رفتن به مطلب

بازی watch Dogs برای pc منتشر شد

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

کل نورپردازی بازی ناگهان خاموش بعد روشن میشه-خلاصه روی سه سیستم من این بازی رو بررسی کردم البته مشکلات رو کامل در مقاله توضیح خواهم داد.

در 1080 من این مشکلات رو دارم

موقع خروج از بازی هم گیر میکنه اساسی/ درست شده بودش ولی الان باز مشکل داره

لینک به دیدگاه

• ارسال 207
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

در 1080 من این مشکلات رو دارم

موقع خروج از بازی هم گیر میکنه اساسی/ درست شده بودش ولی الان باز مشکل داره

کلا عطا جان موتور خوبی توسعه ندادن-فرانسوی ها که میدونید جو گیرنند اساسی -همیشه یک لقب نئو میزارن پشت کارهاشون یعنی ما آینده نگر - آینده ساز -آینده بین هستیم!میگن توی شاعری و نویسندگی و حتی آشپزی تک هستیم و-(حتما تا الان قرمه سبزی و چلو کباب و دیزی کدبانوی ایرانی رو میل نکردند با دوغ محلی بختیاری!!!!)بگذریم اصولا یوبی با کلی عنوان تکراری خیلی پول زد بجیب-شما ببین چند تا AC همه هم تکراری -دیگه صدای طرفدار ها هم درامد!!این اخری ها که شبیه ساز کشتی رانی بودند -داستان هم خسته کننده فقط زمینهایی برای ایجاد بازیهای  open world-شخصیت های ضعیف-همه قهرمان های سری بازی های یوبی به غیر از ریمن عزیز  کلیشه ای هستن-نگاه کن به پوستر فار کرای4!!باز یک شخص دیونه مثل vass در  فار کرای 3 - ایندفعه میخواد راهب های تبتی رو که مخالف سیستم حکومت چینی بر روی خودشون هستن ذلیل کنه !!!یا قهرمان های زن یوبی سافتی -دخترهای هکر با کلی خال کوبی به بدن و به اصطلاح گردن کلفت!-نمونه در ac یا همین واچ داگز-یا قهرمانهای مردهای گردن کلفت با ریش های عجیب و -!!!مکانیزهای تکراری اینقدر در بازی های این شرکت زیاد شدند که مثلا این بالارفتن از برج ها در AC برابر بود با بالا رفتن از برج های رادیویی در فار کرای 3!!باز هم تکرار مکررات--!یعنی حتی تیم سازنده یک ذره خلاقیت نداشت یک راه حل جدید ایجاد کنه؟؟یا کارگردان بازی گفته واچ داگز درباره بازیهای OPEN WORLD نظراتی داده بود قدیم مسخره!در حالی که خود این بازی حتی از SAINT ROW دزدیده!!خلاصه سلطان OPEN WORLD که نشد سلطان هیچی نشد با زهم یک OPEN WORLD کلیشه ای /یوبی سافتی شبه ac -شبیه به SLPEEING DOGS SANITROW-JUST CAUSE  و کلا  یک GTA CLONE دیگر!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

والا درسته رانندگی زیاد خوب نیس ولی ما که عادت کردیم البته من عاشق ماشین های قدرتی (muscle ) هستم و فقط با اونا میرم بازی رو اما تقلید هارو قبول دارم مخصوصا اسپلینتر سل خیلی کپی شده ولی در کل سرگرم کننده هس در مورد هک هم به نظرم خوبه شما میگی وسط خیابون چقد طول بکشه هک چراغ راهنما؟اولا این گیمه و نه واقعیت  دوما هم اگه زیاد طول بکشه خسته کننده میشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا درسته رانندگی زیاد خوب نیس ولی ما که عادت کردیم البته من عاشق ماشین های قدرتی (muscle ) هستم و فقط با اونا میرم بازی رو اما تقلید هارو قبول دارم مخصوصا اسپلینتر سل خیلی کپی شده ولی در کل سرگرم کننده هس در مورد هک هم به نظرم خوبه شما میگی وسط خیابون چقد طول بکشه هک چراغ راهنما؟اولا این گیمه و نه واقعیت  دوما هم اگه زیاد طول بکشه خسته کننده میشه 

