9 مگ گرفتم!!! اينجا تنکاين يکي از بهترين مخابرات هارو داره دمو دستگاهاشون تازست! اينو خودم نديدم و دوستم اونجا کار ميکنه! و اينم بگم که بستگي به پهناي باندي داره که به مخابرات محلتون ميدند!! من 10 15 باري زنگ زدم پارس واسه افزايش پهناي باند اينجا که بعد از يه لايه بالاتر زنگيد گفت ما مشکلي نداريم هرچقدر که باشه اضافه مي کنيم اما مخابرات با ما همکاري نميکنه!! اینجا 7 8 تا فکر کنم ای اس پی داره!!! شاتل - پارس آنلاین - خزر نت - آسیا تک - حافظه برتر! - تنکانت - با 2 3 تا دیگه!!!

دانلودم که اينقدر دانلود کرديم ديشب چيزي واسه دانلود پيدا نکردم!!! يه سري چرتو پرت زدم دانلود صبح هم پاکش کردم!!!!!

عکس هارو میتونید ببینید دانلود از سرور های ایران به 1 مگ در ثانیه هم میرسه اما از سرور های خارجی به 950!

خططتون بیشتر از 9.5 مگ ساپورت نمیکنه برید دکه جعبه تقسیم و ببینید سیم هاتون چشه معمولا باید بزنه 32 تا 32 مگ ساپورت بشه

لینک به دیدگاه

هفت میلیون در ماه؟

نه بابا یه سرور مجازی هست 70 هزار تومن وجه رایج مملکت (کلش) و برای هر نفری 7 هزار تومن میفته یعنی معادل هزینه ی 2 گیگ ترافیک!

ولی جاش شبی 7 گیگ دانلود می کنی

شبی چند گیگ می شه؟

نکته:

مرکز مخابراتی ما بیشتر 2 مگ رانژه نمی کنه.

آقا من یه چیزی بگم که رفع ابهام شه ، این کار برای بالا بردن سرعت نیست و حد اکثر سرعت شما رو با سرور خارجی در حد خود سرویستون می کنه ، ولی با داخل ایران بیشتر میکنه و از اونجایی  که خود سرور تو ایرانه و سرعت دانلودش خوبه ، سرعت دریافت شما هم از اون خوبه در نتیجه سرعت دانلود کمی بهتره! ( مثلا اگر از سرور سایت های دانلود ایرانی استفاده کرده باشید می فهمید چی می گم)

فقط برای اینکه اگر کسی مثل من دانلود شبانش با سرعت محدود انجام میشه ( به خاطر استفاده ی زیاد ) با هزینه ی کم بتونه سرعت دانلود شبانشو افزایش بده

خب اینطوری فقط کسایی که شاتل دارند میتونن استفاده کنند به شما سرور خوبی میدم که همه بتونن استفاده بکنند پهنای باندی که ADSL های معتبر باز گزاشتند برای ایپی ما 10 مگ هست یعنی شما حتما باید از یه شرکت معتبر داشته باشید اسیاتک شاتل پارس انلاین مخابرات و ....... شرکت های تازه تاسیس و وایمکس ساپورت نمیشن ماهم ساپورتوشن نمیکنیم همچین دزد هایی رو

شما باید 128 نامحدود داشته باشید که قیمتش هم ارزونه اکانت های ما 10 مگ هست یعنی از هر سایتی میتونید تا 10 مگ دانلود کنید بیشتر از این هم میشه ولی Adsl شما فقط اجازه داده از ایپی ما تا 10 مگ دانلود بشه

شاید سرور ما 80 مگ دانلود کنه که الان داره 64 مگ از سورس فورج دانلود میکنه و سرعت در دانلود میجر معادل 14 مگ هست ولی شما فقط تا 10 رو میتونید دانلود کنید حتی اگه 64 داشته باشید

قضیه به این صورت هست سرور ما و شما توی یک اینترانت و شبکه محلی قراردارند که سرعت بینشون 10 مگ هست حالا سرور من به اینترنت 100 مگ وصله و میتونه به چندین نفر اینترنت 10 مگ بده از توی شبکه اختصاصی مجازی

پس بعد از اتصال شما از شبکه سرور من استفاده میکنید ولی چون سرویس دهنده اینترنت شما شمارو محدود کرده به 128 و محدود کرده 10 مگ از سرور من نمیتونید بیشتر برید برای بیشتر رفتن باید اینترانت بخرید و کلا قید اینرتنت رو بزتنید و از من سرویس بگیرید اینترنانت 32 مگ عالی هست خودم گرفتم و الان دارم حدود 8 مگ درثانیه دانلود میکنم

قیمت سرور هم حدود 280 درمیاد + پهنای باند 1 ترابایت  و نامحدود هم نیست پورت نامحدود اصلا تو هیچ دیتاسنتر ایرانی به هیچ احدی نمیدن اینایی که نامحدود میگن داریم یه ریسک بزرگ کردن و خداد تومن هم میگیرن

این راهی که شما میگید هم خیلی فکر خوبی هست ولی دردسرش زیاده و همه باید سرویسشونو عوض کنن یه نامحدود 128 بگیرن تا این کار عملی باشه(راستش تا به حال به این کار فکر نکرده بودم ولی راه باحالی هست). ولی من میخوام بدون این دردسر ها یه جماعتی جمع بشیم سرعت دانلود شبانمونو درست کنیم! هزینشم زیاده!

البته برای سرور های مجازی ایران با سرعت دانلود داغونشون (نسبت به خارج) یه ترابایت همون نامحدوده:دی

البته کسانی که دوست دارن یه سرویس با سرعت عالی + ارزون رو داشته باشن این راه رو برن بهتره

سلام و درود خدمت امیر جان عزیز 

خدا میدونه چقدر ناراحت میشم این چیزا رو میبینم / ببین واسه یه دانلود کردن چقدر باید مصیبت بکشیم ؟ چقدر باید هزینه و وقت صرف کنیم ؟ والا خسته شدیم به خدا 

به نظرتون اونور آب هم همین طوری ملت رو اذیت میکنن ؟ در حالی که جیباشونو هم خالی میکنن 

آره بابا پدرمون درومد از بس واسه یه گیگ دانلود به این در و اون در زدیم:|

http://upiran.net/kleeja/do.php?img=10

درحال دانلود wordl of warcraft هستم سرعت سرور 14 مگ درثانیه هست یعنی خدا :دی توی ایران هستیم نترسید

الان این 20 گیگ رو توی 15 تموم میکنه و کلاینت هام میتونن با سرعت 32 دانلود کنن چون میزارم روی شبکه محلی ;) از این دانلود ها هم میتونم بهتون بدم

:) خوش به حالتون واقعا با این اینترنت لذت میبرید

لینک به دیدگاه

خططتون بیشتر از 9.5 مگ ساپورت نمیکنه برید دکه جعبه تقسیم و ببینید سیم هاتون چشه معمولا باید بزنه 32 تا 32 مگ ساپورت بشه

نیازی نیست دیگه هرچی پهنای باند روی خط بیاد snr میاد پایین! الان 9 مگ دادم snr از 29 اومد روی 8 که خوبه پایین 6 دی سی میشی گهگاهی! الان که آپارتمانیم بریم جای دیگه از سرخط جدا سیم میکشم! من اگه روی فیبر نوری بودم الان 20 مگ رو راحت داشتم :دی با چنتا از اپراتور های پارس مچم!!!! اینقدر دیگه زنگیدیم آبدارچی اونجا مارو میشناسه !! واسش کاری نداره که میره رو پروفایلم 9 مگ رو میکنه 20 مگ ! البته 2 حالت داره ! 20 مگ اول اینطوریه که اپه یوزر ها زیاد باشند از پهنای باند من کم میکنه مثلا اوپراتور تنظیم میکنه 20 مگ اما 10 مگ!!!! در صورت شلوغ بودن!!!!! اما 9 مگ من اینطوری نیست! الان کلی کاربر هم باشه من بیام رو دانلود از بقیه کاربرا کم میکنه!! :D

لینک به دیدگاه

من که پارس انلاین دارم

شبی بیشتر از 2 گیگ نمیتونم دانلود کنم

لینک به دیدگاه

من که پارس انلاین دارم

شبی بیشتر از 2 گیگ نمیتونم دانلود کنم

کلا با تهرانی ها مشکل دارن:|

الان یه جا از فامیلامون رو فیبر نورین ، هیچ جا به جز مخبرات بهشون سرویس نمیده ، اونم 128 با سرعت 10 کیلو:|

سمت خونه ی ما که سمت خونه آقا امیر محمود هم میشه اونقدر خط ها داغونه که همه اس ان آر ها افتضاحه:| آسانسور حرکت میکنه قطع میشه:|

لینک به دیدگاه

کلا ایمنترنت گرفتن از شاتل اشتباه کامل هست چه برسه به سرور شخصی

لینک به دیدگاه

کلا با تهرانی ها مشکل دارن :|

الان یه جا از فامیلامون رو فیبر نورین ، هیچ جا به جز مخبرات بهشون سرویس نمیده ، اونم 128 با سرعت 10 کیلو :|

سمت خونه ی ما که سمت خونه آقا امیر محمود هم میشه اونقدر خط ها داغونه که همه اس ان آر ها افتضاحه :| آسانسور حرکت میکنه قطع میشه :|

من کرمانم

دو مگ محدود پارس انلاین دارم

به خاطر سرعت پایین دانلود شبانه میخوام از شاتل بگریم

فکر کنم شاتل بهتره

پسر خالم یک مگ شاتل داره سرعتش شبانش  200 هست

ویرایش شده توسط mohammad2016
لینک به دیدگاه

من کرمانم

فکر کنم شاتل بهتره

بله منم سرعت شبانم خوب بود تا زمانی که خیلی استفاده کردم و الان سرعتم کم شده راه حلش هم همینه که گفتم:دی

کلا ایمنترنت گرفتن از شاتل اشتباه کامل هست چه برسه به سرور شخصی

چرا؟ شاتل هم پشتیبانیش خوبه هم قیمتش و هم دزدی نمیکنه.

لینک به دیدگاه

من کرمانم

فکر کنم شاتل بهتره

توصیه میکنم شاتل نگیرید بنده 2 سال شاتل داشتم الان 5 ماه هست پارس انلاین گرفتم

شاتل تا 2 شب دانلود کنی شب سوم محدود میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...