درود هک چراغ نه- هک های دیگه-

کلا این Hud شلوغه و این خط و خطوط نئو یوبی منو کشته- اصلا حذف hud خودش به واقع گرایایی کمک میکنه-اونوقت یوبی هنوز اصرار داره که گیمرها بلد نیستند کاوربگیرن باید حتما روی لبه دیوارها براشون بنویسیم کاور اینجا!!کاور اونجا!!یا نوشته های توی صحنه گاست ریکان دیگه حسی ماتریکس وار به بازی -مشکلی نیست ولی گفتم با این همه  تبلیغات و سروصدا بازی انوچیزی که  اعلام شده بود نبود-بله دوست من شما هم فرمایشت متین-هک هایdeus ex عالی بودند انگار داشتی واقعا هک میکردی و هیجانی خیلی بالا به ادم میداد.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان بازی رو PS3 زدیم /

فعلاً مشکلاتی که رو PC بودش ، اینجا نیست

1- لگ

2- حرکت پالتو / مثل اینکه باد میاد

3- خروج از بازی بدون مشکل

4- لود بازی سریعتر از PC

5- نورپردازی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان 

لگ بازی برای من بیشتر زمان تعقیب و گریز با ماشین هست و در هیچ مورد دیگه ای مشکلی ندیدم

در مورد خروج و لود بازی من مشکلی ندارم شاید شما که با ps3 هم تجربه کردی متوجه فرقش شدی

حرکت پالتو باگ حساب نمیشه

خودت که انیمیشن کار کردی برای ساختن همون حرکت پالتو کلی باید کار انجام بشه پس باگ نیست حتما خواستن اثر باد رو شبیه سازی کنن ولی خوب زیاده روی کردن انگار طوفان شده :D

در کل بازی بدی نیست گرافیکش که قطعا قابل قبوله . گیم پلی بازی بد نیست ماموریت های هیجانی و دموهای جذابی داره

شاید برای گیمرهای حرفه ای قابل قبول نباشه ولی برای گیمرهای معمولی که قصد گذروندن ساعاتی رو دارن بازی جذابی هست

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

نمی دونم چرا ولی فعلا که 14 ساعت بازی کردم از GTA V بیشتر به من حال داده نمی دونم چرا

گرافیکش واقعا زیباست مخصوصا اگر هوا بارانی باشه از 16 ساعت بازی 6 تا مرحله بیشتر نرفته ام بیشتر مرحله ی فرعی رفته ام برام خسته کننده نشده و حتما برای استیم یا اوریجین ( از UPLAY بدم میاد )  خواهم گرفت بازی رو 

فقط موتور بازی به درستی بهینه نشده با تنظیمات اخر که من بازی می کنم تمام 3 گیگ کارت گرافیک رو داره می گیره و 8 گیگ هم از رم های اصلی سیستم چندتا باگ هم داره که همه ی بازی ها هم دارن حتی GTA 

کلا GTA رو خیلی بزرگ می کنن چون بهش یه حس خواص دارن ( من این حرف رو نمی زنم این حرف رو کانال machinima  که هفته ای 2 تا ویدیو از GTA V قرار می ده ) کلا بازی اورریت بود و 9 برای بازی کافی بود بهترین نقد برای angry joe show بود که 9 داد به بازی و مولتی رو هم گفت خوب هست ولی الان خوش حال هستش که 9 به بازی داده 

و نمی دونم چرا نتونستم با مولتی کارکتر بودن بازی کنار بیام من دوست دارم توی بازی یه شخصیت اصلی باشه و یه همراه باهات که نیاز نیست حتما توی بازی باشه مثل ولف اشتاین که خیلی حال می ده 

کلا خیلی با واچداگز حال کردم حتی بیشتر از GTA V - باگ های گرافیکی زیاد داره که با پچ های که بیرون می آید درست می شود تا نهایت 2 هفته ی دیگه - این که می گن نو اوری نداشته نمی دونم والا من که خیلی راضی هستم - ماشین سواریش خیلی حال می ده - در رفتن از دست پلیس خیلی سخته لامصب که خیلی حال می ده - من تا حد امکان سعی می کنم بازی رو مخفیانه برم و خیلی از اسلحه استفاده نکنم - و مهم تر از همه خیلی توش خشونت روانی و زبانی نداره مثل GTA بازی شروع نشده 10 کلمه ی **** از دهنش در میاد  :laughing:  - پول بازی خیلی بدرد بخور نیست - ماشین ها تخریب شدنش بد نیست بهترین تخریب پذیری برای GTA IV بود یه چیزی که خیلی من رو ناراحت کرد توی V تخریب پذیری کمتر ماشین ها نسبت به IV بود و این موضوع خیلی روی مخ بود - قابلیت هک خیلی خیلی حال می ده و خسته کننده نمی شود برای من که این جوری هست - یکسری امکانات داره که GTA ندارد و یه سری هم GTA داره که این نداره و این که بگیم GTA CLONE هست اشتباه هست چون بازی OPENWORLD هست و مگه 

باید دقیقا چی کار کنن که شبیه GTA نشه هر کاری کنن باز فن های GTA  می گن که بازی CLONE هست  :mad: - صداگذاری عالی که توی هر 2 بازی حرف نداشت 

و یک کلام خیلی خیلی از بازی خوشم آمد  :x این فقط نظر من هست درباره ی این بازی 

این هم یه عکس از طلوع یا غروب خورشید  =))

post-14499-0-86051900-1401467755_thumb.jpg

تمام وضعیت سیستم رو می توانید چک کنید توی عکس 

به امید منفی ندادن فن های GTA  :crying:   =))

من به ادامه ی این بازی خیلی امید دارم و از GTA دارم کم کم زده می شوم چون اون حسی که با gta san andreas رو نمی تونه به من بده ساعت ها ساعت توی ماشین بودم 

شاید تمام این ها به خاظر XBOX بود که اون حس رو به من نمی داد شاید هم واچ داگز بعد از یه مدت خسته کننده شد هر چیزی ممکن هست 

تمام این ها نظر من هست و نظر بقیه دوستان هم برای من عزیز هست  :x  :x  :x

@};-

لینک به دیدگاه

با سلام به دوستان.این مشکلاتی که گفتید بخاطر کرک بازی هست یا نسخه اورجینال هم این مشکلات رو داره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به کاربر عزیز alidadashnejad

دقیقا منم همونایی که گفتی  :D  به من هم حال داده فقط حیف که گرافیکم نمیکشه رو جزییات بالا

زمانی که کلید وسط موس رو میزنی یه قسمت داره که وقتی انتخاب میکنی شخصیت بازی یهو توهمی میشه و بازی های دیگه ای انجام میدی

مثلا تو خیابون با ماشین تو یه محیط وهم الود باید ادمهای که رو سرشون اتیش هست رو با ماشین بکشی (که خیلی زیاد هستن)

یا مثلا یه حالت دیگش اینه که باید زنبور رو با تفنگ بزنی و امتیاز بگیری

یا یه مدل دیگش اینه که چند تا نقطه رو نقشه میاد که باید هکشون کنی و زمانی که شروع میکنی تو محیط بازی ادمهای یه جورایی مثل زامبی ها میمونن (البته رفتارشون نه قیافشون) دارن قدم میزنن و وقت تو معرض دیدشون قرار میگیری از چشماشون نوری مثل لیزر در میاد که باعث مرگ ادم میشه

سوالم اینه اینها چه ربطی به بازی دارن؟

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به کاربر عزیز alidadashnejad

دقیقا منم همونایی که گفتی  :D  به من هم حال داده فقط حیف که گرافیکم نمیکشه رو جزییات بالا

زمانی که کلید وسط موس رو میزنی یه قسمت داره که وقتی انتخاب میکنی شخصیت بازی یهو توهمی میشه و بازی های دیگه ای انجام میدی

مثلا تو خیابون با ماشین تو یه محیط وهم الود باید ادمهای که رو سرشون اتیش هست رو با ماشین بکشی (که خیلی زیاد هستن)

یا مثلا یه حالت دیگش اینه که باید زنبور رو با تفنگ بزنی و امتیاز بگیری

یا یه مدل دیگش اینه که چند تا نقطه رو نقشه میاد که باید هکشون کنی و زمانی که شروع میکنی تو محیط بازی ادمهای یه جورایی مثل زامبی ها میمونن (البته رفتارشون نه قیافشون) دارن قدم میزنن و وقت تو معرض دیدشون قرار میگیری از چشماشون نوری مثل لیزر در میاد که باعث مرگ ادم میشه

سوالم اینه اینها چه ربطی به بازی دارن؟

درود مهدی جان اینها هیچ ربطی ندارند برای پر کردن خلا گذاشته شدند مثل دلقک بازی  های saint row-

در کل بازی  بدی نیست ولی اون چیزی هم که میگفتند نیست -با زتبلیغات یوبی بوده!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام به دوستان.این مشکلاتی که گفتید بخاطر کرک بازی هست یا نسخه اورجینال هم این مشکلات رو داره؟

درود

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمی دونم چرا ولی فعلا که 14 ساعت بازی کردم از GTA V بیشتر به من حال داده نمی دونم چرا

گرافیکش واقعا زیباست مخصوصا اگر هوا بارانی باشه از 16 ساعت بازی 6 تا مرحله بیشتر نرفته ام بیشتر مرحله ی فرعی رفته ام برام خسته کننده نشده و حتما برای استیم یا اوریجین ( از UPLAY بدم میاد )  خواهم گرفت بازی رو 

فقط موتور بازی به درستی بهینه نشده با تنظیمات اخر که من بازی می کنم تمام 3 گیگ کارت گرافیک رو داره می گیره و 8 گیگ هم از رم های اصلی سیستم چندتا باگ هم داره که همه ی بازی ها هم دارن حتی GTA 

کلا GTA رو خیلی بزرگ می کنن چون بهش یه حس خواص دارن ( من این حرف رو نمی زنم این حرف رو کانال machinima  که هفته ای 2 تا ویدیو از GTA V قرار می ده ) کلا بازی اورریت بود و 9 برای بازی کافی بود بهترین نقد برای angry joe show بود که 9 داد به بازی و مولتی رو هم گفت خوب هست ولی الان خوش حال هستش که 9 به بازی داده 

و نمی دونم چرا نتونستم با مولتی کارکتر بودن بازی کنار بیام من دوست دارم توی بازی یه شخصیت اصلی باشه و یه همراه باهات که نیاز نیست حتما توی بازی باشه مثل ولف اشتاین که خیلی حال می ده 

کلا خیلی با واچداگز حال کردم حتی بیشتر از GTA V - باگ های گرافیکی زیاد داره که با پچ های که بیرون می آید درست می شود تا نهایت 2 هفته ی دیگه - این که می گن نو اوری نداشته نمی دونم والا من که خیلی راضی هستم - ماشین سواریش خیلی حال می ده - در رفتن از دست پلیس خیلی سخته لامصب که خیلی حال می ده - من تا حد امکان سعی می کنم بازی رو مخفیانه برم و خیلی از اسلحه استفاده نکنم - و مهم تر از همه خیلی توش خشونت روانی و زبانی نداره مثل GTA بازی شروع نشده 10 کلمه ی **** از دهنش در میاد  :laughing:  - پول بازی خیلی بدرد بخور نیست - ماشین ها تخریب شدنش بد نیست بهترین تخریب پذیری برای GTA IV بود یه چیزی که خیلی من رو ناراحت کرد توی V تخریب پذیری کمتر ماشین ها نسبت به IV بود و این موضوع خیلی روی مخ بود - قابلیت هک خیلی خیلی حال می ده و خسته کننده نمی شود برای من که این جوری هست - یکسری امکانات داره که GTA ندارد و یه سری هم GTA داره که این نداره و این که بگیم GTA CLONE هست اشتباه هست چون بازی OPENWORLD هست و مگه 

باید دقیقا چی کار کنن که شبیه GTA نشه هر کاری کنن باز فن های GTA  می گن که بازی CLONE هست  :mad: - صداگذاری عالی که توی هر 2 بازی حرف نداشت 

و یک کلام خیلی خیلی از بازی خوشم آمد  :x این فقط نظر من هست درباره ی این بازی 

این هم یه عکس از طلوع یا غروب خورشید  =))

attachicon.gifwatch_dogs_20.jpg

تمام وضعیت سیستم رو می توانید چک کنید توی عکس 

به امید منفی ندادن فن های GTA  :crying:   =))

من به ادامه ی این بازی خیلی امید دارم و از GTA دارم کم کم زده می شوم چون اون حسی که با gta san andreas رو نمی تونه به من بده ساعت ها ساعت توی ماشین بودم 

شاید تمام این ها به خاظر XBOX بود که اون حس رو به من نمی داد شاید هم واچ داگز بعد از یه مدت خسته کننده شد هر چیزی ممکن هست 

تمام این ها نظر من هست و نظر بقیه دوستان هم برای من عزیز هست  :x  :x  :x

@};-

درود

دوست من شما Gta v ور تجربه کردید ؟؟تا آخر بردید؟؟چون گفتید این بیشتر حال داد بهم که خیلی عجیبه!!هر کاری که توی این میشه ده برابر بهتر و کامل تر توی Gta V هست حالا چطور میگید این براتون تجربه بهتری بوده؟!! @};- :-?

البته کلا بازی بدی این نیست ولی حس خاصی هم نسبت به GTA نداریم من از دید بی طرف  گفتم اون ایراد ها  خیلی شون ایرادهای منتقد های سایت بررسی بود و بنده مطالعه کرده بودم -

اینکه بگیم Gta clone  هست یا نیست شکی نیست که کلون به چیزی میگن که در عالم بازی فقط سه تا داریم--fallout clone ها- diablo clone ها و gta clone ها-اصلا بحث نیست که این توی بازی چکار میشه یا نمیشه کلا چون اون بازی مرجع سالهای سال زحمت کشیده و به تکامل یک ژانر کمک کرده  به احترامش میگن مثلا GTA clone-و همه هم میدونن که همون زانره و عناصر همون ها هستند و تقلید خوب  بد نیست! @};-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود نه خیر همه  دارند ربطی به کرک نداره موتور بازی  اشکالاتی داره که باید پچ رفع بشن البته امیدوارم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود مهدی جان اینها هیچ ربطی ندارند برای پر کردن خلا گذاشته شدند مثل دلقک بازی  های saint row-

در کل بازی  بدی نیست ولی اون چیزی هم که میگفتند نیست -باز تبلیغات یوبی بوده!

:clapping: :clapping: @};-  @};-  :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

درود

دوست من شما Gta v ور تجربه کردید ؟؟تا آخر بردید؟؟چون گفتید این بیشتر حال داد بهم که خیلی عجیبه!!هر کاری که توی این میشه ده برابر بهتر و کامل تر توی Gta V هست حالا چطور میگید این براتون تجربه بهتری بوده؟!! @};- :-?

البته کلا بازی بدی این نیست ولی حس خاصی هم نسبت به GTA نداریم من از دید بی طرف  گفتم اون ایراد ها  خیلی شون ایرادهای منتقد های سایت بررسی بود و بنده مطالعه کرده بودم -

اینکه بگیم Gta clone  هست یا نیست شکی نیست که کلون به چیزی میگن که در عالم بازی فقط سه تا داریم--fallout clone ها- diablo clone ها و gta clone ها-اصلا بحث نیست که این توی بازی چکار میشه یا نمیشه کلا چون اون بازی مرجع سالهای سال زحمت کشیده و به تکامل یک ژانر کمک کرده  به احترامش میگن مثلا GTA clone-و همه هم میدونن که همون زانره و عناصر همون ها هستند و تقلید خوب  بد نیست! @};-

چرا من قبلا هم اشاره کرده ام 2 دفعه بازی رو تمام کرده ام ولی من دوست داشتم اون حس gta san andreas رو برای من زنده کنه که اتفاق نیفتاد :crying: در واقع هیچ کدام از سری های GTA اون حس gta san andreas رو برای من زنده نکرد و شاید این اخرین باری باشه که سری GTA رو خواهم خرید ولی از طرفی red dead redemption خیلی لذت بردم و منتظر نسخه ی بعدی بازی خواهم بود راستش خودمم هم نمی دانم از چه سبکی لذت می برم 

کلا کلمه ی CLONE رو نمی تونم روی بازی ها هضم بکنم حالا هر سبکی باشه یا هر بازی باشه چون  ساخت بازی بسیار دشوار هست و اینکه بگیم این بازی CLONE ( خوب بد ... ) بازی دیگری هست بی احترامی به سازنده های این بازی هست همیشه نیاز به نو اوری نیست و من احترام به سازنده ی های بازی بسیار برام مهم و ارزش مند می باشد چون خودم توی این کار هستم 

می دونم پروسه ی بازی سازی حتی از کار توی معدن هم سخت تر هست  :eek:

حالا این که شما از بازی اون جور که انتظار داشتید لذت نمی برید این نظر شخصی شما هست و نظر همه مخصوصا شما برای من عزیز و بزرگ هست  :big hug:

من دیگه رفتم پای بازی خداحافظ تا صبح  =))  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لپ کلام عمرا به پای gta برسه ولی یه ذره شباهت داره میتونه خلا نبود gta v رو فعلا پر کنه 

اون ازادی عمل توی gta خیلی حال بدست  :D هر کاری دوست داری میکنی 

ما که هنوز تو کف gta v موندیم پول کنسول خریدن هم که یوخدی  :(

لینک به دیدگاه

ما که داستان اصلی رو تموم کردیم  :cool:

حال داد بدجور منتها مراحل آخر بسیار سخت بود کمرشکن!

این که مجبور شدم یه کمی تقلب کنم  =))

البته بگما من هیچ وقت تو بازی ها تقلب نمی کنم ولی این دیگه خیلی بیش از حد سخت شده بود من اون مشکل ورود و خروج از بازی رو ندارم و همچنین باگ نبود البته رانندگی با سرعت بالا یه کم داشت ولی در کل من با صدای موتور muscle ها خیلی حال می کنم اصن صدای اسپیکرو میذارم بالا بمشو می ذارم آخر روحم به پرواز درمیاد با صدای موتور  :rolleyes: 

در کل من بهش 9 میدم فقط یبه خاطر این که گرافیکش چندان بالا نبود ابلته موتوری که یوبی واسه ساخت بازی هاش استفاده می کنه (نمی دونم اسمشو) همیشه سنگینه و کلی از سیستم کار می کشهدر حالی که اونقدر هم گرافیک خوبی نمیده  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا من قبلا هم اشاره کرده ام 2 دفعه بازی رو تمام کرده ام ولی من دوست داشتم اون حس gta san andreas رو برای من زنده کنه که اتفاق نیفتاد :crying: در واقع هیچ کدام از سری های GTA اون حس gta san andreas رو برای من زنده نکرد و شاید این اخرین باری باشه که سری GTA رو خواهم خرید ولی از طرفی red dead redemption خیلی لذت بردم و منتظر نسخه ی بعدی بازی خواهم بود راستش خودمم هم نمی دانم از چه سبکی لذت می برم 

کلا کلمه ی CLONE رو نمی تونم روی بازی ها هضم بکنم حالا هر سبکی باشه یا هر بازی باشه چون  ساخت بازی بسیار دشوار هست و اینکه بگیم این بازی CLONE ( خوب بد ... ) بازی دیگری هست بی احترامی به سازنده های این بازی هست همیشه نیاز به نو اوری نیست و من احترام به سازنده ی های بازی بسیار برام مهم و ارزش مند می باشد چون خودم توی این کار هستم 

می دونم پروسه ی بازی سازی حتی از کار توی معدن هم سخت تر هست  :eek:

حالا این که شما از بازی اون جور که انتظار داشتید لذت نمی برید این نظر شخصی شما هست و نظر همه مخصوصا شما برای من عزیز و بزرگ هست  :big hug:

من دیگه رفتم پای بازی خداحافظ تا صبح  =))  =))

درود کلون ها اصولا چیزهای بدی نیستند و اتفاقا قابل هضم هستند!برای مثال just cause 2 یک Gta  کلون بد بود-در عوض  the advanture if van helsing i ,ii دیابلو کلون های خوب هستند!همیشه کلون به معنی بد نیست- -  موفق باشید  شب شما بهم بخیر  برید بازی!! @};- @};- ما هم در حال  درس  و تصحیح اوراق بچه ها!!! الان نمره کم میدم صداشون در میاد!!!موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود کلون ها اصولا چیزهای بدی نیستند و اتفاقا قابل هضم هستند!برای مثال just cause 2 یک Gta  کلون بد بود-در عوض  the advanture if van helsing i ,ii دیابلو کلون های خوب هستند!همیشه کلون به معنی بد نیست- -  موفق باشید  شب شما بهم بخیر  برید بازی!! @};- @};- ما هم در حال  درس  و تصحیح اوراق بچه ها!!! الان نمره کم میدم صداشون در میاد!!!موفق باشید

معلم هستید شما  :-?

چه درسی - کجا ( اگر دوست داشتید جواب دهید ) 

:cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معلم هستید شما  :-?

چه درسی - کجا ( اگر دوست داشتید جواب دهید ) 

:cool:

بله در کنار ادامه تحصیل کار تدریس هم انجام میدم هنوز معلم نشدیم -بسیار سفر باید تا پخته شود خامی-

من خودم  هنوز شاگردم تا استادی راه زیاده.

لینک به دیدگاه

من فردا میرم بازی رو از مرکز کامپیوتر شهر اگه داشته باشه خرید کنم انشا،الله که راحت بکشه و ما هم شب رو راحت بخوابیم!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فردا میرم بازی رو از مرکز کامپیوتر شهر اگه داشته باشه خرید کنم انشا،الله که راحت بکشه و ما هم شب رو راحت بخوابیم!!!

هنوز بازی رو نگرفتید شما؟

لینک به دیدگاه

نه امروز درس داشتم نمی تونستم برم دنبال بازی!!!

ولی گرافیک و اینجور چیزارو آبدیت کردم دیروز تا حال واچ ئاگس رو بگیریم :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

دروود.

مقایسه تکنیکی Watch Dogs با GTA IV

به تازگی یک وبسایت روسی دست به مقایسه عنوان مورد انتظار Watch_Dogs با GTA IV زده است

این مقایسه در زمینه های مختلف مثل فیزیک، تخریب پذیری، انعکاس و دیگر چیزهاست

لینک دانلود ویدئو

http://www.mediafire.com/download/89lplazje82v209/Watch_Dogs_VS_GTA_IV_SD.mp4

کلا در این ویدئو Watch Dogs به نظرم نابود شد ;)

ویرایش شده توسط SHINOODA
لینک به دیدگاه

دوستانی که دارن بازی انجام میدن به یه چیزی دقت کردن که تو شهر موتور هست اما موتور سوار نیست یعنی موتور در حال حرکت تو شهر نمیبینید  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :eek:  :eek:  :eek:

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...